آپارتمان های فول فرنیش و ویلا های فول فرنیش در دبی

 

برای خرید ملک در دبی از کجا شروع کنیم؟ 

با دید سریع بر روی بخش فروش مستغلات وب سایت داماک damac دبی مشخص می کند که انتخاب های زیادی برای خرید آپارتمان در دبی  وجود دارد.اما باید چه کارهایی را انجام داد که وقتی شب می خواهیم بخوابیم نگران این نباشیم،که نکند هزینه اضافه ای پرداخته ایم یا کیفیت ساخت خانه در حد مطلوب بوده است یا نه و یا اینکه ملک ارزش خرید را داشت.تصور می کنیم که شما به عنوان خریدار، تمام تحقیقات و بحث های معمول را انجام داده اید و تمام نصیحت ها را از داماک damac در دبی شنیده اید.

تصور می کنیم که پس از انجام تمام این کارها،به نظر می رسد که همچنان خرید جذاب و با ثبات است و امکان افزایش سرمایه در بلند مدت را فراهم می کند.بنابراین در ابتدا، باید تصمیم بگیرید که کجا می خواهید زندگی کنید، چقدر توانایی مالی دارید و متراژ خانه براساس بودجه شما چقدر می تواند باشد. خانه باشد یا آپارتمان لوکس و لاکچری ؟ تمام این مسایل به شرایط شخصی شما بستگی دارد.

تامین سرمایه در دبی

اگر به اندازه کافی خوش شانس باشید که تمام پول مالکیت خانه را داشته باشید، به این بخش نیاز خواهید داشت. اما اگر پول کافی نداشته باشید باید وضعیت مالی خود را، مدیریت کنید. برای خرید آپارتمان های لوکس و لاکچری یک پیشنهاد عالی وجود دارد،با داماک damac بزرگترین سایت املاک دبی می توانید، صاحب بهترین آپارتمان های لوکس و لاکچری شوید. البته لازم به ذکر می باشد که می توانید از داماک damac بزرگترین سایت املاک دبی با قساط بدون بهره خرید خود را انجام دهید و از زندگی در شهر زیبای دبی لذت ببرید.

جاذبه های زیاد دبی  همه ساله افراد زیادی را به این شهر توریستی و زیبا می کشاند.وجود آپارتمان های لوکس و لاکچری و زیبا در دبی ، دبی را جذاب تر می کند. آپارتمان های لوکس و لاکچری در دبی با بهترین متد ساخت و با بهترین شرایط برای افراد موقعیت خوبی را برای زندگی و اقامت در این شهر زیبا و لاکچری فراهم آورده است.برای خرید بهترین آپارتمان های لوکس و لاکچری نباید هر جایی و هر سایتی اقدام کرد، باید با توجه به مشکلات خرید و فروش باید توجه داشته باشید که سعی کنید از بهترین و معتبر ترین و مرجع ترین سایت خرید ملک استفاده کنید که از خرید خود راضی و خوشحال باشید.

داماک damac بزرگترین سایت املاک دبی و مرجع ترین سایت املاک در دبی با بهترین مشاوران در خدمت افراد جهت خرید آپارتمان های لوکس و لاکچری می باشد. شرایط خرید اقساط از داماک damac بزرگترین سایت املاک دبی گروه داماک damac بزرگترین سایت املاک دبی آپارتمان ها را در دبی با اقساط بدون بهره در اختیار افراد قرار می دهد. آپارتمان های لوکس و لاکچری با بهترین و زیبا ترین منظره ها در شهر زیبای دبی آماده بازدید افراد می باشد.گروه داماک damac  با گذاشتن شرایط خرید اقساط بدون سود راهی روشن را در خرید آپارتمان های لوکس و لاکچری در شهر زیبای دبی فراهم آورده است.

