کار در دبی - امارات

 

کار در دبی با داماک گروپ

کار در دبی

 تخصص مورد نیاز در دبی

 احتمالا الان در حال محاسبه حقوق کار خودتان در دبی هستید و از تفاوت حقوق خودتان در اینجا شگفت زده شده اید. البته باید این را هم در نظر بگیرید که خرج زندگی در دبی بیشتر از اینجاست، اما این اختلاف، خیلی بیشتر از این حرف هاست و کار در دبی برای ایرانیان را، بسیار ارزشمند می کند.حال اگر به کار در دبی علاقه مند شده اید، می توانید ادامه این مطلب را که به روش های کاریابی در دبی اختصاص یافته، مطالعه کنید.

چگونه برای کار در دبی اقدام کنیم؟

با پیشرفت دنیای تکنولوژی و ارتباطات، بسیاری از کارهایی که در گذشته سخت به نظر می رسیدند، امروزه به آسانی قابل انجام هستند. بسیاری از کارها به صورت آنلاین و خیلی راحت صورت می گیرند. برای مثال اگر شما قصد سفر به دبی را داشته باشید، می توانید تمام مراحل رزرو هتل در دبی را به صورت آنلاین انجام بدهید. همچنین همانطور که می دانید، می توانید ویزای دبی خود را نیز به صورت آنلاین بگیرید.

با این مقدمه قصد داریم بگوییم که اقدام برای کار در دبی نیز به صورت آنلاین قابل انجام است. تعداد زیادی سایت وجود دارند که مخصوص کاریابی در دبی هستند و به کمک آنها می توانید شرایط شرکت های مختلف، میزان حقوق و درآمد و همینطور درخواستی که برای کار شما در دبی وجود دارد را بررسی کنید.

شرایط کاری

با شروع دهه نود حاکمان دبی تصمیم گرفتند، تا آن را به قطب تجاری و گردشگری تبدیل کنند. محیط مهاجرپذیر آن و قوانین خاصی که برای تجارت وجود داشت،دست آنها را برای چنین اقداماتی باز گذاشت. با شروع قرن بیست‌ و یکم دبی توانست از پس بحران ‎های اقتصادی بر بیاید و سرانجام در سال 2012 تبدیل به گران‌ترین شهر منطقه و دومین شهر گران قیمت جهان شود.

مهاجرت از طریق کار و کارآفرینی:

در دبی شما می توانید، با استفاده از پروژه های توسعه ای عظیم و مهم کسب و کاری گسترده در دبی راه اندازی کنید و از طریق آن پاسپورت اقامت خود را در دبی دریافت نمایید.سرمایه گذاری در بخش های صنعتی و سرمایه های طبیعی در این منطقه بسیار سود آور است. در حالی که امکان مهاجرت کردن به دبی برای عموم آزاد است، اما دریافت اقامت و حق شهروندی آن دارای مراحل خاص خود است.

 افراد کارگر با ملیت خارجی با مهاجرت به دبی دارای دستمزد و حقوق مناسبی هستند و دولت در قبال آنها احساس مسئولیت دارد و آنها را در جایگاه های شغلی مختلف مورد استفاده قرار می دهد همچنین از افراد و نیروهای تحصیل کرده و تازه وارد نیز استقبال می کند.

اگر فرد مهاجر با پاسپورت  ۳ ماهه در دبی اقامت داشته باشد و مشغول به کار باشد می تواند از طریق شغل خود پاسپورت اقامت این کشور را دریافت کند. از مشاغل مناسب برای دریافت پاسپورت برای افراد بدون کار و تخصص مشغول بودن به کارهای پاره وقت در این کشور است که دارای ۹ ساعت کار در طول روز است.

