درآمدهای کلان

داماک گروپ برندترین سایت املاک دبی

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

آیکون تاورز برنده جایزه زیباترین سازه لوکس جهان

اگر به دنبال درآمدهای کلان و مشاغل پر تقاضا میباشید با داماک damacبرندترین سایت املاک در تماس باشید.

نگاهی بر مشاغل رقابتی پردرآمد و مشاغل پرتقاضا برای مهاجرت به امارات تا سال 2020.

براستی فرصت های شغلی پردرآمد و پرتقاضای امارات برای مهاجران کدامند؟ بازار کسب و کار امارات به چه مشاغلی بیشتر نیاز دارد؟

دغدغه اشتغال مهاجران تازه وارد در خاک امارات.

مطالعات اخیر نشان می‌دهد که گستردگی مشاغل پرتقاضا دامنه متنوعی از صنایع را در بر می گیرد. البته ناگفته نماند که موقعیت‌های شغلی خاصی مستلزم برخورداری از سطح بالایی از آموزش و تحصیلات دانشگاهی و تخصص فنی بوده در حالی که دیگر موقعیت‌های شغلی نیز مهاجران دارای تجارب کاری در بازار کارگری را در اولویت‌ قرار می‌دهند.

به بیانی ساده تر، با وجود اینکه تحصیلات دانشگاهی پس از مقطع متوسطه می‌تواند یک امتیاز برای مهاجران تازه وارد محسوب شود، قطعا شرط لازم جهت موفقیت در بازار کار امارات به شمار نمی رود.

برای مثال، متقاضی علاقه مند به مهاجرت به امارات که دارای سابقه و تجربه شغلی کارگری دستی (مشاغلی که بیشتر به واسطه دست انجام می شوند) و یا کارمند حرفه ای در سمت پشتیبانی اداری می باشد ممکن است به سهولت یک مهندس نرم‌افزار که دارای مدرک دانشگاهی معتبر بوده موفق به اخذ پذیرش از طریق سیستم مهاجرت امارات شود.

داماک damacبهترین سایت املاک دبی.

در واقع از مشاغل مرتبط با نیروی فنی و حرفه ای متخصص و ماهر، وکالت، دندانپزشکی، روانشناسی و مشاوره، بینایی سنجی، فیزیوتراپی، مهندسی نرم افزار کامپیوتر، کارشناس پرستاری، گرفته تا حسابداری و مدیریت ساخت‌وساز، امارات صنعت اشتغال پر رونقی را به خود اختصاص داده است؛ بطوریکه همواره در پی استخدام و به کارگیری متخصصان جوان مجرب و پر انرژی در سطح بین المللی (از سراسر جهان) بوده و هست.

طبق تحقیقات اخیر ورکاهولیکس Workaholics،    شصت و هفت/ 67 درصد از مدیران اجرایی آزمون های مصاحبه اماراتی اظهار داشتند که اغلب به دنبال یافتن کاندیداهایی هستند که از گرایش فکری و عقیدتی صحیح، اخلاق و وجدان کاری، مهارت‌های ارتباطی و توانایی‌های کار تیمی بالایی برخوردار باشند.

درآمدهای کلان

مشاغل با درآمد رقابتی بالا برای مهاجرت به امارات تا سال2020

قبل از اینکه بخواهیم نگاهی به مشاغل پردرآمد موردنیاز در بازار کسب و کار امارات تا سال 2020 بیفکنیم، نخست باید به علل محبوبیت و اولویت این کشور برای مقاصد مهاجرتی از جمله زندگی ، تحصیل، و اشتغال اشاره کنیم. در واقع نیاز به نیروهای کارگر ماهر در بازار کار امارات کاملأ مشهود می باشد.

اگرچه امارات دومین کشور پهناور در جهان (پس از روسیه) با استاندارد عالی زندگی و تنوع فرهنگی بسیار زیاد به شمار می رود، اما از جمعیت نسبتأ بالایی که به آسانی قادر به تأمین نیروی انسانی کارگران ماهر و متخصص به میزان کافی و متناسب با تقاضا و نیازهای بازار کارامارات باشد برخوردار نیست.

