مهاجرت با داماک

 

دلایل مهاجرت چیست؟

دلایل و پارامترهای فراوانی برای مهاجرت عنوان می شود.یکی از آن ها عواملی هستند، که باعث دور کردن مردم ازسرزمینشان می شوند. دور کننده ها بیشتر مربوط به وجود جنگ، فقر، بیکاری، کمبود غذا و دارو، مسائل سیاسی، سوانح و بلا های طببیعی در کشور ها است.در جهت مخالف دورکننده ها،پارامترهای جذب کننده را داریم. گزینه هایی که می شود، آن ها را بهترین جذب کننده ها نامید، آزادی های سیاسی و مذهبی هستند و یا امکانات بهداشتی بیشتر، حتی آموزش بهتر و درآمد بالاتر و مسکن بهتر بسیار در جذب مهاجر موثرند.

قرن هاست که چند عامل جزو مهم ترین دلایل مهاجرت اند. امنیت و جایی برای زندگی، قحطی، جنگ، نا امنی و فقر و نبود امید بهبود دلایل مهم مهاجرت بوده اند؛و بسیار زیادند دلایل کم اهمیت که شاید نشود آن ها را در فهرست مهم ترین قرار داد ولی باعث بسیاری از مهاجرت ها در طول تاریخ بوده اند. دلیل هایی که آن ها را ذکر کردیم، همچنین در عصر حاضر نیز از مهم ترین دلایل مهاجرت اند و متاسفانه بسیاری از آن ها هنوز در دنیا رفع نشده اند.این چینن بود که پس از سلسله اتفاقات بسیار در خاورمیانه بعضی از کشورهای ثروتمند آن را به منطقه ای دوستار مهاجر تبدیل کرد.

 مهاجرت با داماک

دلایل مهاجرت در عصر حاضر

اگر نگاهی به وقایع عصر جدید بیندازید، متوجه می شوید که حوادث طبیعی و تغییرات اقلیمی و مشکلات قبیله ای و اختلافات قومی به صورت مخرب و خارج از قاعده آن در مناطق مختلف زمین دائما خطر آفرین می شوند.در سال های اخیر مهاجرت انسان ها به صورت قانونی و غیر قانونی و بسیار زیاد در چند منطقه از جهان بیشتر بوده است.به عنوان مثال و با توجه به آمار مردم قسمت هایی از شمال آفریقا ومناطق جنوب شرقی آسیا جزو در خطرترین سرزمین ها هستند؛مردم این دو سرزمین هدفشان مهاجرت به کشور های پیشرفته اروپایی است. عوامل اصلی مهاجرت به کشور های پیشرفته اروپایی، پایین بودن هزینه سفر، رونق کسب و کار سهولت در ارتباطات بوده که باعث سریع تر شدن روند مهاجرت به این کشورها شده است و برای مناطق ذکر شده که مردمشان با زبان انگلیسی آشنایی دارند، روند مهاجرت به سمت اروپا سریعتر بوده است.

چرا اقامت در امارات؟

امارات متحده عربی یکی از جذاب‌ترین کشورهای جهان از نظر کسب و کار و محل اقامت است. اصلی‌ترین مزیت این کشور عبارت است از مالیات آزاد،استانداردهای بالای زندگی،شرایط عالی برای پیشرفت و توسعه کسب و کار و ثبات شرایط اقتصادی و سیاسی.

پیش از هرچیز برای شروع کسب و کار و مهاجرت به امارات متحده عربی باید برای اخذ ویزای اقامت امارات (مجوز اقامت) اقدام کنید. اخذ این ویزا نسبتا آسان است و در صورتی که الزامات مربوطه به درستی پیگیری شود،در مدت زمان کوتاهی می‌توانید، آن را بدست آورید.

مطابق تصمیم تازه دولت امارات، از این پس هر فردی خارجی که معادل ۵ میلیون درهم(۱.۴ میلیون دلار) در بازار املاک این کشور سرمایه‌گذاری کند، می‌تواند درخواست دریافت اقامت ۵ ساله خود را به دولت این کشور ارائه کند.البته تائید این درخواست منوط به ثبت مالکیت بدون اتکاء به دریافت وام خرید مسکن است.

همچنین اتباع خارجی‌ که معادل ۱۰ میلیون درهم در این کشور سرمایه‌گذاری کنند،می‌تواند اقامت ۱۰ ساله قابل تمدید دریافت کنند. این اجازه اقامت شامل تمام افراد خانواده سرمایه‌گذار می‌شود. البته صدور اجازه اقامت بلندمدت مشروط به این است که سهم املاک و مستغلات در دارایی‌های سرمایه‌گذاری خارجی حداکثر ۴۰ درصد باشد.

در عین حال، سرمایه گذاران خارجی که مالکیت املاکی به ارزش ۵۴۵ هزار دلار را حفظ کنند، پس از بازنشستگی می توانند در امارات به زندگی خود ادامه دهند.

همچنین دولت امارات قصد دارد به دانشمندان تراز اول جهان نیز اجازه اقامت ۱۰ ساله در این کشور ارائه کند.کارآفرینان و دانشجویان نیز می‌توانند، اجازه اقامت کوتاه‌مدت از دولت این کشور دریافت کنند.