کار در امارات و نرخ بیکاری در امارات شرایط بسیار ایده آلی دارد. امارات کشور سرمایه دار ، کم مساحت و پر درآمد می باشد و شرایط کاری خوبی دارد و نرخ بیکاری این کشور در سال های اخیر پائین بوده است. طبق آخرین آمار رسمی نرخ بیکاری کشور امارات ۱٫۷  درصد بوده است و این نشان دهنده این است که شرایط کار در این کشور خوب بوده و نیاز به نیروی کار در این کشور احساس می شود.

کار در امارات برای کارگران ماهر

کار در امارات برای کارگرهای ماهر از نظر روند قانونی و دریافت مجوز کار و ویزا کار، تفاوتی با دیگر کارگرها و یا اشخاص متقاضی کار ندارد و همان روند قانونی باید طی شود. (بر خلاف برخی کشورها که شرایط خاصی را برای کارگرها و نیروهای کار ماهر در نظر گرفته اند.) ولی کارگرهای ماهر برای یافتن کار و پیدا کردن کارفرما شانس بسیار بالایی دارند به خصوص اگر تخصص و فعالیت کارگر در زمینه های خاص و مشاغل خاصی باشد، شانس بسیار خوبی دارد تا بتواند کارفرما خود را پیدا کند و شانس بالاتری جهت کاریابی دارد.

کار در امارات برای نیروهای کلیدی (هنرمندان، ورزشکاران و …)

شرایط کار در امارات و اخذ اقامت کاری و ویزای کار امارات برای برخی اشخاص شاخص اندکی متفاوت است. همانطور که در ابتدای مقاله اشاره شد، از سال ۲۰۱۹ دولت امارات شرایط جدیدی جهت اخذ اقامت های بلند مدت مشخص کرده است که برخی افراد می توانند در صورت داشتن شرایط لازم درخواست اقامت بلند مدت ۱۰ ساله و ۵ ساله کشور امارات را بدهند که این اقامت بلند مدت به صورت خودکار قابل تمدید می باشد.

کار در امارات و لیست مشاغل مورد نیازرا توسط داماک damac بررسی می کنیم.کار در امارات در برخی مشاغل شرایط کاری مناسب تری دارد و در این رشته های شغلی درآمد و شرایط شغلی در سال ۲۰۱۹ بالاتر از دیگر مشاغل بوده است. صنعت عمده کشور امارات عبارت است از:

 

کار در امارات و مدارک مورد نیاز برای ویزای کاری امارات

کار در امارات در کنار مجوز کار، نیاز به ویزای کار نیز دارد و شخص در صورتی می تواند در امارات کار کند، که اجازه ورود به کشور را داشته باشد. برای کار در امارات شخص نیاز به اقامت کشور امارات دارد. شخص پس از پیدا کردن کارفرمای خود می تواند درخواست اقامت خود را به سفارت ارسال کند.

مدارکی که جهت دریافت ویزا کار کشور امارات مورد نیاز است، به صورت زیر می باشد:

 • 1"پاسپورت
 • 2" فرم پر شده سفارت
 • 2 قطعه عکس پاسپورت
 • کپی پاسپورت

نامه کارفرما و دلیل استخدام شخص

مدرک پزشکی ( سلامت جسمانی )

پرداخت هزینه فرم سفارت (تنها به صورت نقدی)

کار در امارات و نحوه کاریابی در امارات

کار در امارات قبل از هر اقدامی نیاز به کاریابی در امارات دارد.جهت کاریابی با داماک damac در تماس باشید.

 کشور امارات ویزای جستجوی کار ندارد ولی کمپانی های کاریابی بسیار زیادی در سرتاسر امارات هستند تا به متقاضیان کار در این کشور، با توجه به رزومه کاری شان برای بخش کاریابی به آنها کمک کنند. البته برخی با دریافت ویزای توریستی و ورود به کشور امارات خودشان کارفرما خود را پیدا کرده و بعد به کشور خود بازگشته و از طریق کارفرما ویزا کاری دریافت می کنند.

