اقامت خانوادگی دبی dubai با داماک

 

هزینه دریافت اقامت خانوادگی دبی:

پروسه دریافت ویزای اقامت خانوادگی دبی برخی هزینه های خاص را در بردارد.

بنا به نوع مجوز دریافتی این هزینه ها مشخص و اعمال می گردد. هزینه دریافت اقامت به شرح ذیل می باشد:

هزینه های خدمات وضع شده توسط نمایندگی های دولتی جهت حمایت از پروژه های فرهنگی یا آموزشی.

هزینه مربوط به دریافت گواهینامه پزشکی بعد از ارزیابی پزشکی

هزینه دریافت مجوز اقامت – الکترونیکی یا تغییرات در مدت انقضای ویزا

تمدید هزینه های بانکی و هزینه های مربوط به وزارت کار برای تایید ویزای کاری

در صورت درخواست ویزای کاری دبی ، شرکت در دبی یک ضمانت نامه بعنوان سپرده از شما می گیرد، که اسپانسر شما شود. اکثر اوقات تمامی هزینه دریافت اقامت دبی را نمی توان دقیق محاسبه نمود. هزینه دریافت اقامت دبی مجموعه ای از مخارج امور بانکی، پزشکی، هزینه های مرتبط با ویزای علمی و یا اختراعی می باشد.

اقامت خانوادگی دبی

سرعت پروسه دریافت مجوز اقامت دبی در سال های اخیر کاهش پیدا کرده و سریعتر این مراحل انجام می شود. هزینه دریافت اقامت دبی بر اساس  هدف از مهاجرت متغیر می باشد. سرعت در صدور ویزای اقامت دبی امتیاز خوبی برای علاقه مندان به مهاجرت است.

به گزارش داماک ،امارات متحده عربى کشورى بسیار زیبا و پیشرفته و داراى امکانات تجارى و تفریحى و توریستى براى توریست ها و تجار مى‌باشد. سالانه افراد زیادى ازاین کشور دیدن مى‌کنند.

جهت کسب اقامت "اقامت خانوادگی دبی با مشاوران و متخصصین داماک گروپ در ارتباط باشید.

داماک DAMAC آماده انتقال سند با پیش پرداخت بدون بهره

کنسولگری ایالات متحده در در دبی ازدواج ثبت نمی کند. دادگاه های امارات متحده عربی گاهی نیاز به اظهارنامه شخصی در مورد واجد شرایط بودن یک شهروند آمریکایی برای ازدواج دارند.کنسولگری می تواند چنین استشهاد محضری صادر کند. اگر شما نیاز به این مدرک دارید، لطفا یک درخواست آنلاین با تکمیل فرم مربوطه ثبت کنید. هزینه صدور این مدرک برابر با هزینه آن در دفاتر اسناد رسمی است.

درخصوص مهاجرت به امارات از طریق ازدواج می توان بیان نمود که روند ازدواج در امارات متحده عربی بستگی به مذهب زوج مورد نظر دارد، و حداقل یکی از طرفین باید شهروند این کشور باشد.

ازدواج اسلامی در راستای مهاجرت به امارات از طریق ازدواج و اقامت در دبی

در ازدواج اسلامی که در دادگاه شریعت صورت می گیرد، داماد باید مسلمان باشد. پدر عروس یا، در صورت فوت او، بستگان مرد او، باید حضور داشته باشد و یا موافقت خود را برای ازدواج اعلام کند. در صورتی که عروس مطلقه، بیوه یا غیر مسلمان باشد، ممکن است نیاز به ارائه مدارک دیگری نیز باشد.برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد روند ازدواج اسلامی،و اقامت دبی 

ازدواج مسیحی و مهاجرت به امارات  و اقامت از طریق ازدواج

فرقه مذهبی عروس و داماد تعیین کننده محل برگزاری ازدواج آنها است، چرا که اعضای برخی فرقه ها تنها با اعضای فرقه خود ازدواج می کنند. عروسی ممکن است در یک کلیسا یا در صورت توافق مقام مسئول در محل دیگری صورت گیرد.به طور کلی، قانون حداقل سن ۱۸ سال برای عروس و ۱۸ یا ۲۱ سال برای داماد وجود دارد.