اقامت امارات و راه های اخذ اقامت امارات در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار گرفت. با توجه به شرایط سخت امارات برای اعطای اقامت بلند مدت امارات و تابعیت امارات توصیه می شود، قبل از هرگونه اقدام از مشاوره حقوقی در زمینه مهاجرت برخوردار شوید. مشاوران متخصص می توانند شما را در امر مهاجرت و انتخاب کشور مناسب با توجه به شرایط تحصیلی، سنی و مالی شما یاری کنند. دقت بفرمایید، که مهاجرت شامل پروسه ای حقوقی است که نیاز به مشورت با کارشناسان حرفه ای در این زمینه دارد.

کشور امارات یکی از کشورهای توسعه یافته در سراسر جهان به شمار می‌رود که ابوظبی به عنوان بزرگ‌ترین شهر امارات و دبی پرجمعیت‌ترین شهر آن محسوب می‌شود. بنادر آزادی که در کشور امارات وجود دارد، جهت تجارت با دیگر کشورها مورد استفاده قرار می‌گیرد. دبی یک منطقه آزاد است که شرایط تحصیل و سرمایه‌گذاری برای جوانان را مهیا ساخته است، به گونه‌ای که یک سوم جمعیت دبی را ایرانیان در برگرفته‌اند.

هر ساله بسیاری از اتباع دیگر کشورهای دنیا به جمع مقیم‌های کشور امارات ملحق می‌شوند. تعداد زیادی از این افراد از کشورهای اروپایی، آمریکایی و ایران هستند. دلایلی که باعث شده است تا افراد برای اخذ اقامت امارات اقدام نمایند به شرح زیر است:

 • سطح بالای درآمد، زندگی و امکانات رفاهی در حد استانداردهای اروپا و آمریکا
 • امنیت بالای این کشور و نزدیک به صفر بودن جرم
 • آزادی اجتماعی و امنیت شغلی
 • امکانات بانکی با بهره‌های بسیار ناچیز و باز پرداخت بلند مدت
 • سطح بالای تحصیلات و دسترسی به معتبرترین دانشگاه‌های دنیا
 • دسترسی آسان به کشورهای دیگر

برای اخذ اقامت امارات می‌توان از راه‌های مختلفی اقدام کرد، که البته این روش‌ها محدود می‌باشد و هر چند وقت یک بار می‌بایست آن را تمدید کرد.

 • اقامت امارات از طریق استخدام در یک شرکت
 • اخذ اقامت امارات از طریق شریک تجاری یک شرکت
 • اقامت امارات از طریق سرمایه گذاری و ثبت یک موسسه یا شرکت
 • اخذ اقامت امارات از طریق خرید منازل مسکونی
 • اقامت امارات از طریق استخدام در یک شرکت

اقامت امارات از طریق استخدام در یک شرکت، متقاضی باید از طریق یک موسسه و یا شرکت در امارات برای استخدام دعوت شود و کارفرمای شما می‌بایست حمایت مالی از شما را بر عهده بگیرد. پس از آن برای تحویل مدارک به آن شرکت و ثبت آن در سازمان وزارت کار در امارات درخواست دهند. این مدارک شامل، مدرک نشان دهنده صلاحیت‌های علمی و شغلی شما که مورد تائید وزارت امور خارجه کشور باشد و یک گواهی پزشکی بعد از دریافت موافقت سازمان وزارت کار و سازمان مهاجرت امارات،متقاضی می‌تواند ویزای دوماهه کاری در امارات را دریافت نمایند. بعد از ورود به خاک امارات از طریق ویزای دو ماهه کاری می‌بایست از وزارت بهداشت امارات کارت بهداشت اخذ نمایید و آزمایشات پزشکی را در این کشور انجام دهید.در آخر برای دریافت کارت کارمندی و ویزای اقامت دو ساله خود در اداره مهاجرت امارات درخواست دهید.

 • اخذ اقامت امارات از طریق شریک تجاری یک شرکت

یک شرکت اماراتی که شما را به عنوان یک شریک قبول می‌کند، در آغاز در دادگاه امارات یک وکالت نامه تام‌الاختیار از شما می‌گیرد تا شما ادعایی برای مالکیت سهام این شرکت در امارات نداشته باشید. در هر صورت اگر این شرکت در آینده با هر نوع مشکلی مواجه شد،شما هم با مشکلات مختلفی روبه‌رو می‌شوید.

در این روش اخذ اقامت امارات شما باید هر ۳ سال هزینه‌ای را به مدیر عامل شرکت اماراتی بپردازید.البته به طور معمول مدیر عامل شرکت قسمتی از هزینه‌های اجاره آب و برق و تلفن را به طور نامحسوس از شما می‌گیرد.

همه‌ی کارهای شما در روش اخذ اقامت امارات از طریق شریک تجاری یک شرکت توسط ضامن شما مدیریت می‌گردد.به این نکته توجه کنید،در صورتی که مدت‌ها بعد بخواهید اقامت امارات خود را تغییر دهید باید یک رضایت نامه از ضامن خود تحت عنوان No objection letter داشته باشید.

