دبی

داماک گروپ معتبر ترین سایت املاک دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

عماری حیرت انگیز و زرق و برق با طلا در یک کلان شهر بیابانی با داماک گروپ حسش کنید.

دبی اغلب بدون داشتن کازینو به عنوان لاس وگاس توصیف می شود. مطمئناً دوست دارد کارها را در مقیاس بزرگ انجام دهد. هتل های فوق العاده ، بوفه ، مرکز خرید ، پارک های تفریحی ، آکواریوم ها ، اتومبیل های طراح و قایق بادبانی لوکس همه چیز معمول است. انتظار دارید که گردن خود را با نگاهی به بلندترین ساختمان جهان - برج خلیفه - جنجالی کنید و سپس با عکسی که در مقابل بزرگترین گل آرایی جهان (پنج میلیون شکوفه به شکل Airbus A380 تنظیم شده است) تعداد مبهم کننده اینستاگرام را ثبت کنید. هواپیما ، به لطف باغ معجزه دبی ).

از ارتفاعات ، برآمدگی های مگا یا جاده 16 خط شیخ زاید که ستون فقرات دبی است نترسید. زیاده روی در زیاده روی امارات. آن کمربند الاستیک را به حالت آزمایشی قرار دهید و از هواپیما بگذرید و بگذرانید ، مانند کسی که در حال تماشای آن نیست و از آفتاب در طول سال در بیش از 10 مایل سواحل شنی گسترده لذت می برد. اعتدال متناسب با این مکان نیست. برو بزرگ ، و بعد به خانه برو.

ساعت در . . دبی

روز اول

صبح

روز را با یادداشت بلند در  بلوار برج خلیفه  (بلوار 1 شیخ محمد بن راشد)  در مرکز شهر دبی شروع کنید . مکانهای دیدنی صبحگاهی می توانند در ماه های زمستان جادویی باشند ، وقتی ابرهای کم ارتفاع باعث می شوند که آسمان خراش ها به نظر برسند که از پشم پنبه بیرون می آید. مبلغ AED 135 (29 پوند) را برای بازدید از عرشه مشاهده در The Top (00971 4 888 8124) در سطح 124 بین 5:30 صبح و 8 صبح بپردازید و صبحانه را در کافه یا صبحانه تعارف دریافت کنید ، یا برای کرایه حق بیمه مانند تخم مرغ خرد شده و خاویار یا خرچنگ کانلونی، به At.mosphere (00 971 4 888 3828)، دو طبقه زیر، که دارای یک حداقل صرف درهم 200 (£ 43) 07:00-11:00.

 دبی

بعد از صرف صبحانه بین تاریخ و خیال انتخاب کنید. دبی موزه (آل Fahidi خیابان؛ 00 971 4 353 1862) به خاطر واقعیت های خشن از گذشته در این امارت، در حالی که موزه توهمات (آل راقی تعطیلات سالن؛ 00 971 4 357 3999) اجازه می دهد تا بازدید کنندگان را به تصرف یک واقعیت پیچاند در دوربین.

بعد از ظهر

 

همانطور که حق  دبی کریک را دارید ، بر روی یک گوشه چوبی سنتی پرش کنید. هستند متوقف می شود توسط اصلی وجود دارد  souks در ؛ در حال حرکت به سمت دهانه نهر ،  منسوجات منسوجات  (خیابان علی بن ابی طالب) را در ساحل سمت چپ و  شیرینی ادویه  (خیابان 34) و  عطر ادکلن  (سیکات الخالی) در سمت راست پیدا کنید. قیمت سواری فقط 1 AED (22p) هزینه دارد و آنها را ارزانترین تورهای گشت و گذار در دبی می کند.

 

خلیفه تنها برج مشهور شهر نیست.  با رزرو یک ناهار پر غذای دریایی در طبقه همکف Nathan Outlaw در Al Mahara (00 971 4 301 7600 ) مجموعه دوست عزیز برج العرب (جاده ساحل جمیرا ؛ 00 971 4 301 7777) را در جزیره مصنوعی خود روبروی ام صومیم نصب کنید.  ) همانطور که اکثر بازدید کنندگان زود انجام می دهند ، وارد لابی شوید که از دهلیز معروف عکس می گیرد. وقتی می روید ، از روی پل بروید تا آن لحظه تعطیل ناچیز در تعطیلات دبی را بدست آورید: شما با برج العرب در پس زمینه هستید.

 

بعد از ناهار به یک نقطه خرید علاقه دارید؟ از این گذشته ، شهر دبی مشهور است. از اینجا ، می توانید برای تاکسی با تخفیف لباس های طراح از امثال آرمانی ، هوگو رئیس و مربی ، به تاکسی دهکده  (جبل علی ؛ 00 971 4 317 3999) بروید.

