خرید ملک در دبی

داماک damac بزرگترین سایت املاک دبی

انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط  بدون بهره با داماک

داماک damac با مزایای خوبی که در اختیار افراد جهت خرید ملک در دبی گذاشته هر ساله افراد زیادی را به دبی جذب می کند .

آپارتمان های فول فرنیش ، سوئیت لاکچری ، آپارتمان های لوکس ولاکچری خود را از داماک damac بخواهید با اقساط بدون سود.

مزایای خرید ملک در دبی با کمک داماک damac

1- رشد اقتصادی مداوم در دبی

زمانی که پول های خود را بر روی املاک و به خصوص مستغلات خارج از کشور سرمایه گذاری می کنید، نه تنها بر روی یک خانه یا زمین به خصوص بلکه در اقتصاد آن کشور هم سرمایه گذاری کرده اید.

یکی از مهمترین نکاتی که باید در هنگام خرید ملک در هر جای دنیا توجه کنید ، رشد اقتصادی است که در آن منطقه وجود دارد ، دبی یکی از بهترین این مناطق است. با کمک داماک damac میتوان بهترین انتخاب برای ملک را داشت. اگر می بینید که در یک منطقه نمودار رشد اقتصادی درحال حرکت به سمت بالا است، نباید در سرمایه گذاری در آن منطقه تامل کنید.یکی از این شهر ها دبی است .

یکی از بزرگ ترین فواید خرید ملک در دبی این است که اقتصاد این شهر مبتکر با سرعت خوبی رو به رشد است و وجود جاذبه های زیبا در دبی این شهر را به قطب خوبی برای مهاجرت و اقامت تبدیل کرده است.  در حالی کشور امارات که در خاورمیانه قرار دارد غنی از نفت است و اقتصاد ابوظبی ، پایتخت کشور امارات، به دلیل بحران های نفتی اخیر متحمل خسارت هایی شده است، اقتصاد دبی به شکوفایی رسیده و به عنون قهرمان برنامه ریزی و رشد اقتصادی در منطقه خاورمیانه شناخته شده است.

از زمانی که به دهه دوم این قرن پا گذاشته ایم، دبی اقتصاد خود را از درآمد های نفتی مستقل کرده است تا حدی که، درآمد های ناشی از نفت ،تقریبا ۵% درصد کل اقتصاد دبی را در بر می گیرد. این توضیحات نشان می دهد که رشد اقتصادی در امارات پس از بحران جهانی مالی در سال ۲۰۰۸ بسیار با ثبات بوده است.

خرید ملک در دبی

حرکت سعودی نمودار عملکرد سال ۲۰۱۰ به بعد و سه سال گذشته بیانگر این موضوع است که بی شک دبی بهترین مکان برای سرمایه گذاری در زمینه ملک و املاک در جهان است. با وجود داماک damac بهترین سایت املاک در دبی ، دبی را به قطب خرید آپارتمان های لوکس و ویلا های لاکچری تبدیل کرده است.

۲- رشد جمعیتی مداوم در دبی

دبی شهری بین المللی است که مردمش بیش از ۲۰۰ کشور مختلف به این جا نقل مکان کرده اند.  دبی با پیشرفتی که داشته است طی چند سال اخیر این کشور را بسیار دلنشین کرده است.

بعلاوه وجود داماک damac  بهترین سایت املاک که با فروش آپارتمان های لوکس و ویلا های لاکچری با اقساط بدون بهره در دبی این شهر زیبا را برای مهاجرت و اقامت و سرمایه گذاری دلنشین تر و بهتر کرده است.

از این رو جمعیت این شهر همواره در حال افزایش است. یکی از بزرگترین فواید خرید مستغلات در دبی این است که، مردم از سرتاسر جهان به منظور یافتن شغل بهتر و شانس های تجاری به دبی می آیند.

تمام این افراد نیازمند مکانی برای زندگی هستند. هیچ کس دوست ندارد برای زندگی کردن به هتل برود.

وجود داماک damac راهی برای خانه دار شدن شماست . داماک damacبا اقساط بدون بهره کمک میکند که افراد با خرید آپارتمان های لوکس و ویلا های لاکچری صاحب بهترین خانه ها شوند.

اگر نگاهی به آمارها بیندازیم خواهیم دید که در سال ۲۰۱۶، جمعیت به ۲٫۵ میلیون نفر رسیده است. با در نظر گرفتن همین نرخ رشد موجود در دبی ، جمعیت دبی در سال ۲۰۲۰ به ۳ میلیون نفر خواهد رسید. میانگین نرخ رشد در دبی ۴٫۷% است که با رشد اقتصادی این منطقه منطبق است.