تمدید پاسپورت امارات

کارت شناسایی در سراسر امارات متحده معتبر است و ممکن است در داخل کشور بجای پاسپورت استفاده شود. برای حفظ اعتبار ویزای اقامت امارات شما باید هر شش ماه یک بار وارد خاک این کشور شوید. نقض این قانون سبب مسدود شدن ویزا خواهد شد و رفع آن مستلزم پرداخت هزینه می باشد.

باطل کردن اجازه اقامت

اجازه اقامت موقت یا دائم شما در شرایط زیر لغو می شود:

 • به طوربلند مدت از امارت مهاجرت می کنید.
 • بمدت دو سال بدون وقفه در خارج از کشور اقامت داشته اید.

همچنین در شرایط زیر می توان اجازه اقامت بلند مدت یا موقت شما را لغو کرد:

 • در زمان درخواست اقامت اطلاعات غلطی را ارائه داده اید.
 • موضوعی را مخفی نگه داشته اید که می توانست مانع از صدور اجازه اقامت برای شما شود.
 • یکی دیگر از دولت های عضو پیمان سنگین از امارات می خواهد که اقامت پذیرفته شما برای شما لغو شود.
 • همچنین اگر آن دلایلی که بر اساس آنها اقامت موقتی صادر شده است دیگر موجود نباشند، می توان اقامت موقتی را لغو کرد.
 • اداره مهاجرت درباره لغو اجازه اقامت تصمیم می گیرد.
 • اگر به خارج از کشور مهاجرت کنید.

اگر بخواهید برای مدت دو سال و مثلا برای انجام کار و تحصیلات ازامارات به خارج کشور مهاجرت کنید، می توانید درخواستی را به اداره کل امور مهاجرت ارسال کنید و ضمن آن بخواهید که اجازه اقامت شما لغو نشود. خود شما می توانید این درخواستنامه را بنویسید،ولی باید تاریخ، امضا و مشخصات شما در آن درج شده باشد. همچنین در درخواست خود باید ذکر کنید که برای چه مدت زمانی و به چه علت در خارج از کشور اقامت خواهید داشت. در درخواستنامه خود توضیحاتی مبنی بر اینکه چرا نباید اجازه اقامت شما لغو شود نیز بنویسید.شما قبل از پایان یافتن اقامت دو ساله خود در خارج از کشور، باید این درخواستنامه را ارسال کنید.

اقامت امارات از طریق سرمایه گذاری

 یکی از راه های اخذ اقامت کوتاه مدت امارات، سرمایه گذاری در این کشور می باشد. سرمایه گذاری درکشور امارات متحده عربی نسبت به سالیان گذشته بسیار رشد و پیشرفت نموده است. سرمایه گذاری در امارات که یکی از راه های اخذ اقامت امارات می باشد، دارای انواع مختلفی است. از مهمترین پلن های سرمایه گذاری در امارات می توان به خرید ملک در امارات اشاره کرد.

با خرید از داماک damac

برای سرمایه گذاری در هر کشوری بررسی استانداردهای بین المللی همانند نظام قضایی آن کشور، مصادره اموال، معاهدات و توافق نامه های دو جانبه یا چند جانبه و امنیت سرمایه را بررسی نمود. یکی از مهترین روش های سرمایه گذاری در امارات خرید ملک می باشد. شخص از طریق خرید آپارتمان های لوکس و ویلا های لاکچری با اقساط بدون سود از داماک damac صاحب بهترین خانه ها در دبی شوید و از مهاجرت و اقامت در این شهر زیبا لذت ببرید.

اقامت دبی با خرید ملک از طریق گروه داماک:

بازار سرمایه گذاری در بخش مسکن از طریق گروه داماک در دبی برای سالیان سال بین ایرانی ها بسیار داغ بود.اما با لغو ویزای اقامت دبی از طریق خرید ملک در دبی ضرر هنگفتی به خریداران ایرانی در دبی ازطریق گروه داماک وارد شد.به صورتی که اقامت دبی با خرید ملک تقریبا غیر ممکن شده بود وبرای مهاجرت به دبی و امارات عربی متحده، باید به فکر راه های جایگزین از طریق همکاری گروه داماک بود.

دریافت اقامت دبی با خرید ملک شرکت داماک damac

دریافت اقامت دبی با خرید ملک در دومین کشوری که جذب سرمایه گذاری های مستقیم خارجی را دارد،بسیار پرطرفدار می باشد.دریافتی و پرداختی ها باید تسویه شود،زمان اتمام خرید و فروش مهم و قابل توجه است،حتی نوع ملک را نیز باید در نظر داشت.آیا ملک پیش فروش است، یا شرایط دیگری دارد، ملک ها انواع گوناگونی دارند. معمولا پروسه SPA سه ماه طول می کشد.

