آیکون لند

 

فول فرنیش چیست؟

فول فرنیش چیست؟ اگر سری به دفاتر املاک زده باشید، بدون شک این واژه زیاد به گوشتان خورده و یا اگر قصد خرید ویلا و یا آپارتمان در شمال را دارید هنگامی که در میان آگهی ها به جستجو می پردازید واژه فول فرنیش بسیار دیده می شود. آیا تا بحال به معنی این کلمه فکر کردید و اینکه فول فرنیش چه کاربردی دارد؟

فول فرنیش با نام لاتین Full Furnish در واقع همان مبله یا مبلمان خانه است که به منظور تجیهز کردن یک ویلا و یا آپارتمان استفاده می شود. عوامل مختلفی در مبله بودن یک ویلا تاثیر گذار هستند، همچنین می توان قسمت های مختلفی از خانه را مورد پوشش قرار داد.

امروز ویلاها بصورت Unfurnish و یا غیر مبله به فروش می رسند، اما هستند تعدادی که بصورت فول فرنیش و با تجهیزات کامل به فروش می رسند، البته اکثر ویلا مدرن و ویلا ساحلی که دارای ارزش بالایی هستند بصورت تمام مبله و با تمامی امکانات مورد فروش قرار می گیرند.

وقتی صحبت از مبله یا فول فرنیش می شود، خیلی از ذهن ها بسمت مبلمان می رود و تنها قرار دادن یک سرویس مبله در خانه است اما در حقیقت امر فول فرنیش شامل تمامی قسمت ها بوده و شما علاوه بر پذیرایی و یا نشیمن اصلی می توانید اتاق خواب ها و یا سرویس آشپزخانه را هم مورد پوشش قرار دهید.

مبله کردن ویلا

مبله کردن پذیرایی می تواند با یک یا چند دست مبل انجام شود، میتوانید با در نظر گرفتن محل قرارگیری تلویزیون دکوراسیون مختلفی را ایجاد کنید، در میان مبلمان، وجود چند گل و یا لوسترهای قدی و آویز هم می تواند زیبایی محیط را چندین برابر کند. کافیست از چندین طیف رنگی خاص استفاده کنید تا هماهنگی بین لوازم خانه به چشم آید، یادتان نرود لوازم سرمایشی و یا گرمایشی هم جزوی از فاکتورهای فول فرنیش بودن هستند!

در آشپزخانه استفاده از چند ردیف کابینت ها، وجود هود و گاز و دیگر وسایل مورد نیاز برای پخت و پز می تواند به تجهیزات این قسمت کمک کند، همچنین قرار دادن ماشین لباسشویی و یک یخچال ساید علاوه بر مبله کردن به تکمیل کردن فضای آشپزخانه کمک می کند. لوازم برقی مورد نیاز، میز ناهار خوری و چند وسایل دکوراتیو می تواند برای تزئین دکوراسیون این قسمت حائز اهمیت باشد.

 آیکون لند

مبله بودن اتاق خواب بستگی به عواملی همچون رویال، کلوزت و مستر بودن خواب ها بستگی دارد، در این میان اتاق خواب های کودک و بزرگسال با دکوراسیون و لوازم های مختلف تجهیز می شوند. قرار دادن تخت، میز و چراغ مطالعه، قفسه کتاب، کمدی برای لباس ها در صورت کلوزت نبودن اتاق خواب میتواند به شما در مبله کردن این قسمت کمک کند.

خرید ویلا فول فرنیش خرید ویلا مبله در شمال به عنوان یکی از فاکتورهای مهم تلقی می شود،در واقع شما با یک تیر دو نشان زدید و صاحب ویلایی با تجهیزات کامل شدید همچنین از دردسرهای و اتلاف زمان برای مبله کردن ویلا جلوگیری کردید. ما در ویلا سه جدیدترین و ارزنده ترین ویلا فول فرنیش شده را برای شما مورد بررسی قرار دادیم، که از طریق لینک خرید ویلا مبله قابل مشاهده است.

