اقامت امارات متحده عربی

اقامت امارات متحده عربی

امارات متحده عربی یکی از جذاب ‌ترین و مطمئن ترین کشور های است که برای مهجرت و اقامت خانوادگی مناسب است. در امارات متحده عربی بسیار امنیت مهم است و از این رو دولت این کشور زیبا برای جذب توریست و مهاجر و محیا کردن بهترین شرایط برای مهاجرت و اقامت خانوادگی شرایط خوبی را فراهم کرده است.

 تمدید پاسپورت اقامت

کارت شناسایی در سراسر امارات متحده معتبر است و ممکن است در داخل کشور بجای پاسپورت استفاده شود. برای حفظ اعتبار پاسپورت اقامت امارات شما باید هر شش ماه یک بار وارد خاک این کشور شوید. نقض این قانون سبب مسدود شدن پاسپوت خواهد شد و رفع آن مستلزم پرداخت هزینه می باشد.

روش های اخذ مهاجرت و اقامت امارات متحده عربی

1.اخذ اقامت امارات از طریق خرید املاک و مستغلات

در صورت خرید ملک مسکونی در دبی یا دیگر شهرهای امارات باید دارای ارزش بالای باشد،می توانید اقامت امارات را بدست آورید. در چنین شرایطی مدت اعتبار این پاسپورت 2 سال است. توجه داشته باشید که در این مدت نمی توانید به فعالیت‌های تجاری بپردازید اما بعد از 2 سال می توانید برای دریافت اقامت بلند مدت امارات متحده اقدام کنید و پس از آن به فعالیت های تجاری و اقتصادی مشغول شوید.

2 مهاجرت و گرفتن اقامت امارات متحده عربی از طریق قرارداد کاری

کشور امارات متحده عربی از شرایط مناسبی برای کار برخوردار است و باتوجه به نرخ بیکاری پایین، حدود 1.72 درصد، در میان کشورهای با نرخ بیکاری پایین قرار می گیرد. متقاضیان کار در این کشور با توجه به سوابق و شرایط کاری، مدرک تحصیلی، وضعیت جسمانی، وضعیت تاهل، سن، و میزان آشنایی با زبان عربی و انگلیسی می‌توانند نسبت به اخذ اقامت کاری این کشور اقدام کنند.

اقامت امارات متحده عربی

گرفتن  پاسپورت  کار

اگر تصمیم دارید در دبی به صورت رسمی مشغول به کار شوید به یک پاسپورت  کار/ اشتغال نیاز دارید. توجه داشته باشید که تمام وظایف مربوط به گرفتن پاسپورت شما به عهده کارفرمای شماست و اخذ آن به طور متوسط 2 تا 3 هفته طول می کشد.

3.گرفتن اقامت امارات متحده عربی  از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت

ثبت شرکت و سرمایه گذاری روش راحت و کارآمدی برای اخذ اقامت امارات متحده عربی است و به علت اقتصاد پویا و موقعیت استراتژیک جغرافیایی و نرخ پایین مالیات می توان سرمایه گذاری موفقی در این کشور داشت. امارات متحده عربی برای کسانی که در این کشور شرکتی ثبت می‌کنند تسهیلات بی‌شماری ارائه می دهد،از جمله:

  • علاوه بر این، لازم نیست که حتما در شرکت فعالیت واقعی انجام دهید.این شرکت ها می توانند کاملا صوری باشند اما با این حال اگر مایل به تجارت و فعالیت واقعی در شرکت خود هستید،می توانید به راحتی به تجارت در این کشور بپردازید و مالیاتی نپردازید.بنابراین ثبت شرکت یکی از بهترین راه های اخذ اقامت امارات متحده عربی می باشد.

 شرایط اخذ پاسپورت کسب و کار از طریق ثبت شرکت

  • ارائه کپی پاسپورت و سایر اسناد لازم
  • ارائه صورت حساب بانکی
  • ارائه مدارک مربوط به محل سکونت
  • دریافت گواهینامه ثبت شرکت ظرف چند روز
  • دریافت مجوز اقامت در امارات متحده

4.گرفتن  اقامت امارات از طریق ازدواج

ازدواج نیز یکی دیگر از راه‌هایی است، که می‌توانید، از طریق آن برای اخذ اقامت امارات اقدام کنید. این روش به صورت یک طرفه است. یعنی اگر یک زن خارجی با یک مرد اماراتی ازدواج کند می‌تواند اقامت این کشور را دریافت کند در صورتی که عکس این امر صادق نیست. در نظر داشته باشید که تمام کشورها از جمله امارات برای این نوع اقامت قوانین سختگیرانه‌ای را در نظر گرفته‌اند و برای اخذ اقامت امارات از این طریق باید بتوانید واقعی بودن ازدواجتان را ثابت کنید.