اعتبار اقامت دبی از طریق خرید ملک داماک damac

اقامتی که از طریق خرید ملک در دبی بدست می آید، دو سال اعتبار دارد، ولی حق کار و تجارت با این ویزا نداریم.بهرحال اصلی ترین امتیاز این ویزا این است که مالکان ملک برای کسب و کار و تجارت نیازی به ثبت شرکت در دبی ندارند. مالکان و خریداران ملک در دبی از ثبت شرکت برای فعالیت تجاری معاف هستند.دلایل خرید املاک در دبی،از اهداف سرمایه گذاران خارجی می باشد.

دریافت اقامت دبی با خرید ملک به ارزش حداقل 1 میلیون درهم امارات و با تکمیل پروسه خرید امکان پذیر است.

فواید خرید ملک در دبی از طریق گروه داماکdanac:

اگربخواهیم در منطقه ی خاورمیانه از کشورهای زیای یاد کنیم، که در سال های اخیر با کمک گروه داماک به شکوفایی اقتصادی رسیده اند.کشور جذاب امارت و در راس آن شهر دبی و ابوظبی را می توان نام برد، اشخاصی که که ملک و مستغلات در کشور امارات وبه خصوص در شهر دبی از طریق همکاری گروه داماک خریداری می کنند در واقع نوعی سرمایه گذاری انجام داده اند. به ویژه به رشد اقتصادی امارات از طریق گروه داماک نیز کمک می کند.

 دلایل خرید  املاک danacداماک در دبی به شرح ذیل می باشد:

 • قیمت املاک در دبی پایین تر از قیمت سرمایه گذاری در اروپا، آسیا یا آمریکا می باشد.
 • سرمایه گذاری بر املاک هنگام تورم سرمایه گذاری خوب و مناسبی است.
 • زیرا هزینه های نگهداری ملک را می توان به مبلغ اجاره اضافه نمود.
 • اجاره ملک درآمد خوبی را ایجاد می کند،حتی اگر ارزش ملک تغییر کند.
 • اجاره بازپرداخت ( درآمد از اجاره) املاک و مستغلات در دبی بین 8 درصد تا 10 درصد می باشد.
 • ملک ارزش باقیمانده در آینده دارد،حتی اگر قیمت ملک پایین بیاید.
 • سرمایه گذاران از تمامی دنیا می توانند در دبی خرید یا اجاره ملک انجام دهند.
 • بانک های دبی جهت خرید ملک وام می دهند.

قوانین در مراحل خرید ملک در دبی با شرکت داماک damac

برای دریافت ویزای خرید ملک دبی شما حتما باید از ارزش ملک و نوع کاربری ذکر شده در مجوز و سند ملک آگاه باشید .منظور از ارزش ملک و نوع کاربری آن چیست؟تا بحال ممکن است،در مورد دریافت ویزای دبی با خرید ملک و یا خرید آپارتمان در دبی مطالب زیادی خوانده و یا شنیده باشید.

داماک بهترین سایت ملک در دبی  

برای دریافت اقامت با خرید ملک در دبی ارزش ملک خریداری شده توسط شما باید یک میلیون درهم امارات باشد.

دریافت اقامت دبی برای اعضای خانواده

اقامت اعضای خانواده

دریافت اقامت دبی برای اعضای خانواده،اقامت اعضای خانواده در دبی،مدارک لازم اقامت اعضای خانواده،هزینه دریافت اقامت دبی هزینه دریافت اقامت دبی مهاجرت به دبی و اقدام برای دریافت اقامت اعضای خانواده با شرایط مرتبط امکان پذیر است.موضوع دریافت اقامت دبی برای اعضای خانواده را مطرح و به امکان اقامت اعضای خانواده در دبی می پردازد، مدارک لازم اقامت اعضای خانواده را ذکر و در رابطه با هزینه دریافت اقامت دبی مطالبی ارائه می شود.کلیه مدارک و اسناد لازم هویت اعضای خانواده بایستی به بخش مربوطه جهت تایید ارائه گردد. برای مهاجرت و اقامت خانوادگی در دبی اولیمت چیزی که مورد بحث است سرمایه گذاری و محل اقامت است.

با دریافت اقامت امارات از طریق خرید منزل مسکونی این اجازه را ندارید که در دبی مشغول به کار شوید. لازم به ذکر است، در صورتی که قصد دریافت اقامت امارات را دارید، ممکن است برخی از مشکلات برای شما به وجود بیاید، بنابراین باید به برخی از نکات توجه کنید:

مجموعه‌های بدون مجوز اکثراً در زمان دریافت اقامت امارات با روش‌های گوناگون، شما را شارژ می‌کنند. مدرک تحصیتان باید مورد تائید سفارت امارات در ایران باشد. مدارکتان را تکمیل نمایید، چرا که چندین بار رفت و آمد هزینه‌های بالایی را برای شما خواهد داشت.در صورتی که در درست بودن مدارک خود شک دارید برای ویزای دو ماهه وارد کشور امارت گردید،تا مجبور به بازگشت جهت کامل کردن مدارکتان نشوید. اصل پاسپورتتان را به هیچ مجموعه‌ای تحویل ندهید. مدارک قانونی مجموعه‌ای را که برای دریافت اقامت امارات برای شما اقدام می‌کنند را برای روئیت درخواست کنید.