 زمانی که برای خرید یا اجاره آپارتمان و خانه به بنگاه مراجعه می‌کنید ممکن است کلمه فول فرنیش را بشنوید. این واژه به این معنی است که آپارتمان کاملا مبله و دارای تمامی وسایل مورد نیاز برای زندگی است. شما کافی است یک چمدان لباس و مقداری خوراکی تهیه کرده و بدون دغدغه اسباب‎کشی و جا‌به‌جایی، از لحظه ورود زندگی روتین و عادی خود را آغاز کنید. اما در ایران تعداد خانه‌های کمی به صورت فول فرنیش در دسترس اکثریت جامعه هستند؛ امروز قصد داریم روشی اقتصادی و مقرون به صرفه برای فول فرنیش آپارتمان و خانه‌های ویلایی را معرفی کنیم که برای خانه اولی‌ها و زوج‌های جوان مناسب است.

معنی لغت فرنیش

فرنیش (Furnish) در لغت به معنی مبله یا مبلمان شده است. فرنیش کردن خانه یا آپارتمان، اشاره به تجهیز کردن آن با سرویس کامل مبلمان و دیگر لوازم مورد نیاز زندگی است. تلفظ فرنیش به لهجه آمریکایی به تقریباً همان صورت نوشتاری آن است و فرِنیش (Fur.nush) خوانده می‌شود. اما در لهجه بریتیش تلفظ این واژه به صورت فِنیش (Fuh.nush) است. فرنیشر یا Furnisher نیز به فردی گویند که تخصص او در زمینه دکوراسیون داخلی و تجهیز اثاثیه خانه است.

فرنیش کردن یک خانه می‌تواند تنها برای یک بخش خانه مثل آشپزخانه یا اتاق پذیرایی باشد و هم می‌تواند کل خانه را پوشش دهد. هنگامی که فرنیش کردن خانه برای تمام بخش‌های آن صورت می‌گیرد به آن فول فرنیش (Full Furnish) گویند. بنابراین هنگامی که به شما میگویند آپارتمانی فول فرنیش است به این معنی است که این آپارتمان کاملاً مجهز بوده و دارای آشپزخانه فرنیش، اتاق پذیرایی فرنیش و … است.

در دیکشنری کمبریج به دو معنی لغت فرنیش اشاره شده است. معنای اول این واژه همان مبله کردن خانه یا آپارتمان است و معنی دورتر آن اشاره به تهیه کرد یا تجهیز کردن چیزی است.

یک ویلای فول فرنیش چه ویژگی‌هایی دارد؟

به طور معمول اکثر ویلاها به صورت Unfurnish به فروش رسیده و یا به مستاجرها اجاره داده می‌شوند. یعنی شما یک ویلای خالی که در برخی مواقع ممکن است تنها شامل سیستم گرمایشی مثل پکیج، هود آشپزخانه، گاز رومیزی و پنکه سقفی باشد را تحویل می‌گیرید. البته ملزوماتی مثل کمدهای دیواری، شیرآلات و سینک ظرفشویی و روشویی جزو مبلمان خانه محسوب نمی‌شوند و به صورت پیش فرض باید روی ساختمان وجود داشته باشند در غیر این صورت خانه آماده نشده (در مرحله آماده‌سازی) به حساب می‌آید. در وضعیتی که کار سفیدکاری، کفپوش (کاشی، سرامیک، لمینت و..)، رنگ دیوارها و سقف، نصب کابینت‌ها و سیم کشی‌ها نیز انجام نشده باشد می‌توان ساختمان را نیمه کاره دانست.

اما شما میهمان ویلارابط هستید و ویلا و اقامتگاه خود را از ما رزرو نموده اید، پس باید آنگونه که شایسته میهمانان ویلارابط می باشد با شما رفتار شود در تمامی ویلاها و اقامتگاه های ویلا رابط تمامی امکانات مورد نیاز زندگی بودن کمی کسر فراهم می باشد و تنها نیاز به حضور شما با لوازم شخصی تان می باشد تا از اقامت کوتاه مدت لذت ببرید.

