داماک گروپ بزرگترین سایت املاک دبی

داماک گروپ سازنده لوکسترین شهرک مسکونی جهان اکویا داماک گروپ

موارد ذکر شده این اعتبار ماست

اقامت امارات با داماک گروپ damacgroup

ویزاهای اقامت امارات متحده عربی ویزاهایی هستند که به مدت 2 سال اعتبار دارند و این یکی از مزیت های بزرگ کشور دبی نسبت به دیگر کشورها به حساب خواهد آمد.

اقامت امارات متحده عربی

مدت اقامت کشور امارات – دبی دو سال اعتبار دارند  این یکی از مزیت های بزرگ کشور دبی نسبت به دیگر کشورها به حساب خواهد آمد. بخاطر داشته باشید ویزای اقامت بدون هیچگونه محدودیتی قابل تمدید می باشد. شهروندان خارجی که قصد دادن درخواست برای اخذ اقامت دبی را دارند حق بردن همسر و فرزندان خود به عنوان همراه را خواهند داشت.

بخاطر داشته باشید که افرادی که اقامت و یا شهروندی دبی را دریافت می نمایند حق اخذ اقامت دائم در کشور امارات را نیز خواهند داشت. هم ویزای کاری و هم ویزای اقامت دائم  برای تابعیت و اقامت در امارات متحده عربی بایستی با در اختیار داشتن کارت شناسایی برای افراد صادر شود. بیاد داشته باشید که این کارت در این قلمرو به جای گذرنامه نیز مورد استفاده واقع می شود. جهت حفظ این ویزا و اعتبار آن افراد بایستی حداقل به مدت 6 ماه در این کشور اقامت داشته باشند.

اخذ اقامتی امارات متحده عربی

جهت اخذ اقامت و یا مجوز کار دبی افراد بایستی گذرنامه را در اختیار داشته باشند و حامی مالی آنان نیز مشخص گردد. اخذ ویزای اقامتی از طرق ذکر شده در ذیل امکان پذیر می باشد:

 • از طریق خرید ملک با شرکت داماک damacgroup
 • از طریق استخدام شدن در شرکت های دبی
 • از طریق افتتاح شرکت در دبی

مشاورین و نمایندگان داماک damacgroup در دبی  به  شما را در جهت اخذ اقامتی دبی در همه ی موقعیت ها یاری خواهند کرد. بسیاری از شهروندان و یا به طور کلی افرادی که جهت اخذ مجوز کار دبی برنامه ریزی می نمایند؛ فرصت های متعدد را شرکت داماک بسیاری را پیش روی خواهند داشت.

اقامت امارات با داماک گروپ damacgroup

برای اینکه شما به یک فرد مقیم UAE تبدیل شوید بایستی شرایط موجود و چگونگی اخذ اقامت در ایالات متحده عربی را مورد ارزیابی قرار دهید.

راه های متعددی برای اخذ اقامت دائم UAE وجود دارد. بخاطر داشته باشید که تمامی موارد نظیر: دانشجو بودن, متاهل بودن و یا دیگر شرایط مورد ارزیابی واقع خواهد شد. با مراجعه به وب سایت های مربوطه و یا وب سایت هایی که به تجارت و یا اعضای خانواده مربوط می شود شما قادر به کسب اطلاعات مورد نیاز خواهید بود.

به طور کلی دو گزینه انتخابی برای اخذ اقامت UAE وجود دارد که به شرح ذکر شده در ذیل می باشد:

اقامت با خرید ملک damac group

بخاطر داشته باشید که این فرایند با از طریق خرید ملک و یا صاحب ملک شدن نیز با شرکت داماک امکان پذیر است. برای اینکه حق دادن درخواست برای شما مهیا شود؛ تمامی تمکن مالی شما بایستی در نظر گرفته شود. جهت انجام این امر؛ فرایند ساخت و ساز بایستی تکمیل گردد و ارزش این ملک نبایستی کمتر از 1 میلیون درهم باشد. این نرخ تقریبا حدود 273000 دلار می باشد.

از مزایای این انتخاب این است که هیچ نیازی به ثبت شرکت نمی باشد. از معایب این فرایند ارائه ویزای اقامت به مدت 2 سال خواهد بود و در طول این دوره به افراد مجوز کار داده نمی شود. اما به طور کلی باید بدانید که سرمایه گذاری در این دولت از ارزش والایی برخوردار است.

کشور امارات به عنوان یکی از لوکس ترین کشورها مقصد اقامتی بسیاری از افراد می باشد. دریافت اقامت امارات از طرق مختلفی امکان پذیر می باشد، روش هایی مانند تحصیل، کار، ازدواج و چندین روش دیگر موجب دریافت اقامت دائم این کشور می گردند.

