خریدو فروش زمین

داماک گروپ بزرگترین سایت املاک دبی

آیکون تاورز برنده جایزه زیباترین سازه لوکس جهان

انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط  بدون بهره با داماک

آشنایی با پروژه های ساخت و ساز زمین ویلا در دبی با داماک   damac

 خریدو فروش زمین در بهترین منطقه دبی" خرید زمین و باغ جنگلی دبی"  خرید ویلا دوبلکس  در دبی را به ما بسپارید داماک damac جامع ترین سایت املاک در دبی همراه همیشگی شما میباشد.

با  داماک Damac زندگی لاکچری در دبی را تجربه کنید.

17 نکته که در مدیریت پروژه ساخت و ساز  زمین ویلا در دبی به آن‌ها نیاز دارید!

مدیریت پروژه ساخت و ساز، مجموعه فعالیت‌هایی است که برای انجام بهتر پروژه‌های ساختمانی انجام می‌شود. همانطور که می‌دانید تمام مراحل یک پروژه ساختمانی در دبی با همکاری تیم بزرگ داماک damac، یکی پس از دیگری انجام می‌شوند. تمام اعضای تیم، مسئولیت‌های زیادی را برای اجرای بهترین پروژه‌ها بر عهده دارند. هر تیم کوچک در یک شرکت بزرگ ساختمانی، یک سری عملکردهای مشخص را اجرا می‌کند.

مدیریت پروژه ساخت و ساز دبی هم به شرکت‌های پیمانکاری ساختمانی کمک می‌کند و هم برای کارفرما نتایج مثبتی را در بر خواهد داشت و نتیجه کلی تمام این فرآیندها، پایان پروژه ساخت و ساز به بهترین شکل و با بالاترین کیفیت و استانداردها می‌باشد.

با توجه به اهمیت مدیریت پروژه ساخت و ساز دبی در پیشبرد این قبیل پروژه‌ها، لازم است درباره اصطلاحاتی که در این حوزه مطرح می‌شوند صحبت کنیم؛ همچنین لازم است توضیح و تفسیر مشخصی از مدیریت کنترل پروژه داشته باشیم.

اگر به عنوان کارفرما قرار است یک پروژه ساختمانی را به شرکتی واگذار کنید و یا به عنوان شرکت مجری پروژه‌های ساختمانی، فعالیت می‌کنید، قطعاً نیاز دارید یک سری از نکات جامع و راهکارهای کاربردی را برای مدیریت پروژه ساخت و ساز مورد توجه خود قرار دهید. بر همین اساس، در قسمت اول به برخی از واژه‌ها و اصطلاحات رایج در این حوزه می‌پردازیم.

و سپس، به چند نکته مهم درباره مدیریت پروژه و کنترل پروژه را معرفی می‌کنیم.

مدیریت پروژه ساخت و ساز دبی؛ اصطلاحات و تعاریف ساخت و ساز توسط داماک damac

1- مدیریت کنترل پروژه  توسط داماک گروپ چیست؟

همانطور که از نام این عبارت برمی‌آید، مدیریت کنترل پروژه به فعالیتی گفته می‌شود که موقعیتی را فراهم می‌سازد تا تمام مراحل پروژه در یک بازه زمانی مشخص با بهترین عملکرد به پایان برسد.

کنترل پروژه از نظر سرعت انجام پروژه و بهینه‌سازی هزینه‌های ساخت و ساز بسیار اهمیت دارد. تمام مهندسانی که در حوزه ساخت و ساز فعالیت می‌کنند، به مدیریت پروژه ساخت و ساز تسلط دارند. فراموش نکنید که در این حوزه، تجربه و مهارت کافی در برنامه‌ریزی زمانی، مدیریت هزینه‌ها، برآورد هزینه و همچنین تجزیه و تحلیل ریسک در پروژه از اهمیت بالایی برخوردار است.

2- کنترل کیفیت پروژه ساخت و ساز داماک گروپ چیست؟

کنترل کیفیت به معنای ارزیابی تمام مراحل پروژه است، به نحوی که ثابت کند تمام مراحل با کیفیت بالا اجرا شدند. زمانیکه مهندس ناظر، کیفیت پروژه را بر عهده دارد در حقیقت کمک می‌کند استانداردها در تمام مراحل رعایت شوند.

3- برآورد هزینه‌های پروژه ساخت و ساز توسط داماک damac

برآورد هزینه‌های پروژه عبارت است از تخمین زدن تمام هزینه‌هایی که در ابتدای پروژه ساختمان‌سازی در میانه مراحل کار و هزینه‌های جانبی به وجود خواهد آمد. مدیریت هزینه‌های پروژه و تخمین زدن مقداری که تا پایان عملیات نیاز است، بخش مهمی از مدیریت پروژه ساخت و ساز محسوب می‌شود.

