مهاجرت و اقامت خانوادگی

داماک damac بزرگترین سایت املاک دبی

انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط  بدون بهره با داماک

مهاجرت و اقامت خانوادگی در امارات متحده عربی

مهاجرت و اقامت از طریق کار در امارات موضوعی می باشد که در سال های متوالی مورد استقبال افراد زیادی در خصوص بهره برداری از بازار کار جهانی نیز قرار گرفته است.

امارات متحده عربی کشوری آسیایی است که در جنوب غربی این قاره واقع گردیده است. این کشور بصورت پادشاهی اداره می گردد و با کشورهای قطر و عربستان صعودی همسایه می باشد.

زبان اصلی این کشور عربی و انگلیسی است، اما مردم این کشور به زبان های فارسی، هندی و اردو نیز صحبت می نمایند. با توجه به ذخایر بسیار نفت و گاز در این کشور یکی از کشورهای ثروتمند در جهان بشمار می رود.

البته صنعت توریست و مهاجرت به امارات نیز نقش موثری در رشد اقتصادی این کشور داشته است. با خرید ملک از داماک damac از  آپارتمان های لوکس ، سوئیت لاکچری و ویلا در دبی بهترین و سالم ترین سرمایه گذاری را داشته باشید.

داماک damac بهترین مشاور برای مهاجرت خانوادگی  و اقامت شما در شهر زیبای دبی است. از دیگر شرایط انجام کار و گرفتن اقامت از طریق کار در امارات دریافت پیشنهاد کاری از سوی کارفرمایان در این کشور می باشد. معمولاً افراد خوش شانسی که دارای تجربه و مهارت کافی هستند موفق به گرفتن دعوتنامه کاری از سوی کارفرمایان امارات می شوند، زیرا گرفتن پاسپورت کاری این کشور در مقایسه با برخی از کشورها نسبتاً دشوار است.

مهاجرت و اقامت خانوادگی

راه های  متدوال مهاجرتی به این کشور محسوب می شود. میزان نرخ بیکاری در امارات بسیار پایین است که در ادامه میزان نرخ بیکاری در امارات را نشان خواهیم داد.

میزان ساعات کاری در امارات 9 ساعت در طول روز و بمدت 47 ساعت در هفته می باشد. کارکنان در این کشور اجازه دریافت 1 ماه مرخصی در طول یکسال را دارند که 22 روز آن مرخصی با حقوق محسوب می شود. یکی از مهمترین دلایل افراد برای گرفتن اقامت از طریق کار در امارت این است که کارمندان خارجی بطور کامل می توانند حقوق خود را دریافت نمایند و از پرداخت مالیات معاف هستند.

با مشاوره های داماک  damac میتوانید صاحب و کارو درآمد شوید.

شرایط اقامت از طریق کار در امارات با کمک داماک damac

افراد برای اینکه بتوانند به امارات برای انجام کار مهاجرت نمایند، ملزم به اخذ پیشنهاد کاری از سوی کارفریان در این کشور می باشند. برخی از افراد از طریق عقد قرارداد با شرکت های خارجی و بین المللی معتبری که در این کشور وجود دارد، نسبت به اخذ ویزای کاری امارات اقدام می نمایند، داماک damac  میتواند با مشاوره و راهنمایی بهترین اقامت را برای شما رغم بزند.

پروسه دریافت پیشنها کاری در امارات بدین گونه است که افراد می توانند با مراجعه به سایت های کاریابی و ارائه رزومه های کاری خود از فرصت های شغلی موجود در دبی  آگاهی یابند.

پس از آن با مصاحبه با کارفرمایان قراردادکاری منعقد مینمایند و پس از آن می توانند جهت اخذ پاسپورت  کاری امارات به سفارت این کشور مراجعه نمایند.

پاسپورت کاری امارات در ابتدا دارای 3 ماه اعتبار میباشد که پس از اتمام اعتبار آن افراد امکان تمدید آن را بمدت 3 سال خواهند داشت. از دیگر مزایای این ویزا این است که افراد می توانند به همراه همسر و فرزندان خود به این کشور مهاجرت نموده و با دریافت مجوز کار همسر وی نیز اجازه انجام کار در این کشور را خواهد داشت.