ولی روشی که اکثریت اشخاص برای یافتن کارفرما در امارات پیش می گیرند، تهیه کردن یک رزومه مناسب و قوی و مکاتبه و ارسال آن به شرکت های مختلف می باشد. در شرایط فعلی اکثراً کاریابی ها و درخواست نیروی کار از طریق اینترنت و به صورت آنلاین انجام می شود و نیازی به دریافت ویزای توریستی و یافتن کارفرما و انجام هزینه های اضافی ندارد و افراد متقاضی کار در امارات می توانند،به صورت آنلاین بدون صرف هزینه سفر و ویزای تورسیتی، کارفرمای خود را پیدا کنند.

سرمایه های خود را با داماک  damacچند برابر کنید.

کار در امارات و اخذ اقامت بلند مدت و پاسپورت امارات دو مبحثی هستند،که اشخاصی که قصد کار کردن در کشور امارات را دارند. حتماً باید قبل از اقدام، اطلاع کافی از شرایط و نحوه اخذ اقامت این کشور داشته باشند. کشور امارات با کار کردن پس از چند سال به شخص اقامت بلند مدت یا شهروندی اعطا نمی کند و شرایط اخذ اقامت بلند مدت همان مواردی بود که در مقاله اشاره شد و در مقاله سرمایه گذاری در امارات نیز در مورد آن بحث شده است.

کار در امارات را از داماک damac بخواهید.

کار در امارات برای اشخاصی که خواهان اخذ اقامت کاری این کشور هستند و قصد دارند که خانواده خود را نیز به همراه خود به امارات ببرند نیز ممکن است. البته شخص ابتدا باید خود اقامت و مجوز کار را دریافت کند و سپس می تواند،برای الحاق خانواده اقدام کند. همینطور مردی که می خواهد خانواده خود را در امارات به خود ملحق کند باید تخصص خاصی در کاری که به آن مشغول شده است؛ داشته باشد و گرنه مشاغلی مانند کارگر خانگی بدون در نظر گرفتن درآمد اجازه ملحق کردن خانواده را به خود ندارند.

مدارک مورد نیاز جهت الحاق خانواده به شرح ذیل است :

 • پر کردن فرم به صورت آنلاین
 • کپی پاسپورت همسر و فرزندان
 • عکس رنگی همسر و فرزندان
 • تست های پزشکی همسر و فرزندان بالای ۱۸ سال
 • کپی قرارداد کاری همسر
 • مدرک حقوق دریافتی همسر که میزان حقوق در آن مشخص باشد.
 • مدرک رسمی ازدواج
 • مدرک اسکان شخص
 • فیش برق یا تلفن و...

 

مطالعات اخیر نشان می‌دهد، که گستردگی مشاغل پرتقاضا دامنه متنوعی از صنایع را در بر می گیرد. البته ناگفته نماند که موقعیت‌های شغلی خاصی مستلزم برخورداری از سطح بالایی از آموزش و تحصیلات دانشگاهی و تخصص فنی بوده در حالی که دیگر موقعیت‌های شغلی نیز مهاجران دارای تجارب کاری در بازار کارگری را در اولویت‌ قرار می‌دهند.به بیانی ساده تر، با وجود اینکه تحصیلات دانشگاهی پس از مقطع متوسطه می‌تواند یک امتیاز برای مهاجران تازه وارد محسوب شود، قطعا شرط لازم جهت موفقیت در بازار کار امارات به شمار نمی رود.

برای مثال، متقاضی علاقه مند به مهاجرت به امارات که دارای سابقه و تجربه شغلی کارگری دستی (مشاغلی که بیشتر به واسطه دست انجام می شوند.) و یا کارمند حرفه ای در سمت پشتیبانی اداری می باشد، ممکن است به سهولت یک مهندس نرم‌افزار که دارای مدرک دانشگاهی معتبر بوده موفق به اخذ پذیرش از طریق سیستم مهاجرت امارات شود.