دبی شهر ثروتمندی است این شهر با داشتن ثروت عظیمی که شامل فرصت شغلی برای بومیان و غیر بومیان می گردد بعنوان یک قطب کسب  و کاری در سطح جهان مطرح شده است. با بیشتر شدن مهاجرت اتباع خارجی به امارات،تقاضای فضاهای مسکونی نیز بالا رفته است.حال،افراد مقیم این کشور در پی یافتن بهترین آپارتمان های فروشی در دبی هستند و دلایل خوبی هم بیرای این چشم انتظاری دارند.راهنمایی های داماک damac بزرگترین سایت املاک دبی صاحب بهترین آپارتمان های لوکس و لاکچری در دبی شوید.

 آپارتمان های  فول فرنیش وویلا های فول فرنیش در دبی

با خرید ملک در دبی می توانید اقامت این شهر زیبا را بگیرید، شما با خرید آپارتمان به کمک داماک damac از مزایای اقامت در این شهر زیبا استفاده کنید. در دبی مکان های هستند که برای زندگی آپارتمان نشینی مناسب هستند مناطقی شامل دبی مارینا، مرکز دبی ،ساحل جمیرا ساحلی ،برج های دریاچه جمیرا، الرفورجان و بسیاری دیگر از مناطق خوب دبی هستند. گروه داماک damac با مشاوره دادن به افراد سعی دارد بهترین زندگی را در دبی با خرید آپارتمان تجربه کنید.

داماک damac بزرگترین سایت املاک دبی

پاسپورتیکی از مدارک شناسایی رسمی است که از سوی دولت‌ها برای شهروندانشان صادر می‌شود. با این مدرک دولت مربوطه از دیگر دولت‌ها اجازه می‌خواهد تا به شهروندان مربوطه اجازه گذر از یا ورود به خاک آن کشورها را بدهند. به اجازه‌ای که به این منظور از دیگر دولت‌ها گرفته می‌شود روادید یا ویزا گفته می‌شود.

با داماک damac و خرید ملک از داماک damac بهترین مهاجرت و سرمایه گذاری را داشته باشید. پاسپورت از یک سو مجوز خروج فردی است که دارای تابعیت سیاست داخلی آن کشور است و از سوی دیگر، تضمین‌کننده امنیت و حقوق مسافر در قلمرو دیگر کشورها به معنی پذیرش آن از سوی کشور مبدأ است. این موضوع، تابع قدرت سیاسی و بین‌المللی کشور صادرکننده گذرنامه است.

چه اشخاصی که می‌توانند پاسپورت بگیرند؟

کلیه شهروندان دارای سن قانونی که منع قانونی ندارند و نیز کودکانی که زیر ۱۸ سال یا تحت ولایت یا قیومت هستند، با اجازه ولی می‌توانند پاسپورت  دریافت کنند. مشمولان وظیفه (سربازی) نیز تنها با دریافت مجوز کتبی از اداره وظیفه عمومی می‌توانند پاسپورت بگیرند. بانوان متاهل نیز برای دریافت پاسپورت  باید موافقت کتبی همسر یا در موارد اضطراری، اجازه دادستان شهرستانی که در آن درخواست گذرنامه داده‌اند، ارائه دهند.

البته باید به این نکته نیز توجه داشت که افرادی که توانسته‌اند با صدور اجازه توسط سازمان یا فردی گذرنامه بگیرند، اگر فرد یا سازمان از اجازه‌اش عدول (خودداری) کند، در این صورت وی نمی‌تواند از کشور خارج شود و تا زمان از بین رفتن مانع، گذرنامه وی ضبط می‌شود. اعضای خانواده‌هایی که برای همگی تنها یک پاسپورت دریافت کرده‌اند، نمی‌توانند مستقلا از پاسپورت استفاده کنند و در صورت نیاز باید پاسپورت مجزا برای هر فرد صادر شود.

