اقامت در دبی

داماک گروپ DAMAC  بزرگترین سایت املاک دبی

ساخت ویلا در دبی طبق سلیقه شما

اقامت در دبی

دبی یکی از پیشرفته ترین شهرهای دنیا می باشد .

از بنادر آزاد آن برای تجارت با سایر شهرها و کشورها استفاده می شود.دبی منطقه آزادی است که شرایط مناسبی برای تحصیل و سرمایه گزاری برای جوانان فراهم کرده به طوری که یک سوم جمعیت دبی را ایرانیان تشکیل می دهند.

با توجه به رشد روزافزون اقتصاد دبی سالانه تعداد زیادی از اتباع کشورهای خارجی به جمع مقیم های این شهر رویایی می پیوندند. عمده این افراد از کشورهای اروپایی،امریکایی و ایران می باشند.

 عمده دلایل تمایل افراد به کسب اقامت دبی عبارتند از:

۱- سطح بالای درآمد، زندگی و امکانات رفاهی در حد استاندارد های اروپا و آمریکا

۲- امنیت بالای این کشور و نزدیک به صفر بودن جرم و جنایت

۳- آزادی اجتمایی و امنیت شغلی

۴- امکانات بانکی با بهره های بسیار ناچیز و باز پرداخت بلند مدت

۵- سطح بالای تحصیلات و دسترسی به معتبرترین دانشگاه های دنیا

۶- دسترسی آسان به کشورهای دیگر

پرسنل فارسی زبان در بخش دفتر مرکزی داماک با هماهنگ وقت قبلی پذیرای شما برای بازدید از ویلا ها و آپارتمان های دبی هستند. همین امروز کلید فول فرنیش و برند از داماک تحویل بگیرید و خانوادگی مقیم دبی شوید با اقساط بدون بهره سند ملک در ابتدا به شما واگذار می کند .

اقامت در دبی

دریافت اقامت دبی از روش های مختلفی امکان پذیر است که البته محدود بوده و هر چند وقت یکبار باید تمدید شود:

از طریق استخدام در یک موسسه یا شرکت بعنوان کارمند:

در این روش برای دریافت اقامت، متقاضی می بایست ابتدا توسط یک موسسه یا شرکتی در امارات دعوت به استخدام شود و کارفرمای شما باید حمایت مالی از شما را به عهده بگیرد؛همچنین امور مربوط دریافت اقامت متقاضی، نیز به عهده کارفرما می باشد.

سپس برای ارائه مدارک به آن شرکت و ثبت آن در سازمان وزارت کار شهر دبی اقدام نماید. این مدارک عبارتند از : مدرک نشان دهنده صلاحیت های علمی و شغلی شما که به تایید وزارت امور خارجه رسیده است.

گواهی پزشکی پس از دریافت موافقت سازمان وزارت کار و سازمان مهاجرت کشور امارات، فرد متقاضی می تواند دریافت ویزای دو ماهه کاری اقدام کند.

پس از ورود به دبی با ویزای دو ماهه کاری باید از وزارت بهداشت این شهر کارت بهداشت دریافت نماید؛و آزمایشات پزشکی انجام دهد. در نهایت جهت دریافت کارت کارمندی و ویزای اقامت دو ساله (در قوانین سال ۲۰۱۱ این مدت از سه سال به دو سال کاهش یافته است) خود در اداره مهاجرت اقدام کند.

این به آن معنی است که ویزای اقامت کارمند هر دوسال یکبار با انجام دادن یکسری آزمایشات پزشکی و موافقت کارفرما قابل تمدید می باشد.

در حال حاضر متقاضیان ویزای اقامت کارمندی با پاسپورت ایرانی، تنها با مدرک تحصیلی بالای فوق لیسانس از این امکان بهره مند می شوند.

توجه داشته باشید که با داشتن وابستگان (همسر و فرزندان) روال کار طولانی است.

سرمایه گذاری و ثبت یک موسسه یا شرکت

در این روش شما می‌توانید به عنوان مدیرعامل و سرمایه‌گذار، شرکتی را ثبت کرده و برای خود و خانواده ویزای اقامت دریافت کنید(البته اقامت  پدر و مادر ۱ ساله و قابل تمدید است). در صورت عدم انجام این روش به صورت حرفه‌ای و با رعایت اصول، هر سال هزینه‌های زیادی به فرد تحمیل خواهد شد.

دارائی، شهرداری، باید در ابتدا موسسه یا شرکتی را به ثبت رسانده و سپس کارت بازرگانی و کارت سازمان مهاجرت خود را دریافت نموده و بعد از دریافت قبولی از سازمان مهاجرت کشور امارات ویزای اقامت سه ساله خود را دریافت کند. هزینه ثبت یک موسسه و یا شرکت به نوع فعالیت، اسم شرکت، تعداد شرکا، نامه سرمایه اولیه شرکت و اجاره بهای محل آن بعنوان دفتر کار بستگی دارد.