در واقع از مشاغل مرتبط با نیروی فنی و حرفه ای متخصص و ماهر، وکالت، دندانپزشکی، روانشناسی و مشاوره، بینایی سنجی، فیزیوتراپی، مهندسی نرم افزار کامپیوتر، کارشناس پرستاری، گرفته تا حسابداری و مدیریت ساخت‌وساز،امارات صنعت اشتغال پر رونقی را به خود اختصاص داده است؛ بطوریکه همواره در پی استخدام و به کارگیری متخصصان جوان مجرب و پر انرژی در سطح بین المللی (از سراسر جهان) بوده و هست.

طبق تحقیقات اخیر ورکاهولیکس Workaholics،شصت و هفت/ 67 درصد از مدیران اجرایی آزمون های مصاحبه اماراتی اظهار داشتند که اغلب به دنبال یافتن کاندیداهایی هستند، که از گرایش فکری و عقیدتی صحیح، اخلاق و وجدان کاری، مهارت‌های ارتباطی و توانایی‌های کار تیمی بالایی برخوردار باشند.

مشاغل با درآمد رقابتی بالا برای مهاجرت به امارات تا سال2020

قبل از اینکه بخواهیم نگاهی به مشاغل پردرآمد موردنیاز در بازار کسب و کار امارات تا سال 2020 بیفکنیم، نخست باید به علل محبوبیت و اولویت این کشور برای مقاصد مهاجرتی از جمله زندگی،تحصیل،و اشتغال اشاره کنیم.در واقع نیاز به نیروهای کارگر ماهر در بازار کار امارات کاملأ مشهود می باشد.

اگر چه امارات دومین کشور پهناور در جهان (پس از روسیه) با استاندارد عالی زندگی و تنوع فرهنگی بسیار زیاد به شمار می رود، اما از جمعیت نسبتأ بالایی که به آسانی قادر به تأمین نیروی انسانی کارگران ماهر و متخصص به میزان کافی و متناسب با تقاضا و نیازهای بازار کارامارات باشد، برخوردار نیست. بدین منظور، دولت فدرال امارات از طریق سیاست های ملی و متعادل مهاجرتی خود و برنامه‌های مهاجرتی مانند اکسپرس اینتری و کاندیدای مهاجرت استانی، به عنوان یکی از مهاجرپذیرترین کشورهای جهان مبدل شده ‌است.

علاوه بر ثروت هنگفت فرصت‌های شغلی برای مهاجران در خاک امارات، در این کشور شاغلین از حداقل حقوق و دستمزد پایه بالایی بهره مند هستند. می توان گفت بدین علت است که بسیاری از متقاضیان تشویق به مهاجرت جهت اشتغال در بازار کسب و کار امارات و کسب درآمد رقابتی بسیار بالاتری نسبت به میزانی که در کشور خود دریافت کرده می‌شوند.

علاوه بر حقوق رقابتی در بازار کار امارات، مزایا و اولویت های دیگری را می توان برای متقاضیان به منظور مهاجرت به خاک امارات و اشتغال در این کشور برشمرد: از جمله مراقبت‌های بهداشت، سلامت و خدمات درمانی و نظام آموزش و پرورش رایگان و همگانی. در زمینه مراقبت‌های بهداشتی و خدمات درمانی دولتی، درمان و تجویز داروها به ویژه داروهای بیماری های سرطان و بیماری های خاص برای هر شهروند یا مقیم اماراتیی تا سن 25 سالگی کاملأ رایگان و تحت پوشش وزارت بهداشت و سازمان تأمین اجتماعی دولت امارات قرار می‌گیرد.

همچنین برای متقاضیانی که دارای فرزند هستند، امارات مناسب ترین گزینه مهاجرتی محسوب می شود، زیرا دولت امارات به آموزش و تحصیل تا مقطع دبیرستان کمک‌ هزینه اختصاص می دهد. علاوه بر این، 4 دانشگاه معتبر اماراتیی در فهرست 20 دانشگاه برتر جهان قرار دارند، بنابراین می‌توانید مطمئن باشید که فرزندان شما به مؤسسات آموزشی و دانشگاهی با رتبه و کلاس جهانی دسترسی خواهند داشت.