نکته‌ی قابل توجهی که وجود دارد این است افرادی که با هزینه کم به شما پیشنهاد دریافت اقامت امارات را می‌دهند، بسیاری از آن‌ها برای تأسیس شرکت‌های سوری و کوتاه مدت اقدام می‌نمایند و شما را به عنوان یک کارمند و یا شریک این شرکت وارد کشور امارات می‌نمایند.

اقامت امارات متحده عربی  برای افراد موفق

برای اخذ اقامت امارات از طریق پاسپورت هنرمندان و افراد موفق نمی توان درخواست نمود،چراکه این کشور چنین پاسپورت برای مهاجران در نظر نگرفته است.

اقامت امارات و هزینه های زندگی در امارات

افرادی که به دنبال اقامت امارت می باشند،می بایست قبل از مهاجرت اطلاعات کاملی در زمینه هزینه های زندگی در امارات داشته باشند که این موضوع ما را برآن داشت تا اطلاعاتی در این زمینه برای شما گردآوری نمائیم،هزینه زندگی در شهرهای مختلف امارات متفاوت می باشد در برخی از شهرها همچون دبی ، شارجه، ابوظبی هزینه های زندگی نسبت به شهرهای دیگر بالاتر می باشد. اصولا هزینه های زندگی قائم به شخص می باشد و از خانواده به خانواده دیگری متفاوت است.

اقامت امارات و اخذ تابعیت امارات

همانطور که باب اقامت امارات بیان شد می توان این چنین استدلال نمود که امکان اخذ تابعیت امارات در صورتی امکان پذیر می باشد که شخص حدود ۳۰ سال در این کشور زندگی نماید و یا یک زن با مرد اماراتی ازدواج نماید و درصورتی که ازدواج آنها صوری نباشد بعد از گذشت ۳ سال می تواند برای دریافت اقامت بلند مدت امارات درخواست نماید. مهترین نکته ای که در این مبحث می بایست بدان اشاره نمود این است که کشور امارات تابعیت دوگانه را نمی پذیرد و شخص برای اینکه بتواند تابعیت و پاسپورت اقامت را به دست آورد، باید تابعیت کشور قبلی خود را ترک نماید.

اخذ اقامت کشور امارات متحده عربی  از طریق ملک با کمک داماک damac

یکی دیگر از شرایطی که افراد می توانند، اقامت کشور امارات متحده عربی وشهر دبی  را به دست آورند. اقامت از طریق خرید ملک می باشد. لذا افراد می توانند با خرید ملک و یا ساخت ساز در این کشور اقامت این کشور را اخذ نمایند.گفتنی است بهایی که برای آن ملک در کشور امارات می پردازید بصورت اقساط بدون سود است،داماک damac بهترین سایت املاک دبی است که با فروش آپارتمان های لوکس و ویلا های لاکچری قصد دارد بهترین و جذاب ترین مهاجرت و اقامت را در شهر زیبای دبی داشته باشید.لذا بعد از آن که ملک مورد نظر را در این کشور خریداری نمودید، به مدت دو سال به شما اقامت کشور امارات متحده عربی داده می شود. افراد در این مدت نمی توانند، به فعالیت های تجاری بپردازند. بعد از این دو سال، افراد می توانند برای اقامت بلند مدت در این کشور اقدام نمایند و بعد از آن به فعالیت های اقتصادی بپردازند.

دریافت اقامت دبی برای اعضای خانواده

اخذ ویزا و دریافت اقامت اعضای خانواده علاقه مندان و طرفداران بسیاری دارد.بیشتر شهروندان خارجی که به دبی مهاجرت می کنند علاقمند به درخواست ویزا برای اعضای خانواده شان هستند. شهروندان خارجی هر دلیلی که از مهاجرت داشته باشند، مایلند در کنار خانواده خود در این کشور کار و زندگی کنند.

شهروندان خارجی متقاضی دریافت اقامت دبی، مایل هستند بدانند که آیا می توانند برای اعضای نزدیک خانوادشان مانند همسر، بچه ها و حتی پدر و مادر ویزای اقامت دبی را دریافت کنند.

متقاضیان باید شرایط خاصی را داشته، تا بتوانند اعضای خانواده خود را به دبی بیاورند. دریافت اقامت اعضای خانواده و گرفتن پاسپورت  با داشتن برخی از شرایط و امتیازات امکان پذیر است.

درصد زیادی از جمعیت دبی از شهروندان خارجی مقیم در امارات تشکیل شده که در این شهر زندگی و یا کار می کنند. دبی اداره اقامت دارد که امور مهاجرت و صدور پاسپورت  را مدیریت می نماید.

صدورپاسپورت  دبی بستگی به ملیت مهاجران دارد، شهروندان  کشورهای عضو حوزه خلیج فارس GCC (Gulf Cooperation Council) برای ورود به دبی نیاز به پاسپورت ندارند.