هزینه های زندگی در این کشور یکی از دغدغه های اصلی مهاجران است که در این مقاله بیشتر راجع به تمامی جنبه های زندگی و اقامت در این کشور صحبت خواهیم کرد. دریافت اقامت امارات کاری ممکن خواهد بود که با داماک damac به اختصار توضیحاتی را ارائه خواهیم کرد.

همانطور که می دانید امارات کشوری توریستی است و سالانه افراد بسیاری از اقصی نقاط دنیا برای دیدن جاذبه های توریستی این کشور از جمله برج  های لوکس و آپارتمان های آسمان خراش به این کشور سفر می کنند. حضور توریست ها در این کشور باعث رونق اقتصاد امارات شده است.

همانطور که قبلا اشاره ی کوتاهی نمودیم روش هایی مانند کار، تحصیل، سرمایه گذاری و ازدواج در امارات منجر به اقامت دائم در این کشور خواهند شد "

1اقامت  امارات از طریق تحصیل:

اخذ اقامت امارات از طریق ویزای تحصیلی یکی از پر طرفدارترین روش های مهاجرتی به این کشور می باشد که امروزه طرفداران بسیاری را به سوی خود جذب کرده است.

2اقامت امارات از طریق کار"

برای دریافت اقامت امارات از طریق کار باید از یک کارفرمای معتبر پیشنهاد شغلی دریافت کنید که البته دریافت این آفر شغلی کار ساده ای نیست چرا که کارفرما می بایست وزارت کار را توجیه کند که شخص مناسبی را در کشور خودش و اتحادیه اروپا نیافته است و به همین دلیل مجبور به دادن این پیشنهاد شغلی به یک نیروی کار بین المللی شده است.

3اقامت امارات از طریق تولد فرزند"

یکی از روش های دیگر اخذ اقامت امارات تولد فرزند در خاک این کشور می باشد .

4اقامت امارات از طریق ازدواج"

چنانچه با یک شهروند اماراتی ازدواج کنید قادر به دریافت اقامت دائم این کشور و سپس تابعیت آن خواهید بود، در صورت ازدواج با یک شهرونداماراتی باید درخواست تابعیت خود را پس از ۴ سال به اداره ی مهاجرت دبی ارسال نمائید.

5اقامت امارات از طریق سرمایه گذاری"

به صورت کلی راه اندازی یک بیزینس در یک کشور الزام به نوشتن نقشه ی تجاری آن بیزینس و سود دهی آن در طی مدت اقامت از طریق این ویزا می باشد. برای اینکه بتوانید تجارتی را در امارات راه اندازی کنید ابتدا باید ویزای توریستی این کشور را دریافت نمایید و پس از انجام بررسی های لازم اقامت را بدست خواهید آورد که به واسطه آن قادر خواهید بود تجارت مورد نظر را درامارات راه اندازی کنید.

سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت با داماک damac

برای ثبت شرکت در امارات نیز باید مانند سرمایه گذاری در این کشور اقدام به ارائه بیزینس پلن یا نقشه تجاری نمائید و با دریافت ویزای کوتاه مدت وارد امارات شوید و پس از انجام مقدمات کار به ایران بازگردید و درخواست ویزای بلند مدت خود را به سفارت ارائه دهید و پس از بازگشت به امارات فعالیت خود را آغاز نمائید.

داماک damac اعلام میکند: سرمایه گذاری های دیگری مانند خرید ملک و اوراق قرضه نیز در امارات وجود دارند که به واسطه ی آنها قادر خواهید بود اقامت این کشور را دریافت کنید ولی در نظر داشته باشید که تمدید این نوع اقامت ها کار ساده ای نیست.

و در آخر با داماک damac  به این موضوع میپردازیم که امارات یکی از پهناورترین کشورها می باشد و یکی از دلایل مهاجرت افراد به این کشور، سیستم آموزش قوی و زبانزد بودن این کشور در بحث هنر  و تاریخ می باشد. آب و هوای مطبوع امارات از دیگر مزایای این کشور می باشد، تجربه  ی چهار فصل در کشوری که مردمان خونگرم و مهمان نواز نیز دارد از جذابیت های هر کشوری می تواند باشد.

پس از بررسی دقیق این موارد پاسپورت این کشور را دریافت خواهید کرد و به واسطه ی آن قادر به اقامت خواهید بود. چنانچه قصد مهاجرت به کشورامارات و دریافت اقامت این کشور را دارید می توانید با مشاورین داماک damac  تماس حاصل کرده و با دریافت مشاوره رایگان بهترین مسیر را انتخاب کنید.

سیاری از شهروندان خارجی علاقه مند به آمدن و درخواست اقامت در دبی هستند .  اگر حامی مالی یک کارفرما فراهم شود می توان  اقامت در دبی را دریافت کرد. ویزای اقامت دبی  باید هر سه سال تمدید می شود. راه دیگر برای  اخذ اقامت در دبی  خرید ملک است. پس از اخذ اقامت شخصی  ، وی مجاز به افتتاح حساب بانکی در دبی نیز خواهد شد.