 

وارد شدن به بحث ارزیابی و برآورد هزینه‌های پروژه، دنیای بزرگ و پیچیده‌ای است که مطرح کردن آن نیاز به یک مطلب جداگانه دارد. اما لازم به ذکر است که هرگونه اشتباه در تعیین هزینه‌ها برای یک پروژه منجر به شکست یا آسیب‌های جبران ناپذیر در حوزه مدیریت مالی برای هر دو طرف قرارداد خواهد شد.

17 نکته مهم برای مدیریت پروژه ساخت و ساز"

نکته شماره ۱: پروژه‌های ساختمانی و تاسیساتی مسئولیت‌های زیادی را به شرکت پیمانکاری تحمیل می‌کند، بنابراین به عنوان یک شرکت پیمانکاری حتماً باید از مهارت‌ها و تخصص‌های لازم در صنعت ساختمانی برخوردار باشید. تنها در این صورت است که می‌توانید پروژه‌های را با موفقیت به پایان برسانید.

نکته شماره ۲: در مدیریت پروژه ساخت و ساز تمام تلاش مهندسان بر این است تا مراحل ساختمان‌سازی را با هماهنگی بیشتری پیش ببرند و بنابراین، اهداف کلی و جزئی حائز اهمیت است. این اهداف می‌تواند در بخش‌های اجرایی، زمان انجام پروژه، کیفیت، استانداردسازی و هزینه‌ها منعکس شود.

نکته شماره ۳: مدیریت پروژه ساخت و ساز صرفاً به پروژه های ساختمانی منتهی نمی‌شود. پروژه سازه‌ها، پروژه‌های عمرانی ساخت و ساز واحدهای تجاری، صنعتی و نظایر این‌ها نیز در این دسته قرار می‌گیرند.

نکته شماره ۴: شرکتی که به عنوان پیمانکار کلیه مراحل پروژه‌های ساخت و ساز را برعهده می‌گیرد باید قدرت اجرایی بالایی داشته و بتواند چشم اندازهای پروژه را در چند ماه آینده پیش‌بینی کند؛ ارتباط موثر با تمام سازمان‌های مشابه داشته باشد و همچنین از دانش عملکردی و تجربه کافی برخوردار باشد. این چنین شرکتی قطعاً باید دارای قدرت حل مسئله بوده و مدیریت بحران را به خوبی اجرا کند.

نکته شماره ۵: افرادی که مدیریت پروژه ساخت و ساز دبی را برعهده دارند، در حقیقت در حال مدیریت چندین زیرشاخه در این حوزه هستند؛ مدیریت هزینه، مدیریت زمان، مدیریت قراردادها، مدیریت ایمنی و استاندارد، مدیریت نیروی انسانی، نمونه‌ای از مهم‌ترین زیرشاخه‌های مدیریت پروژه هستند.

نکته شماره ۶: برنامه مدیریت پروژه ساخت و ساز دبی در بخش اجرایی، مهندسان و مدیران عامل و شرکت پیمانکاری به طور دقیق، نقش‌های هر گروه را مشخص می‌کند و مسئولیت‌های معینی را به آن‌ها واگذار می‌نمایند. در پایان، هر گروه باید وظایف محول شده را به خوبی انجام داده و نتایج را ارائه دهند.

نکته شماره 7: قدرت تصمیم‌گیری در تمام شرایط، یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی است که در مدیریت پروژه ساخت و ساز دبی اهمیت دارد. یک پیمانکار باید ایمنی و استاندارد محیط کار و هر یک از کارگران را تامین کند؛ همچنین تصمیم‌گیری در مواقع بحرانی و مدیریت ریسک، نمونه‌ای از این موارد هستند.

نکته شماره ۸: شرکت پیمانکاری از بهترین مهندسان تشکیل شده است، بنابراین توانایی‌های لازم را برای پیش‌بینی تمام مراحل پروژه دارند. همچنین قدرت ارزیابی عملکرد هر یک از اعضای گروه و پیشرفت پروژه بر عهده این مجموعه است.

در ادامه با داماک damac  برند ترین سایت املاک در ارتباط باشید.

نکته شماره ۹: برای اجرای پروژه‌های وسیع که به مدیریت پروژه ساخت و ساز دقیق‌تر و طولانی‌تر نیاز دارند، فرایند ارزیابی اولیه در تمام حوزه‌ها باید با حساسیت بیشتری انجام شود.

نکته شماره ۱۰: همانند سایر معاملات بازار املاک، قراردادهای پیمانکاری باید قانونی بوده و تمام اسناد و مدارک ارائه شده معتبر باشند. مدیریت پروژه ساخت و ساز دبی برای پروژه‌های غیر قانونی، عملاً یک کار بیهوده بوده است و با ریسک بالایی همراه است.

نکته شماره ۱۱: هماهنگی بین تیم‌های کاری در پروژه‌های ساختمانی و عدم نظارت شرکت پیمانکار بر فعالیت‌های گروه خود می‌تواند مشکلات جدی و آسیب‌های جبران ناپذیری به کل پروژه وارد کند. بازرسی دوره‌ای در تمام مراحل، یکی از بخش‌هایی است که در مدیریت پروژه ساخت و ساز دبی مورد توجه قرار می‌گیرد، بنابراین دستورالعمل‌های خاصی از سوی شرکت در این حوزه وضع می‌شود.