لازم به ذکر است افراد برای عقد قراردادکاری با کارفرمایان در این کشور ملزم به رعایت موارد زیر می باشند:

  • نام کارفرما و ادرس محل کار
  • مشخصات کارمند ( نام- نام خانوادگی- تاریخ تولد- مدرک تحصیلی- ملیت- شغل و محل اقامت)
  • نوع کار
  • مدت زمان قرارداد
  • حقوق پایه و مزایا

مدارک لازم جهت اقامت از طریق کار در امارات

افراد پس از دریافت پیشنهاد کاری می توانند نسبت به اخذ اقامت از طریق مشاوره های داماک damac برای کار در امارات اقدام نمایند.

بدین منظور با ارائه مدارک زیر می بایست به سفارت این کشور مراجعه نمایند:

  • پاسپورت معتبر
  • عکس
  • تکمیل فرم درخواست ویزای کاری امارات
  • گواهی پزشکی مبنی بر سلامت متقاضی
  • گواهی عدم سوء سابقه کیفری فرد

داماک damac جامع ترین سایت املاک دبی

پلی برای زندگی بهتر در دبی ساعات کاری در دبی

مهم است که توجه داشته باشید که هفته ی کاری ممکن است از کاری به کار دیگر متفاوت باشد.برخی از خرده فروشی ها و دیگر کسب و کارها شش روز هفته باز می باشند و روز جمعه را تعطیل می کنند.

ساعات کاری زمانی که درجه حرارت پایین است از ساعت 16:00 تا 19:00 می باشد. سرمایه گذاری درکشور  امارات متحده عربی و شهر زیبای دبی با در نظر گرفتن رشد متنوع اقتصادی و پیشرفت های متوالی طی چند سال اخیر کشور امارات متحده عربی می توان انتظار داشت که طی سال های اخیر به بعد سرمایه گذاری های زیربنایی و ساخت و ساز افزایش یابد.

از نظر آماری ، ساخت و ساز انتظار خدمات املاک و مستغلات زیادی  رشد احتمالی خواهند داشت . همچنین میزان مصرف در وسایل نقلیه ، مبلمان ، لوازم خانگی و حتی تجهیزات پزشکی بیشتر می شود.

هر چند رشد جهانی درگیر نوسانات زیادی است اما در این میان اقتصادهای نوظهور مانند امارات متحدعربی می توانند رشد اقتصادی بالاتر از میانگین جهانی و حتی اقتصادهای پیشرفته داشته باشند.

در حال حاضر خاور میانه و شمال آفریقا بزرگترین سهم صاردات دبی را تشکیل می دهند.تاکنون امارات متحده عربی در زمینه توسعه ، کشور پیشرو در خاور میانه بوده،مسئولان این کشور معتقدند که درصد زیادی از نیاز انرژی خود را از خورشید می گرفت.

نیاز کشور را از خورشید تامین نمایند برنامه ای که در بلند مدت امارات را از کشوری نفتی به فرا نفتی در منطقه تبدیل می کند . درهرکشور و شهرتوریست و مهاجر نقش خوبی را در پیشرفت آن کشور ایفا میکنند.

کشور امارات متحده عربی بخصوص طی چند سال اخیر پیشرفت زیادی را در حوزه های مختلف داشته است.این کشور بسیار توریست پذیر و مهاجر پذیر است.

با امنیتی که در این کشور حاکم است افراد کشور های دیگر تمایل بیشتری را برای مهاجرت ،  اقامت و سرمایه گذاری در این کشور زیبا و پر از جاذبه را دارند.

وجود داماک damac بزرگترین و مطمئن ترین سایت املاک دبی ؛ دبی را شهری برای مهاجرت ، اقامت و سرمایه گذاری در خرید آپارتمان های لوکس و ویلا های لاکچری با اقسط بدون سود کرده است. دبی شهر زیبا و پر امنیتی است و یکی از دلایل اینکه افراد زیادی هر ساله دوست دارند به این شهر زیبا و جذاب سفر کنند این است.

بیشتر کسانی که برای مسافرت به کشور امارات متحده عربی و شهر زیبای دبی سفر می کنند علاقه مند به سرمایه گذاری در این شهر و کشور زیبا می شوند.