مشاوران تشکیل شرکت ما در دبی می توانند در مورد راه های اصلی اخذ اقامت در امارات مشاوره بگیرند. با یک تجربه گسترده در امور مختلف شرکتی ، در صورت نیاز به راهنمایی برای افتتاح شرکتی در دبی نیز می توانید به متخصصان ما اعتماد کنید

 

 

.

چه کسانی میتوانند اقامت امارات صادر منند؟

چندین شرط وجود دارد که براساس آنها ، یک فرد خارجی می تواند درخواست اقامت در امارات را صادر کند . این شرایط همچنین به ملیت متقاضی بستگی دارد. در هنگام درخواست اجازه اقامت دبی باید شرایط زیر را برآورده کنید :

          شهروندان سایر ملیتها به غیر از کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس هنگام عزیمت به دبی باید درخواست اجازه اقامت دهند.

          در صورت اخذ ویزای اقامت از طریق اشتغال ، این کارفرما خواهد بود که ویزا را از طرف شهروند خارجی درخواست کند.

          ویزای اقامت برای اقدامات مختلف از جمله تنظیم حساب بانکی در دبی یا خرید کالاهای مختلف از جمله خودرو ضروری است.

          اعتبار گذرنامه هنگام درخواست ویزای اقامت دبی حداقل 6 ماه است.

مشاوران تشکیل شرکت دبی داماک damac می توانند اطلاعات کاملی درباره کلیه مزایایی که یک شهروند خارجی می تواند پس از اخذ مجوز اقامت در امارات به دست آورد ، ارائه دهد .

 

 

شرایط جدید برای اخذ ویزای اقامت دبی با داماک damac

در سال 2018 ، دولت امارات متحده عربی تعدادی از الزامات مربوط به اخذ اقامت دبی را تغییر داده است . در شرایط جدید ، اتباع خارجی که متقاضی دریافت اجازه اقامت بر اساس یک قرارداد کار هستند ، باید گواهی رفتار خوب را نیز ارائه دهند که باید از کشورهای محل اقامت آنها اخذ شود. در مورد افرادی که مشاغل را تغییر می دهند ، این گواهی لازم نیست. یک نیاز جدید برای اتباع خارجی که متقاضی مجوز اقامت هستند ، داشتن آدرس ایمیل معتبر است ، از طریق مقامات محلی به آنها ایمیلی ارسال می شود که در مورد ویزاهای خود به آنها اطلاع داده می شود.

نقل مکان در یک منطقه آزاد در دبی  با شرکت داماک damac

ازم به ذکر است که همه مقررات اقامت در مورد اتباع خارجی که به منطقه آزاد دبی منتقل می شوند صدق نمی کند . مقامات منطقه آزاد مسئولیت صدور مجوز اقامت را دارند که دستیابی به آنها در اینجا آسانتر و سریعتر است.

در مورد مجوز اقامت به دست آمده از طریق اشتغال ، مقامات منطقه آزاد به محض اینکه کارمندان کلیه اسناد و مدارک مورد نیاز برای شروع کار را صادر کنند ، ویزا صادر می کنند ، در حالی که در مورد شرکت شرکت در یک منطقه آزاد دبی ، اقامت اجازه بخشی از مراحل ثبت نام است.

 

اقامتگاه با خرید ملک در دبی  با شرکت داماک damac

روش دیگر اخذ ویزای اقامت دبی خرید ملک است. حتی اگر این گزینه برای افرادی که درآمد بالایی دارند ، در دسترس است ، اما کارآفرینان خارجی می توانند با سرمایه گذاری در املاک و مستغلات ، اقامت دبی را اخذ کنند .

شرایط اخذ ویزای اقامت از این طریق این است که ملک پس از خرید تکمیل شود و ارزش آن باید حداقل 1 میلیون درهم (تقریبا 275،000 دلار) باشد. ویزای اقامت به دست آمده را با خرید یک ملک در دبی دوره اعتبار دو ساله و حق ندارد به کار در امارات را نخواهد داد. اما مزیت اصلی آن این است که مالکان ملزم به ثبت شرکت در دبی نیستند .شرکت داماک به شما کمک می کند چگونه براحتی اقامت دبی را بدست آورید .

راهنمای دریافت اقامت امارات متحده عربی:

به گزارش داماک damac،امارات متحده عربى کشورى بسیار زیبا و پیشرفته و داراى امکانات تجارى و تفریحى و توریستى براى توریست ها و تجار مى‌باشد. سالانه افراد زیادى ازاین کشور دیدن مى‌کنند.

دبى یکى از شلوغترین و پر رفت و آمدترین شهرها در امارات متحده عربى است. از بنادر آزاد دبى هر ساله براى فهالیتهاى تجارى تجار به ایران و دیگر کشورها استفاده مى‌شود.

