مهاجرت به دبی

دامک گروپ DAMAC بزرگترین سایت املاک دبی

انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط  بدون بهره با داماک

مهاجرت به دبی

دو شهر مهم امارت

ابوظبی یکی از شهرهای مهم امارات محسوب می‌شود و پایتخت این کشور و مهد تجارت در امارات است و بهترین گزینه برای کسانی است که با ویزای کاری وارد خاک این کشور شده اند. میزان مهاجرپذیری شهر ابوظبی نسبت به سایر شهرها بیشتر اعلام شده است.

دبی بزرگ‌ترین شهر کشور امارات متحده عربی است. این شهر در جنوب کشور ایران و در پیرامون خلیج فارس و در شبه جزیره عربستان قرار دارد.

 دبی روز به روز در حال پیشرفت است و صنعت و اقتصاد کشور دبی در دنیا به طور شگفت آوری رو به جلو حرکت می کند، خیلی از افرادی از سراسر دنیا علاقمند به مهاجرت به دبی و زندگی کردن در این شهر فوق العاده زیبا و باشکوه هستند.

باید بدونید این شهر مهاجران زیادی دارد و در واقع تعداد افرادی که از کشور های دیگر برای زندگی به این شهر آمدند از تعداد افراد بومی دبی خیلی بیشتر هستند و از مهم ترین علت هایی که موجب این مهاجرت میشود، کار کردن است.

اگر قصد مهاجرت به دبی را دارید قبل از هر اقدامی مهاجرت مهم این است که به فکر کسب کار با درآمد درهمی زیادی در کشور دبی باشید. اقتصاد امروز کشور دبی بر پایه نفت می باشد که امروزه ساخت و ساز در این کشور هم به این مقوله اضافه شده است.

دبی مکان زیبایی برای اقامت خانوادگی شما می باشد.رتبه بندی تجاری کشور امارات در سال 2018 حدود 21 بوده است و مشخص است که گردش مالی در این کشور نسبت به سایر کشورها بالاتر بوده است. تنها نقطه ضعف سرمایه گذاری در کشور امارات این است که نباید بیش از 49 درصد از سهام یک شرکت محلی به یک فرد خارجی تعلق بگیرد.


قبل از هر اقدامی برای مهاجرت به دبی باید اطلاعات کافی در مورد نحوه مهاجرت و مدارکی که مورد نیاز شما است را داشته باشید و برای این موضوع بهتر است با داماک همراه باشید تا اطلاعات مفیدی در این مورد کسب کنید.

شما میتوانید با استفاده از داماک  DAMACبه دبی مهاجرت کنید و اقامت آن کشور را به راحتی دریافت کنید.

مهاجرت به دبی

شروط مهاجرت به دبی

مهاجرت به دبی یک تحول بزرگ است و برای کسانی که فرهنگ متفاوتی دارند مناسب نیست . تفاوت های زیادی برای تسلط بر این موضوع وجود دارد؛ در کشور دبی آداب و رسوم، زبان، آب و هوا و دین متفاوت است. اما توریست های کشور دبی را کشوری بسیار زیبا و باشکوه با هتل های مجلل وشیک توصیف کرده اند.

 اقتصاد امروزه دبی هم بر پایه ی زمینه ی تجارت سنتی و یا منابع طبیعی است، و هم در خدمات مالی، تدارکات، املاک، مهمان نوازی و گردشگری، نیز می باشد و همچنین شما میتوانید با کار در دبی و سرمایه گزاری مطمئن در زمینه های مختلف درآمد درهمی زیادی داشته باشید. این تنوع، همراه با موقعیت راهبرد در کشور دبی می باشد، زیر ساخت های برتر و فلسفه ی راحت کسب و کار، دبی را یک مقصد اصلی برای بسیاری از شرکت های چند ملیتی و انتخابی مطلوب برای کارگران مایل به کار در کشور دبی می دانند.

همان طور که میدانید شهر دبی از امکانات رفاهی و تکنولوژی پیشرفته ای برخوردار است که هر ساله افرادی زیادی به دبی مهاجرت میکنند.

اما شرایط زندگی در این کشور به گونه ای خاص است، چراکه این امر می تواند مناسب موقعیت جغرافیایی امارات باشد. به بیان ساده تر، از آنجا که هوای دبی بسیارگرم است، بنابراین در صورتی که میزان درجه حرارت در حداکثر قرار داشته باشد، ساعات کاری از 16:00 الی 19:00 خواهد بود. در غیر این صورت ساعات کاری عادی در این شهر از 8:00 الی 13:00 می باشد. آداب و رسوم مردمان دبی با دیگر کشورها تفاوت دارد.

اقتصاد دبی بر پایه منابع طبیعی مانند نفت، گردشگری، املاک، تجارت سنتی و… قرار دارد و درصد ساخت و ساز در این شهر به صورت چشمگیری افزایش یافته است.

مهاجرت به دبی از طریق کار

نرخ بیکاری در امارات در سال 2018 زیر 2 درصد بوده است. جهت مهاجرت به امارات از طریق کار متقاضی در صورتی امکان کار در کشور امارات را خواهد داشت که از یک کارفرما در کشور امارات پیشنهاد کار داشته باشد ، که این مورد قطعا با توجه به مدارک تحصیلی دانشگاهی یا مدارک حرفه ای فرد ممکن است.