5.گرفتن اقامت کشور امارات متحده عربی از طریق تحصیل

کشور امارات متحده عربی با توجه به طیف وسیعی از دانشگاه‌های بین المللی، رنکینگ، و سطح علمی بالای بسیاری از آنها شرایط مناسبی را جهت ادامه تحصیل و اخذ اقامت امارات برای متقاضیان ادامه تحصیل در این کشور دارد. با اینکه زبان رسمی این کشور عربی است اما در امور تحصیلی و تجاری در دبی از زبان انگلیسی استفاده می شود، از این رو متقاضیان تحصیل در دبی باید مدرک آیلتس 6 داشته باشند.

مزیت های اقامت در شهر جذاب دبی

از مزیت های زندگی در امارات ، می توان به شرایط اقامت در دبی در سطوح عالی، حداقل مالیات، شرایط تحصیلی ایده آل، شرایط مطلوب بازار کار در امارات و… اشاره نمود. اگرچه قوانین و مقررات خاصی برای اعطای اقامت بلند مدت در امارات وجود دارد، اما امری امکان پذیر بوده و در صورتی که کلیه مدارک و مراحل به درستی ارائه و انجام گردد، ظرف مدت کوتاهی می توان به اقامت امارات دست یافت.

چرا اقامت در دبی؟

دبی یکی از جذاب‌ترین شهرهای جهان از نظر کسب و کار و محل اقامت است.اصلی‌ترین مزیت این شهر عبارت است از مالیات آزاد، استانداردهای بالای زندگی، شرایط عالی برای پیشرفت و توسعه کسب و کار و ثبات شرایط اقتصادی و سیاسی،همچنین پیشرفت روزافزون اقتصاد.

پیش از هرچیز برای شروع کسب و کار و مهاجرت به دبی باید برای دریافت ویزای اقامت دبی(مجوز اقامت) اقدام کنید. دریافت این ویزا نسبتا آسان است و در صورتی که الزامات و شرایط مربوطه به درستی پیگیری شود در مدت زمان کوتاهی می‌توانید، آن را بدست آورید.

 تمدید ویزای اقامت

کارت شناسایی در سراسر امارات متحده معتبر می باشد و ممکن است در داخل کشور بجای پاسپورت استفاده شود. برای حفظ اعتبار ویزای اقامت دبی شما باید هر شش ماه یک بار وارد خاک این کشور شوید. نقض این قانون سبب مسدود شدن ویزا خواهد شد و رفع آن مستلزم و نیازمند پرداخت هزینه می باشد.

 مزایا و معایب خرید ملک در دبی

در کل  فرایند خرید ملک در دبی تقریبا هزینه زیادی دارد. درراه خرید و فروش ملک در دبی،ممکن است ریسک بالایی برای اتباع خارجی وجود داشته باشد، به همین خاطر حتما قبل از خرید ملک تمام زوایا را بررسی کنید.

زیرا برخی فروشندگان ملک در این شهر، ممکن است ملک خود را با مبالغ بالاتری به اتباع خارجی بفروشند.

یکی از معایب بزرگ و مهمی که در این مسیر وجود دارد، عدم‌ دریافت اقامت بلند مدت و تابعیت دبی با خرید ملک می باشد.

این به آن معناست که دبی برای فرد خارجی که اقدام به خرید ملک در این شهر می‌کند، هیچ‌گونه تابعیت یا اقامت بلند مدت صادر نمی‌کند.

به همین خاطر اگر قصد دارید با مهاجرت به دبی، به اقامت بلندمدت این کشور دست یابید، بهتر است از روش‌های دیگری مانند کار در امارات اقدام نمایید.

بازار جهانی مسکن امارات قطب جدید سرمایه‌گذاری روی املاک می باشد.

خریدوفروش ملک در دبی این‌روزها رونق گرفته وهمین موضوع سرمایه‌گذارانی را از سراسر جهان به خود جذب می کند.