توصیه های داماک گروپdamac group اقامت در دبی:

قبل از هرگونه تصمیمی برای کار و زندگی در دوبی ، بررسی لازم در خصوص نوع کار و فعالیت را انجام دهید و در نظر داشته باشید که تنها افرادی در دبی موفقند که در هر زمینه و شغلی قصد انجام فعالیت دارند، تخصصی لازم و کافی و نیز سرمایه مناسب و ایده‌های نو داشته باشند.

حتی اگر برای گذران دوران بازنشستگی قصد اقامت  در دبی را دارید بررسی همه جانبه انجام دهید و واقع‌بینانه تصمیم بگیرید در هر حال از بررسی‌های سطحی بگذرید و واقعاً عمقی وارد شوید.

اگر پنجاه درصد مصمم به کار و اقامت شده‌اید، ویزای دوماهه بگیرید و در خصوص این موارد دقت نظر به عمل آورید.

لازم به ذکر است هزینه اجاره معمولاً در چهار مرحله و هر سه ماه یکبار به صورت پیش‌پرداخت اخذ می‌شود.

طرق مختلف اقدام، براى دریافت اقامت امارات متحده عربى از طریق تجارى توسط داماک damac:

تجارت خاص  با داماک ک گروپ از طریق ساختمان اداری :

تجار براى دریافت جواز کسب از طریق تجارت خاص باید شرکت وطنى داشته باشند. بدین منظور یک نفر موطن امارات متحده عربى باید ۵۱% در جواز کسب شریک باشد و در بعضى موارد شرکاى وطنى اجازه کل فعالیت و تصمیم‌گیرى را به تجار داده و نقش اساسى در فعالیتهاى شرکت و واحدهاى تجارى ندارند.

تجارت عامه:

تجارى که علاقمند به ایجاد شرکت تجارى براى واردات و صادرات کالا هستند مى‌توانند از جواز کسب (تجارت عامه) استفاده کنند. بدین منظور باید۱۰۰۰۰۰۰ میلیوندرهم از طریق بانک به عنوان گارانتى نشان دهند. این افراد همچنین باید براى ایجاد شرکت، کفیل وطنى داشته باشند. جواز براى امور خدماتى: مشاورین و افرادى که سرویس خدماتى نظیر امور حسابدارى، مشاوره در کلیه امور و هر گونه خدمات دیگر را مى‌توانند ارائه کنند، مى‌توانند از طریق دریافت جواز کسب براى امور خدمات استفاده کنند.

اخـذ اقـامت به عنوان شـریک تجاری یک شرکت به واسطه ی داماک damac:

شرکتی که شـما را به عنوان سـهامدار می پذیرد (‌شریک‌) ابتدا در دادگاه دبی یک وکالت نامه تام‌الاختیار از شما دریافت می‌نماید تا شما ادعایی برای مالکیت سهام این شرکت نداشته باشید به هر حال چنانچه این شرکت در آینده دچار هر نوع مشکلی گردد. شما نیز دچار مشکلات متعددی خواهید شد.

در این روش شما می‌بایست هر ۳ سال مبلغی را به مدیرعامل شرکت پرداخت کنید. البته معمولاً مدیرعامل شرکت بخشی از هزینه‌های اجاره آب و برق و تلفن را به صورت نامحسوس از شما دریافت می‌کند.

کلیه امور شما در این روش توسط کفیل شما مدیریت می‌شود. توجه داشته باشید چنانچه بعداً بخواهید تغییر اقامت دهید باید یک رضایت نامه از کفیل خود داشته باشید .

اخذ اقامت با خرید منازل مسکونی از داماک damac group:

با این نوع اقامت اجازه کار در دبی را نخواهید داشت.

هشدار چنانچه تصمیم به اخذ اقامت دارید، احتمال بروز بعضی مشکلات وجود دارد، لذا برای رفع این مشکلات باید با شرکت داماک گروپ در ارتباط باشید و این نکات را رعایت کنید:

 • مدرک تحصیلی شما باید به تأیید سفارت دبی در ایران برسد
 • مدارک خود را کامل کنید، زیرا چندین دفعه رفت و آمد هزینه‌های زیادی (‌بلیط و هتل‌) را به شما تحمیل خواهد نمود.
 • اگر در صحت مدارک خود شک دارید با ویزای ۲ ماهه وارد امارات شوید تا مجبور به بازگشت برای تکمیل مدارک نشوید.
 • اصل گذرنامه خود را به هیچ مجموعه‌ای تحویل ندهید.
 • مدارک قانونی مجموعه ای را که اقدام به اخذ اقامت برای شما می نمایند را جهت روئیت بخواهید.
 • به این نکته توجه داشته باشید کسانی که با هزینه پایین به شما پشنهاد اخذ اقامت می‌کنند، اغلب اقدام به تأسیس شرکتهای سوری و کوتاه مدت می‌کنند (۶ ماهه) و شما را به عنوان کارمند و یا شریک این شرکت وارد امارات می‌کنند.