نکته شماره ۱۲: بسیاری از نرم افزارهای مرتبط وجود دارند که فرایند مدیریت پروژه ساخت و ساز در دبی را راحت‌تر می‌سازند. بنابراین شرکت‌های پیمانکاری موظفند نرم افزارهای مورد نیاز خود را تهیه کرده و به اعضای گروه خود آموزش دهند.

نکته شماره ۱۳: قدرت تصمیم‌گیری و مدیریت بحران در مدیریت پروژه ساخت و ساز دبی بسیار مهم است. استفاده از این مهارت، زمانی کاربردی‌تر خواهد بود که در مراحل پروژه مشکلاتی در مدیریت هزینه‌ها به وجود آید یا به دلیل عدم تامین مصالح اولیه، پیمانکار دچار دردسرهایی شود. همچنین بروز حوادث غیر مترقبه یا آسیب‌های جانی برای کارگران در این دسته قرار می‌گیرند.

نکته شماره ۱۴: تمام فعالانی که در حوزه پیمانکاری، پیمانکاری عمومی، مدیریت کارگاه، کنترل ایمنی و کنترل خسارت، مدیریت هزینه‌ها و تامین مصالح اولیه برای پروژه‌ها و غیره فعالیت دارند، باید از اصول مدیریت پروژه ساخت و ساز مطلع باشند.

نکته شماره ۱۵: فردی که مدیریت پروژه را برعهده دارد باید از اولین مرحله قرارداد، ارزیابی، اجرا، نظارت، کنترل و تا پایان پروژه، تمام مسئولیت‌ها را بر عهده بگیرد. مدیر پروژه وظیفه دارد تیم قوی را برای هر یک از اهداف خود انتخاب کند.

نکته شماره ۱۶: مدیریت منابع مالی در مدیریت پروژه ساخت و ساز  دبی بسیار مهم است؛ همچنین لازم است در حین انجام پروژه تمام منابع، بهینه‌سازی شوند.

نکته شماره ۱۷: جمع‌آوری گزارش و ارائه آن به سرپرست پروژه برای تمام تیم‌هایی که یک پروژه را به پیش می‌برند الزامی است.

همیشه دبی پروژه های فوق العاده جذابی از جاذبه های گردشگری جدید گرفته تا آسمان خراش های عجیب و غریب، در برنامه خود دارد! همین الان هم در دبی ساختمان های بسیار جذابی وجود دارد، مثلا بلندترین ساختمان جهان، بلندترین هتل، بزرگترین جزیره مصنوعی و بزرگترین مرکز خرید دنیا در دبی ساخته شده اند. اما دقیقا زمانی که با خودتان می گویید که دبی از این بهتر و جذاب تر نمی تواند باشد، دبی از جاذبه های گردشگری جدیدش رونمایی می کند!

برنامه ریزی و آینده نگری اماراتی ها واقعا حیرت انگیز میباشد.

در ادامه"

ده پروژه برتر دبی تا سال ۲۰۲۰ را توسط داماکDAMACبیشتر بشناسید.

دبی تا سال ۲۰۲۰ هم‌زمان با زمان برگزاری نمایشگاه ملی دبی، شاهد تغییرات شگفت در مورد سازه‌های معماری خواهد بود. در ادامه توسط داماک DAMAC با ده مورد از این سازه‌ها آشنا شوید.

دولت امارات متحده عربی، در راستای برنامه‌های توسعه دبی به‌عنوان یکی از قطب‌های گردشگری، با شرکت‌های بزرگی دست به همکاری زده است تا بتواند دبی را تبدیل به یکی از قطب‌های گردشگری خاورمیانه کند. یکی از جدیدترین پروژه ‌های درحال‌توسعه در دبی، پروژه مجموعه آل مازار است که در نمایشگاه بین‌المللی دبی از آن پرده برداشته خواهد شد.

ارزش مالی پروژه‌هایی همانند جزیره دریای آبی، خلیج هاربر (Creek Harbor)، کانال آبی دبی (Dubai Water Canal) و پارک‌های دبی چندین یک میلیارد است. تمامی این پروژه‌ها برای رونمایی در نمایشگاه ۲۰۲۰ آماده‌سازی و افتتاح خواهند شد. در ادامه به ده مورد از بزرگ‌ترین پروژه‌های درحال‌توسعه در دبی اشاره خواهیم کرد.

با داماک DAMACهمراه باشید.