کسی که قصد مهاجرت به امارات از طریق ازدواج را دارد، برای اطمینان از رسمی بودن ازدواج، زن و شوهر باید پس از مراسم ازدواج یک نسخه امضا شده از ثبت ازدواج خود در کلیسا را به مراکز معتبر زیر ارائه دهند:

۱٫    دادگاه دبی

۲٫    وزارت دادگستری

۳٫    وزارت امور خارجه

پس از این مراحل، شما همچنین باید سند ازدواج را برای احراز هویت به کنسولگری ایالات متحده تحویل دهید. توجه داشته باشید که این احراز هویت تنها به منظور تایید واقعی بودن سند ازدواج است و لزوماً به معنای رسمی بودن ازدواج در ایالات متحده نیست. اگر در خارج از کشور ازدواج کرده اید و نیاز به تایید و ثبت قانونی و رسمی ازدواج خود در ایالات متحده دارید، با دادستان کل ایالت محل اقامت خود مشورت کنید.

ویزای اقامت برای همسر شخصی که مهاجرت به امارات از طریق ازدواج داشته است.

قوانین اقامت کشور به مردان مهاجر و متأهلی که مهاجرت به امارات از طریق ازدواج داشته است و به طور قانونی در امارات متحده عربی زندگی و کار می کنند، اجازه می دهد تا همسران خود را به این کشور بیاورند.

هر مردی می تواند طبق قانون و مطابق با الزامات و شرایط مورد نظر برای همسر خود درخواست ویزای اقامت دهد.

با این حال، مهاجران مسلمانی که با بیش از یک زن ازدواج کرده باشند، تنها مجاز به اخذ ویزای اقامت برای یکی از همسران خود می باشند.

دوره ویزای اقامت برای مهاجرانی که مهاجرت به امارات از طریق ازدواج داشته اند معمولاً بین یک تا سه سال است و با توجه به قانون کشور، ویزای اقامت برای همسران به مدت سه سال معتبر است.

به منظور اخذ ویزای اقامت برای همسر خود، حقوق شما نباید کمتر از ۳۰۰۰ درهم امارات، به علاوه مسکن و یا درآمد شما به طور کلی ۴۰۰۰ درهم امارات باشد.

ثبت درخواست اقامت برای افرادی که مهاجرت به امارات از طریق ازدواج داشته اند.

اگر شوهر شاغل است و همسر خود را به لحاظ مالی حمایت می کند، باید درخواست اقامت را امضا و ثبت کند.

اگر زن جوان (زیر ۲۵ سال) باشد، آنگاه به تاییدیه مدیر کل بخش تابعیت و اقامت مورد نیاز است.

همچنین در خصوص مهاجرت به امارات از طریق ازدواج می توان بیان نمود که شوهر می تواند.برای همسر جدید خود ویزا سفری ارسال کند و او می تواند بر اساس این ویزا به کشور وارد شود. پس از ورود به کشور، شوهر باید برای اخذ ویزای اقامت از طرف همسر خود درخواست دهد . این کار باید ظرف مدت ۶۰ روز انجام شود و در غیر اینصورت، شوهر برای هر روز تاخیر به مبلغ ۲۵ درهم جریمه خواهد شد. شوهر باید از سفارت یا کنسولگری خود گواهی بگیرد تا ثابت شود که او تنها حامی مالی همسرش است. این گواهی باید از طرف وزارت امور خارجه تایید شود.