داماک damacآماده انتفال سند با پیش پرداخت بدون بهره.

پرستاری دارای پروانه/مجوز رسمی فعالیت

جمعیت سالخورده امارات حاکی از آن است که پرستاران رسمی از جمله یکی از کارشناسان و متخصصانی که بیش‌ترین تقاضا و آمار استخدام و جذب در امارات را دارند به شمار می روند. بنابراین از آنجا که پرستاری از جمله یکی از پرتقاضاترین مشاغل در امارات به شمار می رود، درآمد و مزایای بالای این شغل (میانگین درآمد پیش بینی شده 74000 دلار در سال) منعکس کننده نیاز بسیار بالای آن در بازار امارات می باشد. برای مثال، در حال حاضر برنامه‌ای در دولت استانی نیوبرونزویک امارات تعیین و اختصاص یافته که به استخدام پرستاران از سراسر دنیا از طریق استراتژی راهبردی منابع پرستاری می پردازد. که البته خبر خوبی است، چنانچه یک پرستار واجد شرایط برای مهاجرت به امارات هستید.

دندانپزشکی"

دندانپزشکان اماراتی درآمدی عالی با میانگین 75000 دلار در سال دریافت می‌کند. اگرچه دولت امارات مراقبت‌های سلامت، بهداشت، و درمانی رایگان به عموم شهروندان و مقیمان اماراتی خود ارائه می نماید، این خدمات شامل دندانپزشکی نمی باشد. به همین دلیل، کسانی که در این صنعت مشغول به کار هستند از حقوق و دستمزد بسیار چشمگیری از یک صنعتی که بیشتر به سوی خصوصی‌سازی شدن پیشرفته است برخوردار می شوند.

معدنچی/حفاری معدن، نفت و گاز"

بخش‌های معدن و انرژی از جمله یکی از سریع‌ترین صنایع در حال رشد و توسعه اقتصادی در امارات به شمار می روند، بطوریکه این صنایع به نیروهای کارگر خارجی و مهاجر روی‌آورده اند تا قادر به استخدام آن دسته از نیروی انسانی که بتوانند از عهده انجام مشاغل نسبتأ سخت برآیند را داشته باشند. کارگران خارجی که در صنعت معدن و حفاری امارات مشغول به کار می شوند متوسط درآمدی برابر با 77251 دلار در سال به دست می‌آورند.

وکالت"

اگر چه وکالت یکی از پردرآمدترین مشاغل در امارات محسوب می شود، در صورتیکه در حال برنامه ریزی برای مهاجرت به امارات به عنوان یک وکیل هستید، ممکن است در معرض الزام به اخذ مجدد پروانه وکالت قرار داشته باشید. در واقع بدین دلیل که ماهیت قانون از کشوری به کشور دیگر تفاوت دارد و لذا لازم است براساس استانداردهای امارات، قانون و اطلاعات حقوقی در امر دفاع از عدالت را به کار گیرید. وکلا در امارات از متوسط درآمد و حق الوکاله 135000 دلار در سال بهره مند می شوند.

پزشکی تخصصی/عمومی

مانند بسیاری از دیگر کشورها، متخصصان رشته های پزشکی، تنها به دلیل ماهیت این شغل، یکی از پردرآمد ترین موقعیت های شغلی محسوب می شوند. همانند وکلا، چنانچه به عنوان پزشک عمومی یا پزشک متخصص قصد مهاجرت به امارات را دارید، ممکن است در معرض الزام به اخذ مجدد پروانه نظام پزشکی قرار داشته باشید تا قادر باشید مطابق با استانداردهای امارات دانش پزشکی را به طور عملی به کار گیرید. میانگین درآمد و حقوق دریافتی پزشکان در امارات سالانه 150000 دلار می باشد.

