داماک گروپ بزرگترین سایت املاک دبی

داماک گروپ سازنده لوکسترین شهرک مسکونی جهان اکویا داماک گروپ

 چگونه پاسپورت امارات را بگیریم ؟

ایا پاسپورت امارات قوی ترین پاسپورت جهانی است ؟

به نظر شما از چه راه هایی می توان اقامت دبی را دریافت کرد؟

برای سفر پاسپورتمان چقدر باید اعتبار داشته باشد ؟

پاسپورت امارات و اعتبار آن چقدر است ؟

پاسپورت دوم چیست ؟

ایا با داشتن پاسپورت دوم امارات میتوان اقامت امارات را گرفت ؟

ایا میتوان در عرض کمتر از چهل دقیقه اقامت امارات را گرفت ؟

سریع ترین راه گرفتن اقامت امارات چیست ؟

سریع ترین راه مهاجرت به دبی چگونه است ؟

راههای گرفتن اقامت امارات ازچه طریقی است ؟

قوی ترین پاسپورت جهان مال کدام کشور است ؟

ضعیف ترین پاسپورت های جهان مال کدام کشورهاست ؟

روشهای دریافت اقامت امارات چگونه است ؟

آیا اقدام و تلاش برای دریافت اقامت امارات برای رسیدن به پاسپورت امارات ارزش دارد؟

داماک  damac نهالی نو با ریشه های کهن که بهترین راهنما برای شما میباشد.

پاسپورت دبی، مهاجرت به دبی و روش های دریافت اقامت دبی در این مقاله در این مقاله مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته است.

به طور کلی روش های مهاجرت و دریافت پاسپورت در کشورهای دنیا از 6 روش کلی انجام پذیر می باشد.

این 6 روش شامل:کار،تحصیل،سرمایه گذاری(دریافت اقامت از طریق خرید ملک یا ثبت شرکت)،تولد،ازدواج و یا پناهندگی می باشد.

لازم به ذکر است فقط 5 روش اول قانونی بوده و مورد 6 که پناهندگی می باشد توصیه نمی شود.برخی از افراد به دنبال دریافت پاسپورت امارات می باشند، از این رو در این  متن روش های مختلف دریافت پاسپورت امارات و شرایط مورد نیاز برای هر روش توضیح داده شده است. توجه به این نکته ضروری می باشد که اقامت و تابعیت امارات متفاوت می باشد.

افرادی که اقامت امارات را دارند از برخی از حقوق شهروندی همچون امکان شرکت فعالیت های سیاسی محروم هستند و در صورتی که شرایط مورد نیاز اقامت را برآورده نکنند از این کشور اخراج می شوند. اما کسانی که تابعیت و پاسپورت امارات را دارند، از تمامی حقوق شهروندی برخوردارند.پاسپورت امارات برای اتباع دیگر کشورها به صورت مستقیم قابل اتخاذ نمی شود اما با طی فرآیندی در یک بازه زمانی امکان اخذ آن فراهم می باشد.

دبی شهر ثروتمندی می باشد که در خاور میانه واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی شرایط بسیار خوبی دارد.این شهر مملو از زخایر نفتی می باشد ثروت این شهر از نفت آن حاصل میشود.دبی شهری پررونق و مدرن است که اقتصاد آن روز به روز در حال پیشرفت است،به همین علت همه ساله افراد زیادی از سراسر جهان این شهر را برای اقامت و مهاجرت انتخاب می کنند.

زبان رسمی این کشور عربی است و واحد پول آن نیز درهم امارات می باشد. در سال های اخیر دبی به شدت توسعه داده شده و در حال حاضر این شهر از کیفیت زندگی خوبی برخوردار است. شرایط کار در این کشور نسبتا خوب است و همین موضوع باعث علاقه مردم جهت کار در این کشور شده است. اما باید به این نکته توجه نمود که اکثر افرادی که در این کشور زندگی می کنند به خصوص ایرانی ها به راحتی در میان مردم این کشور پذیرفته نمی شوند و نمی توانند به راحتی اقامت دائم این کشور را به دست آورند.

پاسپورت دبی

پاسپورت شما فقط یک دفترچه‌ی کوچک با صفحات بی‌ارزش نیست! هرگز چنین فکری به ذهنتان راه ندهید. چه زحمت‌هایی کشیده می‌شود و چقدر هزینه می‌شود تا صفحات مختلف همین دفترچه‌ی کوچک مهر بخورد. خاطره‌های زیادی پشت سر هر کدام از این مهرها وجود دارد. رقابت زیادی هم بین کشورهای مختلف جهان به راه افتاده و همه آن‌ها در تلاش هستند که بهترین گذرنامه های جهان را داشته باشند. شاید باورتان نشود ولی کشورهای آسیایی توانسته‌اند در این رقابت جایگاه خوبی پیدا کنند. در ادامه با ما همراه باشید تا هم با قوی ترین پاسپورت های دنیا 2019 آشنا شوید و هم از وضعیت پاسپورت کشورمان ایران با خبر شوید.

قبل از این که سراغ لیست بهترین گذرنامه‌های جهان در سال 2019 برویم، بهتر است که از خودمان بپرسیم اصلاً قدرت یک گذرنامه چطور سنجیده می‌شود؟ کشورهای مختلف بر سر چه معیارهایی با هم در رقابت هستند تا عنوان باارزش‌ترین پاسپورت‌های جهان را به خودشان اختصاص دهند؟ می‌توان گفت یکی از مهم‌ترین معیارهایی که برای سنجش اعتبار گذرنامه‌ها درنظر گرفته شده است، تعداد مقصدهایی است که با داشتن آن گذرنامه بدون نیاز به ویزا بتوان به آن‌ها سفر کرد.

به‌غیر از این موضوع فاکتورهایی مثل حقوقی که با گذرنامه به شخص تعلق می‌گیرد، هزینه‌هایی که برای اخذ ویزا باید پرداخت شود و… برای رده بندی پاسپورت کشورها مورد بررسی قرار می‌گیرد. سایت‌های مختلفی وجود دارند که برای بازدید رتبه بندی پاسپورت های جهان 2019 می‌توانید به آن‌ها سری بزنید

پاسپورت امارات قدرتمند ترین پاسپورت جهان

کشورهای آسیایی ژاپن و سنگاپور با دسترسی به 189مقصد، موفق شدند عنوان قوی ترین و بهترین گذرنامه های جهان را کسب کنند. این دو کشور به صورت مشترک در صدر جدول قرار گرفته‌اند و مقام اول این رقابت بزرگ را کسب کرده‌اند.

بعد از ژاپن و سنگاپور، سه کشور کره جنوبی، فنلاند و آلمان هم مشترکاً رتبه دوم این مسابقه را به دست آوردند. این سه کشور تفاوت زیادی هم با نفرات اول نداشتند و فقط 2مقصد بدون ویزا کمتر از آن‌ها در چنته دارند! با داشتن گذرنامه‌ی کره جنوبی، آلمان و یا فنلاند می‌توانید به راحتی به 187کشور دنیا سفر کنید و دسترسی آزاد به آن‌ها داشته باشید. فنلاند که سال گذشته جایگاه سوم این جدول را داشت امسال با یک پله صعود توانسته رتبه بهتری کسب کند.

عده‌ای معتقد هستند که فنلاند این صعود را به پاکستان مدیون است. حتماً می‌پرسید چرا؟ دولت پاکستان اخیراً سیستم ویزای الکترونیکی (ETA) راه‌اندازی کرده است که به مردم بیشتر از 50کشور دنیا دسترسی آزادتر داده است. فنلاند، ژاپن، مالت، اسپانیا، سوئیس، امارات، انگلیس، آمریکا و… از جمله این کشورها هستند.

برویم سراغ رتبه‌ی سوم جدول بهترین گذرنامه های جهان: این‌جا کشورهای اروپایی به میان میدان آمده‌اند. دانمارک، ایتالیا، لوکزامبورگ با دسترسی آزاد به 186کشور مقام سوم را تصاحب کرده‌اند. اگر دقت کنید آن‌ها فقط یک کشور با مقام دوم تفاوت دارند. نکته‌ی دیگری که شاید برایتان جالب باشد بدانید این است که کشورهای دیدنی فرانسه، اسپانیا و سوئد با دسترسی آزاد به 185کشور دنیا مقام چهارم را دارند.

اما بین همه‌ی این کشورها جایگاه امارات از همه بیشتر تغییر کرده است. ساده‌تر بگوییم، شاگرد زرنگ این امتحان امارات است. چرا که توانسته بیشتر از 35رتبه صعود کند و در طول 14سال به 20 کشور اول در زمینه‌ی قوی ترین و بهترین گذرنامه های جهان بپیوندد. با پاسپورت امارات می‌توانید به 167 کشور دیگر دسترسی آزاد یا راحت پیدا کنید.

لیست بهترین گذرنامه های جهان 2019

ژاپن، سنگاپور (دسترسی آزاد و بدون ویزا به ۱۸۹ مقصد)

فنلاند، آلمان، کره جنوبی (۱۸۷ مقصد)

 • دانمارک، ایتالیا، لوکزامبورگ (۱۸۶ مقصد)
 • فرانسه، اسپانیا، سوئد (۱۸۵ مقصد)
 • اتریش، هلند، پرتغال، سوئیس (۱۸۴ مقصد)
 • بلژیک، کانادا، یونان، ایرلند، نروژ، انگلستان، ایالات متحده (۱۸۳ مقصد)
 • مالت (۱۸۲ مقصد)
 • جمهوری چک (۱۸۱ مقصد)
 • استرالیا، ایسلند، لیتوانی، نیوزیلند (۱۸۰ مقصد)
 • لتونی، اسلواکی، اسلوونی (۱۷۹ مقصد)
 • ضعیف ترین گذرنامه های جهان 2019

لیست ضعیف ترین گذرنامه های جهان 2019

 • بنگلادش، اریتره، ایران، لبنان، کره شمالی (۳۹ مقصد)
 • نپال (۳۸ مقصد)
 • لیبی، فلسطین اشغالی، سودان (۳۷ مقصد)
 • یمن (۳۳ مقصد)

 

همه ی آنچه که باید راجع به پاسپورت بدانید را داماک damac در اختیار شما قرار میدهد.