تأسیس این نوع شرکتها به علت کوتاه بودن مدت عقدالاجار (اجاره نامه) و نداشتن محل قانونی خطرات خیلی زیادی را متوجه شما خواهد نمود زیرا شما نمی دانید شریک چه کسانی خواهید بود و اگر هم بدانید از سلامت کامل آنها نمی توانید آگاه شوید.

در اینجا با کمک یکی از معتبرترین سایت های معروف به نام داماک گروپdamac  میپردازیم به اطلاعاتی درمورد اقامت در دبی:

شرایط اقامت در دبی با داماک damac :

شرایط اقامت در دبی در سطوح عالی، حداقل مالیات، شرایط تحصیلی ایده آل، شرایط مطلوب بازار کار در امارات و… می توان اشاره کرد . در صورتی که کلیه مدارک و مراحل به درستی ارائه و انجام گردد، ظرف مدت کوتاهی می توان به اقامت امارات دست یافت.و این فرصت بی نظیر را از خود و خانواده محترمتان دریغ نکنید البته پیشنهاد ما این است که برای این منظور به سایت داماک گروپ مراجعه نمایید و از مشاوره های تخصصی و حرفه ای وکلا و کارشناسان بهره مند گردید.

ویژگی های خاص اقامت امارات با داماک damac :

اقامت امارات به صورت 3 ساله بوده ،فراد مهاجر می توانند با گرفتن ویزای اقامت امارات، به صورت دائمی در این کشور زندگی کرده و برای همسر و فرزندان کمتر از 18 سال نیز، اقامت بگیرند. برای حفظ اعتبار ویزای اقامت امارات شما باید هر شش ماه یک بار وارد خاک این کشور شوید. نقض این قانون سبب مسدود شدن ویزا خواهد شد و رفع آن مستلزم پرداخت هزینه می باشد.برای کسانی که موفق به اخذ ویزای اقامت شده اند  یک کارت شناسایی برای فرد صادر می گردد که در سراسر امارات دارای اعتبار است. برای این که اعتبار ویزای اقامت امارات پا بر جا بماند باید شخص خارجی بایستی هر 6 ماه یک بار، به این کشور سفر کرده و وارد خاک امارات شودکه اعتبار آن شخص حفظ گردد .

روش های اخذ اقامت امارات متحده عربی را با داماک damac :

 • اخذ اقامت امارات از طریق خرید املاک و مستغلات
 • اخذ اقامت امارات از طریق قرارداد کاری
 • .اخذ اقامت امارات از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت
 • اخذ اقامت امارات از طریق ازدواج
 • اخذ اقامت امارات از طریق تحصیل

اخذ اقامت کار

اگر تصمیم دارید در دبی به صورت رسمی مشغول به کار شوید به یک اقامت کاری/ اشتغال حتما نیاز دارید. توجه داشته باشید که تمام وظایف مربوط به اخذ اقامت شما به عهده کارفرمای شماست و اخذ آن به طور متوسط 2 تا 3 هفته طول می کشد.

اقامت امارات از طریق خرید ملک مسکونی با داماک damac ببینید :

خرید ملک مسکونی در کشور امارات است.یکی از را های شرایط اقامت در دبی می باشد . ویزایی که از این طریق برای متقاضی صادر می گردد به مدت 2 سال اعتبار خواهد داشت. فردی که این روش از مهاجرت را انتخاب می نماید، به مدت 2 سال، اجازه کار یا فعالیت شغلی در امارات را نخواهد داشت. پس از گذشت 2 سال  از اعتبار ویزا می تواند جهت اخذ اقامت دائم اقدامات لازم را به عمل آورده و سپس به تجارت و کسب و کار بپردازد. و زمینه ای برای پیشرفت به عمل بی آورید . در نظر داشته باشید که با خرید ملک و یا صاحب ملک شدن نیز امکان پذیر است. برای اینکه حق دادن درخواست برای شما امکان پذیر باشد تمامی شرایط مالی شما بایستی در نظر گرفته شود. جهت انجام این کار فرایند ساخت و ساز بایستی تکمیل باشد و ارزش این ملک نباید کمتر از 1 میلیون درهم باشد و یعنی این نرخ تقریبا حدود 273000 دلار می باشد.

اخذ ویزای اقامتی امارات متحده عربی را میتوانید با داماک گروپ damac ببینید :

جهت اخذ ویزای اقامت و یا مجوز کار دبی افراد بایستی گذرنامه را در اختیار داشته باشند و حامی مالی آنان نیز مشخص گردیده باشد . اخذ ویزای اقامتی از را های که ذکر شده امکان پذیر می باشد:

 • از طریق خرید ملک
 • از طریق استخدام شدن در شرکت های دبی
 • از طریق افتتاح شرکت در دبی

مشاورین و نمایندگان داماک گروپ damac در دبی شما را در جهت اخذ ویزای اقامتی دبی در همه ی موقعیت ها یاری خواهند نمود .