چنانچه از چشم‌انداز اشتغال در امارات هیجان‌زده شده، اما مطمئن نیستید که با توجه به نوع درخواست ویزا از کجا باید شروع کنید، مشاوران مجرب ما در خدمات مهاجرتی و ویزای می نا می‌توانند شما را از این فرآیند عبور دهند. همین امروز اقدام کنید. اعتماد شما، ضامن موفقیت شماست.

چنانچه آرزوی مهاجرت در سر دارید و به آینده ای روشن برای خود و اعضای خانواده خود در کشور امارات چشم دوخته اید، پس لازم است با مشاغل برتری که دارای تقاضای بالایی در بازار امارات بوده آشنا شوید. متقاضیانی که این نوع مشاغل را دنبال می‌کنند،ممکن است به فرصت‌های شغلی خوبی به محض ورود به خاک امارات دسترسی یابند.

امارات با کمبود نیروی کارگر متخصص و ماهر مواجه است،که انتظار می‌رود در آینده ای نه چندان دور با مشکلات جدی روبرو شود. بخش عمده‌ای از نیروی کار امارات در حال نزدیک شدن به سن بازنشستگی است که این امر تقاضا برای نیروی کارگر به ویژه تخصصی و نیمه تخصصی در کشور را افزایش می‌دهد. بنابراین کارفرمایان اماراتی مشتاق جذب و حفظ نیروهای کارگر مهاجر با کیفیت و دارای مهارت و تخصص در مشاغل مورد تقاضا هستند.

علاوه بر این، سن جمعیت جامعه اماراتی به سرعت در حال افزایش و رو به پیری است و انتظار می‌رود تا سال 2024، حداقل یکی از هر پنج شهروند یا مقیم اماراتی به سن بیش از 65 سال خواهد رسید،که این موضوع به ویژه تقاضای اشتغال بیشتری برای پرسنل و کارکنان بخش مراقبت های سلامت، بهداشت و درمان به ارمغان خواهد آورد.

 ایده کسب و کار با داماک گروپ

داشتن یک ایده بسیار مناسب می‌تواند ما را در کسب موفقیت در زندگی یاری نماید، زیرا شما با داشتن یک کسب و کار موفق قادر خواهید بود. نیازهای مختلف زندگی خود را برطرف کرده و به سمت اهداف دلخواه خود حرکت کنید.به این خاطر ما در ادامه به معرفی چند نمونه ایده کسب و کار پرسود با سرمایه کم در شهر دبی خواهیم پرداخت تا اطلاعاتی بسیار جامعی را در این باره در اختیار کسانی که به دنبال موفقیت هستند قرار دهیم.

1.ایجاد گروه تبلیغاتی

شهر دبی یکی از موفق‌ترین شهرهای جهان است که در آن شرکت‌ها و موسسات تجاری بسیار زیادی وجود دارد، که همه آنها برای تبلیغات برند خود مبالغ زیادی را هزینه می‌ نمایند. به این خاطر شما نیز می‌توانید از این فرصت استفاده کرده و با ایجاد یک گروه تبلیغاتی به درآمد بسیار خوبی دست بیابید.

2.هنر و ساخت صنایع دستی

داشتن یک ذهن خلاق و هنری در تمامی لحظات زندگی می‌تواند به ما کمک کند. همچنین می‌توانیم از طریق همین ذهن خلاق و استعداد هنری که داریم به کسب درآمد بپردازیم. با توجه به همین موضوع دبی یک مکان بسیار مناسب برای عرضه آثار هنری و صنایع دستی می‌باشد، که شما می‌توانید با فروش آنها به درآمد بسیار خوبی برسید. مراجعه مسافران و توریست‌های مختلفی که از نقاط  مختلف جهان به دبی سفر می‌کنند. باعث می‌شود تا شما مشکلی برای فروش آثار هنری و دستی خود نداشته باشید. همچنین شما می توانید از فروش آنلاین آثار هنری مختلف خود درآمد زیادی کسب کنید.