پاسپورت، مدرک رسمی شناسایی شما است که در کشورهای دیگر اعتبار دارد و همه کشورها برای شهروندانشان آن را صادر می کند. گذرنامه یا پاسپورت هم برای نشان دادن تابعیت شما به کار می رود و هم اینکه حکم لازم (ویزا یا روادید) برای ورود به کشورهای دیگر در پاسپورت یا همان گذرنامه می خورد.

داماک damac در ادامه این متن می خواهد نکاتی درباره گذرنامه را به شما بگوید که دانستن آن ها کاربردی و مناسب خواهد بود؛ با ما همراه باشید تا این نکات را با هم مرور کنیم.

پاسپورت هویت شما در یک کشوری جدای از کشور شماست که یک سری قوانین کلی در آن رعایت شده است. مثلا در تمام پاسپورت های جهان نام شخص، تاریخ تولد، محل تولد، جنسیت، تاریخ پاسپورت، شماره پاسپورت و تاریخ انقضا ذکر می شود. دیگر نکاتی درباره گذرنامه که باید بدانید این است که برای دریافت آن باید به پلیس ۱۰+ مراجعه کرده و طی مراحلی که شامل تکمیل چند فرم، ارائه عکس و … می باشد آن را تحویل بگیرید.

چگونه پاسپورت بگیریم:

یکی اینکه عکس روی پاسپورت باید شبیه حال شما باشد و در گذر زمان به خاطر تغییر چهره باید عکس روی پاسپورت عوض شود.

دلیل دوم این است که ممکن است زمانی که کودک هستید پاسپورتتان روی گذرنامه مادر یا پدرتان وجود داشته باشد و زمانی بخواهید پاسپورت خودتان را داشته باشید. یا اینکه وضعیت تاهل شما تغییر کرده باشد که باید روی پاسپورت ذکر شود و مسائلی این چنینی که باید به خاطر آن پاسپورتتان تعویض شود.

سومین دلیل را می توان به صفحات داخل پاسپورت نسبت داد. زمانی که شما سفر خارجی می روید چه ویزا بخواهد و چه نه، صفحاتی از گذرنامه شما به خاطر خوردن مهر خروج و ورود و همچنین ویزا استفاده می شود. خب به مرور صفحات تمام خواهند شد و شما نیاز دارید که پاسپورت جدید داشته باشید.

برای سفر پاسپورتمان چقدر باید اعتبار داشته باشد؟

با اینکه قوانین کشورهای مختلف برای اعتبار پاسپورت خارجی ها متفاوت است، اما معمولا شما برای اینکه سفری خارجی داشته باشید نیاز دارید که پاسپورتی با اعتبار حداقل ۷ یا ۶ ماه داشته باشید. این مربوط به قوانین کشورها است که شما با رعایت آن، می توانید به راحتی سفری به خارج از کشور داشته باشید. پیشنهاد می کنیم که اگر قرار است چندین ماه بعد سفری داشته باشید و اعتبار پاسپورت شما حتی ۸ ماه هم هست، برای اطمینان بیشتر، آن را تمدید کنید.

نکاتی درباره گذرنامه که باید بدانید از داماک گروپdamaC  بخواهید.

برای تهیه عکس مواردی نظیر نداشتن عینک، زیور آلات و داشتن حجاب اسلامی برای خانم ها اجباری است که برای اطلاعات دقیقتر به صفحه چگونه پاسپورت بگیریم مراجعه نمایید.

عکس شما نباید بیشتر از ۳ ماه گذشته گذشته باشد.

برای دریافت گذرنامه خودتان حتما باید حضور داشته باشید.

گذرنامه ها در ایران ۵ ساله هستند و بعد از آن باید تعویض شود.

برای تحویل گذرنامه باید نشانی پستی دقیقی ارائه دهید.

برای تعویض پاسپورت باید گذرنامه های قبلی خود را به همراه داشته باشید.

قبل از خروج از ایران دقت کنید که حتما مهر خروج در گذرنامه شما خورده باشد.

معمولا پس از تکمیل مدارک، پاسپورت شما حداکثر تا ۱۰ روز بعد به نشانی پستی ارائه شده، خواهد رسید. اگر قرار است سفری بروید، این زمان را در نظر بگیرید.

دیگر نکاتی درباره گذرنامه این است که باید پاسپورت خود را سالم نگه دارید. بسیاری از کشورها در صورت مخدوش بودن پاسپورت، اجازه ورود شما به کشور را صادر نخواهند کرد.

یکی از مواردی که جزو نکاتی درباره پاسپورت محسوب می شود این است که شما باید قوانین پاسپورت همراه را بدانید. تصور کنید که شما یک خانواده ۳ نفری هستید: مادر، پدر و کودک. در چنین شرایطی می توانید پاسپورت مرد خانواده شامل گذرنامه خودش، همسر و کودک شود. در شرایطی مثلا زمانی که پدر خارج از ایران است، مادر می تواند نام کودک را در گذرنامه ثبت کند. اما به طور کلی هر شخصی حتی نوزادها می توانند پاسپورت جداگانه داشته باشند

پاسپورت امارات  و اعتبار آن

پاسپورت شما فقط یک دفترچه‌ی کوچک با صفحات بی‌ارزش نیست! هرگز چنین فکری به ذهنتان راه ندهید. چه زحمت‌هایی کشیده می‌شود و چقدر هزینه می‌شود تا صفحات مختلف همین دفترچه‌ی کوچک مهر بخورد. خاطره‌های زیادی پشت سر هر کدام از این مهرها وجود دارد. رقابت زیادی هم بین کشورهای مختلف جهان به راه افتاده و همه آن‌ها در تلاش هستند که بهترین گذرنامه های جهان را داشته باشند. شاید باورتان نشود ولی کشورهای آسیایی توانسته‌اند در این رقابت جایگاه خوبی پیدا کنند. در ادامه با ما همراه باشید

بهتر است بدانید گذرنامه‌ و ویزا هم تاریخ انقضا دارد، برای مثال شما باید هر چهار سال یک بار اقدام به تعویض گذرنامه‌ی ایرانی خود کنید. گاهی اگر تعداد سفرهای شما بیش از حد باشد و گذرنامه صفحه خالی برای مهر ویزا نداشته باشد باید پیش از موعد انقضای گذرنامه، اقدام به تعویض آن کنید .

اعتبار گذرنامه

اولین نکته از نکات مهم درباره گذرنامه که لازم است بدانید این است که برای ورود به بسیاری از کشورها، گذرنامه شما حداقل شش ماه اعتبار باید داشته باشد. این یک قانون کلی است که در همه کشورها برقرار است، پس بهتر است پیش از اقدام به خرید بلیط ابتدا از اعتبار گذرنامه‌ی خود مطمئن شوید. اگر مقصدتان سفر به کشورهایی مانند ویتنام، ترکیه و تایلند است می‌توانید اطلاعات لازم و مدت زمان اقامت بدون نیاز به ویزا در این کشورها را از وب سایت رسمی ‌وزارت امور خارجه یا سفارت هر کشور مشاهده کنید اما اگر مقصدتان سفر به کشورهایی مانند فرانسه، سوئیس و هلند و کشورهای اروپایی (بجز بریتانیا) است باید پیش از سفر اقدام به دریافت ویزای شینگن کنید و گذرنامه شما بیش از شش ماه اعتبار داشته باشد.

صفحات خالی گذرنامه

از دیگر نکات مهم درباره‌ی گذرنامه این است که همانطور که اعتبار گذرنامه مهم است باید دقت کنید برای سفر بین المللی که در پیش رو دارید گذرنامه شما حداقل دو صفحه خالی و بدون مهر داشته باشد. برای ورود و خروج به برخی از کشورها، گذرنامه در حین عبور از مرز، مهر می‌شود. برای ورود به برخی از کشورها مانند مکزیک، کانادا، انگلیس و آلمان، تنها کافی است یک برگ از گذرنامه‌ی شما سفید باشد اما برای ورود به برخی از کشورها مانند ایتالیا، سوئد، سنگاپور و ایسلند باید حداقل دو برگ سفید در گذرنامه‌ی شما باشد که یک صفحه برای مهر ورود و یکی برای مهر خروج از کشور نیاز است. برخی از کشورها نیز به بیش از دو صفحه سفید نیاز دارند که علاوه بر مهر ورود و خروج باید برچسب ویزا در آن‌ها نیز ثبت شود. برای مثال اگر شما فردی آمریکایی با گذرنامه ایالات متحده باشید و بخواهید در آفریقای جنوبی بیش از ۹۰ روز اقامت داشته باشید، باید برای صدور ویزا در صفحات سفید گذرنامه‌ی خود اقدام کنید.

ورودهای چندباره به یک کشور

چین از جمله معدود کشورهایی است که می‌توانید برای دریافت ویزای مولتی ده ساله در آن اقدام کنید. اگر قصد دارید در چند سال آینده پیش روی خود به طور مرتب به یک کشور سفر کنید بررسی کنید که آیا می‌توانید ویزای مولتی پل بلند مدت برای ورود به آن کشور داشته باشید یا نه، در صورتی که کشور مورد نظر شما چنین ویزایی را ارائه می‌دهد از نظر اقتصادی برای شما بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.