زمانی که برای خرید یا اجاره آپارتمان و خانه به بنگاه مراجعه می‌کنید ممکن است کلمه فول فرنیش را بشنوید. این واژه به این معنی است که آپارتمان کاملا مبله و دارای تمامی وسایل مورد نیاز برای زندگی است. شما کافی است یک چمدان لباس و مقداری خوراکی تهیه کرده و بدون دغدغه اسباب‎کشی و جا‌به‌جایی، از لحظه ورود زندگی روتین و عادی خود را آغاز کنید. اما در ایران تعداد خانه‌های کمی به صورت فول فرنیش در دسترس اکثریت جامعه هستند؛ امروز قصد داریم روشی اقتصادی و مقرون به صرفه برای فول فرنیش آپارتمان و خانه‌های ویلایی را معرفی کنیم که برای خانه اولی‌ها و زوج‌های جوان مناسب است. با استادکار همراه باشید.

معنی لغت فرنیش

فرنیش (Furnish) در لغت به معنی مبله یا مبلمان شده است. فرنیش کردن خانه یا آپارتمان، اشاره به تجهیز کردن آن با سرویس کامل مبلمان و دیگر لوازم مورد نیاز زندگی است. تلفظ فرنیش به لهجه آمریکایی به تقریباً همان صورت نوشتاری آن است و فرِنیش (Fur.nush) خوانده می‌شود. اما در لهجه بریتیش تلفظ این واژه به صورت فِنیش (Fuh.nush) است. فرنیشر یا Furnisher نیز به فردی گویند که تخصص او در زمینه دکوراسیون داخلی و تجهیز اثاثیه خانه است.

فرنیش کردن یک خانه می‌تواند، تنها برای یک بخش خانه مثل آشپزخانه یا اتاق پذیرایی باشد و هم می‌تواند کل خانه را پوشش دهد. هنگامی که فرنیش کردن خانه برای تمام بخش‌های آن صورت می‌گیرد به آن فول فرنیش (Full Furnish) گویند. بنابراین هنگامی که به شما میگویند آپارتمانی فول فرنیش است به این معنی است که این آپارتمان کاملاً مجهز بوده و دارای آشپزخانه فرنیش، اتاق پذیرایی فرنیش و … است.

در دیکشنری کمبریج به دو معنی لغت فرنیش اشاره شده است. معنای اول این واژه همان مبله کردن خانه یا آپارتمان است و معنی دورتر آن اشاره به تهیه کرد یا تجهیز کردن چیزی است.

یک خانه فول فرنیش چه ویژگی‌هایی دارد؟

به طور معمول اکثر خانه‌ها به صورت Unfurnish به فروش رسیده و یا به مستاجرها اجاره داده می‌شوند. یعنی شما یک خانه خالی که در برخی مواقع ممکن است. تنها شامل سیستم گرمایشی مثل پکیج، هود آشپزخانه، گاز رومیزی و پنکه سقفی باشد را تحویل می‌گیرید.

البته ملزوماتی مثل کمدهای دیواری، شیرآلات و ظرف‌شویی و روشویی جزو مبلمان خانه محسوب نمی‌شوند و به صورت پیش فرض باید روی ساختمان وجود داشته باشند در غیر این صورت خانه آماده نشده (در مرحله آماده‌سازی) به حساب می‌آید. در وضعیتی که کار سفیدکاری، کفپوش (کاشی، سرامیک، لمینت و...)، رنگ دیوارها و سقف، نصب کابینت‌ها و سیم کشی‌ها نیز انجام نشده باشد می‌توان ساختمان را نیمه کاره دانست.

اسباب و لوازم موجود در یک خانه فول فرنیش عبارت است از: سیستم تهویه و کولر، سیستم گرمایشی پکیج یا آبگرمکن و بخاری، تخت به همراه با تشک، رو تختی، ملافه، پتو و بالش، تجهیزات آشپزخانه، تلویزیون، کمد لباس، میز غذاخوری به همراه صندلی و مبلمان نشیمن مثل میز، کاناپه و صندلی.

سوئيت مبله به اتاقی گفته می شود:

که در قسمت جلویی محل پذیرایی قرار گرفته و حمام و سرویس بهداشتی نیز در همان آنجا تعبیه شده است.

البته می توان گفت در سوییت یک آشپزخانه کوچک دایر است که یخچال و ملزومات اولیه آشپزخانه و پذیرایی در آن می باشد.

اغلب تصور می شود که سوئیت دو اتاق به هم مرتبط است که می شود از هم جدایشان کرد؛ اما همه سوئیت ها دو اتاق

ندارند.