بدین منظور، دولت فدرال امارات از طریق سیاست های ملی و متعادل مهاجرتی خود و برنامه‌های مهاجرتی مانند اکسپرس اینتری و کاندیدای مهاجرت استانی، به عنوان یکی از مهاجرپذیرترین کشورهای جهان مبدل شده ‌است.

علاوه بر ثروت هنگفت فرصت‌های شغلی برای مهاجران در خاک امارات، در این کشور شاغلین از حداقل حقوق و دستمزد پایه بالایی بهره مند هستند. می توان گفت بدین علت است که بسیاری از متقاضیان تشویق به مهاجرت جهت اشتغال در بازار کسب و کار امارات و کسب درآمد رقابتی بسیار بالاتری نسبت به میزانی که در کشور خود دریافت کرده می‌شوند.

علاوه بر حقوق رقابتی در بازار کار امارات، مزایا و اولویت های دیگری را می توان برای متقاضیان به منظور مهاجرت به خاک امارات و اشتغال در این کشور برشمرد.

از جمله مراقبت‌های بهداشت، سلامت و خدمات درمانی و نظام آموزش و پرورش رایگان و همگانی. در زمینه مراقبت‌ های بهداشتی و خدمات درمانی دولتی، درمان و تجویز داروها به ویژه داروهای بیماری های سرطان و بیماری های خاص برای هر شهروند یا مقیم بلند مدت اماراتی تا سن 25 سالگی کاملأ رایگان و تحت پوشش وزارت بهداشت و سازمان تأمین اجتماعی دولت امارات قرار می‌گیرد.

همچنین برای متقاضیانی که دارای فرزند هستند، امارات مناسب ترین گزینه مهاجرتی محسوب می شود، زیرا دولت امارات به آموزش و تحصیل تا مقطع دبیرستان کمک‌ هزینه اختصاص می دهد. علاوه بر این، 4 دانشگاه معتبر اماراتیی در فهرست 20 دانشگاه برتر جهان قرار دارند، بنابراین می‌توانید مطمئن باشید که فرزندان شما به مؤسسات آموزشی و دانشگاهی با رتبه و کلاس جهانی دسترسی خواهند داشت.

داماک damacآماده انتفال سند با پیش پرداخت بدون بهره.

. پرستاری دارای پروانه/مجوز رسمی فعالیت

جمعیت سالخورده امارات حاکی از آن است که پرستاران رسمی از جمله یکی از کارشناسان و متخصصانی که بیش‌ترین تقاضا و آمار استخدام و جذب در امارات را دارند به شمار می روند.

بنابراین از آنجا که پرستاری از جمله یکی از پرتقاضاترین مشاغل در امارات به شمار می رود، درآمد و مزایای بالای این شغل (میانگین درآمد پیش بینی شده 74000 دلار در سال) منعکس کننده نیاز بسیار بالای آن در بازار امارات می باشد.

برای مثال، در حال حاضر برنامه‌ای در دولت استانی نیوبرونزویک امارات تعیین و اختصاص یافته که به استخدام پرستاران از سراسر دنیا از طریق استراتژی راهبردی منابع پرستاری می پردازد. که البته خبر خوبی است، چنانچه یک پرستار واجد شرایط برای مهاجرت به امارات هستید.

دندانپزشکی"

دندانپزشکان اماراتی درآمدی عالی با میانگین 75000 دلار در سال دریافت می‌کند. اگرچه دولت امارات مراقبت‌های سلامت، بهداشت، و درمانی رایگان به عموم شهروندان و مقیمان اماراتی خود ارائه می نماید، این خدمات شامل دندانپزشکی نمی باشد.

به همین دلیل، کسانی که در این صنعت مشغول به کار هستند از حقوق و دستمزد بسیار چشمگیری از یک صنعتی که بیشتر به سوی خصوصی‌سازی شدن پیشرفته است برخوردار می شوند.