3.ارائه خدمات سلامتی و زیبایی

در بیشتر کشورهای عرب نشین افراد مختلف آن اهمیت بسیار زیادی به ظاهر و زیبایی خود می‌دهند. از همین رو شما می‌توانید، با استفاده از این فرصت به ارائه انواع خدمات سلامتی و زیبایی مانند ارائه سالن‌های آرایشی و بهداشتی در دبی بپردازید و از این راه به راه اندازی یک ایده کسب و کار و شغل پرسود با سرمایه کم در شهر دبی بپردازید. همچنین بنا به این دلیل که صنایع و خدمات بهداشتی و زیبایی در این شهر و کشور در حال رشد هستند،شما می‌توانید از موفقیت در کسب و کار خود در این زمینه کاملا مطمئن باشید.

4.کسب و کارهای کامپیوتری

امروزه وجود سیستم و کامپیوتر در تمام شرکت‌های کوچک و بزرگ الزامی است.زیرا بیشتر فعالیت‌های مختلف یک شرکت با استفاده از کامپیوتر و رایانه انجام می شود. به دلیل اینکه در دبی انواع مراکز و شرکت‌های مختلف وجود دارد، موسسات مربوط به خدمات کامپیوتر و رایانه می‌توانند با حضور فعال خود در دبی به درآمد بسیار خوبی دست یابند.به همین دلیل اگر شما در رابطه با کامپیوتر و خدمات مختلف آن اطلاعات و مهارت دارید، می‌توانید در شهر دبی به یک کار و درآمد بسیار عالی بدون صرف هزینه‌ی زیادی دست پیدا کنید.

5.ارائه مشاوره

در جهان امروز مشاوران یکی از مهمترین اعضاء جامعه به حساب می آیند که در زمینه‌های مختلف به انجام مشاوره می‌پردازند. به همین خاطر اگر شما دارای دانش،مهارت و تخصص کافی در زمینه مشاوره هستید. می‌توانید با احداث یک دفتر مشاوره و ارائه اطلاعات مختلف در زمینه تخصص خود افراد زیادی را به خود جذب کرده و با ارائه مشاوره‌های خوب و عالی به درآمد شگفت انگیزی دست یابید.

6.تجارت الکترونیک و آنلاین

در حال حاضر تجارت الکترونیک به یکی از ستون‌های اصلی زندگی جوامع مختلف تبدیل شده،که از طریق آن و به صورت آنلاین به خرید و فروش انواع محصولات و خدمات مختلف می‌پردازند. در همین رابطه می‌توانید با راه اندازی و ساخت فروشگاه اینترنتی در شهر دبی که به ارائه خدمات و محصولات مختلف می‌پردازد، به درآمد و سود قابل توجهی دست یابید.

7.ارائه خدمات آموزشی

یکی از برترین و بهترین ایده‌های درآمد زایی در شهر دبی ارائه خدمات آموزشی در این شهر است. به این صورت که شما بر اساس دانش،مهارت و تخصص خاصی که دارید به ارائه آموزش می‌پردازید تا اطلاعات خود را در اختیار سایر مردم قرار دهید.به خاطر اینکه آموزش خصوصی در دبی برای خانواده‌ها دارای دردسر کم می‌باشد و از لحاظ مالی نیز مشکلی ندارند. ارائه خدمات آموزشی می‌تواند یک ایده بسیار جذاب و شغل مناسبی برای افراد باشد.

8.وارد شدن در صنعت فناوری اطلاعات دبی

دبی و امارات را می‌توان دروازه اصلی تجارت خاورمیانه و آسیا دانست، که این امر بر اهمیت داشتن این کشور و شهر در منطقه تاکید دارد.به همین خاطر در این کشور صنعت فناوری اطلاعات بسیار رشد کرده تا تجار و حتی افراد مختلف بتوانند، به راحتی و سهولت به انجام فعالیت‌های مختلف بپردازند. در همین رابطه شما اگر در زمینه فناوری اطلاعات تخصص و مهارت دارید،می‌توانید با ایجاد یک کسب و کار آنلاین برای خود به به درآمد بسیار زیادی دست یابید.