گذرنامه جدید، ویزای جدید

حتی اگر از اعتبار ویزای خود مطمئن هستید بازهم آن را بررسی کنید. تنها کشورهایی که به شما اجازه‌ی ورود با گذرنامه قدیمی که ویزای معتبر در آن وجود دارد را به شما می‌دهند، کشورهای چین، هند، عربستان سعودی و برزیل هستند. البته ورود به این کشورها به شرط آن است که اطلاعات شما هیچ تغییری نکرده باشد و ویزای شما اعتبار داشته باشد. توجه داشته باشید که هیچ راهی وجود ندارد که ویزای معتبر خود را از گذرنامه‌ای قدیمی که تاریخ انقضای آن گذشته است به گذرنامه‌ی جدید خود منتقل کنید. برای ورود به کشورهای گفته شده، حتما باید گذرنامه‌ی جدید و گذرنامه‌ی قدیمی که ویزای معتبرتان در آن قرار دارد را به همراه داشته باشید. اگر گذرنامه‌ی خود را تعویض کرده‌اید باید برای دریافت ویزای جدید هم اقدام کنید.

 

سرمایه گذاری در امارات یکی از راه های دریافت اقامت این کشور است. کشور امارات کشوری است که در زمینه های مختلف بسیار رشد و پیشرفت داشته است. با توجه به زیر ساخت های بسیار قوی در کشور امارات و نرخ تولید ناخالص داخلی مناسب در این کشور که در نمودار زیر مشخص شده است، در صورتی که افراد کسب و کار مشخصی داشته باشند و طرح ارائه داده شده جهت فعالیت ایشان قوی باشد، مسلما شانس موفقیت بالاتری خواهند داشت. جهت اقدام برای کسب پاسپورت امارات از طریق سرمایه گذاری و ایجاد کسب و کار در کشور امارات ابتدا شخص باید شرکتی را در این کشور به ثبت برساند. این شرکت می تواند شرکتی با مسئولیت محدود باشد که به صورت سهامی عام یا خاص معرفی می شود.

برای ثبت هر یک از این شرکت ها شخص سرمایه اولیه مشخصی باید داشته باشد که در صورتی که شرکت با سهامی خاص ثبت کرده باشید حدود 5000000 درهم امارات تعیین شده است و برای شرکت با سهامی عام حدود 30000000درهم امارات می باشد. شرایط برای ثبت شرکت در کشور امارات بسته به منطقه سرمایه گذاری شده نیز متفاوت می باشد. در صورتی که این سرمایه گذاری در منطقه آزاد باشد، بسته به منطقه سرمایه های اولیه مورد نیاز متفاوت است. در این صورت به شخص سرمایه گذار اقامت 2 یا 3 ساله داده می شود.

نکته جالب توجه این است که در تاریخ 3 فوریه 2019 قانون جدیدی وضع شده است که به سرمایه گذاران در این کشور اقامت بلند مدت 5 یا 10 ساله نیز داده می شود.

برای دریافت اقامت 10 ساله امارات حداقل سرمایه لازم 2.77 میلیون دلار معادل 10 میلیون درهم می باشد. این سرمایه گذاری می تواند در زمینه سپرده های کشور امارات باشد. یا یک شرکت جدید ثبت و راه اندازی نمایید. در این صورت شما باید سرمایه خود را به مدت 3 سال در کشور امارات باقی نگه دارید و سرمایه شما نباید به صورت وام باشد.

برای دریافت اقامت 5 ساله امارات می توانید از طریق سرمایه گذاری در املاک اقدام نمایید و یا برای کار آفرینی سرمایه گذاری انجام دهید. برای سرمایه گذاری در املاک سرمایه شما نباید به صورت وام باشد و سرمایه خود را باید به مدت 3 سال نگه دارید. ملکی که بر روی آن سرمایه گذاری نموده اید باید حداقل 1.36 میلیون دلار یا 5 میلیون درهم ارزش داشته باشد. برای کارآفرینی نیز نیاز به 500 هزار درهم معادل 136 هزار دلار سرمایه دارید و یک ایده خوب با چشم اندازی روشن که بتواند ایجاد شغل کند و اقتصاد کشور امارات را رشد دهد.

درنهایت می توان گفت این امکان وجود دارد که اشخاص اقامت امارات را کسب نمایند اما با توجه به تفاوتی که نظام قضایی این کشور در قضاوت میان مردم کشور خود و مهاجرین قائل می شود، خطر مصادره اموال در امارات نیز در نمودار زیر نمایش داده شده است که عدد 1 بیان گر کمترین خطر از جهت مصادره اموال خارجیان می باشد. همچنین با توجه به اینکه کسب پاسپورت امارات پس از سپری شدن 30 سال از اقامت شما امکان پذیر است. از این رو می توان گفت با توجه به زمان طولانی دریافت پاسپورت امارات و هزینه های بالای سرمایه گذاری در این کشور می توان برای کشورهای دیگر اروپایی که هزینه های سرمایه گذاری پایین تری دارد و پس از 5 سال نیز اقامت دائم و پاسپورت امارات می دهند اقدام نمود.

از این رو شرکت املاک ومستغلاتی در دبی وجود دارد که در دبی با خیالی آسوده سرمایه گذاری مطمئن و سودآوری برای خود به ارمغان ببرید.

پاسپورت دوم  دومینیکا

آنهایی که موفق به اخذ پاسپورت دوم شدند، دیگر نگران صف های طولانی سفارت خانه ها و کنسولگری ها و از همه مهم تر نگران امنیت خود و خانواده شان نیستند.

مهاجران متمول امارات متحده عربی، نه تنها هزینه بسیار زیادی را صرف خرید ماشین، قایق یا آپارتمان می کنند، بلکه حاضرند برای بدست آوردن پاسپورت دوم، هرچقدر هزینه که لازم باشد را بپردازند.

پاسپورت دوم در این قسمت از جهان بسیار مورد درخواست قرار گرفته است زیرا مهاجران به دنبال آزادی سفر بیشتر هستند.

آنهایی که موفق به اخذ پاسپورت دوم شدند، دیگر نگران صف های طولانی سفارت خانه ها و کنسولگری ها و از همه مهم تر نگران امنیت خود و خانواده شان نیستند.

دومینیکا چیست ؟

پاسپورت دومینیکا دارای دسترسی بدون ویزا به 123 کشور است. برای اخذپاسپورت دومینیکا، سرمایه گذاری به ارزش  100,000 دلار آمریکا لازم است .

آیا سرمایه گذاری  برای اخذ تابعیت و پاسپورت دوم ارزش دارد؟

افراد متقاضی پاسپورت دوم باید هزینه زیادی را صرف این پروسه کنند اما به گفته همه آنها، این سرمایه گذاری بسیار ارزشمند است.

داشتن پاسپورت دوم زندگی را برای آنها آسان تر می کند، آزادی سفر بیشتری به آنها داده می شود و در نتیجه، تجارت و سفر تفریحی بسیار آسان می شود.

به گفته بسیاری از این افراد، صاحبان مشاغل و کسب و کار هایی که نیاز به سفر زیاد به کشور های مختلف دارند، با داشتن پاسپورت دوم دیگر نباید نگران اخذ ویزا باشند.

همچنین داشتن پاسپورت دوم امکان زندگی در کشور ثانویه را فراهم می کند تا در زمان نا امنی های سیاسی یا جنگ، دارندگان پاسپورت دوم بتوانند به راحتی از کشور خود خارج شوند و در کشور دوم زندگی کنند.

اخذ تابعیت و پاسپورت دوم  تبدیل به رویه ای رو به رشد شده است .

12 ماه پس از اعلام خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا، آمار نشان داد که 81 درصد از مردم در بریتانیا به دنبال سرمایه گذاری به منظور اخذ تابعیت و پاسپورت دوم هستند.

در زمان تغییرات سیاسی و اقتصادی، مردم به دنبال امنیت بیشتر هستند.

در امارات متحده عربی، که هر سال هزاران میلیونر را به خود جذب می کند، افراد متمول به دنبال اخذ تابعیت و پاسپورت دوم از طریق سرمایه گذاری هستند. زیرا سرمایه گذاری روشی مطمئن و بدون دغدغه برای اخذ تابعیت و پاسپورت دوم است.

دارندگان پاسپورت دوم، حق سفر، تجارت و زنگی در کشور های دیگر را به دست می آورند. همچنین به مزایایی که شهروندان آن کشور دسترسی دارند، مانند تحصیل، خدمات درمانی و غیره، هم دسترسی پیدا می کنند.

پاسپورت امارات به طور مستقیم به شهروندان امارات متحده عربی، کودکان متولد شده از پدر و مادر اماراتی و یا کودکانی با پدر و مادر نامعلوم و همسر خارجی یک تبعه اماراتی داده می شود. در غیر این صورت در صورتی که شخص اقامت موقت امارات را تا 30 سال داشته باشد می تواند برای اقامت دائم اقدام نماید و سپس برای پاسپورت نیز درخواست دهد. اعتبار پاسپورت امارات 5 ساله داده خواهد شد.

گذرنامهامارات متحده عربی توسط Passport Index رتبه اول ، ابزاری تعاملی آنلاین قرار گرفت که با در اختیار داشتن گذرگاه های جهان ، امکان مقایسه و رتبه بندی گذرنامههای جهان را در اختیار کاربران قرار می دهد.

این رتبه بندی مبتنی بر آزادی حرکت و سفر بدون ویزا به دارندگان گذرنامه است.

167 کشوری که دارندگان گذرنامه امارات بدون نیاز به پیش نیاز ویزا می توانند به آنجا سفر کنند ، 84 درصد از تعداد کشورهایی که در این فهرست درج شده اند را نشان می دهند.

گذرنامه امارات در دسامبر 2016 در بیست و هفتمین مقام قرار داشت.

این دستاورد نشانگر چهره متمدن ، احترام و قدردانی از سطح کشور و سطح بین المللی است.