طی چند سال اخیر تعداد مهاجرت به دبی و امارات زیاد شده است بدلیل شرایط مساعدی که در دبی وجود دارد افراد بیشتری را به مهجرت و اقامت و سرمایه گذاری در دبی تشویق می کند.

بسیاری از پروژه های جدید خانه سازی در دبی شروع به کار کرده اند تا این جمعیت رو به افزایش را اسکان دهد تا فرصت های سرمایه گذاری بیشتری را برای سرمایه گذاران فهیمی که می خواهند بازگشت سرمایه بیشتری را داشته باشند، در دبی فراهم آورند.

۳- پیشرفت و نوآوری مداوم در دبی

آیا ترجیح می دهید در شهری خانه بخرید که هیچ ایده نوآوارنه و خلاقانه ای ندارد و همیشه ایده های تکراری و کسل کننده دارد؟ درحال حاضر دبی به یکی از هوشمند ترین شهرهای جهان تبدیل شده است. همیشه چیزهای جدیدی درباره دبی وجود دارد که همین یکی از بزرگ ترین فواید خرید ملک در دبی است. دبی شهریست که دارای آپارتمان های لوکس و ویلا های لاکچری است.

 داماک damac بهترین و بزرگترین و مطمئن ترین سایت برای خرید ملک در دبی است.

دبی بخصوص طی چند سال اخیر به قطب زیبایی تبدیل شده است ، وجود جاذبه های بسیار زیبا و جاهای دیدنی دلنشینی که در دبی وجود دارد این شهر را به بهترین جا برای مهاجرت ، اقامت و سرمایه گذاری مطمئن در دبی تبدیل کرده است . داماک damac بهترین و بزرگترین و مطمئن ترین سایت املاک در دبی به شما امتیاز خرید آپارتمان های لوکس و ویلا های لاکچری در بهترین جای دبی با اقساط بدون بهره را می دهد .

   دبی شهری است  که همیشه در آن اتفاقات جدیدی رخ می دهد، جاذبه ها و دیدنی های زیادی در دبی وجود دارد که  همواره توده عظیمی از مردم را به خود جذب می کند.

مردمی که هر سال به این شهر سفر می کنند به مکانی برای استراحت احتیاج دارد. در دبی بهترین خانه های لوکس و ویلاهای لاکچری وجود دارد.  این مکان چرا خانه شما نباشد؟ با توجه به وجود داماک damac که با فراهم کردن بهترین شرایط برا خرید آپارتمان های لوکس و ویلا های لاکچری در دبی شرایط خوب و مساعدی را برای مهاجرت ، اقامت و سرمایه گذاری از طریق خرید ملک با اقساط بدون بهره فراهم کرده است.

 

۴- وزارت شادی در دبی

این ممکن است یکی از عجیب ترین فواید خرید مستغلات در دبی باشد. اما حقیقت دارد. در دبی وزارت شادی وجود دارد. دولت دبی همیشه در جهت بهتر کردن و لذت بخش کردن زندگی مردمش و شاد نگه داشتن آنها تلاش می کند. در ابتدای سال ۲۰۱۶، وزارت خانه جدیدی به نام وزارت خانه شادی به کابینه دولت امارات اضافه شد. مسئولیت اصلی این وزارت خانه محاسبه میزان شادی ساکنین دبی است و فعالیت هایی را در جهت بهبود سبک زندگی و شاد تر کردن مردمی که در امارات زندگی می کنند، انجام می دهد.

شادی و زندگی بهتر و لاکچری را در دبی با خرید آپارتمان های لوکس و ویلا های لاکچری با قساط بدون سود با  داماک damac بهترین سایت املاک تجربه کنید.

با چنین خلاقیت و فدارکاری که دولت امارات برای مردمش انجام می دهد، نمی توانید تصور کنید که چقدر سرمایه گذاریتان در دبی در سال جاری شکوفا خواهد شد. سرمایه گذاری در دبی با خرید آپارتمان های لوکس و ویلا های لاکچری مطمئن ترین و بهترین راه برای کسب و کار شما در دبی است.

۵- امنیت

در میان تمام فواید خرید مستغلات در دبی ، امنیت چیزی است که تمام ساکنین دبی از آن برخوردارند. امنیت یکی از دلایل اصلی است که مردم به دبی می آیند و زندگی جدید و خوبی را آغاز می کنند.