راه های متعددی برای اخذ اقامت دائم UAE وجود داردکه به تمامی این موارد می توان اشاره کرد که نظیر: دانشجو بودن, متاهل بودن و یا دیگر شرایط مورد ارزیابی واقع خواهد شد. با مراجعه به وب سایت های داماک damac   مراجعه کنید وشما قادر به کسب اطلاعات مورد نیاز خواهید بود.

قوانین دریافت ویزای سرمایه گذار دبی از طریق خرید ملک با شرکت داماک گروپ

سه  قانون برای دریافت اقامت دبی از طریق خرید ملک  وجود دارد. که در اینجا به برخی اشاره داریم.

قانون اول داماک :

ویزایی که برای خرید ملک می گیرید همان ویزای سرمایه گذار است. با این نوع ویزا شما و هیچ یک از خانواده تان اجازه کار ندارند. اما اگر نیاز به کار داشته باشید، شرایط ویزا تغییر می کند. در این صورت باید حامی کاری داشته باشید.

قانون دوم داماک :

 ویزای اقامت دبی6 ماهه که هزینه آن 2 هزار درهم است. ویزای اقامت دبیسه ساله : که هزینه آن 15 هزار درهم می باشد.

خرید املاک برای ویزای سرمایه گذار

قانون سوم داماک :

قیمت دریافت ویزای سرمایه گذار املاک، یک میلیون درهم امارات می باشد. اگر چند سال پیش ملکی با 900 هزار درهم خریداری کرده باشید. ولی الان ارزش آن یک میلیون درهم امارات شده باشد نمیتوانید ویزای سرمایه گذار بگیرید. اداره اراضی درخواست های خرید املاک تجاری را پذیرش می کند. مانند هتل آپارتمان، دفتر کار یا انبار. در قبل ویزای سرمایه گذار فقط به خریداران ملک مسکونی داده می شد. املاکی که برای خریدشان می توانیم ویزای سرمایه گذار بگیریم عبارتند از: آپارتمان، آپارتمان فرنیش کامل. عمارت و خانه مسکونی. ویلا، سوئیت. دفتر کار و انبار.

اقامت دبی از طریق خرید ملک از داماک گروپ

اقامت دبی از طریق خرید ملک با داماک  برای ملیت های غیر AGCC آسان نیست . ایران جزو این گروه نیست. مهاجران به سختی بتوانند ویزای اقامت دب را بگیرند. ویزای اقامت دبی از طریق خرید ملک شش ماهه یا دو ساله است. دریافت اقامت دبی با خرید ملک بسیار قانونمند است. مهاجرت به دبی با خرید ملک امکان دارد.

 • مدت اقامت دبی با خرید ملک دبی از داماک گروپ
 • برای تمدید اعتبار اقامت دبی این مراحل الزامی است.
 • مدت اقامت دبی با خرید ملک، دو، سه و حتی 10 ساله است.
 • تمدید ویزای اقامت دبی آسانتر از گرفتن ویزای جدید است.
 • کنترل پزشکی
 • انجام تست پزشکی قبل اتمام اعتبار ویزا
 • درخواست تمدید
 • طول اقامت دبی با نوع خرید ملک متفاوت است.
 • زمان اعتبار اقامت دبی بر اساس نوع سرمایه گذاری است.

سرمایه گذاری 5 و 10 ساله می تواند باشد. که به آن اقامت دبیبلند مدت گفته می شود.

مدت اقامت دبیبا خرید ملک دبی با داماک گروپ

بهترین روش دریافت اقامت دبی

بهترین روش دریافت اقامت دبیبستگی به شرایط شما دارد. روش های گوناگونی برای دریافت اقامت دبیوجود دارد:

 • استخدام
 • راه اندازی کسب و کار. یا ثبت شرکت در دبی
 • وابسته بودن شما با دارنده ویزای اقامت دبی

خرید ملک از داماک گروپ

انتخاب این روش ها بستگی به هدف شما دارد. هر کدام مستلزم توضیحات مفصلی هستند. بهترین روش دریافت اقامت دبیرا خود انتخاب می کنید. بهترین راه گرفتن اقامت دبیبر اساس توانایی و انگیزه شما دارد. که از کدام روش می خواهید اقامت دبیرا دریافت کنید. اینکه چه صلاحیت هایی برای دریافت اقامت دبیدارید. از طرفی می توان گفت ثبت شرکت برای دریافت اقامت دبیخیلی سخت نیست. خرید ملک در دبی یکی از راههای سرمایه گذاری می باشد.