زندگی لوکس

اسراف بولگاری توچال دبی است در جمیرا خلیج، جزیره مصنوعی به شکل یک اسب دریایی نشسته. این پادزهر برای هتل های همه جا آسمان خراش این شهر است ، با طراحی کم ارتفاع ، به سبک مدیترانه ای ، آبگرم پرزرق و برق و اولین بلغاری مارینا و کلاه قایق بادبانی جهان. این هتل تنها با 15 دقیقه رانندگی از برج خلیفه و دبی مال فاصله دارد.

چه زمانی برای سفر به دبی مناسب است ؟

دبی برای بیشتر سال بخارپز و متورم است. بهترین زمان برای بازدید نوامبر - مارس است که دمای هوا معتدل است - گرچه در چند سال گذشته ، ژانویه که یک ماه بهینه ماه برای بازدید در نظر گرفته می شد ، باران و بارانی بوده است. اگر می خواهید برای آفتاب ، دریا و شن و ماسه ها به اینجا بروید: بهار و پاییز ایده آل هستند ، وقتی می توانید روزانه بدن خود را برنز بزنید و بعد از تاریکی در رستوران های مطبوع ، بارها و مراکز خرید هوا خنک شوید.

تابستان ، در حالی که تاول زده است ، به طور فزاینده ای در بین مسافران بودجه و خانواده ها برای معامله هایی که می توان یافت پیدا کرد - این ارزانترین زمان برای بازدید است ، اما توجه داشته باشید که از ژوئن تا سپتامبر میانگین دمای روزانه بیش از 40 درجه سانتیگراد سوزناک است.

قوانین محلی و قوانین و مقررات دبی چگونه است ؟

 • اسلام یک جنبه مهم از زندگی روزمره امارات متحده عربی ، حتی در دبی غربی است. اماراتی ها به پیروی از پنج رکن اسلام ، به قوانین اسلامی عمل می کنند (یعنی اعلام اینکه خدایی جز خداوند نیست ، روزانه پنج بار نماز می خواند ، به خیرات ، روزه می گویید و حداقل یک بار در طول زندگی زیارت می کنید). .
 • لباس کم لباس بپوشید: زنان باید دامن های خود را تا زانو یا طولانی تر ، بالای آستین ها بپوشند ، و هیچ چیز خیلی تنگ و آشکار نیست. مردان باید شلوار / شلوار جین و تاپ را با آستین بپوشند.
 • ازدواج های همجنسگرا در امارات به رسمیت شناخته نمی شود و همجنسگرایی غیرقانونی است. این کشور برای افراد LGBT + یکی از کشورهای مهمان نواز جهان محسوب می شود.
 • زوج های همجنس گرا نباید به غیر از دست نگه داشتن ، به ویژه در ماه رمضان ممنوع باشند (به همراه خوردن و آشامیدن در ملاقات عمومی در ساعات روز). و یک اتاق هتل را با شخصی از جنس مخالف که با او ازدواج نکرده اید به اشتراک نگذارید ، مگر اینکه والدین یا فرزند باشند. هردو می توانند شما را به زندان بیاندازند - اگرچه در عمل ، هتل ها هنگام ورود به سیستم مدرکی نمی خواهند. افراد به دلیل رابطه جنسی خارج از ازدواج ، از جمله قربانیان تجاوز جنسی ، دستگیر شده اند.
 • نوشیدن در ملاء عام ، یا مسموم کردن در مردم ، مخالف قانون است. بنابراین همیشه یک تاکسی را بعد از چماق زدن یا بو کردن در یک میخانه به طور مستقیم به هتل ببرید الکل در رستوران ها و بارها در هتل و کلوپ موجود است. رستوران های خارج از هتل مجاز به نوشیدن مشروبات الکلی نیستند.
 • هرگز با یک زن اماراتی دست تکان ندهید ، مگر اینکه اولاً دست خود را ارائه دهد ، و بدون اجازه از زنان عکاسی نکنید.
 • آخر هفته در دبی / امارات جمعه و شنبه است. بیشتر افراد جمعه (روز نماز) را تعطیل می کنند ، که مانند یکشنبه در انگلستان احساس می شود ، در حالی که برخی از افراد روز شنبه نیم و یا کامل کار می کنند. باز کردن "زمان" همیشه در و پنجره های تجاری ثابت است. سوپر مارکت هایی مانند Carffour و Spinneys تمایل دارند روزانه 8 صبح تا 10 عصر باز شوند ، اگرچه زمان ها می تواند بین شعب متفاوت باشد ، در حالی که مراکز خرید روزانه 10 صبح تا 10 عصر باز می شوند. مراکز حومه کوچکتر ، مغازه های مستقل و غرفه های سوخ نزدیک از ساعت 1 بعد از ظهر تا 4/5 عصر و تا جمعه ها (روز عبادت) تا ساعت 4/5 عصر باز نمی شوند.