در حالی که بسیاری از کشورهای منطقه خاورمیانه درگیر مسایل و اختلافات سیاسی هستند، دبی یکی از با ثبات ترین شهر های منطقه به حساب می آید. دبی و امنیت آن بسیار قابل توجه است از این رو هر ساله تعداد قابل توجهی مهاجرت به دبی را مشاهده میکنیم .

 

۶- اقامت با  خرید ملک

بزرگترین فایده خرید مستغلات در دبی که میتوانید از آن بر خوردار باشید این است که شما می توانید بر اساس آنچه که در دبی خریداری کرده اید، شایسته دریافت اقامت با خرید ملک در دبی  شوید. الزامات خاصی است که شما باید به آنها منطبق شوید. دارایی هایتان نباید در گرو باشد و باید کاملا قابل سکونت باشند.

شما باید برای دریافت اقامت با خرید آپارتمان های لوکس و ویلا های لاکچری در دبی با کمک داماک damac سرمایه گذاری و خرید اموال در دبی، به اداره شهری دبی مراجعه کنید.

۷- گزینه های متنوع

زمانی که برای سرمایه گذاری در مسکن به دبی می آیید و از فواید خرید مستغلات در دبی بهره مند می شوید، گزینه های متنوعی برای انتخاب وجود خواهد داشت. دو گروه اصلی شامل اموال تجاری و مسکونی می شود.

اگر برنامه شما سرمایه گذاری در اموال مسکونی است می توانید آپارتمان های لوکس  و یا ویلاهای لاکچری  خریداری کنید و اگر می خواهید در اموال تجاری سرمایه گذاری کنید، می توانید باخرید آپارتمان های لوکس و ویلا های لاکچری با اقساط و بدون بهره با کمک داماک  damac بهترین مهاجرت ، اقامت و سرمایه گذاری را در شهر زیبا و پر جاذبه دبی تجربه کنید.

۸- هزینه پایین مالکیت

در مقایسه سایر نقاط جهان، هزینه مالکیت در دبی بسیار پایین تر است.

این یکی از بزرگترین فواید خرید ملک در دبی است و شما نمی توانید این موضوع را نادیده بگیرید. هزینه مالکیت در دبی چقدر نسبت به سایر نقاط جهان ارزان تر است.

۹- بازگشت اجاره عالی در دبی

طی چند سال اخیر دبی رشد بسیاری کرده است . دبی با جاذبه های دیدنی و امنیت و آسایشی که وجود دارد این شهر زیبا را به قطب گردشگری و مهاجرتی تبدیل کرده است وبا بازگشت اجاره های عالی شرایط را در دبی برای زندگی مناسب کرده است.

۱۰- تقدیر مناسب از سرمایه

همه ما میدانیم که درباره سرمایه گذاری بر روی زمین و مستغلات، این زمان است که همه چیز را مشخص می کند.

همین مورد درباره مستغلات هم صدق می کند مخصوصا در بازار مسکن دبی. مثلا، به دقت پروژه جدید ال مهارا را زیر نظر گرفتیم و داده های تاریخی آن را بررسی کردیم و مشاهده کردیم افرادی که در سال ۲۰۰۶ و درابتدای شروع پروژه مستغلاتی را خریداری کردند از خرید خود بسیار راضی و خشنود بوده و هستند و با توجه به اینکه داماک  damac بهترین و جامع ترین سایت فروش املاک در دبی با فروش آپارتمان های لوکس و ویلا های لاکچری به صورت اقساط بدون بهره به کمک افراد آمده است .

مطالب مشابه:

آپارتمان قسطی    ویلای قسطی    خرید ویلا با هزینه کم     فروش قسطی آپارتمان

   damac   وام و تسهیلات

اقامت خانوادگی شما در دبی با داماک

ساخت ویلا در دبی طبق سلیقه شما

داماک damac بهترین سایت املاک دبی است.

خرید ملک شما در دبی، رفع مشکل ملک شما در دوبی بصورت قانونی، فروش املاک قسطی در دوبی با وام سازنده.

. اخذ اقامت دوبی با خرید املاک و اخذ ویزای کار در دبی و ثبت شرکت در دبی با داماک damac.

 خرید ملک در امارات متحده عربی:

کشور امارات و به خصوص شهر دبی با توجه به امنیت بالا،توسعه سریع در تمام زمینه ها و به خصوص نزدیکی به ایران یکی از مهمترین گزینه های ایرانیها جهت اقامت و شروع کسب و کار می باشد.

شرایط خرید ملک برای اخذ اقامت در کشور امارات متحده عربی ( شهر دبی )

1-  ارزش ملک می‌ بایست بیش از ۱ میلیون درهم برای یک مالک باشد .