داماک DAMAC همراه همیشگی شما

مراحل و مدارک لازم جهت مهاجرت به امارات از طریق ازدواج

 • مطمئن شوید که حقوق شما برای حمایت مالی از همسر خود حداقل ۴۰۰۰ درهم باشد.
 • برای دریافت ویزای سفری درخواست دهید تا همسر شما بتواند به کشور وارد شود.
 • پس از ورود همسر به این کشور، شوهر می تواند برای ویزای اقامت در امیرنشینی که ویزای اقامت او را صادر نموده است، درخواست دهد.
 • مدارک مورد نیاز شامل یک برگ کپی از گذرنامه شما
 • یک برگ کپی از گذرنامه همسر
 • یک برگ کپی از کارت eGate شما (در صورتی که در دبی درخواست دهید.
 • سند ازدواج تایید شده توسط وزارت امور خارجه
 • ارائه قرارداد کاری خود، که باید تایید شود.
 • گواهی تایید میزان حقوق، در صورتی که کار شما دولتی باشد.
 • معاینه پزشکی همسر در یک بیمارستان یا درمانگاه مجاز
 • هزینه درخواست (فرم الکترونیکی) ۱۰۰ درهم است.
 • مبلغ ۱۰۰ درهم اضافی در صورت ثبت درخواست فوری (فرم الکترونیکی)
 • ۱۰ درهم تعرفه برچسب (اختیاری)
 • ویزا باید پس از پایان سه سال اقامت،تمدید شود.

و جهت مهاجرت به امارات از طریق ازدواج به مدارک زیر نیاز دارید:

 • اصل گذرنامه همسر
 • یک برگ کپی از پاسپورت شوهر
 • سه قطعه عکس در اندازه گذرنامه همسر
 • قرارداد کاری شما (در صورتی که در یک شرکت خصوصی کار می کنید،و یا فیش حقوقی در صورتی که برای بخش دولتی کار می کنید).
 • هزینه Dh100 برای هر سال تجدید ویزای اقامت است (حداکثر ۳ سال است.)

گواهی تایید برای افرادی که مهاجرت به امارات از طریق ازدواج داشته اند.

اگر زوج مورد نظر در کشور خود ازدواج کرده باشند و زن پس از شوهر خود وارد کشور شده باشد،سند ازدواج قانونی را باید به منظور دریافت ویزای اقامت برای همسر ارائه کرد.

تمام اسناد شخصی که قصد مهاجرت به امارات از طریق ازدواج دارد باید توسط مقامات مسئول در کشور مبدأ تایید شود. این اسناد همچنین باید توسط دادگاه، اداره مهاجرت، سفارت امارات متحده عربی در کشور مبدأ و وزارت امور خارجه آن کشور تایید شود.

سپس برای زن ویزای اقامت خانه داری صادر می شود. او نمی تواند بر اساس این ویزا کار کند و حامی مالی او در این کشور شوهرش خواهد بود.

ثبت درخواست اقامت برای افرادی که مهاجرت به امارات از طریق ازدواج داشته اند.

اگر شوهر شاغل است و همسر خود را به لحاظ مالی حمایت می کند، باید درخواست اقامت را امضا و ثبت کند.

اگر زن جوان (زیر ۲۵ سال) باشد، آنگاه به تاییدیه مدیر کل بخش تابعیت و اقامت مورد نیاز است.

همچنین در خصوص مهاجرت به امارات از طریق ازدواج می توان بیان نمود که شوهر می تواند برای همسر جدید خود ویزا سفری ارسال کند و او می تواند بر اساس این ویزا به کشور وارد شود. پس از ورود به کشور،شوهر باید برای اخذ ویزای اقامت از طرف همسر خود درخواست دهد.این کار باید ظرف مدت ۶۰ روز انجام شود و در غیر اینصورت، شوهر برای هر روز تاخیر به مبلغ ۲۵ درهم جریمه خواهد شد. شوهر باید از سفارت یا کنسولگری خود گواهی بگیرد تا ثابت شود که او تنها حامی مالی همسرش است. این گواهی باید از طرف وزارت امور خارجه تایید شود.

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...