 

 • از کاخ های شیخ ، ایستگاه های پلیس ، ساختمان های نظامی ، بنادر یا فرودگاه عکاسی نکنید.
 • تاکسی های اداره راه و ترابری دبی (RTA) محبوب ترین راه برای دور زدن هستند. سوخت در امارات ارزان قیمت است و قیمت آن مقرون به صرفه است. در اطراف شهر ، کرایه ها از AED12 شروع می شود (2.50 پوند). می توانید از طریق تلفن (00971 4 208 0808) یا از طریق برنامه RTA یک کابین را در خیابان یا از طریق تلفن رزرو کنید. کابین های گران تر را می توان در برنامه های Uber و Careem رزرو کرد. مترو دبی ارزانترین راه برای سفر است ، با کرایه های تک از AED3 (63p) شروع می شود. برای نقشه مترو به rta.ae مراجعه کنید .

سفر بدون هزینه دبی  

بسیاری از افراد تصور می کنند که سفر بدون هزینه امکان پذیر نیست و برای مسافرت رفتن حتما باید جزو افراد پولدار باشند. در صورتی که این تصور اشتباه است و شما می توانید با راهکارهایی که ما در این مقاله به شما می دهیم یک سفر بدون هزینه و دلچسب را تجربه کنید. همچنین اگر برای خرید ویلا در دبی نیاز به مشاوره داشتید، با کارشناسان ما در داماک گروپ در تماس بگیرید.

سفر بدون هزینه دبی چگونه انجام می شود ؟

سفر بدون هزینه  دبی برای اغلب افراد امری نشدنی است. زیرا عادت به ریخت و پاش های فراوان در سفر دارند. در صورتی که می توانند با هزینه ای اندک و حتی بدون هزینه یک سفر خوب را تجربه کنند. اگر شما هم جزو آن دسته از کسانی هستید که بنابر دلایل مختلف نمی خواهید هزینه زیادی را صرف سفر کنید به شما پیشنهاد می کنیم که این مطلب را تا پایان مطالعه کنید.

دبی یک مقصد خاورمیانه هیجان انگیز است، اما ممکن است، برای شما سخت باشد که تصمیم بگیرید در کجای دبی اقامت داشته باشید. شما دو گزینه اصلی دارید: یا در مرکز شهر یا در نزدیکی مارینا و ساحل قرار بگیرید. جاذبه هایی مانند Burj Khalifa بلندترین ساختمان جهان، در مرکز شهر دبی واقع شده است و اکثر نقاط دیدنی در همین منطقه می باشد. منطقه اطراف دبی مارینا، مناظره زیبایی از دریا دارد و برخی از بهترین مرکزهای خرید در اینجا قرار دارد و ساحل جمیرا مقصد ساحلی امارات است. دبی همچنین یک مکان با یکی از پایین ترین نرخ های جرم و جنایت گردشگری در جهان است. خانواده ها با بچه های کوچک خودشان می توانند در اواخر شب در کنار ساحل، بدون هیچ نگرانی قدم بزنند و شناگران در این ساحل، بدون هیچ نگرانی کیف های خود، تلفن ها و کیف پول را در ساحل جا می گذارند و به شنا می روند.

برای اقامت لوکس کجا بروید؟

الم جمیرا افسانه ای، شبه جزیره ای مصنوعی که به دست انسان ساخته شده که همانند برگ های درخت نخل است، هتل های ساحلی از برندهای لوکس به شما پیشنهاد می دهد. برای سبک معماری معاصر عربی، خدمات شخصی و محل عالی، Waldorf Astoria Dubai Palm Jumeirah دارای یک تجربه لوکس از دبی است.

نهایت لوکس بودن در دبی و یا هر جای دیگری در جهان، فقط Burj al Arab Jumeirah، تنها هتل هفت ستاره در کل دنیا است. از هلی پد در پشت بام تا خدمتکاران شخصی در اتاق ها تا آکواریوم لابی، این نمونه فوق العاده ای است از اینکه دبی چگونه برای بهترین بودن در جهان، بدون در نظر گرفتن بودجه، تلاش می کند.

اگر همراه با خانواده خود می خواهید یک تجربه لوکس داشته باشید به هتل Atlantis, The Palm بروید؛ یک هتل لوکس با پارک آبی، آکواریوم و پارک تفریحی ترکیب شده است. سوییت های زیر آب آن به مهمانان یک تجربه منحصر به فرد را ارائه می دهد، با دیوارهای شیشه ای در اتاق خواب، اتاق نشیمن و حمام که دید وسیعی از داخل آکواریوم برای مهمانان بوجود می آورد.

اگر شما نیاز دارید در مرکز دبی داشته باشید، هتل Shangri-La منظره زیبایی از دبی را به شما ارئه می دهد. خدمات و امکانات برابر یا بهتر از هر هتل لوکس دیگر در این شهر هستند، اما قیمت هتل های دیگر خارج از این محدوده ها، به مراتب خیلی پایین تر می باشد.