2-  در مورد املاک با چندین مالک هرکدام از سهامداران می‌بایست ۱ میلیون درهم سهم داشته باشند.

3- ملک باید تمام‌ شده و برای زندگی آماده باشد.

4- هر ۶ ماه باید تمدید شود.

5-  این امر به‌ عنوان ویزای بازدید مورد توجه است بنابراین نه خود شخص و نه وابستگان او اجازه کار در دبی را ندارند.

اخذ اقامت دو ساله کشور امارات متحده عربی ( شهر دبی )

مدارک  برای دست‌یابی به ویزا از طریق مالکیت مورد نیاز هستند:

1- قباله سند

2-  تعهدنامه خرید و فروش

3-فتوکپی پاسپورت

4- فتوکپی ویزا

5- ۶ قطعه عکس

خرید ملک و اجاره آپارتمان قسطی یا ویلای قسطی در دبی با داماک damac.

برای انتقال ملک در دبی هزینه های قانونی وجود دارد که با داماک damac همه ی آنها را بررسی میکنیم.

1-   دو الی پنج هزار درهم بسته به شرکت سازنده NOC

2-   هزینه انتقال سند 4 درصد

3-  کمیسون آژانس املاک 2 درصد

4- دو الی چهار هزار درهم هزینه دفاتر انتقال سند.

دلایل خرید ملک در کشور امارات متحده عربی  (دبی ، ابو ظبی ، شارجه ، عجمان ، فجیره ، ام القوین ، راس الخیمه)  :

1-  شهر دبی درحال رشد سریع اقتصادی است.

2-  درسال های گذشته این رشد حدود 25% در سال بوده است.

3-  شهر دبی به یک شهر بین المللی تبدیل شده است.

4- تقاضا برای خرید ملک بیشترازساخت آن است.

شما عزیزان میتوانید جهت خرید و یا اجاره انواع ملک مانند مسکونی اعم از ویلا و آپارتمان واحدهای تجاری و غیره با مشاورین املاک داماک damac در ارتباط باشید.

ملک ارزان قیمت در دبی با گرفتن ویزا :

همانطور كه ميدانيد با خريد ملك به ارزش بيش از يك ميليون درهم دولت إمارات به شما و خانواده شما اقامت بلند مدت ارائه ميكند

آنچه ما به شما پيشنهاد ميكنيم خريد ملک در منطقه اسپورت سيتي دوبي به ارزش ٨٣٠٠٠٠ درهم (790میلیون تومان) ميباشد و تنها در اين مورد استثنائي به شما اقامت دائم هم تعلق ميگيرد.در این مورد با مشاورین املاک داماک damac بیشتر در ارتباط باشید.

با توجه به اینکه نموداراملاک امارات بصورت سینوسی سالانه در حال تغییر است، در حال حاضر در پایین ترین قسمت سینوس قیمتی ملک دبی قرار داریم و خریدارانی که قصد سرمایه گذاری در ملاک دبی را دارند الان بهترین زمان برای سرمایه گذاری می باشد.

در صورتیکه مایل به گرفتن اقامت هستید، باید ملک بالاتر از یک میلیون درهم خریداری بفرمایید ولی با خرید املاک ارزانتر نیز می توانید سند دریافت نمایید و ملک خود را اجاره دهید،با توجه به اینکه ملک شما به دلار خواهد بود همیشه با ارزش دلار نیز ذخیره می شود و با این نوع سرمایه گذاری همیشه پول سرمایه گذار در بالاترین موقعیت ارزی قرار خواهد داشت و اینگونه سرمایه گذار مطمئن خواهد بود که ارزش سرمایه اش کم نمی شود و و ده درصد از ارزش ملک او در سال از طریق اجاره ی ملک به او باز میگردد .

اگر قصد سرمایه گذاری در املاک و ساخت و ساز در دوبی را دارید و یا تصمیم گرفته اید که با فروش ملک یا املاک خود در دبی یا خرید ملک در آنجا، به سود برسید یا اقامت دبی را بگیرید، با مشاورین داماک گروپ damac  در ارتباط باشید.ملک شما در دوبی اعم از آپارتمان، ویلا، شرکت و... در صورت مناسب بودن قیمت، در اسرع وقت به فروش خواهد رسید.

داماک  damacبه آنچه انجام میدهد افتخار میکند.

داماک گروپ damac بهترين انتخاب براي شما.با داماک رویاهای خود را به واقعیت تبدیل کنید.

مطالب مشابه:

آپارتمان      ویلا     دفتر کار

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...