افراد جهت ویزای کار در امارات و اقامت در امارات تحت معاینه پزشکی قرار میگیرند و کسانی که HIV مثبت و هپاتیت مثبت دارند اخراج خواهند شد.معمولا اقامت کاری برای سه سال بوده و تمدیدان آسان است. محدودیت سن 50 سال می باشد ، اما گاهی اوقات در صورت ارائه دلایل مناسب، می توان آن را تغییر داد.

صنایع و پروژه های عظیمی در دبی به عنوان شهری از امارات وجود دارد که فرصت ها و موقعیت های شغلی بسیار خوبی را برای تجار، صنعت گران، سرمایه گذاری و افرادی که در جست و کار و پیشرفت و درآمد بالا هستند، ایجاد کرده است.

از این جهت، اجازه ورود موقت به دبی برای افراد و کارکنان خارجی وجود دارد. شرایط کار در امارات و در شهر دبی بسیار مطلوب است. به طوری که با کارگران خارجی که در دبی مشغول کار هستند، به صورت کاملا خوب و مناسب رفتار می گردد.

همچنین دستمزد و حقوق کافی به آن ها پرداخت شده و در پایان کار نیز به دلیل سعی و تلاشی که در انجام کار داشته اند، پاداش تعلق گرفته و مورد تقدیر و تشکر قرار می گیرند. وضعیت اقتصادی در دبی همواره در حال پیشرفت است.

چنانچه قصد مهاجرت به دبی از طریق کار را دارید، بایستی از سوی کارفرما یا یک شرکت اماراتی پیشنهاد کار دریافت نمایید. تجربه و مهارت شغلی برای اشتغال در دبی بسیار حائز اهمیت است.

 

مهاجرت تحصیلی

 دبی دانشگاه ها و مراکز علمی متعددی دارد و خیلی از دانشگاه های معتبر دنیا شاخه ای در این شهر دارند و با رشته های مختلف زیادی به افراد این امکان رو میدهد تا با در نظر گرفتن علاقه خود به ادامه تحصیل در دبی بپردازند.

 از آنجایی که در امور تحصیلی و تجارت از زبان انگلیسی استفاده میشه همه دانشجویانی که قصد دارند برای ادامه تحصیل به این شهر بیایند باید مدرک زبان آیلتس ۶ داشته باشند و اگر این مدرک رو نداشته باشند باید ابتدا در کالج های زبان دبی زبان خودشون رو تقویت کنند و بعد وارد دانشگاه بشوند که مسلما سخت تر و هزینه بیشتری هم دارد.

دانشجوهایی که در مقطع لیسانس در دبی درس می خوانند می توانند ۱۰ ساعت در هفته هم کار کنند و اینجوری بخشی از هزینه های تحصیلشون هم تامین میشه. در مورد مقطع فوق لیسانس هم باید بدونید که این افراد بعد از اینکه درسشون تموم شد و تمایل به ادامه تحصیل نداشتند تا یک سال اجازه دارند تا توی این شهر شغل مناسب خودشان رو پیدا کنند و ویزای تحصیلیشون رو به ویزای کاری تغییر بدهند. این دانشجو ها در حین تحصیل هم اجازه دارند تا ۲۰ ساعت در هفته کار کنند یعنی همزمان هم درس بخوانند هم کار کنند.

اقامت همیشگی دبی

قبل از مهاجرت به دبی، مهم است که یک شغل مناسب داشته باشید، همچنین اولین گام برای زندگی آرام در دبی داشتن اقامت دبی است که توسط داماک DAMACاین کار به راحتی امکان پذیر است.

شما پس از داشتن اقامت میتوانید در کشور دبی به کار مشغول شوید. به عنوان یک مهاجر، شما باید در هنگام باز کردن حساب بانکی، اجاره ی ملک، ثبت نام خودرو، مجوز اقامت امارات متحده عربی خود را ارائه دهید.به طور کلی، کارفرما مسئولیت ارائه ی تمامی اسناد مربوطه را که شامل فرم درخواست، اصل و کپی پاسپورت شخصی، عکس های گذرنامه، مجوز استخدامی وزارت کار و ..... می باشد، دارد.

چند گام ضروری برای دریافت اقامت

  • کسب مدرک تحصیلی که در دبی مورد نیاز است.
  • دریافت ویزای اقامت
  • یک پاسپورت معتبر داشته باشید که حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد .

( پاسپورت معتبر باید حداقل سه ماه از تاریخ ورود توریستی و شش ماه برای اهداف تجاری (بهتر است حداقل سه یا چهار فتوکپی به همراه داشته باشید))

  • حداقل شش قطعه عکس در اندازه پاسپورت
  • سند ازدواج (در صورت وجود)
  • شناسنامه برای تمام اعضای خانواده
  • بیمه سفری
  • با استفاده از داماک DAMAC شما میتوانید سوئیت های لوکس و لاکچری با قیمتی مناسب خرید کنید و هتل های مجلل را اجاره کنید مطمئن سرمایه گزاری کنید ، برای خرید خانه و ویلا وام های بدون بهره و بدون سود بگیرید.

مطالب مشابه:

آپارتمان قسطی    ویلای قسطی    خرید ویلا با هزینه کم     فروش قسطی آپارتمان

   damac   وام و تسهیلات

اقامت خانوادگی شما در دبی با داماک

ساخت ویلا در دبی طبق سلیقه شما

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...