با توجه به رشد روزافزون قیمت خرید ملک در دبی این سرمایه‌گذاری بازدهی خوب و قابل ‌قبولی نیز دارد.

اما مانند هر سرمایه‌گذاری دیگری،برای خرید ملک در دبی نیز قبل از هر کاری باید، قوانین و مقررات آن را به‌طور کامل و دقیق،بررسی ومطالعه کرده و با شرایط و مراحل خرید خانه در دبی و دریافت اقامت از طریق خرید ملک در این شهر آشنا شوید.

دریافت اقامت دبی از طریق قرارداد کاری

شهر دبی از شرایط مناسبی برای کار برخوردار است و باتوجه به نرخ بیکاری پایین، حدود 1.72 درصد، در میان کشورهای با نرخ بیکاری پایین قرار میگیرد. متقاضیان کار در این کشور با توجه به سوابق،مهارت و شرایط کاری، مدرک تحصیلی، وضعیت جسمانی، وضعیت تاهل، سن، و میزان آشنایی با زبان عربی و انگلیسی می‌توانند نسبت به دریافت اقامت کاری این کشور اقدام کنند.

اخذ ویزای کار

اگر می خواهید در دبی به صورت رسمی مشغول به کار شوید به یک ویزای کار یا اشتغال نیاز دارید. توجه داشته باشید که تمام وظایف مربوط به دریافت ویزای شما به عهده کارفرمای شما می باشد و دریافت آن به طور متوسط 2 تا 3 هفته طول می کشد.

دریافت اقامت دبی از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت

ثبت شرکت و سرمایه گذاری روش راحت و کارآمدی برای دریافت اقامت دبی است و به علت اقتصاد پویا و موقعیت استراتژیک جغرافیایی و نرخ پایین مالیات می توان سرمایه گذاری موفقی در این شهر داشت. دبی برای کسانی که در این شهر شرکتی ثبت می‌کنند تسهیلات بی‌شماری ارائه می دهد، از جمله:

اخذ اقامت دبی بدون کمترین مشکلی: دریافت اقامت امارات فقط چند هفته طول می کشد و هزینه‌های آن نسبتا پایین است. علاوه بر این، لازم نیست که حتما در شرکت فعالیت واقعی انجام دهید. این شرکت ها می توانند کاملا صوری باشند اما با این حال اگر مایل به تجارت و فعالیت واقعی در شرکت خود هستید می توانید به راحتی به تجارت در این شهر بپردازید و مالیاتی نپردازید بنابراین ثبت شرکت یکی از بهترین راه های دریافت اقامت دبی می باشد.

 اخذ اقامت امارات از طریق ازدواج

ازدواج نیز یکی دیگر از راه‌هایی است که می‌توانید از طریق آن برای دریافت اقامت دبی اقدام کنید. این روش به صورت یک طرفه است، یعنی اگر یک زن خارجی با یک مرد اماراتی ازدواج کند می‌تواند اقامت این شهر را دریافت کند در صورتی که عکس این موضوع صادق نمی باشد. در نظر داشته باشید که تمام کشورها از جمله کشور امارات و شهر دبی برای این نوع اقامت قوانین سختگیرانه‌ای را در نظر گرفته‌اند و برای دریافت اقامت دبی از این طریق باید بتوانید واقعی بودن ازدواجتان را ثابت کنید.

دریافت اقامت دبی از طریق تحصیل

شهر دبی با توجه به طیف وسیعی از دانشگاه‌های بین المللی، رنکینگ، و سطح علمی بالای بسیاری از آنها شرایط خوب و مناسبی را جهت ادامه تحصیل و دریافت اقامت امارات برای متقاضیان ادامه تحصیل در این شهر دارد. با اینکه زبان رسمی این کشور عربی است اما در امور تحصیلی و تجاری در دبی از زبان انگلیسی استفاده می شود، از این رو متقاضیان تحصیل در دبی باید مدرک آیلتس 6 داشته باشند.

اقامت در دبی

دبی یکی از پیشرفته ترین شهرهای دنیا می باشد .از بنادر آزاد آن برای تجارت با سایر شهرها و کشورها استفاده می شود.دبی منطقه آزادی است که شرایط مناسبی برای تحصیل و سرمایه گزاری برای جوانان فراهم کرده به طوری که یک سوم جمعیت دبی را ایرانیان تشکیل می دهند.

