خرید ملک در دبی

 

خرید ملک در دبی

شما می توانید با خرید ملک در دبی اقامت آن کشور را بگیرید،هم اقامت برای خود هم خانواده که یکی از روش های دریافت اقامت است.

دلایل خرید (سرمایه گذاری) دردبی:

 • درسال های گذشته این رشد حدود 25% در سال بوده است.
 • شهر دبی به یک شهر بین المللی تبدیل شده است.
 • تقاضا برای خرید ملک بیشترازساخت آن است.
 • شهر دبی درحال رشد سریع اقتصادی است.

درباره شهر دبی :

 • دبی از دو قسمت قدیمی (بور دبی) و جدید (دیرا) تشکیل شده که دیرا مرکز شهر است .
 • بهترین منطقه دبی به نام (جمیرا ) درجنوب غربی دیرا واقع شده است.
 • از مناطق خوب دیگر دبی منطقه ای به نام "ال گرهود" است که در شمال شرقی دریاچه واقع شده است.
 • اکثر منازل جدید درحال ساخت (برای زندگی) درضلع غربی شهر واقع شده اند.

 خرید ملک در دبی

نوع  خانه ها :

 • خانه ها اکثرا ویلایی و یا آپارتمانی هستند .
 • نخل دبی به ساحل دبی 61کیلومتراضافه کرده است.
 • املاک بی نظیری مانند نخل دبی که 5 کیلومتر درداخل آب های ساحل جمیرا قرار دارد از مناطق بسیار خوب می باشد.
 • از سال 2002 که به اتباع خارجی اجازه مالکیت داده شده،دبی با افزایش قیمت ملک روبرو شده است.

 

چند منظقه محبوب زندگی در دبی:

 •  VILLAS و TOWNHOUSES: یکی از محبوب ترین مناطق مسکونی دبی، الفرجان یک محله پر جنب و جوش است،که روح واقعی جامعه را جشن می گیرد.مجموعه ای متمایز از ویلاهای چهار خوابه و شهرک های سه خوابه طراحی شده است تا با رعایت تمام راحتی های مدرن و ارائه خانه هایی که هم کاربردی و هم الهام بخش هستند، نیازهای عملی را برآورده سازد.
 • جامعه: Al Furjan دارای دو مرکز خرده فروشی جامعه ، Pavilion Al Furjan و آتیه Al Al Furjan West Pavilion است،که دارای استخر ، رستوران ، زمین ورزشی ، سالن بدنسازی و مسجد است. این اجتماع باغ های منظره ،دسترسی راحت به حمل و نقل عمومی و دسترسی آسان به مناطق تجاری دبی و جاذبه های مهم گردشگری را ارائه می دهد.

چند منفعت خرید ملک در دبی

 • رشد اقتصادی مداوم

زمانی که پول های خود را بر روی املاک خارج از کشور سرمایه گذاری می کنید،نه تنها بر روی یک خانه یا زمین به خصوص بلکه در اقتصاد آن کشور هم سرمایه گذاری کرده اید. یکی از مهمترین نکاتی که باید در هنگام خرید ملک در هر جای دنیا توجه کنید،رشد اقتصادی است که در آن منطقه وجود دارد.اگر می بینید که در یک منطقه نمودار رشد اقتصادی درحال حرکت به سمت بالا است، نباید در سرمایه گذاری در آن منطقه تامل کنیدو سرمایه گذاری کنید.

یکی از بزرگ ترین فواید خرید ملک در دبی این است که اقتصاد این شهر با سرعت خوبی رو به رشد است.در حالی کشور امارات که در خاورمیانه قرار دارد غنی از نفت است و اقتصاد ابوظبی ، پایتخت کشور امارات،به دلیل بحران های نفتی اخیر متحمل خسارت هایی شده است،اقتصاد دبی به شکوفایی رسیده و به عنوان قهرمان برنامه ریزی و رشد اقتصادی در منطقه خاورمیانه شناخته شده است.

از دهه دوم قرن به بعد، دبی اقتصاد خود را از درآمد های نفتی مستقل کرده است تا حدی که، درآمد های ناشی از نفت ،تقریبا ۵% درصد کل اقتصاد دبی را در بر می گیرد. این توضیحات نشان می دهد که رشد اقتصادی در امارات پس از بحران جهانی مالی در سال ۲۰۰۸ بسیار با ثبات بوده است. حرکت سعودی نمودار عملکرد سال ۲۰۱۰ به بعد و سه سال گذشته بیانگر این موضوع است که بی شک دبی بهترین مکان برای سرمایه گذاری در زمینه ملک و املاک در جهان است.

 

 • رشد جمعیتی مداوم

جمعیت شهر دبی روز به روز رو به افزایش است؛ زیرا دبی شهری بین المللی است که مردمش از بیش از ۲۰۰ کشور مختلف به این جا نقل مکان کرده اند و توانسته اند با خرید ملک هم اقامت آن کشور را بگیرند و با کار کردن درآمد درهمی زیادی داشته باشند و از زندگی در دبی لذت ببرند. یکی از بزرگترین فواید خرید ملک در دبی این است که، مردم از سرتاسر جهان به منظور یافتن شغل بهتر و درآمد بالاتر و شانس های تجاری به دبی می آیند.