سوئيت مبله باید دارای مبلمان شیک و راحت٬ فضای بزرگ٬ سیستم های صوتی و تصویری باشد.

بطور معمول سوئیت مبله دارای فضای بیشتری نسبت به اتاق هتل بوده و برای اقامت یک شخص یا خانواده مناسب است.

مزیت های سوئیت مبله

برای بسیاری از افراد اجاره کردن سوئیتی که وسایل مورد نیاز زندگی را دارد و به عبارتی مبله است، جزء اولویت ها بوده و هنگام جست و جو برای یافتن مسکن به سراغ این گزینه ها می روند. آیا می دانید دلیل این اقدام چیست؟

 آپارتمان یا سوئیت مبله مزایای خاص خودش را دارد که در ادامه این مطلب به شرح آن ها می پردازیم:

اجاره کردن یک سوئیت مبله نقلی هزینه ای به مراتب کمتر از اقامت در هتل های لوکس و گران قیمت را دارد. اگر شما برای مدت کوتاهی به شهری سفر کرده اید خوب است با توجه به بودجه ای که دارید، سوئیتی مبله اجاره کنید.

مزیت دیگر سوئیت های اجاره ای بیشتر شامل دانشجویان می شود. این سوئیت ها وسایل لازم برای زندگی را دارند و دیگر نیازی نیست افراد دغدغه تهیه وسایل اولیه و ضروری برای زندگی را داشته باشند.

سوئیت های مبله، دردسرهای اسباب کشی و جا به جایی منزل را ندارند. در نتیجه هزینه هایتان کاهش می یابد.

آپارتمان یا سوئیت های مبله معمولا مجهز به وای فای هستند.

سوئیت های مبله شده به ایستگاه تاکسی و یا خطوط بی آر تی نزدیک بوده و دسترسی خوبی به مراکز شهر دارند.

گرانترین آپارتمان دبی

 1. پنت هاوس کامل طبقه در دبی مارینا - AED 45M پنت هاوس در مارینای دبی لو ریو ، 5 اتاق خواب این پنت هاوس منحصر به فرد با 5 اتاق خواب کامل در La Reve از مساحت داخلی 14350 متر مربع برخوردار است. پنت هاوس فوق العاده مدرن و باشکوه سلطنتی نیز با یک تراس آسمانی به مساحت 500 متر مربع ارائه می شود. این خانه با ارائه نمای افقی 360 درجه از پالم جمیرا و دبی مارینا ، دارای 7 حمام ، یک مطالعه ، 2 اتاق خدمتکار ، 2 اتاق راننده ، یک انبار ، یک آشپزخانه مجهز و لباسشویی مجهز است. امکانات لوکس ارائه شده شامل فناوری خانه هوشمند ، خدمات دربان ، پارکینگ دریچه ای ، آسانسور اختصاصی ، 3 پارکینگ اختصاصی ، جکوزی ، اتاق بخار ، سونا ، سالن بدنسازی و استخر است.
 2. 2. پنت هاوس طراح در مارینای دبی

 AED 38M تا AED 42M پنت هاوس در مارینای دبی Cayan / برج بی نهایت ، 5 اتاق خواب قیمت در برنامه این پنت هاوس بی نظیر کامل در برج سیانمیزبان 5 اتاق خواب است و دارای یک فضای داخلی 11،142 متر مربع است. آپارتمان به یک استاندارد بسیار بالا ارتقا یافته است که توسط طراحان و معماران برنده جوایز طراحی شده و قطعات منحصر به فردی از ویژگی های مدرن موسیقی پاپ را ارائه می دهد.

این مبله کاملاً مبله ارائه می شود و کلیه کالاها برای این ملک دستگیر یا سفارشی ساخته شده اند. این پنت هاوس دارای 7 سرویس بهداشتی ، فضای اداری ، یک سینما 9 نفره خصوصی ، آبگرم با اتاق بخار ، یک سالن بدنسازی کاملاً مجهز ، سونا با دوش ، یک اتاق استراحت و کلاب شبانه ، یک بار مجهز و دی جی است. غرفه همچنین میزبان دو اتاق خدمتکار ، یک اتاق انبارداری ، یک آشپزخانه مجهز به اتاق باز و یک لباسشویی مجهز است. پنت هاوس با ارائه منظره ای از آسمان دبی ، امکانات رفاهی شامل خدمات پذیرش ، خدمات دربان ، 3 پارکینگ اختصاصی ، جکوزی و استخر است. 