معدنچی/حفاری معدن، نفت و گاز"

بخش‌های معدن و انرژی از جمله یکی از سریع‌ترین صنایع در حال رشد و توسعه اقتصادی در امارات به شمار می روند، بطوریکه این صنایع به نیروهای کارگر خارجی و مهاجر روی‌آورده اند تا قادر به استخدام آن دسته از نیروی انسانی که بتوانند از عهده انجام مشاغل نسبتأ سخت برآیند را داشته باشند. کارگران خارجی که در صنعت معدن و حفاری امارات مشغول به کار می شوند متوسط درآمدی برابر با 77251 دلار در سال به دست می‌آورند.

وکالت"

اگر چه وکالت یکی از پردرآمدترین مشاغل در امارات محسوب می شود، در صورتیکه در حال برنامه ریزی برای مهاجرت به امارات به عنوان یک وکیل هستید، ممکن است در معرض الزام به اخذ مجدد پروانه وکالت قرار داشته باشید. در واقع به این دلیل که ماهیت قانون از کشوری به کشور دیگر تفاوت دارد و لذا لازم است براساس استانداردهای امارات، قانون و اطلاعات حقوقی در امر دفاع از عدالت را به کار گیرید. وکلا در امارات از متوسط درآمد و حق الوکاله 135000 دلار در سال بهره مند می شوند.

پزشکی تخصصی/عمومی"

مانند بسیاری از دیگر کشورها، متخصصان رشته های پزشکی، تنها به دلیل ماهیت این شغل، یکی از پردرآمد ترین موقعیت های شغلی محسوب می شوند. همانند وکلا، چنانچه به عنوان پزشک عمومی یا پزشک متخصص قصد مهاجرت به امارات را دارید، ممکن است در معرض الزام به اخذ مجدد پروانه نظام پزشکی قرار داشته باشید تا قادر باشید مطابق با استانداردهای امارات دانش پزشکی را به طور عملی به کار گیرید. میانگین درآمد  و حقوق دریافتی پزشکان در امارات سالانه 150000 دلار می باشد.

چنانچه از چشم‌انداز اشتغال در امارات هیجان‌زده شده، اما مطمئن نیستید که با توجه به نوع درخواست ویزا از کجا باید شروع کنید، مشاوران مجرب ما در خدمات مهاجرتی و ویزایی می‌توانند شما را از این فرآیند عبور دهند. همین امروز اقدام کنید. اعتماد شما، ضامن موفقیت شماست.

چنانچه آرزوی مهاجرت در سر دارید و به آینده ای روشن برای خود و اعضای خانواده خود در کشور امارات چشم دوخته اید، پس لازم است با مشاغل برتری که دارای تقاضای بالایی در بازار امارات بوده آشنا شوید. متقاضیانی که این نوع مشاغل را دنبال می‌کنند ممکن است به فرصت‌های شغلی خوبی به محض ورود به خاک امارات دسترسی یابند.

امارات با کمبود نیروی کارگر متخصص و ماهر مواجه است که انتظار می‌رود در آینده ای نه چندان دور با مشکلات جدی روبرو شود. بخش عمده‌ای از نیروی کار امارات در حال نزدیک شدن به سن بازنشستگی است که این امر تقاضا برای نیروی کارگر به ویژه تخصصی و نیمه تخصصی در کشور را افزایش می‌دهد. بنابراین کارفرمایان اماراتی مشتاق جذب و حفظ نیروهای کارگر مهاجر با کیفیت و دارای مهارت و تخصص در مشاغل مورد تقاضا هستند.

علاوه بر این، سن جمعیت جامعه اماراتی به سرعت در حال افزایش و رو به پیری است و انتظار می‌رود تا سال 2024، حداقل یکی از هر پنج شهروند یا مقیم دائم اماراتی به سن بیش از 65 سال خواهد رسید، که این موضوع به ویژه تقاضای اشتغال بیشتری برای پرسنل و کارکنان بخش مراقبت های سلامت، بهداشت و درمان به ارمغان خواهد آورد.