برای یک قیمت مناسب در کجا اقامت داشته باشیم؟

شما باید فکر مناطق ساحلی و نمای برج های بزرگ را فراموش کنید. منطقه Al Barsha، که در بین دبی مارینا و مرکز دبی و در کنار جاده شیخ زاید قرار دارد، با بسیاری از هتل های مختلف، مستقل و از برندهای محبوب پر شده است. هتل Four Points by Sheraton Sheikh Zayed Road دقیقا در بین دبی مارینا و مرکز دبی و ساحل جمیرا قرار گرفته است. این هتل در منطقه ای قرار گرفته است که پر از برج های زیبا و خیره کننده است و اگر به رستوران هتل (پشت بام) در طبقه 43 بروید، منظره زیبایی از این برج ها و منطقه Al Barsha خواهید داشت.

هتل Ibis Al Barsha، هتلی بسیار تمیز، ساده با قیمت خیلی پایین می باشد که می تواند یک گزینه بسیار عالی در این منطقه باشد.

با داماک گروپ  damac group فرهنگ دبی از نزدیک ببینیم ؟

فرهنگ دبی شالوده مستحکمی در سنت اسلامی اعراب دارد. اسلام چیزی بیش از یک سنت است. این رسم تعیش است که کلیه امور هرروز دنیوی از اختفا تا نوشیدن و تناول كردن و گساردن را هدایت می کند. بنابر این ، ادب و متروكات امارات متحده واسطه های نزدیکی با طلاكاری كردن آن  دارد. مع التاسف و خوشبختانه بنیاد گرایی اسلامی در روزهای واپسین و آغازین در راس رسانه ها ثبات غمگین و منتجه منتهی به این شده که كسان فراوانی در نجس كرانه ها و انفس دیدگاهی مرموز و افراطی به این دین داشته باشند. با این حال ، امارات در هم پایه این تصویر راحت خوش آمدگویی را شغل کرده و اندرونی ظاهری و باطنی بیگانه ها در ایفا به جریان انداختن شعایر دیندار خود وارسته هستند ، الکل در هتل ها سرو می شود و پرده پوشی لباس آزادانه است. مردان نرینه ها با  رجحان بلامرجح و عدالت کمتری قبال هستند بر تخالف حكم های عربستان سعودی می توانند رانندگی کرده و بدون یار و دشمن قدم بزنند. در واقع مطلب كامل و ناقص نیكی ها و علاوه مقبول آداب شناس و مدعو نواز می باشند و بازدیدکنندگان با حیوان گرم اقدام محبت آمیز و عداوت آمیز اماراتی قبال می شوند.

شما به محض ورود می توانید پی به فرهنگ و سنت های رایج این شهر ببرید چرا که این سنت ها از نوع لباس پوشیدن مردم ساکن در این شهر شروع می شود و به موارد بیشتری مثل مراسم های عروسی و پایکوبی می رسد .

اداب و رسوم مردم دبی عبارتند از:

یکی از سنت های رایج که در هر شهر و یا کشوری متفاوت است سنت برپایی جشن ها و مراسمات عروسی است که به طور قطع زیباترین جشن عروسی را می توان در این بزرگ ترین شهر امارات متحده عربی یعنی دبی مشاهده کرد ، عروسی در دبی با جشن های چند روزه و لامپ های سفید رنگ بر روی خانه و یا سالن ها همراه است و رقص های سنتی مانند رقص شمشیر نیز در آن ها دیده می شود اما نکته جالب این جا است که برای برپایی این عروسی ها دولت دبی کمک هزینه ای در حدود 50 هزار درهم برای جوانان خود در نظر گرفته است و با عروسی های بسیار با شکوه و افراطی به شدت برخورد می کند و برای آن ها زندان و یا 500 هزار درهم جریمه نقدی در نظر می گیرد و البته نا گفته نماند که دولت برای ترویج ازدواج با افراد بومی وام های بلند مدت با مبالغ بسیار چشم گیر در نظر گرفته است .

پوشش مردم دبی

دبی هم یکی از شهرهای عربی است همه ما از این موضوع که باید نوع پوشش ما به چه صورتی باشد و یا این که آیا اصلا در این شهر باید چه سبکی از لباس را به تن داشته باشیم نگرانیم ولی جالب است بدانید که دبی شهر عرب نشینی متمدن و پیشرفته ای است که توانسته برای گردشگران خود محیطی را فراهم کند که در عین آزادی و امنیت بتوانند از این شهر دیدن کنند و به سراغ مکان ها و تفریحات جذاب بروند و کلی خوش بگذارنند اما بهتر است بدانید که وقتی قدم به این شهر بگذارید با دو نوع از لباس و طرز پوشش روبرو می شوید که هر کدام به نوعی زیبا است و جذابیت دارد ، اما جالب ترین این نوع پوشش که با تماشای آن به دبی قدیم پا می گذارید لباسی است که توسط افراد محلی و مسن پوشیده می شود .