 1. بزرگترین پنت هاوس در مرکز شهر دبی - AED 35M پنت هاوس در مرکز شهر دبی

آدرس شهر ، 4 اتاق خواب این بزرگترین پنت هاوس در آدرس بازسازی شده مرکز شهر در شهر دبی است. آپارتمان با داشتن یک فضای داخلی 7018 متر مربع ، میزبان 4 اتاق خواب است. با ارائه منظره های عالی از برج خلیفه ، فواره دبی و دبی مال ، این واحد به صورت کاملاً مبله ارائه می شود و قبلاً تاکنون زندگی نکرده است. علاوه بر اتاق خواب ، خانه همچنین دارای 6 حمام ، 2 اتاق خدمتکار ، یک خانه شیروانی خشک ، آشپزخانه بسته و خشکشویی مجهز است. ساکنان با نمایی از آسمان شهر دبی و امکانات رفاهی همچون استخر بی نهایت ، سرویس پذیرش ، سرویس دربان ، پارکینگ ویل ، آسانسور اختصاصی ، 3 پارکینگ اختصاصی ، جکوزی ، اتاق بخار ، سونا ، سالن اجتماعات عمومی و منطقه کباب خصوصی تکمیل خواهند شد.

4. پنت هاوس طبقه کامل در BUSINESS BAY - AED 31.5M پنت هاوس در بیزینس خلیج ولتانت ، 5 اتاق خواب این پنت هاوس 5 خوابه در ولتانت ، بیزینس بیزینس مشرف به برج خلیفه و کانال آب دبی است. با بهره گیری از یک منطقه ساخته شده از 10،788 متر مربع ، این واحد از فناوری خانه هوشمند برخوردار است. همچنین دارای 6 حمام ، یک مطالعه ، 2 اتاق خدمتکار ، اتاق راننده ، یک شیرین کاری ، اتاق انبارداری ، آشپزخانه مجهز و لباسشویی مجهز است. از منظره های افقی دبی ، امکانات رفاهی ارائه شده شامل خدمات پذیرش ، خدمات دربان ، پارکینگ شیروانی ، آسانسور اختصاصی ، 4 پارکینگ اختصاصی ، جکوزی ، اتاق بخار ، سونا عمومی ، سالن اجتماعات عمومی و کباب های عمومی است.

 1. پنتوز خیره کننده در مرکز شهر دبی - AED 27.5M پنت هاوس در مرکز شهر دبی

 اقامتگاه ویدا ، 5 اتاق خواب بخشی از Vida Residences در مرکز شهر دبی این پنت هاوس 5 خوابه با استاندارد عالی تمام شده است و منظره ای پانوراما از شهر ارائه می دهد. این آپارتمان با مشخصات پنج ستاره مبله شده است و دارای فضای داخلی 6،695 متر مربع است. میزبان 6 حمام ، اتاق خدمتکار ، لباسشویی مجهز و آشپزخانه بسته مجهز است. این خانه دارای امکاناتی از قبیل خدمات پذیرش ، خدمات دربان ، پارکینگ شیروانی ، 3 پارکینگ اختصاصی ، جکوزی و سالن بدنسازی است.

 1. 6. پنت هاوس نیمه طبقه در خلیج جمیرا

- AED 27M پنت هاوس در جمیرا خلیج جمیرا ، 4 اتاق خواب  این پنت هاوس نیم طبقه بخشی از تفرجگاه ها و اقامتگاه های بولگاری است. با میزبانی از 4 اتاق خواب ، این واحد از فضای داخلی 6،585 متر مربع برخوردار است. فضای داخلی خانه به یک سطح عالی تمام شده است و منظره ای از دریا و برج خلیفه را ارائه می دهد. همچنین دارای 5 حمام ، اتاق خدمتکار ، اتاق راننده ، لباسشویی و یک آشپزخانه بسته مجهز است. امکانات ارائه شده شامل استخر سرریز ، سرویس پذیرش ، خدمات دربان ، آسانسور اختصاصی ، 3 پارکینگ اختصاصی ، جکوزی ، اتاق بخار ، سونا و سالن بدنسازی.