ایده های کسب و کار پرسود در شهر دبی

داشتن یک ایده بسیار مناسب می‌تواند ما را در کسب موفقیت در زندگی یاری نماید، زیرا شما با داشتن یک کسب و کار موفق قادر خواهید بود نیازهای مختلف زندگی خود را برطرف کرده و به سمت اهداف دلخواه خود حرکت کنید. به این خاطر ما در ادامه به معرفی چند نمونه ایده کسب و کار پرسود با سرمایه کم در شهر دبی خواهیم پرداخت تا اطلاعاتی بسیار جامعی را در این باره در اختیار کسانی که به دنبال موفقیت هستند قرار دهیم.

داماک گروپ مفتخر است شما را در ساخت ویلا لاکچری و لوکس  در دبی یاری کند .

1.ایجاد گروه تبلیغاتی

شهر دبی یکی از موفق‌ترین شهرهای جهان است که در آن شرکت‌ها و موسسات تجاری بسیار زیادی وجود دارد که همه آنها برای تبلیغات برند خود مبالغ زیادی را هزینه می‌ نمایند. به این خاطر شما نیز می‌توانید از این فرصت استفاده کرده و با ایجاد یک گروه تبلیغاتی به درآمد بسیار خوبی دست بیابید.

2.هنر و ساخت صنایع دستی

داشتن یک ذهن خلاق و هنری در تمامی لحظات زندگی می‌تواند به ما کمک کند. همچنین می‌توانیم از طریق همین ذهن خلاق و استعداد هنری که داریم به کسب درآمد بپردازیم. با توجه به همین موضوع دبی یک مکان بسیار مناسب برای عرضه آثار هنری و صنایع دستی می‌باشد که شما می‌توانید با فروش آنها به درآمد بسیار خوبی برسید. مراجعه مسافران و توریست‌های مختلفی که از نقاط  مختلف جهان به دبی سفر می‌کنند باعث می‌شود تا شما مشکلی برای فروش آثار هنری و دستی خود نداشته باشید. همچنین شما می توانید از فروش آنلاین آثار هنری مختلف خود درآمد زیادی کسب کنید.

اگر خواهان یک زندگی لوکس و لاکچری هستید داماک گروپ بزرگترین و جامع ترین سایت  چند ملیتی بهترین انتخاب برای شما در دبی خواهد بود .

3.ارائه خدمات سلامتی و زیبایی

 در بیشتر کشورهای عرب نشین افراد مختلف آن اهمیت بسیار زیادی به ظاهر و زیبایی خود می‌دهند. از همین رو  شما می‌توانید با استفاده از این فرصت به ارائه انواع خدمات سلامتی و زیبایی مانند ارائه سالن ‌های آرایشی و بهداشتی در دبی بپردازید و از این راه به راه اندازی یک ایده کسب و کار و شغل پرسود با سرمایه کم در شهر دبی بپردازید.

همچنین بنا به این دلیل که صنایع و خدمات بهداشتی و زیبایی در این شهر و کشور در حال رشد هستند، شما می‌توانید از موفقیت در کسب و کار خود در این زمینه کاملا مطمئن باشید.

4.کسب و کارهای کامپیوتری

امروزه وجود سیستم و کامپیوتر در تمام شرکت‌های کوچک و بزرگ الزامی است. زیرا بیشتر فعالیت‌های مختلف یک شرکت با استفاده از کامپیوتر و رایانه انجام می شود. به دلیل اینکه در دبی انواع مراکز و شرکت‌های مختلف وجود دارد، موسسات مربوط به خدمات کامپیوتر و رایانه می‌توانند با حضور فعال خود در دبی به درآمد بسیار خوبی دست یابند. به همین دلیل اگر شما در رابطه با کامپیوتر و خدمات مختلف آن اطلاعات و مهارت دارید، می‌توانید در شهر دبی به یک کار و درآمد بسیار عالی بدون صرف هزینه‌ی زیادی دست پیدا کنید.

پرسنل فارسی زبان در بخش دفتر مرکزی داماک با هماهنگ وقت قبلی پذیرای شما  برای بازدید از ویلا ها و آپارتمان های دبی هستند.