 اقامت اعضای خانواده در دبی

اعضای نزدیک خانواده متقاضی دریافت اقامت دبی ،می توانند تحت شرایط و الزاماتی  به دبی مهاجرت داشته باشند. یکی از این الزامات داشتن حقوق حداقل 3 یا 4 هزار  درهم امارات میباشد، ولی بجز این حقوق مبالغ اضافی دیگری برای هزینه های  مسکن در دبی نیز نیاز است.

چنانچه متقاضی قصد آوردن والدین خود را به دبی داشته باشد، کارفرما باید اسپانسر وی شو. جهت دریافت اقامت اعضای خانواده باید یک حداقل حقوق مکفی وجود داشته باشد تا متقاضی بتوانند هزینه های خانواده را تامین نماید.اقامت اعضای خانواده ارتباط مهمی با میزان حقوق ماهانه متقاضی دارد.

در صورت برخورداری از حداقل حقوق ، امکان دریافت اقامت خانواده  میسر خواهد شد.برای آوردن خانواده نزد خود در دبی، دارنده مجوز اقامت ( متقاضی) باید در ابتدا درخواست ویزای ورودی از طرف خانواده اش بدهد.این پروسه  30 روز قبل از ورود آنها به دبی شروع می شود. یکی از مراحل این پروسه ارائه مدارک و اسناد لازم جهت می باشد.

 مدارک لازم اقامت خانوادگی در دبی

هنگام ارائه مدارک لازم اقامت اعضای خانواده برای دریافت اقامت اعضای خانواده ، متقاضی باید گواهینامه ازدواج، فیش حقوقی و گزارش کار خود را با اطلاعاتی درباره مدارک شناسایی اعضای خانواده ارائه کند.

 فیش حقوقی مبلغ درآمد، حقوق و مقدار مالیات پرداختی را نشان می دهد و به عنوان یک مدرک معتبر در پروسه درخواست دریافت اقامت برای اعضای خانواده کاربرد دارد. شرایط برای دریافت اقامت دبی خیلی سخت نیست و به همین دلیل تعداد خارجیانی که به دبی مهاجرت می کنند،افزایش داشته است.دولت امارات هم اقدامات تشویق کننده ای برای افزایش مهاجرت انجام می دهد.

درخواست شهروندان خارجی برای کار و تجارت با انگیزه و مقاصد گوناگون در این کشور رو به افزایش است. اسناد و مدارک ضروری جهت ارائه به اداره اقامت دبی جهت دریافت اقامت اعضای خانواده از مراحل الزامی این پروسه می باشد.

متذکر شدیم که گواهینامه ازدواج، فیش حقوقی و مدارک هویتی و شناسایی اعضای خانواده از مدارک لازم اقامت اعضای خانواده هستند.

دیگر مدارک لازم اقامت خانواده

با فرم درخواست مربوط به اقامت اعضای خانواده،خارجیان باید برای اقامت در دبی مدارکی مانند کپی پاسپورت معتبر،گواهی تولد، گواهینامه رانندگی و در صورتی که متاهل باشند،گواهی ازدواج  را ارائه دهند.

بعد از تایید صلاحیت نیز باید کپی تاییدیه ها را داشته باشد. ممکن است مسئولان بخش اقامت خانواده، گواهی کار و سوابق کاری در شرکت  قبلی را از کارفرمای پیشین لازم داشته باشند.متقاضی همچنین باید تست پزشکی را قبل از پروسه استخدام ارائه دهد.

تست و آزمایش های پزشکی هر بار که مجوز اقامت تمدید شود لازم است مجدد انجام شود.دریافت اقامت برای خانواده با ارائه اسناد و مدارک مرتبط مورد نیاز، پروسه تایید را کوتاه تر و سریعتر می نماید.

 هزینه دریافت اقامت دبی

پروسه دریافت ویزای اقامت دبی برخی هزینه های خاص را در بردارد. بنا به نوع مجوز دریافتی این هزینه ها مشخص و اعمال می گردد. هزینه دریافت اقامت به شرح ذیل می باشد:

هزینه های خدمات وضع شده توسط نمایندگی های دولتی جهت حمایت از پروژه های فرهنگی یا آموزشی

هزینه مربوط به دریافت گواهینامه پزشکی بعد از ارزیابی پزشکی

هزینه دریافت مجوز اقامت – الکترونیکی یا تغییرات در مدت انقضای پاسپورت

هزینه های بانکی و هزینه های مربوط به وزارت کار برای تایید پاسپورت کاری

در صورت درخواست پاسپورت کاری دبی،شرکت در دبی یک ضمانت نامه بعنوان سپرده از شما میگیرد که اسپانسر شما شود. اکثر اوقات تمامی هزینه دریافت اقامت دبی را نمی توان دقیق محاسبه نمود. هزینه دریافت اقامت دبی مجموعه ای از مخارج امور بانکی، پزشکی، هزینه های مرتبط با ویزای علمی و یا اختراعی می باشد.

سرعت پروسه دریافت مجوز اقامت دبی در سال های اخیر کاهش پیدا کرده و سریعتر این مراحل انجام می شود. هزینه دریافت اقامت دبی بر اساس  هدف از مهاجرت متغیر می باشد.سرعت در صدور ویزای اقامت دبی امتیاز خوبی برای علاقه مندان به مهاجرت است.