 1. 7. پنت هاوس معاصر در مرکز شهر دبی - AED 25.4M پنت هاوس در مرکز شهر دبی

 4 اتاق خواب این پنت هاوس معاصر در The 118 واقع شده است و از عناصر حاشیه ای استفاده می کند. این آپارتمان میزبان 4 اتاق خواب است و فضای داخلی 6،650 متر مربع دارد. این هتل از فناوری خانه هوشمند بهره می برد و منظره ای از افق دبی را ارائه می دهد. این واحد همچنین 5 سرویس بهداشتی ، اتاق خدمتکار ، اتاق راننده ، یک شیرین کاری خشک ، یک انبار ، یک آشپزخانه بسته مجهز و لباسشویی را در خود جای داده است. ساکنان می توانند از امکاناتی مانند استخر بی نهایت ، سرویس پذیرش ، خدمات دربان ، پارکینگ نوت ، آسانسور اختصاصی ، 3 پارکینگ اختصاصی ، اتاق بخار و سالن بدنسازی استفاده کنند.

8. پنت هاوس شیک در نخل جمیرا - AED 25.08M پنت هاوس در پالم جمیرا اقامتگاه مورابا ، 5 اتاق خواب بخشی از اقامتگاه معتبر مورابا ، این آپارتمان به جز جزیره دست ساز پالم جمیرا واقع نشده است. با داشتن 5 اتاق خواب ، این آپارتمان از فضای داخلی 6،312 متر مربع برخوردار است. پنجره های کف به سقف که از ویژگی های آپارتمان است ، انتقال دید بین فضای داخل و خارج را غیرقابل تصور می کند. این واحد همچنین دارای 4 حمام ، اتاق خدمتکار و یک آشپزخانه باز است. امکانات شامل استخر بی نهایت ، خدمات پذیرش ، خدمات دربان ، آسانسور خصوصی ، 3 پارکینگ اختصاصی و سالن بدنسازی.

 1. 9. پنت هاوس دوبلکس در DIFC - AED 20M تا AED 25M پنت هاوس در DIFC آسمانی باغ ، 5 اتاق خواب قیمت در برنامه این پنت هاوس دوبلکس 5 خوابه با شکوه در Sky Gardens در مرکز مالی بین المللی دبی (DIFC) واقع شده است. این هتل با مساحت 5.404 متر مربع ساخته شده است و منظره ای از افق دیدنی و جذاب دبی را نشان می دهد. این واحد کاملاً با مبلمان لوکس با کیفیت بالا مبله ارائه شده است و سازگار با Vaastu است. همچنین میزبان 5 حمام ، یک اتاق انبار ، یک آشپزخانه بسته مجهز و یک لباسشویی مجهز است. خانه با امکانات رفاهی که شامل خدمات پذیرش ، خدمات دربان ، 2 پارکینگ اختصاصی ، جکوزی ، اتاق بخار ، سونا ، سالن بدنسازی و باربیکیو می باشد ، تکمیل شده است.
 2. پنت هاوس TRIPLEX در MARINA MARINA - 22.5M AED پنت هاوس در مارینای دبی Marinascape ، 3 اتاق خواب این پنت هاوس سه اتاق خیره کننده سه اتاق بخشی از Marinascape است و منظره ای باورنکردنی از افق دبی را ارائه می دهد. طراحی شده با استاندارد بالا ، آپارتمان همچنین شامل 5 حمام ، یک مطالعه ، اتاق خدمتکار ، یک اتاق ذخیره سازی ، یک آشپزخانه مجهز و لباسشویی مجهز است. امکانات شامل استخر بی نهایت ، استخر با کنترل دما ، سرویس پذیرش ، خدمات دربان ، پارکینگ شیروانی ، آسانسور اختصاصی ، 3 پارکینگ اختصاصی ، جکوزی ، اتاق بخار ، سونا و سالن بدنسازی است.