با توجه به رشد روزافزون اقتصاد دبی سالانه تعداد زیادی از اتباع کشورهای خارجی به جمع مقیم های این شهر رویایی می پیوندند. عمده این افراد از کشورهای اروپایی،امریکایی و ایران می باشند.از عمده دلایلی تمایل افراد به کسب اقامت دبی عبارتند از:

۱- سطح بالای درآمد، زندگی و امکانات رفاهی در حد استاندارد های اروپا و آمریکا

۲- امنیت بالای این کشور و نزدیک به صفر بودن جرم و جنایت

۳- آزادی اجتمایی و امنیت شغلی

۴- امکانات بانکی با بهره های بسیار ناچیز و باز پرداخت بلند مدت

۵- سطح بالای تحصیلات و دسترسی به معتبرترین دانشگاه های دنیا

۶- دسترسی آسان به کشورهای دیگر

دریافت اقامت دبی از روش های مختلفی امکان پذیر است که البته محدود بوده و هر چند وقت یکبار باید تمدید شود:

از طریق استخدام در یک موسسه یا شرکت بعنوان کارمند:

در این روش برای دریافت اقامت، متقاضی می بایست ابتدا توسط یک موسسه یا شرکتی در امارات دعوت به استخدام شود و کارفرمای شما باید حمایت مالی از شما را به عهده بگیرد؛همچنین امور مربوط دریافت اقامت متقاضی، نیز به عهده کارفرما می باشد. سپس برای ارائه مدارک به آن شرکت و ثبت آن در سازمان وزارت کار شهر دبی اقدام نماید. این مدارک عبارتند از : مدرک نشان دهنده صلاحیت های علمی و شغلی شما که به تایید وزارت امور خارجه رسیده،و یک گواهی پزشکی پس از دریافت موافقت سازمان وزارت کار و سازمان مهاجرت کشور امارات، فرد متقاضی می تواند دریافت ویزای دو ماهه کاری اقدام کند.

پس از ورود به دبی با ویزای دو ماهه کاری باید از وزارت بهداشت این شهر کارت بهداشت دریافت نماید؛و آزمایشات پزشکی انجام دهد. در نهایت جهت دریافت کارت کارمندی و ویزای اقامت دو ساله (در قوانین سال ۲۰۱۱ این مدت از سه سال به دو سال کاهش یافته است) خود در اداره مهاجرت اقدام کند. این به آن معنی است که ویزای اقامت کارمند هر دوسال یکبار با انجام دادن یکسری آزمایشات پزشکی و موافقت کارفرما قابل تمدید می باشد.

در حال حاضر متقاضیان ویزای اقامت کارمندی با پاسپورت ایرانی، تنها با مدرک تحصیلی بالای فوق لیسانس از این امکان بهره مند می شوند. توجه داشته باشید که با داشتن وابستگان (همسر و فرزندان) روال کار طولانی است.

سرمایه گذاری و ثبت یک موسسه یا شرکت

در این روش شما می‌توانید به عنوان مدیرعامل و سرمایه‌گذار، شرکتی را ثبت کرده و برای خود و خانواده ویزای اقامت دریافت کنید(البته اقامت پدر و مادر ۱ ساله و قابل تمدید است). در صورت عدم انجام این روش به صورت حرفه‌ای و با رعایت اصول، هر سال هزینه‌های زیادی به فرد تحمیل خواهد شد.

توجه داشته باشید که متقاضیان ثبت موسسه یا شرکت هر ساله هزینه هایی جهت تمدید جواز کسب، اجاره دفتر و... را نیز خواهد داشت. همچنین توجه داشته باشید تأسیس و اجاره دفتر کار جهت گشایش اعتبار و حساب بانکی به عهده مشتری می‌باشد.

مدت زمان ویزای اقامت متفاضیان سرمایه گذاری در دبی  سه ساله می باشد که هر سه سال با انجام یک سری آزمایشات پزشکی و تمدید کلیه مدارک اداری شرکت یا موسسه، و پرداخت هزینه های آنها قابل تمدید می باشد. فرد سرمایه گذار باید  به یاد داشته باشد، تمدید ویزای اقامت به دفعات و برای سال های طولانی دلیل بر گرفتن پاسپورت اماراتی نخواهد بود و در صورتی که شغل و شرکت خود را از دست بدهد،ویزای او غیر قابل تمدید می باشد.