توجه داشته باشید که متقاضیان ثبت موسسه یا شرکت هر ساله هزینه هایی جهت تمدید جواز کسب، اجاره دفتر و... را نیز خواهد داشت. همچنین توجه داشته باشید تأسیس و اجاره دفتر کار جهت گشایش اعتبار و حساب بانکی به عهده مشتری می‌باشد.

مدت زمان ویزای اقامت متفاضیان سرمایه گذاری در دبی سه ساله می باشد که هر سه سال با انجام یک سری آزمایشات پزشکی و تمدید کلیه مدارک اداری شرکت یا موسسه، و پرداخت هزینه های آنها قابل تمدید می باشد.

فرد سرمایه گذار باید به یاد داشته باشد، تمدید ویزای اقامت به دفعات و برای سال های طولانی دلیل بر گرفتن پاسپورت اماراتی نخواهد بود و در صورتی که شغل و شرکت خود را از دست بدهد،ویزای او غیر قابل تمدید می باشد.

توجه داشته باشید مطالب ذکر شده در بالا برای متقاضیان با پاسپورت غیر ایرانی بوده و در حال حاضر متقاضیان مقیم کشور ایران و دارنده پاسپورت ایرانی نیاز به دریافت موافقت از دولت امارات برای ثبت شرکت و اخذ اقامت در یکی از شهرهای ابوظبی، دبی، شارجه، عجمان و... هستند.

پس از دریافت موافقت دولت امارات می تواند به روش های ذکر شده در فوق برای سرمایه گذاری اقدام کنند.

از مزایای و فواید ثبت شرکت،می توان به توانایی دریافت ویزای توریستی دیگر کشورها ، داشتن یک شغل،شرکت و حساب بانکی در کشور امارات و دریافت تسهیلات بانکی از بانک های معتبر خارجی و...اشاره کرد.

تیم مخصصین ما در هر ساعت ازشبانه روز ارائه خدمات می دهند .

با شرکت داماک damac تجربه زندگی مدرن با خرید واحد های فول فرنیش آماده تحویل تجربه کنید.

در این شرایط فرد متقاضی نیاز به داشتن مدارک علمی و تحصیلات، مدرک زبان و سوابق شغلی، مدیریتی یا کارمندی را ندارد و حداقل سن، ۲۱ سال است.

پرسنل فارسی زبان در بخش دفتر مرکزی داماک با هماهنگ وقت قبلی پذیرای شما برای بازدید از ویلا ها و آپارتمان های دبی هستند.

ایرانی‌ها صرفا می توانند پس از ثبت شرکت در دبی اقامت دریافت کنند، برای ثبت شرکت لازم است شما یک شریک اماراتی نیز داشته باشید که البته این شریک صوری است و شریک شما تنها مبلغی حدود ۸ تا ۱۲ هزار درهم در سال از شما بابت ثبت اسمش در اساس نامه شرکت دریافت می کند و اداره شرکت به عهده فرد متقاضی است.

پرسنل فارسی زبان در بخش دفتر مرکزی داماک با هماهنگ وقت قبلی پذیرای شما برای بازدید از ویلا ها و آپارتمان های دبی هستند. همین امروز کلید فول فرنیش و برند از داماک تحویل بگیرید و خانوادگی مقیم دبی شوید با اقساط بدون بهره سند ملک در ابتدا به شما واگذار می کند .

اخذ اقامت با خرید ملک مسکونی

با این روش اقامت اجازه کار در دبی را ندارید. توجه داشته باشید چنانچه تصمیم به دریافت اقامت دارید، احتمال بروز بعضی مشکلات وجود دارد، از همین جهت به نکات زیر توجه کنید:

مجموعه‌های بدون مجوز اغلب در طول مدت دریافت اقامت (۲ ماهه اول‌) به روش‌های مختلف،شما را شارژ خواهند کرد. همچنین مدرک تحصیلی شما باید به تأیید سفارت دبی در ایران برسد.

پس با توجه به این موضوع مدارک خود را کامل کنید، زیرا چندین دفعه رفت و آمد هزینه‌های زیادی از جمله هزینه (بلیط و هتل‌) را به شما تحمیل خواهد کرد. اگر در صحت و درستی مدارک خود شک دارید با ویزای ۲ ماهه وارد دبی شوید تا مجبور به بازگشت برای تکمیل مدارک خود نشوید. اصل گذرنامه خود را به هیچ مجموعه‌ و بخشی تحویل ندهید. مدارک قانونی مجموعه ای را که اقدام به دریافت اقامت برای شما می کند را جهت روئیت و بازدید بخواهید.

اقامت خود و خانوادتان را در عرض 40 دقیقه با خرید ملک از شرکت داماک بخواهید، مهاجرت رویایی در عین حال واقعی داشته باشید.

داماک damac در نظر دارد وام هایی بدون بهره و با شرایط اقساط بلند مدت خانه ای لوکس و لاکچری و فول فرنیش آماده تحویل در اختیار مردم قرار دهد.

 

مطالب مشابه:

آپارتمان های لوکس     ویلای لوکس    فول فرنیش 

   damacاجاره ملک با داماک        آپارتمان های لوکس

اقامت خانوادگی شما در دبی با داماک

انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط  بدون بهره با داماک

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...