۱. موزه آینده (Museum of the Future)

شیخ حمودا بن محمد بن رشید آل مکتوم، رئیس شورای اجرایی دبی و همچنین رئیس هیئت‌امنای موزه آینده، دستورالعمل‌های اجرایی و مالی برای تکمیل سریع‌تر این پروژه به‌عنوان منبع الهام و نوآوری برای سایر سازه‌ها، داده است. این پروژه در سال ۲۰۱۰ در نزدیکی منطقه خیابان برج‌های امارات (Emirates Towers) و جاده شیخ زاید (Sheikh Zayed) ساخته و در حال تکمیل است.

پیش‌بینی شده است که این پروژه در سال ۲۰۱۷ به پایان برسد. این سازه به بازدیدکنندگان امکان تعامل با آینده را در سازه‌ای که فراتر از زمان خودش در جهان محسوب می‌شود، می‌دهد. در این موزه اجلاس‌های بین‌المللی علمی، دوره‌های پیشرفته و کارگاه‌های تخصصی در زمینه طراحی و نوآوری‌هایی که جدیدترین یافته‌های علمی، نگرش‌ها و طرح‌های نظری و عملی را پوشش می‌دهند، برگزار خواهد شد.

۲. جزیره آب‌های آبی (Bluewaters Island)

پروژه جزیره آب‌های آبی با نصب بزرگ‌ترین چرخ فلک با نام چشم دبی (Dubai Eye) آغاز شد. این چرخ فلک بزرگ‌ترین نمونه مشابه در جهان است. مبلغ چهارصد و هفتاد و پنج میلیون درهم برای این پروژه در نظر گرفته شده است. این پارک دارای راه‌های دسترسی به سایر نقاط دیدنی است.

در کنار این چرخ فلک پروژه های کوچکی همانند مجتمع‌های مسکونی، مهمانسراها و امکانات سرگرمی دیگر هم احداث خواهد شد. هتلی که در کنار این مجموعه قرار دارد، پنج ستاره است که امکان اقامت به گردشگران را در این نقطه تسهیل کرده است. پیش‌بینی‌های انجام‌شده نشان می‌دهد که سالانه حدود سه میلیون نفر از این مرکز دیدن نمایند. جزیره در کنار آب‌های جمیرا واقع‌شده است.

این چرخ فلک بزرگ‌ترین نمونه مشابه در جهان است.

۳. قاب دبی (Dubai Frame)

شهرداری دبی قصد دارد که قاب دبی را تبدیل به اولین مقصد گردشگری و توریستی جهان کند. در گفتگویی که حسن ناصرلوتاه انجام داده است، اشاره کرده که قصد داریم این قاب به جاذبه شماره یک دنیا شود. محل قرارگیری این قاب پارک زابل (Zabeel Park) است که از یک‌سو نما به دبی در حال پیشرفت و از یک سمت نما به دبی قدیم را به چشم جهانگردان ارائه می‌دهد.

۴. خلیج هاربر (Creek Harbour)

محل قرارگیری این سازه سه برابر وسعت منطقه مرکزی دبی است و در کنار خلیج و رأس الخور واقع شده است. این مجتمع شامل هشت میلیون فوت مربع فضای تجاری، نه هزار و سی واحد مسکونی، ۲۲ هتل با ۴۴۰۰۰ اتاق خواهد بود. فاز اولیه خلیج دبی که شامل شش برج بوده رونمایی شده، ولی جزییات دقیقی از برج‌های دوقلو منتشر نشده است.

۵. کانال آبی دبی (Dubai Water Canal)

اداره راه و حمل ‌و نقل دبی، خبر تکمیل سی و سه درصدی این پروژه دو میلیارد دلاری را تائید کرده است. این پروژه از سه جاده اصلی دبی، به ترتیب آل واصل، حمیرا و شیخ زاید عبور می‌کند که تمامی پل‌های این مسیرها باید زیرسازی و روسازی شده باشند. نکته جالبی که در مورد این کانال‌ها وجود دارد، انجام هم ‌زمان عملیات ساخت در یک نقطه و عملیات پیش‌سازی در نقطه دیگر است که به سرعت بخشیدن در تکمیل این مسیر کمک فراوانی کرده است. طول این آب راه یا کانال حدود سه کیلومتر است و از سال ۲۰۱۳ شروع به ساخت کرده است، وسعت این کانال در حدود هشتاد در صد و بیست متر هست که بندر تجاری را به دریایی خلیج‌فارس اتصال می‌دهد.

با داماک DAMACبه دبی سفر کنید و از همه ی این جاذبه های دیدنی بازدید نمایید.

۶. پارک موضوعی دبی (Dubai theme parks)

خبر تکمیل هفده درصدی محل‌های استراحتی و اماکن این شهربازی و همچنین تکمیل چهل درصدی وسایل تفریحی و عملیات مهندسی تائید شده است. این پارک شامل سه پارک کوچک است که هرکدام از آن‌ها تا سال ۲۰۲۰ به‌صورت کامل افتتاح خواهند شد. ازجمله این پارک‌ها به پارک بالیوود که مختص به اجرا برنامه‌های سینمای هند و همچنین پارک قهرمانان مخصوص بچه‌های ۲ تا ۱۲ ساله است، می‌توان اشاره کرد.