درباره اقامت دبیبا خریداری ملک

اعتبار اقامت دبی با خریدن ملک معمولا 3 ساله و 5 ساله است. اعتبار اقامت با خریداری ملک دبی قوانینی دارد. اقامت دبیاز طریق خرید ملک بدست می آید. اما برای برخی ملیت ها محدودیت هایی دارد. بهترین روش دریافت اقامت دبیبرای متقاضیان متفاوت است. زیرا چندین روش برای دریافت اقامت دبی وجود دارد. طول اقامت با خرید ملک معمولا دو یا سه ساله است.

اقامت داشتن در دبی

اقامت داشتن در دبی: با توجه به گسترش فعالیت های صنعتی و تجاری نسبت به فعالیت های سنتی که در گذشته انجام می شده و سرعت روز افزون تکنولوژی و فناوری، روش های کسب درآمد بسیار آسان تر از گذشته شده و رفاه و کیفیت اجتماعی  و فرهنگی مردم جوامع حال حاضر بسیار بالاتر از دهه های گذشته شده است. با پیشرفت فناوری و تکنولوژی و همچنین رشد تجارت و صنعت مشاغل های جدیدی نیز همگام با این پیشرفت ها معرفی و ایجاد شده اند که در نهایت به دنبال اهداف اساسی یعنی بهبود شرایط زندگی مردم و افزایش آسایش و رفاه آنها هستند. با توجه به اینکه ایران جزو کشورهای در حال توسعه است و از طرفی دارای شرایط های محدودیتی نظیر تحریم هاست و با کشور های توسعه یافته دنیا کمتر ارتباط دارد رشد تکنولوژی های جدید با درصد کمتری در آن رشد داشته است. شما اگر فارق التحصیل و متخصص در رشته های خاصی هستید که به دنبال راه حل هایی برای عملی کردن ایده ها و خلاقیت خود در زمینه تحصیلی خود می باشد تا از طریق چنین فعالیت هایی به سرمایه و رفاه و کیفیت مطلوب زندگی برسید بهتر است به جایی مهاجرت کنید و فعالیت های تجاری و اقتصادی خود را دنبال کنید که محدودیت کمتری داشته باشد و برای انجام هر گونه اقدام و عملی مانعی بر سر راه شما نباشد.

مهاجرت به امارت

از انجایی که ایرانیان خانواده هایی بسیار گرم و صمیمی هستند به روابط های خانوادگی بسیار پایبندند جدایی فرزندان از خانواده هایشان برای سال های بسیار طولانی و یا برای همیشه بسیار سخت است و به همین دلیل یکی از دلایل و موانع پیشرفت جوانان می باشد. راه حلی که ما به شما پیشنهاد می دهیم این است که ، می توانید وقتی تصمیم به مهاجرت دارید شهر و کشوری را به عنوان مقصد خود انتخاب کنید که از لحاظ موقعیت جغرافیایی نزدیک به ایران باشد و رفت و امد های شما و خانواده تان از ایران به کشورهای مقصد مسافت کمتری را باشد و اقدامات سفر به آن راحت تر باشد. معرفی شهر و کشور مناسب برای مهاجرت شما، دبی در امارات متحده عربی می تواند بهترین گزینه باشد. چرا که علاوه بر مزیت مسافت کمتری نسبت به دیگر کشورهای اروپایی و پیشرفته، از لحاظ پیشرفت صنعت و تجارت نیز همگام با کشورهای توسعه یافته جهان است.ازدیگر مزیت های خوب انتخاب دبی این است که سالانه درصد بسیار زیادی از جمعیت ایران به دبی سفر می کنند بنابراین شما هیچ وقت در دبی احساس غربت و تنهایی نخواهید کرد و در کنار هموطنان خود می توانید از حس های خوب برخوردار شوید.

اقدامات لازم:

در قدم اول شما باید میزان سرمایه و بودجه خود را برای مهاجرت محاسبه کنید تا بتوانید از این  طریق برنامه ای دقیق و هدفمند در جهت تهیه مایحتاج های اولیه خود داشته باشید. سپس باید قوانین و مقررات موجود در دبی برای مهاجران را مطالعه و به اندازه کافی از فرهنگ و آداب آنها مطلع شوید در قدم بعد شما باید برای گرفتن اقامت و ویزای امارات برا خود و افراد خانواده ای که همراه و همسفر شما در این سفر و مهاجرت هستند، اقدام کنید. پس از طی کردن مراحل اداری شما باید وسیله های ضروری و مورد نیازخود را جمع آوری و آماده سفر شوید. برای داشتن شرایط بهتر زندگی در دبی بهتر است از قبل با کسب اطلاعات واضح و جامع در جهت تهیه آپارتمان های مسکونی و یا ویلاهایی با منظره و جاذبه های دیدنی اقدام کنید. شما با داشتن مسکن در دبی با خیال راحت می توانید در آن منزل زندگی کنید و دیگر نگران پرداخت اجاره بهای واحد های مسکونی نباشید.