9.ساخت و طراحی جواهرات

همانطور که می دانید مصرف و استفاده از جواهرات در کشورهای آسیایی بسیار زیاد است و زنان این منطقه از جهان برای زیبایی بیشتر خود از جواهرات استفاده می نمایند. به این خاطر ساخت و طراحی جواهرات در دبی می‌تواند یک ایده بسیار کارساز و پردرآمد بریا هر فرد باشد. که علاوه بر مردم بومی توریست‌های مختلف نیز می‌توانند از آنها نیز استفاده کنند.اگر شما دارای تخصص و علم طراحی و ساخت جواهرات می باشید، می‌توانید از این طریق به راه اندازی یک کسب و کار موفق برای خود بپردازید تا از این طریق به درآمد بسیار چشمگیری داشته باشید.

10.عکاسی

عکاسی و ثبت خاطرات یکی از مهمترین فعالیت‌هایی است،که افراد مختلف برای کسب درآمد انجام می‌دهند.شهر دبی نیز به دلیل داشتن فضا و محیط بسیار مناسب طبیعی برای عکاسی و همینطور جاذبه های گردشگری بی نظیر، می‌تواند به عنوان سوژه‌ای بسیار مناسب برای عکاسان شناخته شود. از همین رو اگر  شما مهارت، علم و تخصص عکاسی را دارید،می‌توانید با گرفتن عکس‌های حرفه‌ای و بسیار زیبا و فروش آنها به موسسات و مجله‌های مختلف خبری به کسب درآمد در این بپردازید. با توجه به وجود مکان‌های دیدنی در این شهر شما می‌توانید عکاسی را به عنوان ایده کسب و کار پرسود با سرمایه کم در شهر دبی در نظر داشته باشید.

11.وارد شدن در زمینه املاک و مستغلات

ایده ورود به زمینه املاک و مستغلات یکی از بهترین ایده‌های ممکن در دبی است،چرا که شما از این راه می‌توانید در زمان کوتاهی به راحتی به درآمد و سود بسیار زیادی دست یابید. در شهر دبی آسمان خراش های بسیار زیادی وجود دارند که از نمونه بسیار موفق آن می توان به برج العرب اشاره کرد که در یک جزیره مصنوعی احداث و ساخته شده و بیشتر مردم برای خرید و گذراندن اوقات فراغت خود در شهر دبی به این مکان مراجعه می‌کنند.به همین دلیل شما با سرمایه گذاری در بخش املاک در دبی می‌توانید مطمئن باشید که ضرر نخواهید کرد. چراکه دبی یکی از توسعه یافته ترین شهرهای خاورمیانه می‌باشد که روز به روز به پیشرفت و توسعه این شهر افزوده می‌شود.

12.فعالیت در زمینه توریسم و گردشگری

به دلیل اینکه دبی یکی از شهرهای توریستی بسیار موفق در جهان می‌باشد و از نظر مناظر طبیعی و جاذبه های گردشگری و… دارای مناظر بسیار زیبایی است از تمامی کشورهای دنیا افراد مختلفی برای گذراندن اوقات فراغت و همچنین فعالیت‌های تجاری همه ساله به این شهر بسیار پیشرفته سفر می‌کنند.

از همین رو شما می‌توانید، با وارد شدن به صنعت توریست و گردشگری در مدت زمان کوتاهی به درآمد بسیار خاصی دست یابید، شما برای این کار می‌توانید تورهای گردشگری متنوعی را برای مسافران در نظر بگیرید و با ارائه برنامه‌های متنوع به گردشگران و توریست ها شرایط خوبی را برای آنها به ارمغان بیاورید و در مقابل فعالیت خود به سود خوبی دست یابید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...