5.ارائه مشاوره

در جهان امروز مشاوران یکی از مهمترین اعضاء جامعه به حساب می آیند که در زمینه‌های مختلف به انجام مشاوره می‌پردازند. به همین خاطر اگر شما دارای دانش،مهارت و تخصص کافی در زمینه مشاوره هستید می‌توانید با احداث یک دفتر مشاوره و ارائه اطلاعات مختلف در زمینه تخصص خود افراد زیادی را به خود جذب کرده و با ارائه مشاوره‌های خوب و عالی به درآمد شگفت انگیزی دست یابید.

6.تجارت الکترونیک و آنلاین

در حال حاضر تجارت الکترونیک به یکی از ستون‌های اصلی زندگی جوامع مختلف تبدیل شده ، که از طریق آن و به صورت آنلاین به خرید و فروش انواع محصولات و خدمات مختلف می‌پردازند. در همین رابطه می‌توانید با راه اندازی و ساخت فروشگاه اینترنتی در شهر دبی که به ارائه خدمات و محصولات مختلف می‌پردازد به درآمد و سود قابل توجهی دست یابید.

همین امروز کلید فول فرنیش و برند از داماک تحویل بگیرید و خانوادگی مقیم دبی شوید با اقساط بدون بهره سند ملک در ابتدا به شما واگذار می کند .

7.ارائه خدمات آموزشی

یکی از برترین و بهترین ایده‌های درآمد زایی در شهر دبی ارائه خدمات آموزشی در این شهر است. به این صورت که شما بر اساس دانش،مهارت و تخصص خاصی که دارید به ارائه آموزش می‌پردازید تا اطلاعات خود را در اختیار سایر مردم قرار دهید. به خاطر اینکه آموزش خصوصی در دبی برای خانواده‌ها دارای دردسر کم می‌باشد و از لحاظ مالی نیز مشکلی ندارند ارائه خدمات آموزشی می‌تواند یک ایده بسیار جذاب و شغل مناسبی برای افراد باشد.

8.وارد شدن در صنعت فناوری اطلاعات دبی

دبی و امارات را می‌توان دروازه اصلی تجارت خاورمیانه و آسیا دانست که این امر بر اهمیت داشتن این کشور و شهر در منطقه تاکید دارد. به همین خاطر در این کشور صنعت فناوری اطلاعات بسیار رشد کرده تا تجار و حتی افراد مختلف بتوانند به راحتی و سهولت به انجام فعالیت‌های مختلف بپردازند. در همین رابطه شما اگر در زمینه فناوری اطلاعات تخصص و مهارت دارید می‌توانید با ایجاد یک کسب و کار آنلاین برای خود به درآمد بسیار زیادی دست یابید.

9.ساخت و طراحی جواهرات

همانطور که میدانید مصرف و استفاده از جواهرات در کشورهای آسیایی بسیار زیاد است و زنان این منطقه از جهان برای زیبایی بیشتر خود از جواهرات استفاده می نمایند. به این خاطر ساخت و طراحی جواهرات در دبی می‌تواند یک ایده بسیار کارساز و پردرآمد برای هر فرد باشد.

که علاوه بر مردم بومی توریست‌های مختلف نیز می‌توانند از آنها استفاده کنند. اگر شما دارای تخصص و علم طراحی و ساخت جواهرات می باشید می‌توانید از این طریق به راه اندازی یک کسب و کار موفق برای خود بپردازید تا از این طریق به درآمد بسیار چشمگیری داشته باشید.

اگر خواهان یک زندگی لوکس و لاکچری هستید داماک گروپ بزرگترین و جامع ترین سایت  چند ملیتی بهترین انتخاب برای شما در دبی خواهد بود .

10.عکاسی

عکاسی و ثبت خاطرات یکی از مهمترین فعالیت‌هایی است، که افراد مختلف برای کسب درآمد انجام می‌دهند. شهر دبی نیز به دلیل داشتن فضا و محیط بسیار مناسب طبیعی برای عکاسی و همینطور جاذبه های گردشگری بی نظیر، می‌تواند به عنوان سوژه‌ای بسیار مناسب برای عکاسان شناخته شود. از همین رو اگر  شما مهارت، علم و تخصص عکاسی را دارید می‌توانید با گرفتن عکس‌های حرفه‌ای و بسیار زیبا و فروش آنها به موسسات و مجله‌های مختلف خبری به کسب درآمد در این بپردازید. با توجه به وجود مکان‌های دیدنی در این شهر شما می‌توانید عکاسی را به عنوان ایده کسب و کار پرسود با سرمایه کم در شهر دبی در نظر داشته باشید.