این پشتیبانی از یک سیاست و رهبری خردمندانه است که برای ساختن تصویر روشن کشور در خارج از کشور تلاش کرده است تا آن را به مرکزیت خرد ، اعتدال ، همزیستی و صلح تبدیل کند.

هدف سال 2021 در سال 2018

در سال 2017 ، امارات متحده عربی هدف بلندپروازانه ای را برای تبدیل شدن به یکی از پنج قدرتمندترین گذرنامه جهان تا سال 2021 اعلام کرد. در آن زمان ، گذرنامه اماراتمتحده عربی اماراترا برای ویزای بدون ویزا یا ورود ویزا به موقع در 132 کشور فراهم کرد.

وزارت امور خارجه و همکاری های بین المللی (MOFAIC) ابتکار عمل گذرنامهامارات را برای قرار دادن گذرنامه امارات در فهرست پنج پاسپورت قدرتمند جهان تا سال 2021 آغاز کرد.

با این حال ، این کشور سه سال قبل از تعیین اطلاعات به این هدف رسیده است.

قدرت گذرنامه نه تنها هویت شهروند را نشان می دهد بلکه عامل مهمی است که بر دسترسی آن به فرصت های جهانی ، سهولت حرکت و کیفیت زندگی تأثیر می گذارد.

فهرست گذرنامه که از طرف Arton Capital صادر شده است ، بر اساس تعداد کشورهایی که یک گذرنامه می تواند بدون گرفتن ویزا یا گرفتن آن در هنگام ورود ، وارد گذرنامه کشورها می کند ، رتبه بندی می شود.

ایندکس معیار جهانی برای طبقه بندی گذرنامه های بین المللی است و نمایانگر جهان در مورد قدرت و تأثیر گذرنامه است.

تأثیرات مثبت برای سهولت سفر نه تنها باعث می شود که اتباع امارات بتوانند آزادانه برای گردشگری سفر کنند ، بلکه از طریق تسهیل تجارت و سرمایه گذاری اقتصادی برای افراد و مؤسسات ، مزایای اقتصادی ، توسعه و حتی انسان دوستانه نیز دارند.

در راستای چشم انداز جامع در مورد توسعه کشور و جامعه ، امارات متحده عربی برنامه آینده ای دارد که نوآوری ، توانمند سازی جامعه و ترغیب همکاری و مشارکت بین المللی را در بر می گیرد. این اصول از زمان تأسیس در سال 1971 بخشی جدایی ناپذیر از امارات متحده عربی بوده اند.

معنی رتبه بندی

این فهرست براساس تعداد مقصدهایی که شهروندان آنها می توانند بدون ویزا سفر کنند ، در سرتاسر جهان قرار دارد.

این تنها در 9 ژوئیه گذشته امسال بود که امارات وارد 10 رده بندی برتر شد. در 13 سپتامبر ، این کشور بالاتر رفت و موقعیت نهم را تأمین کرد.

در سال 2017 ، امارات متحده عربی هدف بلندپروازانه ای را برای تبدیل شدن به یکی از پنج قدرتمندترین گذرنامه جهان تا سال 2021 اعلام کرد. در آن زمان ، گذرنامه امارات متحده عربی امارات را برای ویزای بدون ویزا یا ورود ویزا به موقع در 132 کشور فراهم کرد.

همانطور که در مقدمه گفتیم، پاسپورت هویت شما در یک کشوری جدای از کشور شماست که یک سری قوانین کلی در آن رعایت شده است. مثلا در تمام پاسپورتهای جهان نام شخص، تاریخ تولد، محل تولد، جنسیت، تاریخ پاسپورت، شماره پاسپورت و تاریخ انقضا ذکر می شود.

 در راستای این امر برای اخذ تابعیت و پاسپورت ، افراد می توانند از طریق خرید آپارتمان با داماک ، راه اندازی یک کسب و کار یا سرمایه گذاری در کشور امارات   اقدام کنند ما شرکت داماک به شما معرفی می کنیم .

شرکت داماک damac بزرگترین و جامع ترین سایت املاک کشور است در زمینه خرید املاک لوکس و لاکچری چند ملیتی کشور است معرفی می کنیم  می توانید ظرف 40 دقیقه با خرید ملک مهاجرت کنید. رویاهایی که شما درذهن دارید  ما تبدیل به واقعییت می کنیم هدف شرکت تامین آسایش و رفاه حال مشتریان خود کرده است .

پاسپورت  دوم امارات و وکیل معتبر برای امور مهم با شرکت داماک damac

برای گرفتن پاسپورت دوم  شما نیاز به یک وکیل دارید که ما شرکت داماک damac گروپ بزرگترین و معتبرین سایت املاک کشور را به شما معرفی می کنیم که وکیل های خبره را در اختیار شما قرارمی دهد برای خرید ملک یاری می کند .

حرف آخر داماک گروپ

خوب است بدانید که برنامه‌های سرمایه‌گذاری اغلب شامل فعالیت در املاک و مستغلات می‌شود، هم‌زمان داشتن ملک در کشور امارات دیگر نیز می‌توان تابعیت آن کشور را گرفت. طبق برنامه‌های سرمایه‌گذاری مشابه دیگر، همانند اقامت برتر نیز می‌توان ویزای بلند مدت با حق بیمه را اخذ کرد.

اقامت داشتن با پاسپورت در دبی با مشاوره داماک

برای راهنمای و مشورت در زمینه های اقامت و خرید و فروش املاک و آپارتمان های تجاری و مسکونی ویلاهای لوکس می توانید روی کمک مشواران متخصص و معتمد داماک حساب ویژه ای باز کنید. مشواران داماک با افتخار اماده خدمت رسانی به شما عزیزان و رفع سوالات شما در زمینه های خرید و فروش به صورت شبانه روزی و حضوری و غیر حضوری هستند.علاوه برا آن داماک با در نظر گرفتن شرایط ویژه پرداخت اقساطی این امکان را فراهم آورده تا شما با هزینه ای بسیار کم صاحب املاک و ویلا و اپارتمان در دبی شوید.

گروه damac group در امارات دبی بزرگترین و قدر ترین شرکت ساختمانی  است که سابقه درخشانی در کارنامه خود به ثبت رسانده است

آپارتمان های خاص با داماک damac group

ساختمان‌های خاص عموماً معرف حضور همه افراد هستند!

آپارتمان های مجلل بیزینس بای دبی ، ویلاهای سنگی، گلف تراس و...  همچون از نمونه های ساختمان‌های خاص شرکت داماک گروپ هستند که تمامی شاخصه‌های اکازیون بودن در آن‌ها تمام و کمال وجود دارد.

دبی مشاور املاک damacgroup

فایل یابی املاک با داماک گروپ بررسی و کارشناسی ملک توسط پرسنل مجرب داماک گروپ به جذب سرمایه گذاری مطمئن کنید .

توضیح مختصر درباره داماک گروپ

داماک بزرگترین و برند ترین شرکت ساختمانی در جهان است . خلاقانه فکر می کند ، لاکچری می سازد چون در درجه اول به شما به عنوان جزئی از خانواده بزرگ داماک می نگرد بعد به عنوان یک مشتری . لابد می دانید که برند های معروف جهانی ورساچی ، بوگاتی ، جاست کاوالی ، تایگروود ، پارامونت ، ترامپ ، فندی که نام آشنای تمام جهانیان هستند تنها بخشی از زیر مجموعه داماک در بخش دکوراسیون و فرنیش آپارتمان ها و ویلاهای داماک میباشد . توضیح بیشتر در مورد داماک فقط حرف و حدیث است پس از شما دعوت می کنیم بر اساس هر بودجه و سلیقه ای که دارید از آپارتمان ها و ویلاهای و دفاتر کار همین سایت در هر موقعیت محلی دلخواه انتخاب کنید و برای بازدید و انجام مراحل خرید با مشاورین فارسی زبان داماک تماس بگیرید .

خدمات داماک گروپ

 • سرویس رزرو آسان
 • تحویل به موقع و راس تایم
 • نگهبان دائم
 • نظافت همیشگی تمامی واحدها
 • اجاره به مهمانان ایرانی و خارجی
 • اجاره روزانه هفتگی ماهانه
 • پاسخگویی ۲۴ ساعته به سوالت و رزرو های شما مهمانان
 • اجاره آپارتمان های فول فرنیش و مبله

ودیگر خدمات مهم

اقامت فوری در عرض کمتر از ۴۰دقیقه اقامت خانوادگیتان را از داماک بخواهید با خرید ملک یک تور رایگان و یک سکه اماراتی را نصیب خود کنید .

 • مالیات = صفر
 • آماده اقامت خانوادگی
 • زمینتان به ما تحویل دهید
 • فرنیش می کنیم
 • باغ واستخر می زنیم
 • دکوراسیون لوکس و لاکچری

مجموعه دبی فرنیش با ارائه آپارتمان مبله در سراسر دبی در صدد آسایش شما هستیم

شما می توانید به صورت ریالی از طریق صرافی طرف قرارداد داماک در ایران به صورت واریز ریالی به حساب بانک صادرات و بدون نیاز به خرید ارز یا مراجعه اقدام به خرید نمایید . لطفا" پیش از واریز مدارک زیر را واتساپ نمایید تا واحد برای 24 ساعت در رزرو شما بماند تا واریز شما انجام و واحد برای شما ثبت گردد . میبایست مبلغ 50 هزار درهم را به صورت معادل ریالی در ایران به حساب زیر واریز نموده و عکس فیش واریز را واتساپ نمایید . چنانچه خودتان صرافی مورد اطمینان دارید می توانید از طریق دلخواه خودتان مستقیم به حساب داماک دبی واریز نمایید . نرخ صرافی طرف قرارداد داماک برای داماک ملاک محاسبه صدور رسید است و نرخ هر صرافی یا سایت دیگر برای واریز ریالی مورد تایید داماک نیست .