سرمایه گذاری در کشور امارات متحده عربی و شهر زیبا و پر جاذبه دبی بسیار به پیشرفت افراد کمک می کنند چون با داماک damac بزرگترین سایت املاک دبی و مشاوره های تخصصی صاحب آپارتمان های لوکس و ویلا های لاکچری می شوید.

دانستنی های شهر زیبای دبی

دبی بزرگترین شهر امارات می باشد و در جنوب کشور ایران با فاصله پروازی دو ساعته قرار دارد و از طریق آب های خلیج فارس به ایران متصل می شود،واحد پولی امارات درهم می باشد،دبی با توجه به منابع نفتی فراوانی که دارد اقتصاد اصلی این شهر را رونق داده است، دبی با توجه به وسعت و جایگاهی که قرار دارد یکی از مهمترین شهر های تجاری در جهان است و به همین خاطر توانسته که گردشگران فراوانی را از سراسر جهان جذب کند.

دبی شهر بسیار جذابی است و هر ساله تعداد قابل توجهی توریست ، مسافر و مهاجرت های زیادی را به این شهر زیبا و جالب می کشاند.

امارات متحده عربی و جاذبه های گردشگری شهر زیبای دبی

دبی شهری با ایده های نو در زمینه گردشگری است. بازدید از دست سازهای بشری این شهر که روزانه بر تعداد و تنوع آنها اضافه می شود، منجر به ایجاد هیجان مضاعف در گردشگران تور دبی برای سفر به امارات می گردد.

از سوی دیگر بسیاری معتقدند دبی، شهر سرگرمی ها و تفریحات بینظیر است و بهترین شهربازی ها و پارک های خاورمیانه در این شهر ساخته شده است.

اماکنی که به شما کمک می کنند تا در کنار فرزندانتان، دنیای کودکی را باری دیگر و از نو تجربه کنید. از جمله نامی ترین اماکن تفریحی دبی می توانیم به آی ام جی، موشن گیت، لگو لند، پارک بالیوود، پارک آبی آکواونچر، شهر متل پلی، کیدزانیا و... اشاره کنیم.

وجود اماکن جالب و چشم نواز در شهر دبی این شهر را به بهترین جا برای مهاجرت ، سرمایه گذاری و اقامت تبدیل کرده است و هر ساله تعداد زیادی به دبی مهاجرت می کنند.

افراد می توانند از طریق ملک در شهر زیبای دبی اقامت این شهر زیبا را دریافت کنند.

مهمترین و مطمئن ترین سایت املاک در دبی داماک damac است که این سایت بسیار مطمئن و قوی از لحاظ فروش سوئیت لاکچری ، آپارتمان های لوکس و ویلا های لاکچری با اقساط بدون سود در دبی است.

مهاجرت به دبی از طریق خرید ملک

خرید ملک در دبی هم در حقیقت نوعی سرمایه‌گذاری است و با این کار کمک شایانی به رشد اقتصاد دبی هم می‌شود. با این روش شما می‌توانید ملکی را در دبی خریداری کنید و پاسپورت  اقامت دو ساله را دریافت کنید.

پس از اینکه ملک را خریداری کردید باید ثابت کنید که تمکن مالی دارید.زیرا در مدت اقامت خود در دبی نمی‌توانید به هیچ کاری مشغول شوید، و ملکی که خریداری می‌کنید نباید کمتر از یک میلیون درهم ارزش داشته باشد.

پس از این دو سال می‌توانید برای اقامت بلند مدت درخواست کنید و به فعالیت تجاری و کاری هم مشغول بشوید. کسانی که در دبی ملکی را خریداری کنند خیلی راحت می‌توانند برای خود و خانواده‌شان درخواست پاسپورت هم بدهند زیرا با خرید ملک به اقتصاد دبی هم کمک می‌کنند.

با داماک damac صاحب آپارتمان های لوکس و ویلا های لاکچری در دبی با اقساط بدون سود شوید.

مطالب مشابه:

آپارتمان قسطی    ویلای قسطی    خرید ویلا با هزینه کم     فروش قسطی آپارتمان

   damac   وام و تسهیلات

اقامت خانوادگی شما در دبی با داماک

ساخت ویلا در دبی طبق سلیقه شما

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...