فراد محلی و سنتی این لباس ها که برای مردان دشاشه یا خاندورا نام دارد را در مکان های عمومی می پوشند و البته بد نیست بدانید که دشاشه یک پیراهن سفید رنگ بلند و کمی آزاد است که با یک پارچه ای سفید یا قرمز رنگ بر روی سر که کرا نام دارد پوشیده می شود و همچنین نا گفته نماند که این کرا به وسیله طنابی مشکی رنگ که اعراب آن را آکال می نامند نگه داشته می شود و بر روی سر قرار می گیرد و در ضمن نکته جالب این است که این لباس اگر با ردای مشکی و یا قهوه ای نازک همراه شود می توان متوجه شد که فرد دارنده این لباس شیخ و یا یکی از ثروتمندان دبی است

رقص شمشیر از کهن ترین سنت های رایج مردم دبی است .

در دوبی دو نوع رقص شمشیر وجود دارد که هر کدام هم زیبایی خاص خود را دارند و هر کدام اسامی مجرایی دارند به طور مثال در رقص اول که به آن هوسه و یا یزله می گویند افراد بدون موسیقی تشکیل دایره های منظم می دهند و اشعاری هماهنگ را با هم تکرار می کنند و شمشیرهای خود را در بالای سر خود می چرخانند و همزمان پاهای خود را با شیوه ای خاص اما منظم به زمین می کوبند اما در نوع دوم که به آن رقص السیف می گویند مردان به صورتی ردیفی در صف های منظم قرار می گیرند و اشعاری را با موسیقی مشخصی مانند دهل با حرکات موزون می خوانند و شمشیرها را در بالای سر خود می چرخانند و دوباره پای خود را به زمین می کوبند که البته ممکن است این نوع از رقص با سوار با اسب هم همراه باشد .

فرهنگ غذایی مردم دبی

از آن جا که دبی در حاشیه خلیج فارس و قسمت جنوبی کشورمان ایران و از همه مهم تر در منطقه خاورمیانه قرار گرفته است می توان حدس زد که فرهنگ غذایی مردم آن شبیه کشورمان ایران و یا حتی سایر کشورهای دیگر مانند عربستان ، عمان و یا پاکستان باشد و اما بد نیست بدانید که فرهنگ غذایی این شهر بیشتر با برنج و گوشت عجین شده و تقریبا تمامی غذاهای مردم این شهر حتی غذاهای که در رستوران های پرطرفدار دبی به فروش می رسد با این دو نوع ماده خوراکی طبخ و تهیه می شود .

(دبی یکی از امن ترین شهرهای جهان است و فرهنگ و آداب و رسوم مردم این شهر همانند دیگر شهرهای مسلمان نشین حاشیه خلیج فارس به همراه آزادی های بیشتر است )

کارهایی که در دبی نباید انجام بدهیم ؟

13 فرهنگ دبی آشنا می شویم :

۱. نوشیدن الکل در اجتماع دبی :

اگر چه در طول سفر با تور دبی بار و کلاب های زیادی در سطح شهر الکل سرو می کنند، اما قانون ننوشیدن الکل در جامعه و مکان های عمومی دبی بسیار جدی و مهم است و این شاید اولین و مهم ترین اخطار ما در باید ها و نباید های  دبی محسوب شود. در هر حالت کلی در هر سالن و مکانی که نوشیدنی های الکلی به فروش نمی رسد، نوشیدن الکل نیز در آن مجاز نیست. این بدین معناست که به همراه داشتن نوشیدنی های الکلی در کنار ساحل و نوشیدن آن هنگام پیاده روی در سواحل و یا خیابان های دبی ممنوع است. و اما اگر در طول سفر خود به دبی می خواهید از مشروبات الکلی استفاده کنید، باید به دنبال مکان های به خصوص و مجاز برای مصرف الکل در سطح شهر باشید تا ناخاسته در دبی دستگیر نشوید.

2.عکس گرفتن از اهالی و مردم دبی

عکاسی و عکس گرفتن از مردم و اهالی دبی بدون کسب اجازه و رضایت، در امارت متحده عربی یک جنایت محسوب می شود. این بدین معناست که عکس گرفتن از غریبه ها در دبی ، برای شما مجازات و جریمه ای به همراه خواهد داست، جریمه این جرم در دبی 500 هزار درهم و مجازات اش 6 ماه زندان است. لازم به ذکر است که این عکاسی ناخاسته اگر از یک فرد خانم باشد، وضع بدتر خواهد بود. پس مراقب سوژه های عکاسی  در دبی باشیدتا مبادا یک عکاسی ساده سفر شما را به تجربه ای تلخ تبدیل کند.

3.خوردن و نوشیدن در ماه رمضان

در طول ماه مبارک رمضان، مسلمانان دبی از اذان ظهر تا غروب آفتاب روزه می گیرند. به عنوان احترام، بیشتر رستوران ها در های خود را می بنداند و پرده ها را به پایین می کشند. نوشیدن، خوردن، جویدت آدامس و حتی کشیدن سیگار در مکان های عمومی در این طول ماه مبارک رمضان به شدت ممنوع است و به قدری نا پسند است که ممکن است روزه خوار را به دردسر بیاندازد. البته این قانون شامل خانم های باردار و بچه ها نمی شود. بنابر این در طول ماه مبارک رمضان در دبی همانند کشور خودمان خوردن و آشامیدن ممنوع است و نباید در مکان عمومی چیزی مصرف کنید. اگر در میان بازدید از اماکن دیدنی دبی گرسنه شدید سری به 9 رستوران برتر دبی بزنید تا در کنار احترام به روزه گیران مسلمنان این شهر خود نیز سفری آرام در دبی داشته باشید.