11.وارد شدن در زمینه املاک و مستغلات

ایده ورود به زمینه املاک و مستغلات یکی از بهترین ایده‌های ممکن در دبی است،چرا که شما از این راه می‌توانید در زمان کوتاهی به راحتی به درآمد و سود بسیار زیادی دست یابید.

در شهر دبی آسمان خراش های بسیار زیادی وجود دارند که از نمونه بسیار موفق آن  می توان به برج العرب اشاره کرد  که در یک جزیره مصنوعی احداث و ساخته شده و بیشتر مردم برای خرید و گذراندن اوقات فراغت خود در شهر دبی به این مکان مراجعه می‌کنند. به همین دلیل شما با سرمایه گذاری در بخش املاک در دبی می‌توانید مطمئن باشید که ضرر نخواهید کرد. چراکه دبی یکی از توسعه یافته ترین شهرهای خاورمیانه می‌باشد که روز به روز به پیشرفت و توسعه این شهر افزوده می‌شود.

 داماک damac  در نظر داردوام هایی بدون بهره و با شرایط اقساط بلند مدت خانه ای لوکس و لاکچری و فول فرنیش آماده تحویل در اختیار مردم قرار دهد.

12.فعالیت در زمینه توریسم و گردشگری

به دلیل اینکه دبی یکی از شهرهای توریستی بسیار موفق در جهان می‌باشد و از نظر مناظر طبیعی و جاذبه های گردشگری و… دارای مناظر بسیار زیبایی است از تمامی کشورهای دنیا افراد مختلفی برای گذراندن اوقات فراغت و همچنین فعالیت‌های تجاری همه ساله به این شهر بسیار پیشرفته سفر می‌کنند.

از همین رو شما می‌توانید با وارد شدن به صنعت توریست و گردشگری در مدت زمان کوتاهی به درآمد  بسیار خاصی دست یابید، شما برای این کار می‌توانید تورهای گردشگری متنوعی را برای مسافران در نظر بگیرید و با ارائه برنامه‌های متنوع به گردشگران و توریست ها شرایط خوبی را برای آنها به ارمغان بیاورید و در مقابل فعالیت خود به سود خوبی دست یابید.

مشاغل در دبی و درآمد درهمی و درآمد دلاری در دبی و خرید املاک دبی

اشتغال در دبی – کار کردن در امارات متحده عربی – ما در حال جذب نیرو در امارات متحده عربی هستیم.

کاریابی در دبی ویژه ی فارسی زبانان. اگر به دنبال کار در امارات متحده عربی هستید، مجموعه ی مدیریت نیروی انسانی شرکت ما، به دنبال جذب نیرو می باشد.

برای اطلاع بیشتر راجب خرید املاک در دبی ، سوئیت لاکچری ، آپارتمان های لوکس و ویلا های لاکچری با داماک damac بزرگترین سایت املاک دبی خرید املاک خود را انجام دهید.

شما هم می توانید در امارات متحده عربی،و شهر زیبای دبی صاحب بهترین مشاغل شوید و همچنین از طریق خرید ملک وسرمایه گذاری صاحب درآمد درهمی و درآمد دلاری برسید.

مشاغل مختلف 2019-2020 در شهر دبی و برای نیروی کار بین المللی فراهم شده است و نکته ای که باید در نظر داشته باشید، این است که مجموعه ی ما به استخدام نیرو در دبی  می پردازد. بنابراین، در حالت کلی، شما می توانید در دبی نیز به همان راحتی کشورهای قطر و عربستان صعودی، کار پیدا کنید.

به عبارت دیگر تمرکز اصلی ما بر روی شهر دبی می باشد. بر همین اساس، ما به فراهم سازی خدمات کاریابی برای همه بسیار راحت است.