توجه داشته باشید، مطالب ذکر شده در بالا برای متقاضیان با پاسپورت غیر ایرانی بوده و در حال حاضر متقاضیان مقیم کشور ایران و دارنده پاسپورت ایرانی نیاز به دریافت موافقت از دولت امارات برای ثبت شرکت و اخذ اقامت در یکی از شهرهای ابوظبی، دبی، شارجه، عجمان و... هستند. پس از دریافت موافقت دولت امارات می تواند به روش های ذکر شده در فوق برای سرمایه گذاری اقدام کنند.

از مزایای و فواید ثبت شرکت،می توان به توانایی دریافت ویزای توریستی دیگر کشورها،داشتن یک شغل،شرکت و حساب بانکی در کشور امارات و دریافت تسهیلات بانکی از بانک های معتبر خارجی و...اشاره کرد.

در این شرایط فرد متقاضی نیاز به داشتن مدارک علمی و تحصیلات، مدرک زبان و سوابق شغلی، مدیریتی یا کارمندی را ندارد و حداقل سن، ۲۱ سال است.

ایرانی‌ها صرفا می توانند پس از ثبت شرکت در دبی اقامت دریافت کنند، برای ثبت شرکت لازم است؛شما یک شریک اماراتی نیز داشته باشید که البته این شریک صوری است و شریک شما تنها مبلغی حدود ۸ تا ۱۲ هزار درهم در سال از شما بابت ثبت اسمش در اساسنامه شرکت دریافت می کند و اداره شرکت به عهده فرد متقاضی است.

اخذ اقامت با خرید ملک مسکونی

با این روش اقامت اجازه کار در دبی را ندارید. توجه داشته باشید چنانچه تصمیم به دریافت اقامت دارید، احتمال بروز بعضی مشکلات وجود دارد، از همین جهت به نکات زیر توجه کنید: مجموعه‌های بدون مجوز اغلب در طول مدت دریافت اقامت (۲ ماهه اول‌) به روش‌های مختلف،شما را شارژ خواهند کرد. همچنین مدرک تحصیلی شما باید به تأیید سفارت دبی در ایران برسد.پس با توجه به این موضوع  مدارک خود را کامل کنید، زیرا چندین دفعه رفت و آمد هزینه‌های زیادی از جمله هزینه (بلیط و هتل‌) را به شما تحمیل خواهد کرد. اگر در صحت و درستی مدارک خود شک دارید با ویزای ۲ ماهه وارد دبی شوید تا مجبور به بازگشت برای تکمیل مدارک خود نشوید. اصل گذرنامه خود را به هیچ مجموعه‌ و بخشی تحویل ندهید. مدارک قانونی مجموعه ای را که اقدام به دریافت اقامت برای شما می کند را جهت روئیت و بازدید بخواهید.

توجه داشته باشید جهت دریافت اقامت از طریق خرید ملک باید حداقل ارزش ملک یک میلیون درهم باشد و ملک قابل سکونت باشد.

 

دریافت اقامت دبی برای اعضای خانواده

اخذ ویزا و دریافت اقامت اعضای خانواده علاقه مندان و طرفداران بسیاری دارد. بیشتر شهروندان خارجی که به دبی مهاجرت می کنند علاقمند به درخواست ویزا برای اعضای خانواده شان هستند. شهروندان خارجی هر دلیلی که از مهاجرت داشته باشند، مایلند در کنار خانواده خود در این کشور کار و زندگی کنند.

شهروندان خارجی متقاضی دریافت اقامت دبی، مایل هستند بدانند که آیا می توانند برای اعضای نزدیک خانواده شان مانند همسر، بچه ها و حتی پدر و مادر ویزای اقامت دبی را دریافت کنند.

متقاضیان باید شرایط خاصی را داشته، تا بتوانند اعضای خانواده خود را به دبی بیاورند. دریافت اقامت اعضای خانواده  و گرفتن پاسپورت  با داشتن برخی از شرایط و امتیازات امکان پذیر است.

درصد زیادی از جمعیت دبی از شهروندان خارجی مقیم در امارات تشکیل شده که در این شهر زندگی و یا کار می کنند. دبی اداره اقامت دارد که امور مهاجرت و صدور پاسپورت  را مدیریت می نماید.