به منظور مشاهده تصاویر بیشتر و کامل تر از این پروژه و تمام پروژه های دیگر داماک از وبسایت فارسی زبان داماک به آدرس

www.damacgroup.ir

مراجعه کنید.

موارد ذکر شده این اعتبار ماست

 

مطالب مشابه :

پاسپورت      دریافت ویزای دبی    قوانین ویزای امارات     damac       اجاره ملک با داماک        آپارتمان های لوکس

 

.آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

  داماک گروپ بزرگترین سایت املاک دبی

داماک گروپ سازنده لوکسترین شهرک مسکونی جهان اکویا داماک گروپ

داماک  damac نهالی نو با ریشه های کهن که بهترین راهنما برای شما میباشد.

پاسپورت دبی، مهاجرت به دبی و روش های دریافت اقامت دبی در این مقاله در این مقاله مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته است.

به نظر شما از چه راه هایی می توان اقامت دبی را دریافت کرد؟

آیا اقدام و تلاش برای دریافت اقامت در این شهر برای رسیدن به پاسپورت امارات ارزش دارد؟

 به طور کلی روش های مهاجرت و دریافت پاسپورت در کشورهای دنیا از 6 روش کلی انجام پذیر می باشد. این 6 روش شامل:کار،تحصیل،سرمایه گذاری(دریافت اقامت از طریق خرید ملک یا ثبت شرکت)،تولد،ازدواج و یا پناهندگی می باشد.

لازم به ذکر است فقط 5 روش اول قانونی بوده و مورد 6 که پناهندگی می باشد توصیه نمی شود.

برخی از افراد به دنبال دریافت پاسپورت امارات می باشند، از این رو در این  متن روش های مختلف دریافت پاسپورت امارات و شرایط مورد نیاز برای هر روش توضیح داده شده است. توجه به این نکته ضروری می باشد که اقامت و تابعیت امارات متفاوت می باشد. افرادی که اقامت امارات را دارند از برخی از حقوق شهروندی همچون امکان شرکت فعالیت های سیاسی محروم هستند و در صورتی که شرایط مورد نیاز اقامت را برآورده نکنند از این کشور اخراج می شوند. اما کسانی که تابعیت و پاسپورت امارات را دارند، از تمامی حقوق شهروندی برخوردارند.پاسپورت امارات برای اتباع دیگر کشورها به صورت مستقیم قابل اتخاذ نمی شود اما با طی فرآیندی در یک بازه زمانی امکان اخذ آن فراهم می باشد.

دبی شهر ثروتمندی می باشد که در خاور میانه واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی شرایط بسیار خوبی دارد.این شهر مملو از زخایر نفتی می باشد ثروت این شهر از نفت آن حاصل میشود.دبی شهری پررونق و مدرن است که اقتصاد آن روز به روز در حال پیشرفت است،به همین علت همه ساله افراد زیادی از سراسر جهان این شهر را برای اقامت و مهاجرت انتخاب می کنند.

زبان رسمی این کشور عربی است و واحد پول آن نیز درهم امارات می باشد. در سال های اخیر دبی به شدت توسعه داده شده و در حال حاضر این شهر از کیفیت زندگی خوبی برخوردار است. شرایط کار در این کشور نسبتا خوب است و همین موضوع باعث علاقه مردم جهت کار در این کشور شده است. اما باید به این نکته توجه نمود که اکثر افرادی که در این کشور زندگی می کنند به خصوص ایرانی ها به راحتی در میان مردم این کشور پذیرفته نمی شوند و نمی توانند به راحتی اقامت دائم این کشور را به دست آورند.

پاسپورت شما فقط یک دفترچه‌ی کوچک با صفحات بی‌ارزش نیست! هرگز چنین فکری به ذهنتان راه ندهید. چه زحمت‌هایی کشیده می‌شود و چقدر هزینه می‌شود تا صفحات مختلف همین دفترچه‌ی کوچک مهر بخورد. خاطره‌های زیادی پشت سر هر کدام از این مهرها وجود دارد. رقابت زیادی هم بین کشورهای مختلف جهان به راه افتاده و همه آن‌ها در تلاش هستند که بهترین گذرنامه های جهان را داشته باشند. شاید باورتان نشود ولی کشورهای آسیایی توانسته‌اند در این رقابت جایگاه خوبی پیدا کنند. در ادامه با ما همراه باشید تا هم با قوی ترین پاسپورت های دنیا 2019 آشنا شوید و هم از وضعیت پاسپورت کشورمان ایران با خبر شوید.

قبل از این که سراغ لیست بهترین گذرنامه‌های جهان در سال 2019 برویم، بهتر است که از خودمان بپرسیم اصلاً قدرت یک گذرنامه چطور سنجیده می‌شود؟ کشورهای مختلف بر سر چه معیارهایی با هم در رقابت هستند تا عنوان باارزش‌ترین پاسپورت‌های جهان را به خودشان اختصاص دهند؟ می‌توان گفت یکی از مهم‌ترین معیارهایی که برای سنجش اعتبار گذرنامه‌ها درنظر گرفته شده است، تعداد مقصدهایی است که با داشتن آن گذرنامه بدون نیاز به ویزا بتوان به آن‌ها سفر کرد.

به‌غیر از این موضوع فاکتورهایی مثل حقوقی که با گذرنامه به شخص تعلق می‌گیرد، هزینه‌هایی که برای اخذ ویزا باید پرداخت شود و… برای رده بندی پاسپورت کشورها مورد بررسی قرار می‌گیرد. سایت‌های مختلفی وجود دارند که برای بازدید رتبه بندی پاسپورت های جهان 2019 می‌توانید به آن‌ها سری بزنید

پاسپورت امارات قدرتمند ترین پاسپورت جهان

کشورهای آسیایی ژاپن و سنگاپور با دسترسی به 189مقصد، موفق شدند عنوان قوی ترین و بهترین گذرنامه های جهان را کسب کنند. این دو کشور به صورت مشترک در صدر جدول قرار گرفته‌اند و مقام اول این رقابت بزرگ را کسب کرده‌اند.

بعد از ژاپن و سنگاپور، سه کشور کره جنوبی، فنلاند و آلمان هم مشترکاً رتبه دوم این مسابقه را به دست آوردند. این سه کشور تفاوت زیادی هم با نفرات اول نداشتند و فقط 2مقصد بدون ویزا کمتر از آن‌ها در چنته دارند! با داشتن گذرنامه‌ی کره جنوبی، آلمان و یا فنلاند می‌توانید به راحتی به 187کشور دنیا سفر کنید و دسترسی آزاد به آن‌ها داشته باشید. فنلاند که سال گذشته جایگاه سوم این جدول را داشت امسال با یک پله صعود توانسته رتبه بهتری کسب کند.

عده‌ای معتقد هستند که فنلاند این صعود را به پاکستان مدیون است. حتماً می‌پرسید چرا؟ دولت پاکستان اخیراً سیستم ویزای الکترونیکی (ETA) راه‌اندازی کرده است که به مردم بیشتر از 50کشور دنیا دسترسی آزادتر داده است. فنلاند، ژاپن، مالت، اسپانیا، سوئیس، امارات، انگلیس، آمریکا و… از جمله این کشورها هستند.

برویم سراغ رتبه‌ی سوم جدول بهترین گذرنامه های جهان: این‌جا کشورهای اروپایی به میان میدان آمده‌اند. دانمارک، ایتالیا، لوکزامبورگ با دسترسی آزاد به 186کشور مقام سوم را تصاحب کرده‌اند. اگر دقت کنید آن‌ها فقط یک کشور با مقام دوم تفاوت دارند. نکته‌ی دیگری که شاید برایتان جالب باشد بدانید این است که کشورهای دیدنی فرانسه، اسپانیا و سوئد با دسترسی آزاد به 185کشور دنیا مقام چهارم را دارند.

اما بین همه‌ی این کشورها جایگاه امارات از همه بیشتر تغییر کرده است. ساده‌تر بگوییم، شاگرد زرنگ این امتحان امارات است. چرا که توانسته بیشتر از 35رتبه صعود کند و در طول 14سال به 20 کشور اول در زمینه‌ی قوی ترین و بهترین گذرنامه های جهان بپیوندد. با پاسپورت امارات می‌توانید به 167 کشور دیگر دسترسی آزاد یا راحت پیدا کنید.

لیست بهترین گذرنامه های جهان 2019

ژاپن، سنگاپور (دسترسی آزاد و بدون ویزا به ۱۸۹ مقصد)

فنلاند، آلمان، کره جنوبی (۱۸۷ مقصد)

 • دانمارک، ایتالیا، لوکزامبورگ (۱۸۶ مقصد)
 • فرانسه، اسپانیا، سوئد (۱۸۵ مقصد)
 • اتریش، هلند، پرتغال، سوئیس (۱۸۴ مقصد)
 • بلژیک، کانادا، یونان، ایرلند، نروژ، انگلستان، ایالات متحده (۱۸۳ مقصد)
 • مالت (۱۸۲ مقصد)
 • جمهوری چک (۱۸۱ مقصد)
 • استرالیا، ایسلند، لیتوانی، نیوزیلند (۱۸۰ مقصد)
 • لتونی، اسلواکی، اسلوونی (۱۷۹ مقصد)
 • ضعیف ترین گذرنامه های جهان 2019

لیست ضعیف ترین گذرنامه های جهان 2019

 • بنگلادش، اریتره، ایران، لبنان، کره شمالی (۳۹ مقصد)
 • نپال (۳۸ مقصد)
 • لیبی، فلسطین اشغالی، سودان (۳۷ مقصد)
 • یمن (۳۳ مقصد)

 

همه ی آنچه که باید راجع به پاسپورت بدانید را داماک damac در اختیار شما قرار میدهد.