۷. جزیره دیرا (Deira Island)

شرکت نخیل مزایده ساخت و ساز این پروژه را برنده شد و از همان زمان شروع به ساخت و ساز آن کرده است. این سازه هم‌اکنون با همکاری شرکت‌های خارجی ازجمله شرکتی از اسپانیا در حال ادامه است. وسعت این سازه دریایی به هزار و ششصد هکتار می‌رسد که در حدود هفتصد و پنجاه خانه در آن قرار خواهد گرفت.

همچنین چهل کیلومتر خط ساحلی را به خط ساحلی دبی اضافه خواهد کرد. سه هکتار از این فضا برای هتل‌سازی؛ چهارصد و بیست و چهار هکتار برای ساخت ‌و سازهای متفرقه استفاده خواهد شد. شرکت سازنده در نظر دارد یک بازار به سبک عربی که شامل هزار و چهارصد مغازه خرده‌فروشی باشد را در این مکان تأسیس نماید. از دیگر امکانات در نظر گرفته‌شده در این محل می‌توان به فروشگاه‌های بزرگ زنجیره‌ای و رستوران‌ها اشاره کرد. همچنین امفی تئاتری با گنجایش سی هزار نفر، دریاچه‌ای برای اسکان کشتی‌های تفریحی و امکانات تفریحی دیگر در این جزیره ساخته خواهد شد.

وسعت این سازه دریایی به هزار و ششصد هکتار می‌رسد.

۸. شهر بن رشید آل مکتوم (MBR City)

شهر بن رشید یکی از پروژه‌هایی است که میدان صبحا (Meydan Sobha)، عهده‌دار ساخت آن شده است. این پروژه در دو فاز جداگانه ساخته می‌شود. این پروژه شامل ۸٫۸ کیلومتر مسیر دوچرخه‌سواری به‌سرعت در حال رشد و توسعه است. در حال حاضر بیش از چهار هزار کارگر در این محل مشغول به کار هستند که در تخمین‌های پایان کار، این تعداد به هفت هزار نفر خواهد رسید.

این شهر شامل چهارده کیلومتر خط ساحلی مصنوعی است که بزرگ‌ترین ساحل مصنوعی جهان به‌حساب می‌آید، همچنین هزار و صد هکتار تالاب در این منطقه به‌صورت مصنوعی ایجاد خواهد شد. این پروژه همراه با تکمیل تمامی مراحل مسکونی تا سال ۲۰۲۰، قابل سکونت و استفاده خواهد بود.

۹. شهر علاءالدین (Aladdin City)

شهرداری دبی با الهام گرفتن از داستان‌های علاءالدین و سندباد در حال تکمیل پروژه شهر علاءالدین است. عبدالله محمد رفیع، معاون مدیر مهندسی وزارت امور خارجه و برنامه‌ریزی امارات در مصاحبه‌ای گفته این پروژه یکی از بزرگ‌ترین و بی‌نظیرترین سازه‌های دنیا است که برای ساخت آن باید با مهندسان، مؤسسات دولتی دیگر در دبی و سایر نقاط دنیا همکاری داشت.

حسین ناصر لوتا مدیرکل شهرداری، افزود این پروژه از سال ۲۰۱۸ شروع خواهد شد و تمام بودجه آن به‌صورت کامل تأمین شده است. پروژه شهر علاءالدین شامل سه برج است که به‌وسیله یک سطح متحرک به یکدیگر وصل هستند.

۱۰. ساحل المنظور (Al Mamzar Beachfront)

 این پروژه در حدود نه میلیون فوت مربع است و چهار هزار واحد مسکونی، سیصد اتاق، دویست و پنجاه هزار مترمربع امکانات رفاهی و تجاری و ۵٫۳ کیلومتر راه‌آهن دارد. طراحی این پروژه به پایان رسیده و همه چیز برای ساختن آن آماده است.

معمولا چرخه عمر یک پروژه معمولی به شرح زیر است:

 • برنامه ریزی
 • مهیا سازی
 • اجرا

تکمیل است که برای حل آن برنامه ای تدوین شده است.

هر فاز، اهداف، ابزار، فعالیت ها و مهارت های خاص خود را می طلبد. مدیر پروژه باید با تعیین اهداف و بسترسازی برای انجام فعالیت ها و با استفاده از ابزار و مهارت های مورد نیاز کار را انجام دهد.

پروژه کاری است که باید انجام شود و نقطه پایان مشخصی دارد. معمولا در کسب و کار، پروژه مجموعه ای از فعالیت های مرتبط به هم است که ممکن است با همکاری گروهی از افراد و در یک بازه زمانی مشخص برای مثال یک تا 18 ماه انجام شود.

داماکDAMAC آماده انتقال سند با پیش پرداخت بدون بهره.