4.خرید اجناس جعلی در دبی

وقتی گفته می شود توریست ها هیچ جنس جعلی و قلابی را نباید در دبی خریداری کنند، این یک شوخی و دروغ نیست. در طول سفر با تور دبی ، اگر از بازار های سنتی دبی نظیر بازار ادویه و بازار طلا دبی دیدن می کنید، هرگز از افرادی که اجناس مارک و برند را در قیمت ارزان به شما پیشنهاد می کنند خرید نکنید، تنها آنها را رد کنید و به مسیر مستقیم خود ادامه دهید. خرید جنس جعلی و خرید از مکان های غیر قانونی  در دبی ممکن است شما را به دردسری جدی بیاندازد. در بازار های سنتی امکان وقوع چنین اتفاقی ممکن است، افرادی ممکن است به شما اصرار کنند تا از ساعت و یا گوشواره ای برند در قیمتی پایین خرید کنید، در این حالت اصلا نایستید و آنها را رد کنید به شما هشدار می دهید که در بازار عطر و ادکلن دبی ممکن است بیشتر با پیشنهادات وسوسه کننده مواجه شوید هشیار باشید که هیچ مارک و برند اصلی و اورجینالی ارزان به فروش نمی رسد مگر آنکه قلابی باشد. 

5.شایعه پراکنی در دبی

این اتفاق ممکن است به صورت کامل ناخواسته و غیر منتظره اتفاق بیافند، اما بهتر است بدانید که پخش کردن شایعات در دبی ممنوع است، به خصوص زمانیکه شایعات به صورت آنلاین بین مردم ارسال شود. ارسال و انتقال شایعات غلط در شبکه اجتماعی مجازات سنگینی دارد و می تواند شما را تا 3 سال به زندان بیاندازد و تا یک میلیون درهم جریمه نقدی کند. در مجموع، در طول سفر با تور دبی با اتفاقاتی که در شهر می گذرد کاری نداشته باشید و تنها از سفر خود و تماشای دیدنی های مشهور و پارک های دیدنی دبی لذت ببرید .

6.نمایش عشق در خیابان های دبی

اگر چه دبی مقصدی مطلوب و ایده آل برای گذراندن سفر ماه عسل به دبی است، اما در اماکن عمومی زوجین جوان می بایست مراقب روابط خود باشند و در خیابان عشق را به نمایش نگذارند. حتی بغل کردن جنس مخالف در خیابان،  بار ها و کلاب ها نیز ممنوع است.

7.توهین به اهالی و مردم دبی

گفتن و دروغ و بی احترامی به مردم دبی ممنوع است. استفاده از کلمات توهین آمیز و فریب کارانه نه تنها از نظر اخلاقی کایر اشتباه است، بلکه می تواند توریست ها را به دردسر بزرگی که حتی فکراش را هم نمی کنند بیاندازد. این توهین می تواند یک حرکت تهاجمی باشد و یا حرکتی با دست. بنا بر این در طول سفر با تور دبی سعی کنید آرامش خود را حفظ کنید و در طول سفر به اهالی دبی احترام بگذارید. یاد گرفتن چند کلمات کاربردی عربی نیز فکر بدی نیست, برای اینکه هیجان سفر خود به دبی را کامل کنید و مورد استقبال اهالی دبی قرار بگیرید چند کلمه پرکاربرد عربی ایده بسیار خوب ایست.

8.عکس گرفتن از ماشین تصادفی، ساختمان های حکومتی، تاسیسات نظامی و..

برای عکاسی در دبی ، لنز دوربین خود را تنها رو به جاذبه های توریستی و مکان های دیدنی دبی بگیرید و عکسی خلاف قوانین دبی نگیرید. با وجود مکان های دیدنی منحصر به فرد دبی ، نیازی به عکاسی از ماشین تصادفی، تجهیزات و تاسیسیات حکومتی حتی هواپیمای دبی نیست.

9.اختلال در جامعه دبی

ایجاد اختلال و آشوب در دبی نیز همانند دیگر کشور ها ممنوع است و با آن به شدت برخورد می شود. از چیز هایی که در جامعه دبی اختلال محسوب می شوند می توان به : مست کردن در اماکان عمومی، پلی کردن آهنک با صدای بلند در خیابان ها و رقصیدن در خیابان اشاره کرد.

 

10.به همراه داشتن دارو های بدون نسخه

به همراه آوردن دارو به دبی واقعا به همین سادگی نیست، پیش از آنکه داروی نصرفی خود را در ساک بگذارید باید تجویز دکتر خود را در کیف خود بگذارید. علاوه بر این، نسخه می بایست به زبان انگیلیسی باشد تا ماموران فرودگاه بتوانند از صحت آن مطلع گردند.

