اعتبار پاسپورت امارات

داماک damac برندترین سایت املاک دبی.

انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط  بدون بهره با داماک

اعتبار پاسپورت امارات نشان دهنده اعتماد به نفس و مشارکت این کشور در سطح جهانی است.

با گرفتن پاسپورت امارات به دبی سفر کنید و زندگی لاکچری در قلب دبی را با داماک damac تجربه کنید.

رویای مهاجرت در سر دارید و به یک زندگی لوکس فکر میکنید ما داماک damac را به شما پیشنهاد میکنیم.

از دیدگاه شرکت داماک damac پاسپورت امارات قوی ترین پاسپورت جهان شناخته شد و پاسپورت امارات رتبه اول را کسب کرده است پاسپورت و گذرنامه امارات با پیشی گرفتن از کشورهای سنگاپور و آلمان به عنوان قوی ترین و معتبرترین پاسپورت شناخته شد.

وبسایت پاسپورت ایندکس (Passport Index) به رده بندی اعتبار پاسپورت های کشورهای دنیا می پردازد و در جدیدترین رده بندی کشور امارات در صدر قوی ترین پاسپورت های جهان قرار گرفته است.

اعتبار پاسپورت امارات

پاسپورت امارات با داماک گروپ damac

پاسپورت شما فقط یک دفترچه‌ی کوچک با صفحات بی‌ارزش نیست! هرگز چنین فکری به ذهنتان راه ندهید. چه زحمت‌هایی کشیده می‌شود و چقدر هزینه می‌شود تا صفحات مختلف همین دفترچه‌ی کوچک مهر بخورد.

خاطره‌های زیادی پشت سر هر کدام از این مهرها وجود دارد. رقابت زیادی هم بین کشورهای مختلف جهان به راه افتاده و همه آن‌ها در تلاش هستند که بهترین گذرنامه های جهان را داشته باشند.

شاید باورتان نشود ولی کشورهای آسیایی توانسته‌اند در این رقابت جایگاه خوبی پیدا کنند. در ادامه با ما همراه باشید تا با قوی ترین پاسپورت های دنیا 2019 آشنا شوید و هم از وضعیت پاسپورت کشورمان ایران با خبر شوید.

چرا پاسپورت امارات؟

امارات با ریشه‌هایی که در فرهنگ اسلامی دارد، روابط قویی با سایر جهان عرب و جهان اسلام برقرار کرده‌است. دولت امارات عمدتاً از طریق بنیاد فرهنگی ابوظبی، دبی ، در صدد حفظ شکل‌های سنتی هنر و فرهنگ است.

مراحل گرفتن پاسپورت با شرکت داماک damac

پاسپورت امارات از طریق کار

پاسپورت امارات از طریق تحصیل

پاسپورت امارات از طریق سرمایه گذاری

پاسپورت امارات از طریق تولد

پاسپورت امارات از طریق ازدواج

پاسپورت امارات از طریق پناهندگی

پاسپورت امارات و نکات مهم در باب پاسپورت امارات

پاسپورت امارات و مدارک مورد نیاز

پاسپورت امارات و وکیل معتبر برای امور مهم

گذرنامه امارات یکی از بهترین گذرنامه های جهان محسوب میشود.


_قدرت گذرنامه امارات به ارتفاعات بی سابقه ای می رسد؟

از زمانی که امروز ویزای مذاکره بین آفریقای جنوبی و امارات متحده عربی به مرحله اجرا گذاشته می شود،امارات متحده عربی به شهروندان اماراتی خود اجازه می دهد تا تقریباً 90٪ از جهان را به دست آورند.

گذرنامه امارات با داشتن نمره جدید تحرک 176 ، امکان تحرک بدون ویزا به 116 کشور و ورود ویزا به 60 کشور را فراهم می کند.

براساس شاخص گذرنامه ، "بنیاد گذرنامه 176 نشان می دهد بیش از 88٪ از کشورها در این فهرست است که چیزی بی سابقه است."

گذرنامه امارات متحده عربی رشد قابل توجهی را تجربه کرده است،که امتیاز تحرک پاسپورت امارات خود را از 122 در سال 2015 تا امروز به 176 رسانده است. این مسیر الهام بخش باعث ایجاد انگیزه در بسیاری از کشورها برای پیگیری این پرونده و کشف قدرت اعطای تحرک بیشتر به شهروندان خود شده است.