امضا ویلا ، امارات هیلز

ویلا فوق العاده ثروتمندان عاشق دیدگاه های خود هستند و این ویلا عجیب آن را اثبات می کند. با مشاهده منظره امارات هیلز و دریاچه ، این ویلا خیره کننده ویلایی کاملاً مبله برای اجاره یک پنی زیبا برای شما هزینه دارد اما کاملاً ارزشش را دارد. در سه طبقه ساخته شده ، ما می توانستیم تمام روز را در رویای این ویلا سپری کنیم. در طبقه بالا ، 6 اتاق خواب وجود دارد. اتاق خواب استاد دارای بالکن اختصاصی و حمام پیاده روی است. چهار تا از اتاق ها منحصر به فرد با توجه به کودکان طراحی شده اند. در طبقه بالا نخلستان های بزرگی وجود دارد. این منطقه به عنوان یک سالن خانوادگی زیبا با مناظر خارق العاده از آسمان دبی سرو می شود. همچنین یک استخر بزرگ با عمق استخر 2 متر ، سالن بدنسازی ، سینما و سونا وجود دارد. شما زندگی در کنار افراد ثروتمند و مشهور را در یکی از مناطق گران قیمت شهر دوست خواهید داشت ، خیابان ها با نخلستان های سرسبز و زندگی خانوادگی آرام.

 

آپارتمان های چوگان ، طناب های عربی

 • USP: زندگی در Polo Homes ، جامعه ای ممتاز که میراث سوارکاری خاورمیانه را جشن می گیرد.
 • 11000 متر مربع
 • باغ منظره
 • اتاق خدمتکار

حسادت املاک و مستغلات ، در اینجا ما آمده ایم. این ویلای هفت خوابه جدید با نام تجاری 11،000 فوت مربع از فضای زندگی ارائه می دهد و در زمینی بزرگ به مساحت 17،000 متر مربع واقع شده است این خانه شگفت انگیز دارای آشپزخانه ای زیبا و کامل با یک اتاق صبحانه ، یک اتاق خانوادگی جداگانه ، دو اتاق پذیرایی ، اتاق خدمتکار ، یک مطالعه بزرگ ، یک آشپزخانه کوچکتر ، دو اتاق خواب مهمان اختصاصی و یک مجموعه حمام اضافی برای حمام. خانه های طبقه بالا دارای پنج اتاق خواب ، یک اتاق خانوادگی / مطالعه اضافی و چندین تراس است.

این ملک همچنین دارای دو گاراژ و پارکینگ اضافی خارج از خیابان است. باغ کاملاً محوطه و دارای استخر اختصاصی است. شما عاشق Ranches عربستان ، یک توسعه بی نظیر بیابانی با شهرک های خانوادگی با سطح بالا و با روحیه ای محکم ، محاصره مکان های زیبا و زیبا ، محوطه سازی برای زمین گلف قهرمانی ، دریاچه های ساخته شده توسط انسان ، راه های ناهار خوری زیبا ، کلوپ چوگان ، مسیرهای پیاده روی و آهسته دویدن و دسترسی به همه راحتی های مدرن. برای 600000 AED سالانه ، این ویلا می تواند مال شما باشد.

آپارتمان در برج خلیفه

 • برج-خلیفه-مرکز شهر-دوبای-1024x683
 • USP: زندگی در بلندترین برج جهان
 • 2663 فوت مربع.
 • سه اتاق خواب
 • 5 سوئیت حمام
 • دو پارکینگ

به صورت نشسته در بالای برج خلیفه ، این آپارتمان سه خوابه خیره کننده به نور آفتاب اجازه می دهد تا به لطف کف آینه ها و پنجره ها و مناظر چشمگیر چشمه ای از تمام اتاق ها ، از ظرافت کمتری برخوردار باشد. معماری باشکوه با قرار دادن لحن به زندگی شبانه خنک کننده شهر ، هوایی از حریم شخصی مجلل در این محله را القا می کند. اتمام های ممتاز ، آشپزخانه کاملاً متناسب ، کفپوش چوبی ، کفپوش مرمر ، روکش دیوار چرمی در اتاق خواب و سیستم خانه هوشمند با بلندگوهای Bose ، به طرح فوق العاده ، راحتی و راحتی می افزاید. شما دوست دارید از خواب بیدار شوید و از چشم اندازهای زیبای اپرای دبی ، زندگی در مجاورت بزرگترین مرکز جهان ، جاذبه های تفریحی ، زندگی خوب ، ترکیبی از گردشگران و البته زندگی در بلندترین برج جهان لذت ببرید.