پاسپورت  اغلب برای هر فردی به صورت مجزا صادر می‌شوند، اما افراد زیر ۱۸ سال به عنوان همراه در پاسپورت یکی از اقوام (اقوامی که در قانون اجازه این کار را داشته باشند) ثبت می‌شوند. اعضای خانواده‌ای هم که بخواهند پاسپورتشان را با یکدیگر بگیرند، می‌توانند چنین کاری را انجام دهند و در این صورت نام زن و اولاد کمتر از ۱۸ سال به عنوان همراه ثبت می‌شود.

نام نوزادانی هم که از بانوان ایرانی مقیم خارج در زمان توقف مادر در ایران متولد شوند، درپاسپورت  مادر ثبت می‌شود و البته در این مورد نیازی هم به اجازه پدر وجود ندارد. همچنین زمانی که خارج از ایران، شوهر ایرانی در محل تولد نوزاد حاضر نباشد، باز هم نام نوزاد به عنوان همراه درپاسپورت مادر ثبت می‌شود.

اعتبار پاسپورت

پاسپورت نیز همانند بسیاری از مدارک شناسایی دارای مدت اعتبار است. در ایران براساس قانون، پاسپورت های جدید از تاریخ صدور ۵ سال اعتبار دارند که فقط برای پنج سال دیگر می‌توان آن‌ها را تمدید کرد. افرادی که پاسپورت دارند، می‌توانند از آن برای سفر به کلیه کشور‌ها استفاده کنند. اما ممکن است در مواردی دولت سفر به کشوری خاص را ممنوع یا محدود کند که در این صورت باید براساس قانون عمل شود و ممکن است امکان سفر به آن کشور وجود نداشته باشد.

مدارک لازم برای صدور پاسپورت

کلیه متقاضیان برای دریافت پاسپورت باید مدارک زیر را به همراه داشته باشند و البته باید توجه داشت که حضور فرد متقاضی پاسپورت  (در همه رده‌های سنی) در دفتر پلیس+ ۱۰ ضروری است:

  • اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی با تائیدیه ثبت احوال برای کلیه متقاضیان
  • ارائه اصل آخرين پاسپورت (در صورت معتبر بودن)
  • یک قطعه عکس ۴*۶ رنگی و جدید با زمینه سفید با در نظر داشتن شرایط زیر:

۱) ۶ ماه از زمانی که تصویر ثبت شده، نگذشته باشد.

۲) آقایان باید بدون کلاه و عینک عکس بگیرند و در تصویر نباید آرایش مو و محاسن داشته باشند یا از زیورآلات استفاده کنند. همچنین رنگ لباس با زمینه نباید یکسان باشد (نباید لباس سفید رنگ باشد).

۳) بانوان باید با حجاب کامل و بدون آرایش عکس بگیرند و باید گردی صورتشان معلوم باشد.

۴) دخترانی که بیش از ۶ سال سن دارند، باید عکسشان با حجاب کامل باشد.

  • اجازه محضری برای افراد زیر ۱۸ سال از سوی پدر یا قیم قانونی
  • افرادی که سن بالای ۱۵ سال دارند باید شناسنامه عکس‌دار ارائه دهند.
  • افرادی که سن کمتر از ۱۵ سال دارند باید گواهی اشتغال به تحصیل، دفترچه بیمه یا پاسپورت عکس‌دار ارائه دهند.
  • افراد زیر ۶ سال باید به همراه ۱ قطعه عکس در دفتر پلیس+۱۰ حاضر شوند.
  • بازنشستگان نظامی که ۵ سال از زمان بازنشسته شدنشان نگذشته، باید از حفاظت یگان مربوطه نامه‌ای را ارائه دهند.
  • نظامیان شاغلی که قصد دریافت پاسپورت دارند، باید نامه حفاظت یگانشان را ابتدا در دبیرخانه اداره گذرنامه ثبت کنند، و سپس به دفاتر خدمات الکترونیک نظامی ارائه دهند. با خرید ملک از داماک damac صاحب لاکچری ترین آپارتمان ها شوید و از مهاجرت خود به دبی لذت ببرید. بهترین سرمایه گذاری را با داماک damac تجربه کنید.

 

 

 

 

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...