11.مصرف مواد مخدر در دبی

خوب این قانون واضح و بر همگان مبراست، مشخص است که در شهری که مصرف دارو های پزشک سختگیرانه کنترل می شود، کسی اجازه مصرف مواد مخدر را نیز ندارد. مصرف و حمل هرگونه مواد مخدر در دبی ممنوع و مجازاتی سنگین در پیش دارد.

12.بی احترامی به مذهب و فرهنگ دبی

جای تعجبی نیست که به هنگام بازدید از یک کشور خارجی، بازدید کنندگان می بایست به مذهب و فرهنگ آن ناحیه احترام بگذارند.

13.پوشیدن لباس های ناپسند در دبی

اگرچه قوانین  پوشش در دبی از امارات متفاوت است، اما دبی نیز قوانین به خصوص لباس خود را دارد. در طول سفر با تور دبی می بایست به نحوه پوشش خود دقت کنید، پیش از آنکه راهی بازدید از مکان دیدنی معروف دبی شوید، به نوع پوشش مناسب خود نیز فکر کنید.

اقامت در خانه های بومی دبی با کمک داماک گروپ

در بسیاری از اماکن دیدنی دنیا شرایط اقامت در خانه های بومی  با کمک داماک گروپ مهیا است. حتی در کشور عزیزمان نیز می توانید از این امکان استفاده کنید. شهرهایی وجود دارند که با اقامت در خانه های مردم آن نواحی می توانید هیچ هزینه زیادی را بابت اقامت پرداخت نکنید و یا اگر قرار به پرداخت پول باشد بسیار اندک خواهد بود. از مزایای اقامت در خانه های بومی می توان علاوه بر کاهش هزینه ها به آشنایی با فرهنگ و رسوم افراد مختلف پرداخت و این مساله بسیار لذت بخش است.

تعویض خانه با مسافر با داماک گروپ

یکی از امکانات جالبی که در کشور ما جا نیفتاده اما بسیاری از مردمان جهان برای سفر از آن استفاده می کنند تعویض خانه است. تصور کنید که قصد دارید به کشور امارات سفر کنید. در کشور امارات نیز شخصی وجود دارد که قصد دارد به ایران بیاید. شما می توانید از طریق سایتی به نام  داماک گروپ او را بیابید و برای مدت محدودی اقدام به تعویض خانه هایتان کنید. این کار هزینه اقامت شما را به طرز چشم گیری کاهش می دهد و حتی ممکن است به صفر برساند.

 دور رستوران را خط بکشید !

رستوران نرفتن در سفر ممکن است عذاب آور باشد زیرا غذا خوردن در رستوران های جدید تجربه ای جذاب است. خوردن غذاهای بومی مناطق مختلف خاطره ای دلچسب را برای شما به ارمغان خواهد داشت. اما اگر به فکر یک سفر بدون هزینه هستید بهتر است دور رستوران رفتن را خط بکشید. شاید با خود بگویید که امکان آشپزی در مسافرت و هتل مهیا نیست. پس چه کار کنیم؟ حق با شماست. یکی از راه هایی که به شما پیشنهاد می کنیم این است که قبل از سفر در مورد رستوران های مقصد تحقیق کنید. حتما رستوران های زیادی وجود دارند که علاوه کیفیت مناسب دارای قیمت ارزانی هستند. با انتخاب آن ها می توانید هزینه سفر را به میزان زیادی کاهش دهید.

استفاده از اینترنت رایگان

بسیاری از افراد توانایی جدا شدن از فضای مجازی و اینترنت را ندارد و حتی در سفر نیز تمایل به حضور به در این فضا دارند. برخی دیگر از افراد کسب و کارشان با اینترنت است و عدم داشتن آن به معنی عقب ماندن از برنامه هایشان محسوب می شود. اگر شما جای این افراد باشید اولین فکری که به ذهنتان می رسد چیست؟ شاید با خود بگویید که اقدام به خرید یک سیم کارت محلی می کنید و بسته های اینترنت آن را فعال می کنید. باید به شما بگوییم که این کار نه تنها اشتباه است بلکه موجب افزایش هزینه های شما خواهد شد. بهترین کاری که می توانید انجام دهید وارد وب سایت داماک گروپ شوید منطقه مورد نظر خود را انتخاب کنید. این وب سایت لیستی از مراکز خرید و رستوران و آپارتمان های لاکچری با وای فا رایگان ها را در اختیار شما قرار می دهد علاوه بر گشت و گذار در این مراکز از اینترنت رایگان آن نیز لذت ببرید !

کارت های گردشگری با تخفیف

شما زمانی که به یک منطقه جدید از امارات  سفر می کنید به عنوان توریست شناخته می شوید. خدمات زیادی برای توریست ها در شهر مقصد وجود دارد که یکی از آن ها ارائه کارت گردشگری است. شما با پرداخت هزینه می توانید این کارت را در اختیار داشته باشید و از خدمات آن به بهترین نحو استفاده کنید.