 

داماک damac یکی از محبوبترین سایت های خرید املاک در دبی  در امارات متحده عربی و دبی می باشد. از این طریق خرید ملک در دبی و اقامت در دبی هر کدام از شما دارای فرصتی برای پیدا کردن شغل در دبی می باشید و این امر بزرگترین کاری است که می توانید برای خودتان و در راستای پیدا کردن شغلی مناسب و در آمد درهمی و درآمد دلاری انجام دهید.

 

 

داماک damac همسفر شماست در دبی

 

داماک گروپ چیست ؟

سوالی است که بیش از نیمی از جمعیت دنیا پاسخ آن را می دانند . اگر شما جزو نیم دیگر هستید برای اطلاع به حضور محترمتان ، تیتر وار بیان می کنیم که داماک بزرگترین و برند ترین شرکت ساختمانی در جهان است .

خلاقانه فکر می کند ، لاکچری می سازد چون در درجه اول به شما به عنوان جزئی از خانواده بزرگ داماک می نگرد بعد به عنوان یک مشتری . لابد می دانید که برند های معروف جهانی ورساچی ، بوگاتی ، جاست کاوالی ، تایگروود ، پارامونت ، ترامپ ، فندی که نام آشنای تمام جهانیان هستند تنها بخشی از زیر مجموعه داماک در بخش دکوراسیون و فرنیش آپارتمان ها و ویلاهای داماک میباشد .

توضیح بیشتر در مورد داماک فقط حرف و حدیث است پس از شما دعوت می کنیم بر اساس هر بودجه و سلیقه ای که دارید از آپارتمان ها و ویلاهای و دفاتر کار همین سایت در هر موقعیت محلی دلخواه انتخاب کنید و برای بازدید و انجام مراحل خرید با مشاورین فارسی زبان داماک تماس بگیرید .

چراداماک گروپ در دبی فعالیت دارد ؟

دبی تنها شهری در جهان است که 96% جمعییت آن خارجی هستند چون به دلایل درامد بالا در تمام مشاغل و امکانات مدرن و امنیت دارای بالاترین جذابیت در بین مردم جهان برای زندگی در دبی و داماک تنها سازنده ای در جهان است که تمام سلیقه ملیت ها را در سازنده های خود اولوییت قرار داده است تا هر خریداری از طریق خرید ملک از داماک دقیقا به خواسته خود وخانواده اش برای خرید ویلا و یا آپارتمان دلخواهش برسد.

رای تمام جهانیان به وضوح روشن است که امارات متحده عربی علل خصوص دبی به دلیل دارا بودن بالاترین درجه رفاه شهروندی ، امنیت سرمایه گذاری و درآمد بالا در تمام سطوح شغلی و امکانات بسیار مدرن و بی شمار ، روز به روز بیش از گذشته مورد توجه عام و خاص از اقشار مختلف تمام اقوام و ملیت ها است .

دبی که اکنون تک ستاره درخشان کره زمین از هر لحاظ و به قولی شهر گینس یعنی شهر برترین ها و بهترین های جهان لقب گرفته است خوشبختانه به کشور ایران نزدیک و شرایط زیست محیطی و فضای شاد و پر رونق اقتصادی و رو به رشد سریع آن برای تمام ایرانیان عزیز ، بازاری و تحصیل کرده ،پزشک و مهندس ، هنرمند و ورزشکار ، دانش آموز و دانشجو ، کارمند و خانه و دار و همه و همه در هر سنی جذابیت خاص خود را دارد .

نزدیکی دبی به ایران مزید بر علت است تا ایرانیان عزیز بتوانند مانند بیش از دویست ملیت خارجی ساکن دبی ، زندگی دلخواه خود را آنطور که انتظار دارند امروز به دست آورند و ارتباط جهانی و رشد تک تک افراد خانواده را آنطور که آرزو داشتند همین امروز محقق کنند.

اماراتی ها ، مردمانی متمدن با فرهنگ مهربان و خوش اخلاق و دارای بالاترین پتانسیل ممکن برای همکاری در تجارت و رشد اقتصادی هستند.