پاسپورت، مدرک رسمی شناسایی شما است که در کشورهای دیگر اعتبار دارد و همه کشورها برای شهروندانشان آن را صادر می کند. گذرنامه یا پاسپورت هم برای نشان دادن تابعیت شما به کار می رود و هم اینکه حکم لازم (ویزا یا روادید) برای ورود به کشورهای دیگر در پاسپورت یا همان گذرنامه می خورد.

داماک damac در ادامه این متن می خواهد نکاتی درباره گذرنامه را به شما بگوید که دانستن آن ها کاربردی و مناسب خواهد بود؛ با ما همراه باشید تا این نکات را با هم مرور کنیم.

پاسپورت هویت شما در یک کشوری جدای از کشور شماست که یک سری قوانین کلی در آن رعایت شده است. مثلا در تمام پاسپورت های جهان نام شخص، تاریخ تولد، محل تولد، جنسیت، تاریخ پاسپورت، شماره پاسپورت و تاریخ انقضا ذکر می شود. دیگر نکاتی درباره گذرنامه که باید بدانید این است که برای دریافت آن باید به پلیس ۱۰+ مراجعه کرده و طی مراحلی که شامل تکمیل چند فرم، ارائه عکس و … می باشد آن را تحویل بگیرید.

چگونه پاسپورت بگیریم:

یکی اینکه عکس روی پاسپورت باید شبیه حال شما باشد و در گذر زمان به خاطر تغییر چهره باید عکس روی پاسپورت عوض شود.

دلیل دوم این است که ممکن است زمانی که کودک هستید پاسپورتتان روی گذرنامه مادر یا پدرتان وجود داشته باشد و زمانی بخواهید پاسپورت خودتان را داشته باشید. یا اینکه وضعیت تاهل شما تغییر کرده باشد که باید روی پاسپورت ذکر شود و مسائلی این چنینی که باید به خاطر آن پاسپورتتان تعویض شود.

سومین دلیل را می توان به صفحات داخل پاسپورت نسبت داد. زمانی که شما سفر خارجی می روید چه ویزا بخواهد و چه نه، صفحاتی از گذرنامه شما به خاطر خوردن مهر خروج و ورود و همچنین ویزا استفاده می شود. خب به مرور صفحات تمام خواهند شد و شما نیاز دارید که پاسپورت جدید داشته باشید.

برای سفر پاسپورتمان چقدر باید اعتبار داشته باشد؟

با اینکه قوانین کشورهای مختلف برای اعتبار پاسپورت خارجی ها متفاوت است، اما معمولا شما برای اینکه سفری خارجی داشته باشید نیاز دارید که پاسپورتی با اعتبار حداقل ۷ یا ۶ ماه داشته باشید. این مربوط به قوانین کشورها است که شما با رعایت آن، می توانید به راحتی سفری به خارج از کشور داشته باشید. پیشنهاد می کنیم که اگر قرار است چندین ماه بعد سفری داشته باشید و اعتبار پاسپورت شما حتی ۸ ماه هم هست، برای اطمینان بیشتر، آن را تمدید کنید.

نکاتی درباره گذرنامه که باید بدانید از داماک گروپdamaC  بخواهید.

برای تهیه عکس مواردی نظیر نداشتن عینک، زیور آلات و داشتن حجاب اسلامی برای خانم ها اجباری است که برای اطلاعات دقیقتر به صفحه چگونه پاسپورت بگیریم مراجعه نمایید.

عکس شما نباید بیشتر از ۳ ماه گذشته گذشته باشد.

برای دریافت گذرنامه خودتان حتما باید حضور داشته باشید.

گذرنامه ها در ایران ۵ ساله هستند و بعد از آن باید تعویض شود.

برای تحویل گذرنامه باید نشانی پستی دقیقی ارائه دهید.

برای تعویض پاسپورت باید گذرنامه های قبلی خود را به همراه داشته باشید.

قبل از خروج از ایران دقت کنید که حتما مهر خروج در گذرنامه شما خورده باشد.

معمولا پس از تکمیل مدارک، پاسپورت شما حداکثر تا ۱۰ روز بعد به نشانی پستی ارائه شده، خواهد رسید. اگر قرار است سفری بروید، این زمان را در نظر بگیرید.

دیگر نکاتی درباره گذرنامه این است که باید پاسپورت خود را سالم نگه دارید. بسیاری از کشورها در صورت مخدوش بودن پاسپورت، اجازه ورود شما به کشور را صادر نخواهند کرد.

یکی از مواردی که جزو نکاتی درباره پاسپورت محسوب می شود این است که شما باید قوانین پاسپورت همراه را بدانید. تصور کنید که شما یک خانواده ۳ نفری هستید: مادر، پدر و کودک. در چنین شرایطی می توانید پاسپورت مرد خانواده شامل گذرنامه خودش، همسر و کودک شود. در شرایطی مثلا زمانی که پدر خارج از ایران است، مادر می تواند نام کودک را در گذرنامه ثبت کند. اما به طور کلی هر شخصی حتی نوزادها می توانند پاسپورت جداگانه داشته باشند

پاسپورت و اعتبار آن

پاسپورت شما فقط یک دفترچه‌ی کوچک با صفحات بی‌ارزش نیست! هرگز چنین فکری به ذهنتان راه ندهید. چه زحمت‌هایی کشیده می‌شود و چقدر هزینه می‌شود تا صفحات مختلف همین دفترچه‌ی کوچک مهر بخورد. خاطره‌های زیادی پشت سر هر کدام از این مهرها وجود دارد. رقابت زیادی هم بین کشورهای مختلف جهان به راه افتاده و همه آن‌ها در تلاش هستند که بهترین گذرنامه های جهان را داشته باشند. شاید باورتان نشود ولی کشورهای آسیایی توانسته‌اند در این رقابت جایگاه خوبی پیدا کنند. در ادامه با ما همراه باشید

بهتر است بدانید گذرنامه‌ و ویزا هم تاریخ انقضا دارد، برای مثال شما باید هر چهار سال یک بار اقدام به تعویض گذرنامه‌ی ایرانی خود کنید. گاهی اگر تعداد سفرهای شما بیش از حد باشد و گذرنامه صفحه خالی برای مهر ویزا نداشته باشد باید پیش از موعد انقضای گذرنامه، اقدام به تعویض آن کنید .

اعتبار گذرنامه

اولین نکته از نکات مهم درباره گذرنامه که لازم است بدانید این است که برای ورود به بسیاری از کشورها، گذرنامه شما حداقل شش ماه اعتبار باید داشته باشد. این یک قانون کلی است که در همه کشورها برقرار است، پس بهتر است پیش از اقدام به خرید بلیط ابتدا از اعتبار گذرنامه‌ی خود مطمئن شوید. اگر مقصدتان سفر به کشورهایی مانند ویتنام، ترکیه و تایلند است می‌توانید اطلاعات لازم و مدت زمان اقامت بدون نیاز به ویزا در این کشورها را از وب سایت رسمی ‌وزارت امور خارجه یا سفارت هر کشور مشاهده کنید اما اگر مقصدتان سفر به کشورهایی مانند فرانسه، سوئیس و هلند و کشورهای اروپایی (بجز بریتانیا) است باید پیش از سفر اقدام به دریافت ویزای شینگن کنید و گذرنامه شما بیش از شش ماه اعتبار داشته باشد.

صفحات خالی گذرنامه

از دیگر نکات مهم درباره‌ی گذرنامه این است که همانطور که اعتبار گذرنامه مهم است باید دقت کنید برای سفر بین المللی که در پیش رو دارید گذرنامه شما حداقل دو صفحه خالی و بدون مهر داشته باشد. برای ورود و خروج به برخی از کشورها، گذرنامه در حین عبور از مرز، مهر می‌شود. برای ورود به برخی از کشورها مانند مکزیک، کانادا، انگلیس و آلمان، تنها کافی است یک برگ از گذرنامه‌ی شما سفید باشد اما برای ورود به برخی از کشورها مانند ایتالیا، سوئد، سنگاپور و ایسلند باید حداقل دو برگ سفید در گذرنامه‌ی شما باشد که یک صفحه برای مهر ورود و یکی برای مهر خروج از کشور نیاز است. برخی از کشورها نیز به بیش از دو صفحه سفید نیاز دارند که علاوه بر مهر ورود و خروج باید برچسب ویزا در آن‌ها نیز ثبت شود. برای مثال اگر شما فردی آمریکایی با گذرنامه ایالات متحده باشید و بخواهید در آفریقای جنوبی بیش از ۹۰ روز اقامت داشته باشید، باید برای صدور ویزا در صفحات سفید گذرنامه‌ی خود اقدام کنید.

ورودهای چندباره به یک کشور

چین از جمله معدود کشورهایی است که می‌توانید برای دریافت ویزای مولتی ده ساله در آن اقدام کنید. اگر قصد دارید در چند سال آینده پیش روی خود به طور مرتب به یک کشور سفر کنید بررسی کنید که آیا می‌توانید ویزای مولتی پل بلند مدت برای ورود به آن کشور داشته باشید یا نه، در صورتی که کشور مورد نظر شما چنین ویزایی را ارائه می‌دهد از نظر اقتصادی برای شما بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.

گذرنامه جدید، ویزای جدید

حتی اگر از اعتبار ویزای خود مطمئن هستید بازهم آن را بررسی کنید. تنها کشورهایی که به شما اجازه‌ی ورود با گذرنامه قدیمی که ویزای معتبر در آن وجود دارد را به شما می‌دهند، کشورهای چین، هند، عربستان سعودی و برزیل هستند. البته ورود به این کشورها به شرط آن است که اطلاعات شما هیچ تغییری نکرده باشد و ویزای شما اعتبار داشته باشد. توجه داشته باشید که هیچ راهی وجود ندارد که ویزای معتبر خود را از گذرنامه‌ای قدیمی که تاریخ انقضای آن گذشته است به گذرنامه‌ی جدید خود منتقل کنید. برای ورود به کشورهای گفته شده، حتما باید گذرنامه‌ی جدید و گذرنامه‌ی قدیمی که ویزای معتبرتان در آن قرار دارد را به همراه داشته باشید. اگر گذرنامه‌ی خود را تعویض کرده‌اید باید برای دریافت ویزای جدید هم اقدام کنید.