دبی در حال تبدیل شدن به یکی از مدرن و رویایی ترین مقاصد گردشگری دنیا می باشد. شهری که بیشترین رکوردهای جهان را به خود اختصاص خواهد داد. در این مطلب به شما جدیدترین پروژه های معماری شهر دبی را معرفی خواهیم کرد و در تلاش هستیم که در آینده‌ای نزدیک به معرفی سایر پروژه ‌های منحصر به‌فرد دبی نیز بپردازیم.
همه ساله بناهای منحصربه‌فردی در دبی ساخته می‌شود که حتما نام برخی از آنها برای شما هم آشناست، با داماک DAMACباشید تا عجیبترین معماری‌های دبی را که به زودی به بهره‌برداری خواهند رسید را بیشتر بشناسیم.

جدیدترین پروژه های معماری در شهر دبی را با داماک DAMACتجربه کنید.:

 

شهر الحبتور | Al Habtoor City

الحبتور درواقع نام سه هتل مجلل است که به همراه یکدیگر به عنوان شهر الحبتور شناخته می‌شوند. طراحان و معماران خلاق گردهم آمدند تا بناهایی رویایی و خاص را بسازند، هتل هایی که همگی 5 ستاره هستند. این هتل ها 1600 اتاق را در اختیار میهمانانشان قرار خواهند داد. هزینه احداث مجموعه در حدود 816 میلیون دلار تخمین زده شده و هنوز مشخص نیست که با همین هزینه به اتمام خواهد رسید یا خیر.

اسکله دبی  dubai waterfront

اسکله دبی قرار است در ساحل خلیج فارس ساخته شود. این پروژه نمادی از پیشرفته ترین تکنولوژی های دبی است که شامل 4 بخش مجزا از جمله شهر آل سور، بلوار، مارینا (بخش ساحلی) و تفرجگاه ها می باشد. ساخت این شهر نمادی از تلفیق زندگی و تکنولوژی در دبی می باشد و لقب بزرگترین اسکله ساخت بشر در دنیا را به خود اختصاص داده است. از نکات جالب توجه پروژه اسکله دبی قراری آن در کنار جریزه نخل یا پالم می باشد و به همین خاطر توانسته نظر گردشگران را به خود جلب کند.

پروژه های پیشنهادی دبی توسط داماک DAMAC:

خانه رویاهای خود را در دبی بخرید و از پیشنهاد معامله های منحصر به پایان سال برخوردار شوید

 

پروژه های دیگر برای این پیشنهاد در دبی:

تکمیل شده

 • آلما
 • اصیل
 • گلف پالاس
 • لا آونیدا
 • میرادور
 • لی لا
 • رییم
 • یاسمین
 • رزا
 • سامارا
 • در حال ساخت
 • کاملیا (۴.۵۰٪)
 • از دیگر پروژه های دبی میتوان بهروژه های زیر اشاره کرد:
 • _عربین رنچز
 • یکی از مجتمع های زندگی ویلایی پرطرفدار در دوبی
 • _دانتون دوبی
 • تمام چیزهایی که این محله مدرن برای ارائه به محلی ها و توریست ها دارد
 • کریک هاربور دوبی
 • مشاهده آپارتمان های لوکس در توسعه اسکله نمادین کریک هاربور دبی
 • ایالت دبی هیلز
 • ترکیب بی نظیر سرسبزی، تجمل و زندگی در فضای باز در دبی
 • دوبی مارینا

مجتمع لوکس در کنار اسکله با امکانات درجه یک یکی از پرطرفدار ترین مجتمع های دبی است.

اعمار ساوت

تعریف جدیدی از تجربه زمین گلف.سبکی جدید از زندگی را در امار جنوبی کشف کنید

اینبار باهم نگاهی کردیم به برترین و خاصترین بناها و سازه‌هایی که در دبی ساخته شده و در دنیا بی‌همتا یا کم نظیر هستند، نظر شما در رابطه با این موارد چه بود؟ آیا تاکنون به دبی سفر کرده‌اید؟ به نظر شما زیباترین مکان موجود در دبی کجاست؟

"بهترین هتل ها در دوبی مارینا:

دبی مارینا در همسایگی و نزدیکی های هتل های بسیار است.همین امر باعث می شود تا نقاط مهمی برای گردشگران و ساکنان به طور یکسان باشد. ما لیستی از بهترین هتل های مارینا دبی را گرد هم آورده ایم.

هتل آدرس دبی مارینا دبی(Address Dubai Marina)

هتل آدرس دبی مارینا 5 ستاره است که به طور مستقیم با Dubai Marina Mall در ارتباط است. تمام اتاق ها با منظره ای خیره کننده دریایی و دسترسی به بسیاری از امکانات مجلل مانند آبگرم ، مرکز تناسب اندام ، استخر بی نهایت و… می باشد.