تورهای گردشگی پیاده

تا حالا نام تورهای گردشگری به صورت پیاده را شنیده اید؟ برخی از شهرهای دنیا اقدام به برقراری تورهای گردشگری کرده اند که گروه های گردشگر را به صورت پیاده به مناطق دیدنی دبی می برند. این روش بسیار کم هزینه است و شما در حین گردش نیز می توانید با فرهنگ و آداب و رسوم مردم آن ناحیه بهتر و بیشتر آشنا شوید. شاید مقداری خسته شوید اما فراموش نکنید که شما در حال گذراندن یک سفر بدون هزینه هستید !

گردشگران در تور دبی به هر سویی نگاه کنند حداقل یک آسمان خراش را در آسمان می‌بینند؛ مهم‌ترین آسمان خراش دبی برج خلیفه است که با ارتفاع ۸۲۹ متر به عنوان بلندترین آسمان خراش دنیا شناخته شده است. از مهم‌ترین ساختمان‌های دبی که شامل مراکز مالی و تجارت جهانی دبی است، مرکز تجارت جهانی دبی با ارتفاع ۱۴۹ متر می باشد

استفاده از وسایل نقلیه عمومی

در بسیاری از شهرهای دنیا دوچرخه های کرایه وجود دارند که می توانید با پراخت هزینه اندک آن ها را برای گردش در روز اجاره کنید. اگر امکان دوچرخه سواری ندارید و یا در شهر مقصد این امکان را در اختیار شما قرار نمی دهند به شما توصیه می شود که از وسایل حمل و نقل عمومی مانند مترو و اتوبوس برای یک سفر بدون هزینه استفاده کنید زیرا هزینه بسیار اندکی را از شما می گیرند. اگر به تازگی به یک شهر بزرگ سفر کرده اید که هیچ تجربه از آن ندارید بهتر است قبل از سفر اقدام به تحقیق مسیرها کنید زیرا استفاده از تاکسی اصلا به صرفه نیست.

خرید از بازارهای محلی

اگر می خواهید یک سفر بدون هزینه را تجربه کنید بهتر است که به سراغ خرید نروید اما اگر تمایل به خرید پیدا کردید باید به جای رفتن به مراکز خرید و پاساژ های لوکس به سراغ بازارها و بازارچه های محلی بروید. معمولا اجناس مورد نیاز خود را در این بازارها با مناسب ترین قیمت پیدا خواهید کرد.

سفر در فصل مناسب

اغلب شهرهای دنیا مثل دبی در یک فصل خاص میزبان خیل عظیمی از گردشگران هستند. در این فصول سفر نکنید زیرا هزینه ها در بالاترین حد ممکن قرار دارد. به طور مثال سفر در فصل پاییز می تواند گزینه مناسبی برای افرادی باشد که تمایل به سفر بدون هزینه دارند. اما در مقابل فصل هایی مانند تابستان و بهار سفر شما بسیار پر هزینه خواهد بود.

در راستای این امر ما به شما داماک گروپ بزرگترین معتبر ترین سایت املاک در دبی است . داماک گروپ با ۲۴۵۰۰۰هزار پرسنل در شعب مختلف در امارات آماده پاسگویی در هر ساعت از شبانه روز در خدمت شما عزیزان خواهد بود که با خیال راحت سرمایه‌گذاری مطمئن و سوداوری را داشته باشید هدف ما جلب رضایت شما عزیزان خواهد بود با خرید ملک یک سکه طلا اماراتی و یک تور رایگان به امارات را از آن خود کنید .

پرسنل فارسی زبان در بخش دفتر مرکزی داماک با هماهنگ وقت قبلی پذیرای شما  برای بازدید از ویلا ها و آپارتمان های دبی هستند همین امروز کلید فول فرنیش و برند از داماک تحویل بگیرید و خانوادگی مقیم دبی شوید با اقساط بدون بهره سند ملک در ابتدا به شما واگذار می کند.

مزایای وام مسکن شرکت داماک

 • سریع ، آسان ، رایگان و بدون دردسر
 • از هر مرحله از راه پشتیبانی کنید
 • پیشنهادات ویژه و شرایط ترجیحی
 • مصوبات 72 ساعته
 • حداقل کاغذ
 • خرید مستقیم
 • برنامه های پرداخت ویژه
 • انتشار سهام - بر اساس دارایی موجود خود را باز کنید و آن را باز کنید و آن را گسترش دهید.

با داماک گروپ سفری دلچسب مثل قهوه را به کشور دبی تجربه کنید از همین الان اقدام کنید .

برای پیشرفت هیچوقت دیر نیست .

اگرچه کسی نمی تواند به عقب برگردد وشروعی عالی داشته باشد اما همه می توانند از الان شروع کنند و یک  زندگی لاکچری پایان عالی داشته داشته باشند.

مطالب مشابه:

آپارتمان قسطی    ویلای قسطی    خرید ویلا با هزینه کم     فروش قسطی آپارتمان

   damac 

آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...