 

سرمایه گذاری در امارات یکی از راه های دریافت اقامت این کشور است. کشور امارات کشوری است که در زمینه های مختلف بسیار رشد و پیشرفت داشته است. با توجه به زیر ساخت های بسیار قوی در کشور امارات و نرخ تولید ناخالص داخلی مناسب در این کشور که در نمودار زیر مشخص شده است، در صورتی که افراد کسب و کار مشخصی داشته باشند و طرح ارائه داده شده جهت فعالیت ایشان قوی باشد، مسلما شانس موفقیت بالاتری خواهند داشت. جهت اقدام برای کسب پاسپورت امارات از طریق سرمایه گذاری و ایجاد کسب و کار در کشور امارات ابتدا شخص باید شرکتی را در این کشور به ثبت برساند. این شرکت می تواند شرکتی با مسئولیت محدود باشد که به صورت سهامی عام یا خاص معرفی می شود.

برای ثبت هر یک از این شرکت ها شخص سرمایه اولیه مشخصی باید داشته باشد که در صورتی که شرکت با سهامی خاص ثبت کرده باشید حدود 5000000 درهم امارات تعیین شده است و برای شرکت با سهامی عام حدود 30000000درهم امارات می باشد. شرایط برای ثبت شرکت در کشور امارات بسته به منطقه سرمایه گذاری شده نیز متفاوت می باشد. در صورتی که این سرمایه گذاری در منطقه آزاد باشد، بسته به منطقه سرمایه های اولیه مورد نیاز متفاوت است. در این صورت به شخص سرمایه گذار اقامت 2 یا 3 ساله داده می شود.

نکته جالب توجه این است که در تاریخ 3 فوریه 2019 قانون جدیدی وضع شده است که به سرمایه گذاران در این کشور اقامت بلند مدت 5 یا 10 ساله نیز داده می شود.

برای دریافت اقامت 10 ساله امارات حداقل سرمایه لازم 2.77 میلیون دلار معادل 10 میلیون درهم می باشد. این سرمایه گذاری می تواند در زمینه سپرده های کشور امارات باشد. یا یک شرکت جدید ثبت و راه اندازی نمایید. در این صورت شما باید سرمایه خود را به مدت 3 سال در کشور امارات باقی نگه دارید و سرمایه شما نباید به صورت وام باشد.

برای دریافت اقامت 5 ساله امارات می توانید از طریق سرمایه گذاری در املاک اقدام نمایید و یا برای کار آفرینی سرمایه گذاری انجام دهید. برای سرمایه گذاری در املاک سرمایه شما نباید به صورت وام باشد و سرمایه خود را باید به مدت 3 سال نگه دارید. ملکی که بر روی آن سرمایه گذاری نموده اید باید حداقل 1.36 میلیون دلار یا 5 میلیون درهم ارزش داشته باشد. برای کارآفرینی نیز نیاز به 500 هزار درهم معادل 136 هزار دلار سرمایه دارید و یک ایده خوب با چشم اندازی روشن که بتواند ایجاد شغل کند و اقتصاد کشور امارات را رشد دهد.

درنهایت می توان گفت این امکان وجود دارد که اشخاص اقامت امارات را کسب نمایند اما با توجه به تفاوتی که نظام قضایی این کشور در قضاوت میان مردم کشور خود و مهاجرین قائل می شود، خطر مصادره اموال در امارات نیز در نمودار زیر نمایش داده شده است که عدد 1 بیان گر کمترین خطر از جهت مصادره اموال خارجیان می باشد. همچنین با توجه به اینکه کسب پاسپورت امارات پس از سپری شدن 30 سال از اقامت شما امکان پذیر است. از این رو می توان گفت با توجه به زمان طولانی دریافت پاسپورت امارات و هزینه های بالای سرمایه گذاری در این کشور می توان برای کشورهای دیگر اروپایی که هزینه های سرمایه گذاری پایین تری دارد و پس از 5 سال نیز اقامت دائم و پاسپورت امارات می دهند اقدام نمود.

از این رو شرکت املاک ومستغلاتی در دبی وجود دارد که در دبی با خیالی آسوده سرمایه گذاری مطمئن و سودآوری برای خود به ارمغان ببرید.

پاسپورت دوم  دومینیکا

آنهایی که موفق به اخذ پاسپورت دوم شدند، دیگر نگران صف های طولانی سفارت خانه ها و کنسولگری ها و از همه مهم تر نگران امنیت خود و خانواده شان نیستند.

مهاجران متمول امارات متحده عربی، نه تنها هزینه بسیار زیادی را صرف خرید ماشین، قایق یا آپارتمان می کنند، بلکه حاضرند برای بدست آوردن پاسپورت دوم، هرچقدر هزینه که لازم باشد را بپردازند.

پاسپورت دوم در این قسمت از جهان بسیار مورد درخواست قرار گرفته است زیرا مهاجران به دنبال آزادی سفر بیشتر هستند.

آنهایی که موفق به اخذ پاسپورت دوم شدند، دیگر نگران صف های طولانی سفارت خانه ها و کنسولگری ها و از همه مهم تر نگران امنیت خود و خانواده شان نیستند.

دومینیکا چیست ؟

پاسپورت دومینیکا دارای دسترسی بدون ویزا به 123 کشور است. برای اخذپاسپورت دومینیکا، سرمایه گذاری به ارزش  100,000 دلار آمریکا لازم است .

آیا سرمایه گذاری  برای اخذ تابعیت و پاسپورت دوم ارزش دارد؟

افراد متقاضی پاسپورت دوم باید هزینه زیادی را صرف این پروسه کنند اما به گفته همه آنها، این سرمایه گذاری بسیار ارزشمند است.

داشتن پاسپورت دوم زندگی را برای آنها آسان تر می کند، آزادی سفر بیشتری به آنها داده می شود و در نتیجه، تجارت و سفر تفریحی بسیار آسان می شود.

به گفته بسیاری از این افراد، صاحبان مشاغل و کسب و کار هایی که نیاز به سفر زیاد به کشور های مختلف دارند، با داشتن پاسپورت دوم دیگر نباید نگران اخذ ویزا باشند.

همچنین داشتن پاسپورت دوم امکان زندگی در کشور ثانویه را فراهم می کند تا در زمان نا امنی های سیاسی یا جنگ، دارندگان پاسپورت دوم بتوانند به راحتی از کشور خود خارج شوند و در کشور دوم زندگی کنند.

اخذ تابعیت و پاسپورت دوم  تبدیل به رویه ای رو به رشد شده است .

12 ماه پس از اعلام خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا، آمار نشان داد که 81 درصد از مردم در بریتانیا به دنبال سرمایه گذاری به منظور اخذ تابعیت و پاسپورت دوم هستند.

در زمان تغییرات سیاسی و اقتصادی، مردم به دنبال امنیت بیشتر هستند.

در امارات متحده عربی، که هر سال هزاران میلیونر را به خود جذب می کند، افراد متمول به دنبال اخذ تابعیت و پاسپورت دوم از طریق سرمایه گذاری هستند. زیرا سرمایه گذاری روشی مطمئن و بدون دغدغه برای اخذ تابعیت و پاسپورت دوم است.

دارندگان پاسپورت دوم، حق سفر، تجارت و زنگی در کشور های دیگر را به دست می آورند. همچنین به مزایایی که شهروندان آن کشور دسترسی دارند، مانند تحصیل، خدمات درمانی و غیره، هم دسترسی پیدا می کنند.

پاسپورت امارات به طور مستقیم به شهروندان امارات متحده عربی، کودکان متولد شده از پدر و مادر اماراتی و یا کودکانی با پدر و مادر نامعلوم و همسر خارجی یک تبعه اماراتی داده می شود. در غیر این صورت در صورتی که شخص اقامت موقت امارات را تا 30 سال داشته باشد می تواند برای اقامت دائم اقدام نماید و سپس برای پاسپورت نیز درخواست دهد. اعتبار پاسپورت امارات 5 ساله داده خواهد شد.

گذرنامهامارات متحده عربی توسط Passport Index رتبه اول ، ابزاری تعاملی آنلاین قرار گرفت که با در اختیار داشتن گذرگاه های جهان ، امکان مقایسه و رتبه بندی گذرنامههای جهان را در اختیار کاربران قرار می دهد.

این رتبه بندی مبتنی بر آزادی حرکت و سفر بدون ویزا به دارندگان گذرنامه است.

167 کشوری که دارندگان گذرنامه امارات بدون نیاز به پیش نیاز ویزا می توانند به آنجا سفر کنند ، 84 درصد از تعداد کشورهایی که در این فهرست درج شده اند را نشان می دهند.

گذرنامه امارات در دسامبر 2016 در بیست و هفتمین مقام قرار داشت.

این دستاورد نشانگر چهره متمدن ، احترام و قدردانی از سطح کشور و سطح بین المللی است.

این پشتیبانی از یک سیاست و رهبری خردمندانه است که برای ساختن تصویر روشن کشور در خارج از کشور تلاش کرده است تا آن را به مرکزیت خرد ، اعتدال ، همزیستی و صلح تبدیل کند.

هدف سال 2021 در سال 2018

در سال 2017 ، امارات متحده عربی هدف بلندپروازانه ای را برای تبدیل شدن به یکی از پنج قدرتمندترین گذرنامه جهان تا سال 2021 اعلام کرد. در آن زمان ، گذرنامه اماراتمتحده عربی اماراترا برای ویزای بدون ویزا یا ورود ویزا به موقع در 132 کشور فراهم کرد.