هتل لی رویال مریدین بیچ ریزورت اند اسپا دبی(Le Royal Meridien Beach Resort & Spa)

هتل لی رویال مریدین بیچ ریزورت اند اسپا دبی یکی دیگر از اقامتگاه های 5 ستاره ای است که مشرف به دریا است. هتل استخرهای شنا و زمین تنیس را به عنوان امکانات ورزشی برای مهمانان ارائه می دهد. کسانی که به دنبال گزینه های ناهار خوری هستند می توانند از 14 فروشگاه در هتل خود بازدید کنند یا پیاده روی کوتاهی را به JBR داشته باشند.

هتل لا وردا سوئیت دبی(La Verda Suites & Villa)

هتل لا وردا سوئیت دبی یک تجربه هتل متفاوت است ، زیرا دارای خواص بزرگ تری از جمله ویلا و پنت هاوس های دوبلکس است ، میهمانان می توانند از خدمات 24 ساعته باتلر نیز استفاده کنند. این هتل همچنین خدمات حرفه ای و فعالیت هایی را برای کودکان طراحی کرده است.

هتل گرون هاس دبی (Grosvenor House)

هتل گرون هاس دبی یک هتل زنجیره ای لوکس است به این معنی تجارب معتبر و منحصر به فرد را ارائه می دهد. 750 اتاق مهمان ، استخر تراس و ساحل اختصاصی دارد.

3"برج الماس مارینا دبی(Marina Diamonds):

محبوب ترین برج در منطقه مارینا برج الماس است. این یکی از هفت ساختمان مسکونی بهترین امکانات را در سبک زندگی به صاحبان خانه ارائه می دهد. اجاره آپارتمان ها در این برج دبی مارینا به طور متوسط حدود 13 تا 24 هزار دلار برای یکسال است است. خانواده هایی که به دنبال جابجایی به ساختمان معتبر هستند می توانند آپارتمان های 5 خوابه ای را انتخاب کنند که اجاره آنها از 85.000 برای یکسال دلار است. برج الماس به دلیل منظره های بی نظیرش از مارینا و شهر مشهور است ، که طبقه های بالاتر برای کسانی که به دنبال منظره های دریایی هستند مطلوب تر می شود.4 برج دیگر با نامهای(Marina Pinnacle, DEC Towers, Marina First Tower,  Al Shebani Residence) لیست بهترین برج های مارینا دبی را گرد هم آورده اند.

اطراف دبی مارینا:

:فرودگاه بین المللی دبی حدود 25 دقیقه با هتل فاصله دارد (از طریق جاده شیخ زاید)

6 دقیقه رانندگی برای رسیدن به جاده شیخ زاید (بسته به ترافیک)

مرکز تجاری Dubai Media City دوازده دقیقه با هتل فاصله دارد ، در حالی که DIFC با 20 دقیقه رانندگی است

برج خلیفه ، بلندترین ساختمان جهان ، 20 دقیقه با هتل فاصله دارد

حتما درسفر به دبی" دبی مارینا را در لیست بازدید خود قرار دهید.با داماک damac بهترین سفرهارا تجربه کنید.

داماک گروپ چیست ؟

سوالی است که بیش از نیمی از جمعیت دنیا پاسخ آن را می دانند . اگر شما جزو نیم دیگر هستید برای اطلاع به حضور محترمتان ، تیتر وار بیان می کنیم که داماک بزرگترین و برند ترین شرکت ساختمانی در جهان است .

خلاقانه فکر می کند ، لاکچری می سازد چون در درجه اول به شما به عنوان جزئی از خانواده بزرگ داماک می نگرد بعد به عنوان یک مشتری . لابد می دانید که برند های معروف جهانی ورساچی ، بوگاتی ، جاست کاوالی ، تایگروود ، پارامونت ، ترامپ ، فندی که نام آشنای تمام جهانیان هستند تنها بخشی از زیر مجموعه داماک در بخش دکوراسیون و فرنیش آپارتمان ها و ویلاهای داماک میباشد . توضیح بیشتر در مورد داماک فقط حرف و حدیث است پس از شما دعوت می کنیم بر اساس هر بودجه و سلیقه ای که دارید از آپارتمان ها و ویلاهای و دفاتر کار همین سایت در هر موقعیت محلی دلخواه انتخاب کنید و برای بازدید و انجام مراحل خرید با مشاورین فارسی زبان داماک تماس بگیرید .

چراداماک گروپ در دبی برای فعالیت دارد ؟

دبی تنها شهری در جهان است که 96% جمعییت آن خارجی هستند چون به دلایل درامد بالا در تمام مشاغل و امکانات مدرن و امنیت دارای بالاترین جذابیت در بین مردم جهان برای زندگی در دبی و داماک تنها سازنده ای در جهان است که تمام سلیقه تمام ملییت ها را در سازنده های خود اولوییت قرار داده است تا هر خریداری از طریق خرید ملک از داماک دقیقا به خواسته خود وخانواده اش برای خرید ویلا و یا آپارتمان دلخواهش برسد.