آپارتمان مبله در دبی

آپارتمان های مبله  در دبی و اجاره آپارتمان های هتل

گذراندن تعطیلات در دبی تجربه ای مهیج با بارهای تفریحی و تفریحی است. از آنجایی که شهر دبی از این امتیاز برخوردار است که یکی از گرم ترین مقصد ها برای بازدید از مشاغل و همچنین بازدیدکنندگان از اوقات فراغت از چهار گوشه سیاره زمین باشد. سالانه تعداد زیادی از گردشگران در دبی زمین می گیرند. برای تهیه اقامت برای همه این افراد مهمان ، طیف گسترده ای از آپارتمان های اجاره دبی با طیف وسیعی از اتاق های استودیویی با بودجه تا آپارتمان های لوکس و سه خوابه وجود دارد. این آپارتمان ها دارای یک محیط زندگی بسیار راحت هستند.

این آپارتمان ها در رده های مختلف و با نرخ های مختلف در دسترس هستند تا بازدید کنندگان بتوانند هر یک از آپارتمان های اجاره دبی را مطابق با نیاز و بودجه خود انتخاب کنند. گردشگران می توانند از شیوه زندگی فوق العاده ای که آپارتمان های دبی برای اجاره ارائه می دهند لذت ببرند زیرا کاملاً با کلیه امکانات ضروری از جمله مبلمان ، آشپزخانه های کاملاً کاربردی و خدمات نظافت کاملاً مبله شده است تا شما را در خانه احساس راحتی کند.

دبی اجاره آپارتمان مبله

 اگرچه مکان های داغ بسیاری در دبی وجود دارد که می توانید در طول سفر خود به دبی اجاره آپارتمان دبی را به دست بیاورید اما مناطقی مانند دبی مارینا ، بور دبی ، پالم جمیرا ، دیرا دبی و آل بارشا دبی از تمایز در ارائه مسکن برای بازدید کنندگان در دبی برخوردار هستند. شما می توانید طیف گسترده ای از آپارتمان های هتل پیچیده ، هیجان انگیز ، پویا و مجلل را پیدا کنید که می توانید به صورت روزانه ، هفتگی ، ماهانه یا حتی سالانه اجاره کنید. از این رو ، شما انتخاب طولانی در آپارتمان های هتل دارید.

یکی را انتخاب کنید که مناسب شما باشد. علاوه بر این ، آپارتمان های اجاره دبی کاملاً با کلیه امکانات ضروری که شامل مبلمان تا آشپزخانه کاملاً کاربردی و سرویس تمیز کردن هستند ، مبله شده است. با اقامت در آپارتمان های تعطیله دبی ، بازدید کنندگان این فرصت را دارند که از استخر روباز ، سالن بدنسازی ، جکوزی ، حمام بخار و سونا ، دسترسی به اینترنت ، امکانات تلفن و نمابر و خدمات پرسنلی مودب و دوستانه لذت ببرند. از آنجا که آپارتمان های دبی برای اجاره با آشپزخانه کامل مجهز هستند. میهمانان می توانند اقلام غذایی مورد نظر خود را تهیه کنند. علاوه بر این ، پس از به دست آوردن آپارتمان دبی به طور اجاره ای ، می توانید تا زمانی که اقامت دارید از آن مانند خانه استفاده کنید. از این رو ، آپارتمان های اجاره دبی در طول سفر خود به دبی اقامتی ایده آل است.

اجاره آپارتمان دبی

با توجه به تعداد زیادی آپارتمان دبی و هتل برای اجاره ، بازدید کنندگان باید تحقیق کنند تا تصمیم بگیرند که در طول سفر خود به دبی اقامت داشته باشند که می تواند یک فعالیت خسته کننده و همچنین وقت گیر باشد. رزرو آنلاین برای پیدا کردن مناسب ترین آپارتمان دبی ، آن را بدون دردسر فراوان ساخته است. با کمک رزرو آنلاین ، بازدید کنندگان می توانند اطلاعات مهمی مانند مکان مناسب ، سرویس تاکسی فرودگاه / لیمو ، خرید مواد غذایی ، روش های پرداخت و موارد دیگر را دریافت کنند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...