در مورد دریافت اقامت خانوادگی دبی برای اعضای خانواده مطالبی را عنوان و به امکان اقامت اعضای خانواده در دبی اشاره نمودیم.گفتیم که مدارک لازم اقامت اعضای خانواده  و هزینه دریافت اقامت دبی باید ارائه و برآورد شود. در خصوص حداقل حقوق لازم برای اسپانسرشیپی خانواده جزئیاتی را مطرح نمودیم.

برای اقامت لوکس و لاکچری  در دبی کجا بروید؟

ما به شما در این مقاله راهنمایی خواهیم کرد که در کجای دبی اقامت داشته باشید، پس مارا در ادامه مطلب یاری کنید.پالم جمیرا افسانه ای، شبه جزیره ای مصنوعی که به دست انسان ساخته شده که همانند برگ های درخت نخل است، هتل های ساحلی از برندهای لوکس به شما پیشنهاد می دهد.برای سبک معماری معاصر عربی، خدمات شخصی و محل عالی، Waldorf Astoria Dubai Palm Jumeirah دارای یک تجربه لوکس از دبی است. 

   نهایت لوکس بودن در دبی و یا هر جای دیگری در جهان، فقط Burj al Arab Jumeirah، تنها هتل هفت ستاره در کل دنیا است. از هلی پد در پشت بام تا خدمتکاران شخصی در اتاق ها تا آکواریوم لابی، این نمونه فوق العاده ای است از اینکه دبی چگونه برای بهترین بودن در جهان، بدون در نظر گرفتن بودجه، تلاش می کند.

 اگر همراه با خانواده خود می خواهید، یک تجربه لوکس داشته باشید به هتل Atlantis, The Palm بروید؛ یک هتل لوکس با پارک آبی، آکواریوم و پارک تفریحی ترکیب شده است. سوییت های زیر آب آن به مهمانان یک تجربه منحصر به فرد را ارائه می دهد، با دیوارهای شیشه ای در اتاق خواب، اتاق نشیمن و حمام که دید وسیعی از داخل آکواریوم برای مهمانان بوجود می آورد. اگر شما نیاز دارید در مرکز دبی داشته باشید، هتل Shangri-La منظره زیبایی از دبی را به شما ارئه می دهد. خدمات و امکانات برابر یا بهتر از هر هتل لوکس دیگر در این شهر هستند، اما قیمت هتل های دیگر خارج از این محدوده ها، به مراتب خیلی پایین تر می باشد. با خرید آپارتمان های لوکس و ویلا های لاکچری با اقساط بدون سود در دبی صاحب خانه شوید و از مهاجرت خانوادگی و اقامت در دبی لذت ببرید.

 برای بهترین قیمت تور دبی، شما باید فکر مناطق ساحلی و نمای برج های بزرگ را فراموش کنید. منطقه Al Barsha، که در بین دبی مارینا و مرکز دبی و در کنار جاده شیخ زاید قرار دارد، با بسیاری از هتل های مختلف، مستقل و از برندهای محبوب پر شده است. هتل Four Points by Sheraton Sheikh Zayed Road دقیقا در بین دبی مارینا و مرکز دبی و ساحل جمیرا قرار گرفته است. این هتل در منطقه ای قرار گرفته است که پر از برج های زیبا و خیره کننده است و اگر به رستوران هتل (پشت بام) در طبقه 43 بروید، منظره زیبایی از این برج ها و منطقه Al Barsha خواهید داشت.

Conrad Dubai (نام تجاری برند لوکس هیلتون) است که در نزدیکی Mall of Emirates قرار دارد،این محل همیشه نرخ عالی دارد و اغلب ارزان تر از هتل های برند هیلتون در مناطق دیگر است.

DoubleTree by Hilton Hotel and Residences Al Barsha یک هتل بزرگ محبوب در بین مسافران تور دبی است. در این هتل باشگاه 24 ساعته، استخر زیبا و ترانسفر رایگان به مرکز خرید و ساحل جمیرا وجود دارد. به غیر از بهترین قیمت برای هتل در دبی، این هتل دقیقا روبروی Mall of the Emirates می باشد.

 هتل Ibis Al Barsha، هتلی بسیار تمیز، ساده با قیمت خیلی پایین می باشد که می تواند یک گزینه بسیار عالی در این منطقه باشد.

  کجا با حداقل هزینه بهترین مهاجرت و اقامت را داشته باشیم.

 با وجودی که رشد و توسعه به سرعت در دیره و منطقه اطراف دبی کریک در حال انجام است، هنوز هم این هسته قدیمی شهر دبی، بهترین امکانات اقامتی با نرخ های واقعا مناسب و پایین را ارائه می دهد. Hilton Dubai Creek دارای اتاق ها و سوئیت های زیبا، چندین رستوران با قیمت مناسب و ارزان و با نمایی از کریک که معمولا نرخ اتاق های آن در نرخ  خوبی است.