وزارت امور خارجه و همکاری های بین المللی (MOFAIC) ابتکار عمل گذرنامهامارات را برای قرار دادن گذرنامه امارات در فهرست پنج پاسپورت قدرتمند جهان تا سال 2021 آغاز کرد.

با این حال ، این کشور سه سال قبل از تعیین اطلاعات به این هدف رسیده است.

قدرت گذرنامه نه تنها هویت شهروند را نشان می دهد بلکه عامل مهمی است که بر دسترسی آن به فرصت های جهانی ، سهولت حرکت و کیفیت زندگی تأثیر می گذارد.

فهرست گذرنامه که از طرف Arton Capital صادر شده است ، بر اساس تعداد کشورهایی که یک گذرنامه می تواند بدون گرفتن ویزا یا گرفتن آن در هنگام ورود ، وارد گذرنامه کشورها می کند ، رتبه بندی می شود.

ایندکس معیار جهانی برای طبقه بندی گذرنامه های بین المللی است و نمایانگر جهان در مورد قدرت و تأثیر گذرنامه است.

تأثیرات مثبت برای سهولت سفر نه تنها باعث می شود که اتباع امارات بتوانند آزادانه برای گردشگری سفر کنند ، بلکه از طریق تسهیل تجارت و سرمایه گذاری اقتصادی برای افراد و مؤسسات ، مزایای اقتصادی ، توسعه و حتی انسان دوستانه نیز دارند.

در راستای چشم انداز جامع در مورد توسعه کشور و جامعه ، امارات متحده عربی برنامه آینده ای دارد که نوآوری ، توانمند سازی جامعه و ترغیب همکاری و مشارکت بین المللی را در بر می گیرد. این اصول از زمان تأسیس در سال 1971 بخشی جدایی ناپذیر از امارات متحده عربی بوده اند.

معنی رتبه بندی

این فهرست براساس تعداد مقصدهایی که شهروندان آنها می توانند بدون ویزا سفر کنند ، در سرتاسر جهان قرار دارد.

این تنها در 9 ژوئیه گذشته امسال بود که امارات وارد 10 رده بندی برتر شد. در 13 سپتامبر ، این کشور بالاتر رفت و موقعیت نهم را تأمین کرد.

در سال 2017 ، امارات متحده عربی هدف بلندپروازانه ای را برای تبدیل شدن به یکی از پنج قدرتمندترین گذرنامه جهان تا سال 2021 اعلام کرد. در آن زمان ، گذرنامه امارات متحده عربی امارات را برای ویزای بدون ویزا یا ورود ویزا به موقع در 132 کشور فراهم کرد.

همانطور که در مقدمه گفتیم، پاسپورت هویت شما در یک کشوری جدای از کشور شماست که یک سری قوانین کلی در آن رعایت شده است. مثلا در تمام پاسپورتهای جهان نام شخص، تاریخ تولد، محل تولد، جنسیت، تاریخ پاسپورت، شماره پاسپورت و تاریخ انقضا ذکر می شود.

 در راستای این امر برای اخذ تابعیت و پاسپورت ، افراد می توانند از طریق خرید آپارتمان با داماک ، راه اندازی یک کسب و کار یا سرمایه گذاری در کشور امارات   اقدام کنند ما شرکت داماک به شما معرفی می کنیم .

شرکت داماک damac بزرگترین و جامع ترین سایت املاک کشور است در زمینه خرید املاک لوکس و لاکچری چند ملیتی کشور است معرفی می کنیم  می توانید ظرف 40 دقیقه با خرید ملک مهاجرت کنید. رویاهایی که شما درذهن دارید  ما تبدیل به واقعییت می کنیم هدف شرکت تامین آسایش و رفاه حال مشتریان خود کرده است .

پاسپورت  دوم امارات و وکیل معتبر برای امور مهم با شرکت داماک damac

برای گرفتن پاسپورت دوم  شما نیاز به یک وکیل دارید که ما شرکت داماک damac گروپ بزرگترین و معتبرین سایت املاک کشور را به شما معرفی می کنیم که وکیل های خبره را در اختیار شما قرارمی دهد برای خرید ملک یاری می کند .

حرف آخر داماک گروپ

خوب است بدانید که برنامه‌های سرمایه‌گذاری اغلب شامل فعالیت در املاک و مستغلات می‌شود، هم‌زمان داشتن ملک در کشور امارات دیگر نیز می‌توان تابعیت آن کشور را گرفت. طبق برنامه‌های سرمایه‌گذاری مشابه دیگر، همانند اقامت برتر نیز می‌توان ویزای بلند مدت با حق بیمه را اخذ کرد.

اقامت داشتن با پاسپورت در دبی با مشاوره داماک

برای راهنمای و مشورت در زمینه های اقامت و خرید و فروش املاک و آپارتمان های تجاری و مسکونی ویلاهای لوکس می توانید روی کمک مشواران متخصص و معتمد داماک حساب ویژه ای باز کنید. مشواران داماک با افتخار اماده خدمت رسانی به شما عزیزان و رفع سوالات شما در زمینه های خرید و فروش به صورت شبانه روزی و حضوری و غیر حضوری هستند.علاوه برا آن داماک با در نظر گرفتن شرایط ویژه پرداخت اقساطی این امکان را فراهم آورده تا شما با هزینه ای بسیار کم صاحب املاک و ویلا و اپارتمان در دبی شوید.

شرکت damac group در امارات دبی بزرگترین و قدرترین شرکت ساختمانی  است که سابقه درخشانی در کارنامه خود به ثبت رسانده است

آپارتمان های خاص با داماک damac group

ساختمان‌های خاص عموماً معرف حضور همه افراد هستند!

آپارتمان های مجلل بیزینس بای دبی ، ویلاهای سنگی، گلف تراس و...  همچون از نمونه های ساختمان‌های خاص شرکت داماک گروپ هستند که تمامی شاخصه‌های اکازیون بودن در آن‌ها تمام و کمال وجود دارد.

دبی مشاور املاک damacgroup

فایل یابی املاک با داماک گروپ بررسی و کارشناسی ملک توسط پرسنل مجرب داماک گروپ به جذب سرمایه گذاری مطمئن کنید .

توضیح مختصر درباره داماک گروپ

داماک بزرگترین و برند ترین شرکت ساختمانی در جهان است . خلاقانه فکر می کند ، لاکچری می سازد چون در درجه اول به شما به عنوان جزئی از خانواده بزرگ داماک می نگرد بعد به عنوان یک مشتری . لابد می دانید که برند های معروف جهانی ورساچی ، بوگاتی ، جاست کاوالی ، تایگروود ، پارامونت ، ترامپ ، فندی که نام آشنای تمام جهانیان هستند تنها بخشی از زیر مجموعه داماک در بخش دکوراسیون و فرنیش آپارتمان ها و ویلاهای داماک میباشد . توضیح بیشتر در مورد داماک فقط حرف و حدیث است پس از شما دعوت می کنیم بر اساس هر بودجه و سلیقه ای که دارید از آپارتمان ها و ویلاهای و دفاتر کار همین سایت در هر موقعیت محلی دلخواه انتخاب کنید و برای بازدید و انجام مراحل خرید با مشاورین فارسی زبان داماک تماس بگیرید .

خدمات داماک گروپ

 • سرویس رزرو آسان
 • تحویل به موقع و راس تایم
 • نگهبان دائم
 • نظافت همیشگی تمامی واحدها
 • اجاره به مهمانان ایرانی و خارجی
 • اجاره روزانه هفتگی ماهانه
 • پاسخگویی ۲۴ ساعته به سوالت و رزرو های شما مهمانان
 • اجاره آپارتمان های فول فرنیش و مبله

ودیگر خدمات مهم

اقامت فوری در عرض کمتر از ۴۰دقیقه اقامت خانوادگیتان را از داماک بخواهید با خرید ملک یک تور رایگان و یک سکه اماراتی را نصیب خود کنید .

 • مالیات = صفر
 • آماده اقامت خانوادگی
 • زمینتان به ما تحویل دهید
 • فرنیش می کنیم
 • باغ واستخر می زنیم
 • دکوراسیون لوکس و لاکچری

مجموعه دبی فرنیش با ارائه آپارتمان مبله در سراسر دبی در صدد آسایش شما هستیم

شما می توانید به صورت ریالی از طریق صرافی طرف قرارداد داماک در ایران به صورت واریز ریالی به حساب بانک صادرات و بدون نیاز به خرید ارز یا مراجعه اقدام به خرید نمایید . لطفا" پیش از واریز مدارک زیر را واتساپ نمایید تا واحد برای 24 ساعت در رزرو شما بماند تا واریز شما انجام و واحد برای شما ثبت گردد . میبایست مبلغ 50 هزار درهم را به صورت معادل ریالی در ایران به حساب زیر واریز نموده و عکس فیش واریز را واتساپ نمایید . چنانچه خودتان صرافی مورد اطمینان دارید می توانید از طریق دلخواه خودتان مستقیم به حساب داماک دبی واریز نمایید . نرخ صرافی طرف قرارداد داماک برای داماک ملاک محاسبه صدور رسید است و نرخ هر صرافی یا سایت دیگر برای واریز ریالی مورد تایید داماک نیست .

به منظور مشاهده تصاویر بیشتر و کامل تر از این پروژه و تمام پروژه های دیگر داماک از وبسایت فارسی زبان داماک به آدرس

www.damacgroup.ir

مراجعه کنید.

موارد ذکر شده این اعتبار ماست

 

مطالب مشابه :

پاسپورت      دریافت ویزای دبی    قوانین ویزای امارات     damac       اجاره ملک با داماک        آپارتمان های لوکس

 

.آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...