تمام این افراد نیازمند مکانی برای زندگی هستند. هیچ کس دوست ندارد برای زندگی کردن به هتل برود می تواند با خرید سوئیت های لاکچری ویلاها و خانه های لوکس زندگی در دبی را تجربه کنند،آمار  هم سال ۲۰۱۶، جمعیت به ۲٫۵ میلیون نفر رسیده است.با در نظر گرفتن همین نرخ رشد موجود در دبی،جمعیت دبی در سال ۲۰۲۰ به ۳ میلیون نفر خواهد رسید. میانگین نرخ رشد در دبی ۴٫۷% است که با رشد اقتصادی این منطقه منطبق است.

بسیاری از پروژه های جدید خانه سازی در دبی شروع به کار کرده اند،تا این جمعیت رو به افزایش را اسکان دهد تا فرصت های سرمایه گذاری بیشتری را برای سرمایه گذاران فهیمی که می خواهند بازگشت سرمایه بیشتری را داشته باشند،فراهم آورند.

 • وزارت شادی

این ممکن است،یکی از عجیب ترین فواید خرید ملک در دبی باشد.در دبی وزارت شادی وجود دارد.دولت دبی همیشه در جهت بهتر کردن زندگی مردمش و شاد نگه داشتن آنها تلاش می کند تا مردم بتوانند به آسودگی زندگی کنند و از زندگی خود لذت ببرند.در ابتدای سال ۲۰۱۶، وزارت خانه جدیدی به نام وزارت خانه شادی به کابینه دولت امارات اضافه شد. مسئولیت اصلی این وزارت خانه محاسبه میزان شادی ساکنین دبی است و فعالیت هایی را در جهت بهبود سبک زندگی و شاد تر کردن مردمی که در امارات زندگی می کنند،انجام می دهد.با چنین خلاقیت و فدارکاری که دولت امارات برای مردمش انجام می دهد.

 • امنیت

در میان تمام فواید خرید ملک در دبی، امنیت چیزی است،که تمام ساکنین دبی از آن برخوردارند. امنیت یکی از دلایل اصلی است که مردم به دبی می آیند و زندگی جدید خود را آغاز می کنند زیرا در صورت نبود امنیت ساکنین دبی نمی توانند به راحتی زندگی کنند.در حالی که بسیاری از کشورهای منطقه خاورمیانه درگیر مسایل و اختلافات سیاسی هستند،دبی یکی از با ثبات ترین شهر های منطقه به حساب می آید.

 پلیس دبی به دلیل سرعت و چالاکیشان بسیار کمک کننده هستند و ماشین های لوکس سوار می شوند.تنها کاری که افراد پس از تصادف انجام می دهند،این است که از ماشین های خود پیاده می شوند و با پلیس تماس می گیرند تا بیاید و مقصر را شناسایی و خسارت را ارزیابی کند. دزدی یا کیف قاپی در دبی وجود ندارد و همین خصوصیت می تواند بهترین فایده خرید ملک در دبی باشد. شما می توانید با خیال راحت ماشین خود را بدون اینکه درب آن را قفل کنید در پارکینگ بگذارید.هیچ کس در غیاب شما جرات دست زدن به ماشینتان را نخواهد داشت و این  یک دلیل اصلی برای مهاجرت به دبی است.

 • تقدیر مناسب از سرمایه

همه ما می دانیم که درباره سرمایه گذاری بر روی زمین و مستغلات، این زمان است که همه چیز را مشخص می کند. افرادی که بر روی استارت اپ هایی نظیر توییتر، لینکدین، مایکروسافت، فیسبوک ، اینستاگرام و…سرمایه گذاری کرده اند؛مشاهده کرده اند که سرمایه گذاریشان در این سال ها سر به فلک کشیده است و این به خاطر این است که آنها از ریسک پذیر بودند و شانس های پیش رویشان در زمان مناسب استفاده کرده اند و زمانی که سهام این استارت اپ ها ارزان بود آنها را خریداری کردند.

 • گزینه های متنوع

زمانی که برای سرمایه گذاری در مسکن به دبی می آید و از فواید خرید مستغلات در دبی بهره مند می شوید، گزینه های متنوعی برای انتخاب وجود خواهد داشت. دو گروه اصلی شامل اموال تجاری و مسکونی می شود. اگر برنامه شما سرمایه گذاری در اموال مسکونی است می توانید آپارتمان و یا ویلا خریداری کنید و اگر می خواهید در اموال تجاری سرمایه گذاری کنید، می توانید دفتر کار، آزمایشگاه و یا کارگاهای صنعتی را برای خرید انتخاب کنید تا بتوانید هم اقامت داشته باشید هم  به درآمد دلخواه خود برسید.

بزرگترین فایده خرید مستغلات در دبی که می توانید از آن بر خوردار باشید،این است که شما می توانید بر اساس آنچه که در دبی خریداری کرده اید،شایسته دریافت ویزای شهروندی شوید.الزامات خاصی است که شما باید به آنها منطبق شوید.مثلا، میزان دارایی های شما باید حداقل یک میلیون درهم امارات باشد.دارایی هایتان نباید در گرو باشد و باید کاملا قابل سکونت باشند. با داماک گروپ میتوانید به راحتی اقامت دبی را توسط خرید ملک بگیرید.

 

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...