در راستای مأموریت امارات متحده عربی برای تجلیل از همکاری ها و همکاری های بین المللی ، EXPO 2020 به مدت شش ماه از 190 کشور شرکت کننده و میلیون ها بازدید کننده از سراسر جهان به دبی استقبال می کند.

امارات متحده عربی با ایجاد یک میراث معنادار برای نسل های آینده ، چه از نظر محلی و چه در سطح جهان ، تلاش خود را برای رهبری حرکت وحدت جهانی ، فرصت ها و نوآوری ادامه می دهد.

ایجاد سابقه سفر مفید در پاسپورت امارات:

عموما چنانچه می‌خواهید به پاسپورت خود وزن و اعتبار دهید و آن را به پاسپورتی قدرتمند تبدیل کنید، بهتر است با برنامه‌ریزی و به صورت حساب شده سراغ کشورهایی بروید که امکان دریافت ویزای آنها بدون سابقه سفر نیز ممکن بوده و در عین حال جزو ویزاهای معتبر و با ارزش در دنیا محسوب می‌شوند.

برای مثال، به دلیل اینکه در حال حاضر امارات از قدرتمند‌ترین پاسپورت دنیا برخوردار است، ویزای توریستی این کشور سابقه سفر خوبی برای پاسپورت شما به شمار می‌رود.

آیا می‌توان بدون حضور در کشور مقصد، تنها با دریافت ویزا سابقه سفر ارزشمند در پاسپورت ایجاد کرد؟

از لحاظ قانونی تا زمانی که مهر ورود و خروج یک کشور در پاسپورت شما ثبت نشده باشد،دریافت ویزای توریستی هر یک کشورهای دنیا در اعتبار پاسپورت شما بی‌تاثیر بوده و به عنوان سابقه سفر محسوب نمی‌شود.

اگر قصد مهاجرت به کشور امارات را در سر دارید با گرفتن پاسپورت امارات به راحتی میتوانید سفر کنید و نهایت لذت را از سفر خود ببرید داماک damac بهترین گزینه برای شما در راهنمایی برای گرفتن پاسپورت میباشد.

پاسپورت های صدمه دیده"

باید مراقب باشید که پاسپورت شما صدمه نبیند. صدمه شامل پاره شدن یا تکه تکه شدن صفحات، مخدوش شدن صفحات، ناقص شدن صفحات، ناقص شدن جلد یا خراب شدن صفحات یا جلد با آب می باشد.

دستکاری یا آسیب رساندن عمدی به یک پاسپورت استرالیایی جرم محسوب می شود. سعی نکنید با منگنه، چسب مایع یا چسب نواری صدمه های تصادفی را درست کنید.

اگر پاسپورت صدمه دیده باشد ممکن است برنامه های سفر شما با تأخیرهای قابل توجهی روبرو شوند.

یک پاسپورت صدمه دیده شاید:

برای سفر فاقد اعتبار باشد؛

توسط مقامات کنترل مرزی ضبط شود، و

نیاز به تعویض داشته باشید.

برای تعویض یک پاسپورت صدمه دیده نیاز به درخواست دادن و پرداخت تمام هزینه های مربوطه می باشد.

داماک damac بهترین راهنما برای شما.

پاسپورت های گم شده یا دزدیده شده.

پاسپورت یک مدرک با ارزش است، همیشه باید آنرا محفوظ و سالم نگه دارید. پاسپورت های گم شده یا دزدیده شده ممکن است برای مقاصد مجرمانه استفاده شوند.

اگر پاسپورت شما یا فرزند شما گم شده یا دزدیده شده است باید فوراً به ما اطلاع دهید. برای گزارش گم شدن یا دزدیده شدن پاسپورت خود با ای پی آی اس به شماره 232 131 تماس بگیرید.

اگر بعد از اینکه گزارش گم شدن یا دزدیده شدن پاسپورت خود را دادید آنرا پیدا کردید یا به شما برگردانده شد، نباید از پاسپورت خود استفاده کنید.

پاسپورتی که گم شدن یا دزدیده شدن آن گزارش شده باشد. دیگر برای سفر معتبر نیست و اگر سعی کنید با آن سفر کنید، مقامات کنترل مرزی آنرا ضبط خواهند کرد.