 اقامت اعضای خانواده در دبی

اعضای نزدیک خانواده متقاضی دریافت اقامت دبی ،می توانند تحت شرایط و الزاماتی  به دبی مهاجرت داشته باشند. یکی از این الزامات داشتن حقوق حداقل  3  یا 4 هزار  درهم امارات میباشد، ولی بجز این حقوق مبالغ اضافی دیگری برای هزینه های  مسکن در دبی  نیز نیاز است.

چنانچه متقاضی قصد آوردن والدین خود را به دبی داشته باشد، کارفرما باید اسپانسر وی شو. جهت دریافت اقامت اعضای خانواده باید یک حداقل حقوق مکفی وجود داشته باشد تا متقاضی بتوانند هزینه های خانواده را تامین نماید. اقامت اعضای خانواده  ارتباط مهمی با میزان حقوق ماهانه متقاضی دارد.

 در صورت برخورداری از حداقل حقوق ، امکان دریافت اقامت خانواده  میسر خواهد شد. برای آوردن خانواده نزد خود در دبی، دارنده مجوز اقامت ( متقاضی) باید  در ابتدا درخواست ویزای ورودی از طرف خانواده اش بدهد. این پروسه  30 روز قبل از ورود آنها به دبی شروع می شود. یکی از مراحل این پروسه ارائه مدارک و اسناد لازم جهت  می باشد.

 مدارک لازم اقامت خانوادگی در دبی

هنگام ارائه مدارک لازم اقامت اعضای خانواده برای دریافت اقامت اعضای خانواده ، متقاضی باید گواهینامه ازدواج، فیش حقوقی و گزارش کار خود را با اطلاعاتی درباره مدارک شناسایی اعضای خانواده ارائه کند.

فیش حقوقی مبلغ درآمد، حقوق و مقدار مالیات پرداختی را نشان می دهد و به عنوان یک مدرک معتبر در پروسه درخواست دریافت اقامت برای اعضای خانواده کاربرد دارد. شرایط برای دریافت اقامت دبی خیلی سخت نیست و به همین دلیل تعداد خارجیانی که به دبی مهاجرت می کنند افزایش داشته است. دولت امارات هم اقدامات تشویق کننده ای برای افزایش مهاجرت انجام می دهد .

درخواست شهروندان خارجی برای کار و تجارت با انگیزه و مقاصد گوناگون در این کشور رو به افزایش است. اسناد و مدارک ضروری جهت ارائه به اداره اقامت دبی جهت دریافت اقامت اعضای خانواده از مراحل الزامی این پروسه می باشد.

متذکر شدیم که گواهینامه ازدواج، فیش حقوقی و مدارک هویتی و شناسایی اعضای خانواده  از مدارک لازم اقامت و اعضای خانواده است

دیگر مدارک لازم اقامت خانواده

با فرم درخواست مربوط به اقامت اعضای خانواده ، خارجیان باید برای اقامت در دبی مدارکی مانند کپی پاسپورت معتبر، گواهی تولد، گواهینامه رانندگی و در صورتی که متاهل باشند، گواهی ازدواج  را ارائه دهند.

بعد از تایید صلاحیت نیز باید کپی تاییدیه ها را داشته باشد. ممکن است مسئولان بخش اقامت خانواده، گواهی کار و سوابق کاری در شرکت  قبلی را از کارفرمای پیشین لازم داشته باشند. متقاضی همچنین باید تست پزشکی را قبل از پروسه استخدام ارائه دهد.

 تست و آزمایش های پزشکی هر بار که مجوز اقامت تمدید شود لازم است مجدد انجام شود. دریافت اقامت برای خانواده با ارائه اسناد و مدارک مرتبط مورد نیاز، پروسه تایید را کوتاهتر و سریعتر می نماید.

هزینه دریافت اقامت دبی

پروسه دریافت ویزای اقامت دبی برخی هزینه های خاص را در بردارد. بنا به نوع مجوز دریافتی این هزینه ها مشخص و اعمال می گردد. هزینه دریافت اقامت به شرح ذیل می باشد:

هزینه های خدمات وضع شده توسط نمایندگی های دولتی جهت حمایت از پروژه های فرهنگی یا آموزشی

هزینه مربوط به دریافت گواهینامه پزشکی بعد از ارزیابی پزشکی

هزینه دریافت مجوز اقامت – الکترونیکی یا تغییرات در مدت انقضای پاسپورت

هزینه های بانکی و هزینه های مربوط به وزارت کار برای تایید پاسپورت کاری

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...