برای تمام جهانیان به وضوح روشن است که امارات متحده عربی  به دلیل دارا بودن بالاترین درجه رفاه شهروندی ، امنیت سرمایه گذاری و درآمد بالا در تمام سطوح شغلی و امکانات بسیار مدرن و بی شمار ، روز به روز بیش از گذشته مورد توجه عام و خاص از اقشار مختلف تمام اقوام و ملیت ها است . دبی که اکنون تک ستاره درخشان کره زمین از هر لحاظ و به قولی شهر گینس یعنی شهر برترین ها و بهترین های جهان لقب گرفته است خوشبختانه به کشور ایران نزدیک و شرایط زیست محیطی و فضای شاد و پر رونق اقتصادی و رو به رشد سریع آن برای تمام ایرانیان عزیز ، بازاری و تحصیل کرده ،پزشک و مهندس ، هنرمند و ورزشکار ، دانش آموز و دانشجو ، کارمند و خانه و دار و همه و همه در هر سنی جذابیت خاص خود را دارد.

نزدیکی دبی به ایران مزید بر علت است تا ایرانیان عزیز بتوانند مانند بیش از دویست ملیت خارجی ساکن دبی ، زندگی دلخواه خود را آنطور که انتظار دارند امروز به دست آورند و ارتباط جهانی و رشد تک تک افراد خانواده را آنطور که آرزو داشتند همین امروز محقق کنند . اماراتی ها ، مردمانی متمدن با فرهنگ مهربان و خوش اخلاق و دارای بالاترین پتانسیل ممکن برای همکاری در تجارت و رشد اقتصادی هستند . پر واضح است که وقت طلاست و همه ما فقط یکبار زندگی می کنیم پس وقتی امکان بهره مندی از چنین فضای متعالی برای خانواده فراهم است ، تعلل و تاخیر در تصمیم و اقدام ، چیزی جز ظلم به آینده خود و عزیزانمان نیست.

وقتی پروردگار متعال چنین لطفی را در حقمان مبذول داشته تا توان اجرای چنین حرکت رو به رشد را داشته باشیم پس درنگ جایز نیست . قطع به یقین برای بدست آوردن اقامت خانوادگی این خطه طلایی از کره زمین ، ملزم به سرمایه گذاری در ملک هستیم پس چه بهتر، انتخابی داشته باشیم که از هر لحاظ بهترین و در خور شان و شخصیت خود و خانواده و مایه سر افرازی و افتخار اطرافیان باشد . بنابراین فقط یک انتخاب داریم یک انتخاب طلایی که آن هم داماک است.

داماک damac  در نظر دارد وام هایی بدون بهره آپارتمان ای لوکس و لاکچری در اختیار مردم قرار دهد بود.

اگه دنبال خرید آپارتمان، رهن یا اجاره آپارتمان هستین حالا فرقی نمیکنه ویلایی یا آپارتمان باشه با میخواین خونتون رو بفروشین، میتونین راحت برای انتخاب گزینه‌ی مورد نظر یا مقایسه خونه‌های مختلف به سایت داماک گروپ صفحه آپارتمان سر بزنین.

اقامت فوری در عرض کمتر از ۴۰دقیقه اقامت خانوادگیتان را از داماک بخواهید با خرید ملک یک تور رایگان و یک سکه اماراتی را نصیب خود کنید .

 • مالیات = صفر
 • آماده اقامت خانوادگی
 • زمینتان به ما تحویل دهید
 • فرنیش می کنیم
 • باغ واستخر می زنیم
 • دکوراسیون لوکس و لاکچری

شما می توانید به صورت ریالی از طریق صرافی طرف قرارداد داماک در ایران به صورت واریز ریالی به حساب بانک صادرات و بدون نیاز به خرید ارز یا مراجعه اقدام به خرید نمایید . لطفا" پیش از واریز مدارک زیر را واتساپ نمایید تا واحد برای 24 ساعت در رزرو شما بماند تا واریز شما انجام و واحد برای شما ثبت گردد . میبایست مبلغ 50 هزار درهم را به صورت معادل ریالی در ایران به حساب زیر واریز نموده و عکس فیش واریز را واتساپ نمایید . چنانچه خودتان صرافی مورد اطمینان دارید می توانید از طریق دلخواه خودتان مستقیم به حساب داماک دبی واریز نمایید . نرخ صرافی طرف قرارداد داماک برای داماک ملاک محاسبه صدور رسید است و نرخ هر صرافی یا سایت دیگر برای واریز ریالی مورد تایید داماک نیست .

دفتر مرکزی داماک در پارک تاورز در بزینس بی منتظر شما سروران خواهد بود.

به منظور مشاهده تصاویر بیشتر و کامل تر از این پروژه و تمام پروژه های دیگر داماک از وبسایت فارسی زبان داماک به آدرس

www.damacgroup.ir

مراجعه کنید.

****با اعتماد به گروه داماک آرامش و امنیت را به خانه هایتان ببرید ****

مطالب مشابه:

آپارتمان های لوکس     ویلای لوکس    فول فرنیش 

   damac

.آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...