_مدارک لازم برای تعویض یا تمدید پاسپورت.

متقاضیان تعویض یا تمدید پاسپورت باید با در دست داشتن مدارک زیر به دفاتر پلیس + ۱۰ مراجعه کنند.

_مدارک مشترک برای آقایان و بانوان:

تهیه‌ فرم و شناسه گذرنامه از دفاتر پلیس + ۱۰

پرداخت وجوه تعیین‌شده با دستگاه کارت‌خوان موجود در دفاتر پلیس + ۱۰

واریز این مبلغ از طریق اینترنت، عابر بانک و فیش بانکی به‌هیچ‌وجه قابل‌قبول نیست.

اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی در صورت صادر نشدن کارت ملی، تأییدیه ثبت‌ احوال مورد قبول است.

ارائه‌ اصل آخرین پاسپورت؛ این گزینه در صورت معتبر بودن پاسپورت، نیاز است.

عکس بیومتریک؛ عکس آقایان باید بدون کلاه، عینک، آرایش مو، کراوات و زیورآلات باشد. همچنین رنگ لباس آن‌ها نباید با رنگ پس‌زمینه یکی باشد.

خانم‌ها نیز باید برای عکس پاسپورت حجاب کامل داشته باشند و بدون آرایش یا زیورآلات در مقابل دوربین حاضر شوند.

روسری یا مقنعه‌ی خانم‌ها باید به‌گونه‌ای باشد که گردی صورت آن‌ها کاملاً در عکس به‌وضوح دیده شود. امروزه عکس بیومتریک در دفاتر پلیس + ۱۰ با دستگاه‌های اتوماتیک عکاسی گرفته می‌شود.

افراد بالای ۱۵ سال، باید شناسنامه‌ عکس‌دار ارائه کنند.

افراد زیر ۱۵ سال باید حتماً گواهی اشتغال به تحصیل، دفترچه بیمه یا پاسپورت عکس‌دار با خود داشته باشند.

برای افراد زیر ۶ سال باید در هنگام حضور در دفاتر پلیس + ۱۰، حتماً یک عکس از کودک ارائه شود.

اجازه‌ محضری برای افراد زیر ۱۸ سال باید از سوی پدر یا قیم قانونی باشد.

بازنشستگان نظامی که هنوز ۵ سال از بازنشستگی آن‌ها نگذشته، باید از حفاظت یگان مربوطه ارائه نامه با خود به همراه داشته باشند.

بازنشستگان نظامی که از زمان بازنشستگی آن‌ها بیش از ۵ سال می‌گذرد، حتماً باید اصل و کپی کارت کانون بازنشستگان را ارائه دهند.

نظامیان شاغل نیز برای درخواست گذرنامه، باید نامه‌ی موافقت حفاظت یگان مربوطه را به دبیرخانه‌ی اداره‌ی گذرنامه تحویل داده و پس از ثبت، به دفاتر خدمات الکترونیکی پلیس مراجعه کنند.

ارائه‌ی اصل و کپی کارت پایان خدمت یا معافیت دائم از نوع فقط هوشمند یا موافقت‌نامه‌ سازمان نظام ‌وظیفه‌ی عمومی برای مشمولان، در حین مراجعه به دفاتر پلیس + ۱۰ ضروری است.

اگر به‌تازگی برای تعویض کارت معافیت یا پایان خدمت خود اقدام کرده‌اید، می‌توانید پس از گذشت ۲۴ ساعت از درخواست تعویض، با ارائه‌ی برگه ثبت درخواست به افسر گذرنامه در دفاتر خدمات الکترونیکی، درخواست صدور یا تعویض پاسپورت بدهید.

افراد بالای ۵۰ سال نیاز به ارائه‌ی کارت پایان خدمت ندارند.

دانشجویان و دانش آموزان برای خروج از کشور، باید حتماً گواهی اشتغال به تحصیل خود را به سازمان نظام‌ وظیفه‌ی عمومی تحویل دهند.

داماک damac آماده انتقال سند با پیش پرداخت بدون بهره

مطالب مشابه:

پاسپورت     مهاجرت به امارات     مهاجرت به دبی        شرایط زندگی در دبی   

damac

اقامت خانوادگی شما در دبی با داماک

ساخت ویلا در دبی طبق سلیقه شما

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...