 هتل AVANI Deira Dubai، هتلی 5 ستاره که فقط 5 دقیقه پیاده تا سیتی سنتر دیره فاصله دارد و یک ترانسفر هر روزه به ساحل جمیرا دارد.

  هتل The Ibis Deira City Centre در اطراف کریک نیست، اما تمیز و بسیار ارزان است و مکان خوبی برای گشت و گذار و کاوش در منطقه تاریخی دیره است.  

  برای هتل های 3 ستاره ارزان و بسیار شیک و تمیز و نوساز، به هتل های زنجیره ای Rove سر بزنید. این مجموعه هتل ها، زیر مجموعه هتل های The Address هستند و قیمت های بسیار مناسبی را نسبت به موقعیت مکانی خودشان ارائه می دهند. این هتل ها در سرتاسر دبی و در مناطق مهم قرار گرفته اند. Rove Downtown Dubai دقیقا روبروی ورودی Dubai Mall قرار دارد. Rove City Center هم تنها 4 دقیقه با ماشین تا مرکز خرید Deira City Center فاصله دارد.

 گزینه ای عالی با قیمت مناسب در منطقه Downtown دبی، هتل Roda al Murooj است. این هتل بزرگ و مجلل دارای اتاق های بزرگ و استخر عالی و همچنین قیمت های بسیار عالی است. این مکان شما را به نقاط دیدنی مانند Burj Khalifa و آکواریوم دبی نزدیک می کند، و دقیقا روبروی ورودی Dubai Mall از شیخ زاید قرار دارد.

دبی مشاور املاک damacgroup

فایل یابی املاک با داماک گروپ بررسی و کارشناسی ملک توسط پرسنل مجرب داماک گروپ به جذب سرمایه گذاری مطمئن کنید.

توضیح مختصر درباره داماک گروپ

داماک بزرگترین و برند ترین شرکت ساختمانی در جهان است.خلاقانه فکر می کند،لاکچری می سازد چون در درجه اول به شما به عنوان جزئی از خانواده بزرگ داماک می نگرد بعد به عنوان یک مشتری . لابد می دانید که برند های معروف جهانی ورساچی ، بوگاتی ، جاست کاوالی ، تایگروود ، پارامونت ، ترامپ ، فندی که نام آشنای تمام جهانیان هستند. تنها بخشی از زیر مجموعه داماک در بخش دکوراسیون و فرنیش آپارتمان ها و ویلاهای داماک می باشد . توضیح بیشتر در مورد داماک فقط حرف و حدیث است، پس از شما دعوت می کنیم بر اساس هر بودجه و سلیقه ای که دارید از آپارتمان ها و ویلاهای و دفاتر کار همین سایت در هر موقعیت محلی دلخواه انتخاب کنید و برای بازدید و انجام مراحل خرید با مشاورین فارسی زبان داماک تماس بگیرید.

خدمات داماک گروپ

 • سرویس رزرو آسان
 • تحویل به موقع و راس تایم
 • نگهبان دائم
 • نظافت همیشگی تمامی واحدها
 • اجاره به مهمانان ایرانی و خارجی
 • اجاره روزانه هفتگی ماهانه
 • پاسخگویی ۲۴ ساعته به سوالت و رزرو های شما مهمانان
 • اجاره آپارتمان های فول فرنیش و مبله

ودیگر خدمات مهم

اقامت فوری در عرض کمتر از ۴۰دقیقه اقامت خانوادگیتان را از داماک بخواهید با خرید ملک یک تور رایگان و یک سکه اماراتی را نصیب خود کنید .

 • مالیات = صفر
 • آماده اقامت خانوادگی
 • زمینتان به ما تحویل دهید.
 • فرنیش می کنیم.
 • باغ واستخر می زنیم.
 • دکوراسیون لوکس و لاکچری

مجموعه دبی فرنیش با ارائه آپارتمان مبله در سراسر دبی در صدد آسایش شما هستیم.

شما می توانید به صورت ریالی از طریق صرافی طرف قرارداد داماک در ایران به صورت واریز ریالی به حساب بانک صادرات و بدون نیاز به خرید ارز یا مراجعه اقدام به خرید نمایید. لطفا پیش از واریز مدارک زیر را واتساپ نمایید،تا واحد برای 24 ساعت در رزرو شما بماند تا واریز شما انجام و واحد برای شما ثبت گردد. میبایست مبلغ 50 هزار درهم را به صورت معادل ریالی در ایران به حساب زیر واریز نموده و عکس فیش واریز را واتساپ نمایید.چنانچه خودتان صرافی مورد اطمینان دارید، می توانید از طریق دلخواه خودتان مستقیم به حساب داماک دبی واریز نمایید.نرخ صرافی طرف قرارداد داماک برای داماک ملاک محاسبه صدور رسید است و نرخ هر صرافی یا سایت دیگر برای واریز ریالی مورد تایید داماک نیست.

به منظور مشاهده تصاویر بیشتر و کامل تر از این پروژه و تمام پروژه های دیگر داماک از وبسایت فارسی زبان داماک به آدرسwww.damacgroup.irمراجعه کنید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...