اقامت داشتن در دبی با مشاوره داماک

برای راهنمای و مشورت در زمینه های اقامت و خرید و فروش املاک و آپارتمان های تجاری و مسکونی ویلاهای لوکس می توانید روی کمک مشواران متخصص و معتمد داماک حساب ویژه ای باز کنید. مشواران داماک با افتخار اماده خدمت رسانی به شما عزیزان و رفع سوالات شما در زمینه های خرید و فروش به صورت شبانه روزی و حضوری و غیر حضوری هستند.علاوه برا آن داماک با در نظر گرفتن شرایط ویژه پرداخت اقساطی این امکان را فراهم آورده تا شما با هزینه ای بسیار کم صاحب املاک و ویلای دبی و اپارتمان دبی شوید.

آپارتمان های خاص با داماک damac group

ساختمان‌های خاص عموماً معرف حضور همه افراد هستند!

آپارتمان های مجلل بیزینس بای دبی ، ویلاهای سنگی، گلف تراس و...  همچون از نمونه های ساختمان‌های خاص شرکت داماک گروپ هستند که تمامی شاخصه‌های اکازیون بودن در آن‌ها تمام و کمال وجود دارد.

دبی مشاور املاک damacgroup

فایل یابی املاک با داماک گروپ بررسی و کارشناسی ملک توسط پرسنل مجرب داماک گروپ به جذب سرمایه گذاری مطمئن کنید .

توضیح مختصر درباره داماک گروپ

داماک بزرگترین و برند ترین شرکت ساختمانی در جهان است . خلاقانه فکر می کند ، لاکچری می سازد چون در درجه اول به شما به عنوان جزئی از خانواده بزرگ داماک می نگرد بعد به عنوان یک مشتری . لابد می دانید که برند های معروف جهانی ورساچی ، بوگاتی ، جاست کاوالی ، تایگروود ، پارامونت ، ترامپ ، فندی که نام آشنای تمام جهانیان هستند تنها بخشی از زیر مجموعه داماک در بخش دکوراسیون و فرنیش آپارتمان ها و ویلاهای داماک میباشد . توضیح بیشتر در مورد داماک فقط حرف و حدیث است پس از شما دعوت می کنیم بر اساس هر بودجه و سلیقه ای که دارید از آپارتمان ها و ویلاهای و دفاتر کار همین سایت در هر موقعیت محلی دلخواه انتخاب کنید و برای بازدید و انجام مراحل خرید با مشاورین فارسی زبان داماک تماس بگیرید .

خدمات داماک گروپ

 • سرویس رزرو آسان
 • تحویل به موقع و راس تایم
 • نگهبان دائم
 • نظافت همیشگی تمامی واحدها
 • اجاره به مهمانان ایرانی و خارجی
 • اجاره روزانه هفتگی ماهانه
 • پاسخگویی ۲۴ ساعته به سوالت و رزرو های شما مهمانان
 • اجاره آپارتمان های فول فرنیش و مبله

ودیگر خدمات مهم

اقامت فوری در عرض کمتر از ۴۰دقیقه اقامت خانوادگیتان را از داماک بخواهید با خرید ملک یک تور رایگان و یک سکه اماراتی را نصیب خود کنید .

 • مالیات = صفر
 • آماده اقامت خانوادگی
 • زمینتان به ما تحویل دهید
 • فرنیش می کنیم
 • باغ واستخر می زنیم
 • دکوراسیون لوکس و لاکچری

مجموعه دبی فرنیش با ارائه آپارتمان مبله در سراسر دبی در صدد آسایش شما هستیم

شما می توانید به صورت ریالی از طریق صرافی طرف قرارداد داماک در ایران به صورت واریز ریالی به حساب بانک صادرات و بدون نیاز به خرید ارز یا مراجعه اقدام به خرید نمایید . لطفا" پیش از واریز مدارک زیر را واتساپ نمایید تا واحد برای 24 ساعت در رزرو شما بماند تا واریز شما انجام و واحد برای شما ثبت گردد . میبایست مبلغ 50 هزار درهم را به صورت معادل ریالی در ایران به حساب زیر واریز نموده و عکس فیش واریز را واتساپ نمایید . چنانچه خودتان صرافی مورد اطمینان دارید می توانید از طریق دلخواه خودتان مستقیم به حساب داماک دبی واریز نمایید . نرخ صرافی طرف قرارداد داماک برای داماک ملاک محاسبه صدور رسید است و نرخ هر صرافی یا سایت دیگر برای واریز ریالی مورد تایید داماک نیست .

به منظور مشاهده تصاویر بیشتر و کامل تر از این پروژه و تمام پروژه های دیگر داماک از وبسایت فارسی زبان داماک به آدرس

www.damacgroup.ir

مراجعه کنید.

مطالب مشابه :

پاسپورت      دریافت ویزای دبی    قوانین ویزای امارات     damac       اجاره ملک با داماک        آپارتمان های لوکس

 

.آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...