پر واضح است که وقت طلاست و همه ما فقط یکبار زندگی می کنیم پس وقتی امکان بهره مندی از چنین فضای متعالی برای خانواده فراهم است ، تعلل و تاخیر در تصمیم و اقدام ، چیزی جز ظلم به آینده خود و عزیزانمان نیست.

وقتی پروردگار متعال چنین لطفی را در حقمان مبذول داشته تا توان اجرای چنین حرکت رو به رشد را داشته باشیم پس درنگ جایز نیست . قطع به یقین برای بدست آوردن اقامت خانوادگی این خطه طلایی از کره زمین ، ملزم به سرمایه گذاری در ملک هستیم پس چه بهتر، انتخابی داشته باشیم که از هر لحاظ بهترین و در خور شان و شخصیت خود و خانواده و مایه سر افرازی و افتخار اطرافیان باشد . بنابراین فقط یک انتخاب داریم یک انتخاب طلایی ، قدر زر زرگر شناسد ، داماک .

داماک damac در نظر دارد وام هایی بدون بهره آپارتمان  ای لوکس و لاکچری در اختیار مردم قرار دهد بود.

مزایای این وام بدون بهره داماک شامل :

  • سریع ، آسان ، رایگان و بدون دردسر
  • از هر مرحله از راه پشتیبانی کنید
  • پیشنهادات ویژه و شرایط ترجیحی
  • مصوبات 72 ساعته
  • حداقل کاغذ
  • خرید مستقیم
  • برنامه های پرداخت ویژه
  • انتشار سهام - بر اساس دارایی موجود خود را باز کنید و آن را باز کنید و آن را گسترش دهید.

با داماک صاحب ویلاهای لوکس و فول فرنیش شوید داماک بهترین انتخاب برای یک زندگی فوق العاده می باشد.

اگه دنبال خرید آپارتمان، رهن یا اجاره آپارتمان هستین حالا فرقی نمیکنه ویلایی یا آپارتمان باشه با میخواین خونتون رو بفروشین، میتونین راحت برای انتخاب گزینه‌ی مورد نظر یا مقایسه خونه‌های مختلف به سایت داماک گروپ صفحه آپارتمان سر بزنید.

اقامت فوری در عرض کمتر از ۴۰دقیقه اقامت خانوادگیتان را از داماک بخواهید.

مالیات = صفر

شما می توانید به صورت ریالی از طریق صرافی طرف قرارداد داماک در ایران به صورت واریز ریالی به حساب بانک صادرات و بدون نیاز به خرید ارز یا مراجعه اقدام به خرید نمایید. لطفا" پیش از واریز مدارک زیر را واتساپ نمایید تا واحد برای 24 ساعت در رزرو شما بماند تا واریز شما انجام و واحد برای شما ثبت گردد.

میبایست مبلغ 50 هزار درهم را به صورت معادل ریالی در ایران به حساب زیر واریز نموده و عکس فیش واریز را واتساپ نمایید . چنانچه خودتان صرافی مورد اطمینان دارید می توانید از طریق دلخواه خودتان مستقیم به حساب داماک دبی واریز نمایید . نرخ صرافی طرف قرارداد داماک برای داماک ملاک محاسبه صدور رسید است و نرخ هر صرافی یا سایت دیگر برای واریز ریالی مورد تایید داماک نیست .

هر آنچه در ذهن خود داماک گروپ به واقعییت تبدیل می کنیم کافیست قدم به قدم با تیم مجری داماک گروپ همراه باشید .

دفتر مرکزی داماک در پارک تاورز در بزینس بی منتظر شما سروران خواهد بود.

با خرید ملک یک تور رایگان و یک سکه اماراتی را نصیب خود کنید .

به منظور مشاهده تصاویر بیشتر و کامل تر از این پروژه و تمام پروژه های دیگر داماک از وبسایت فارسی زبان داماک به آدرس

www.damacgroup.ir

مراجعه کنید.

****با اعتماد به گروه داماک آرامش و امنیت را به خانه هایتان ببرید ****

مطالب مشابه:

مطالب مشابه:

 پاسپورت      دریافت ویزای دبی    قوانین ویزای امارات     damac               آپارتمان های لوکس   کار در دبی

.آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...