دریافت اقامت دبی

داماک گروپ DAMAC  بزرگترین سایت املاک دبی

اقامت خانوادگی شما در دبی با داماک

الزامات جدید اخذ ویزای اقامت دبی

دولت امارات متحده عربی در سال 2018 برخی از الزامات مرتبط با دریافت اقامت دبی را تغییر داده است.

طبق الزامات جدید اخذ ویزای اقامت دبی  و  تغییرات اعمال شده، شهروندان خارجی که متقاضی دریافت اقامت دبی از طریق قرارداد کاری هستند، الزاما باید گواهینامه حس سوابق کاری خود را که در کشورشان دارند ارائه دهند.

کسانی که شغلشان را تغییر میدهند الزامی به ارائه این گواهینامه ندارند. از دیگر موارد مورد نیاز جهت درخواست و دریافت اقامت دبی،داشتن یک آدرس ایمیل معتبر است، تا بتوانند از طرف مقامات محلی اطلاعات ویزای شان را دریافت کنند.

این تعهدات جدید بعد از اعمال تغییرات در واقع به نفع متقاضی است و کمک بسیاری در تایید و قبول درخواست وی می باشد.     

دریافت اقامت دبی

اگر خواهان یک زندگی لوکس و لاکچری هستید داماک گروپ بزرگترین و جامع ترین سایت  چند ملیتی بهترین انتخاب برای شما در دبی خواهد بود.

توجه داشته باشید،افرادی که اقامت و یا شهروندی دبی را دریافت می نمایند حق دریافت اقامت بلند مدت در کشور امارات را نیز خواهند داشت(بسته به شرایط خاصی).

هم ویزای کاری و هم ویزای اقامت بلند مدت برای تابعیت و اقامت در امارات متحده عربی بایستی با در اختیار داشتن کارت شناسایی برای افراد صادر گردد.

بیاد داشته باشید که این کارت در این قلمرو به جای گذرنامه نیز مورد استفاده واقع می شود. جهت حفظ این ویزا و اعتبار آن افراد بایستی حداقل به مدت 6 ماه در این شهر اقامت داشته باشند.

اخذ ویزای اقامتی امارات متحده عربی

جهت دریافت ویزای اقامت و یا مجوز کار دبی افراد می بایست گذرنامه را در اختیار داشته باشند و حامی مالی آنان نیز مشخص شود. اخذ ویزای اقامتی از راه های ذکر شده در ذیل امکان پذیر است:

1.از طریق خرید ملک

2.از طریق استخدام شدن در شرکت های دبی

3.از طریق افتتاح شرکت در دبی

مشاورین و نمایندگان داماک گروپ در دبی شما را در جهت دریافت ویزای اقامتی دبی یاری خواهند کرد. بسیاری از شهروندان و یا به طور کلی افرادی که جهت دریافت مجوز کار دبی برنامه ریزی می کنند؛ فرصت های متعدد بسیاری را پیش روی خواهند داشت.

برای اینکه شما به یک فرد مقیم دبی تبدیل شوید می بایست شرایط موجود و چگونگی دریافت اقامت در دبی را مورد ارزیابی و بررسی قرار دهید.

راه های متعددی برای دریافت اقامت بلند مدت دبی وجود دارد. بخاطر داشته باشید که تمامی موارد نظیر: دانشجو بودن, متاهل بودن و یا دیگر شرایط باید به طور کامل مورد ارزیابی و بررسی قرار بگیرد.

اگر شما هم به دنبال خرید ویلاهای فوق لاکچری و بی نظیر و طراحی معماری بی نظیر در دبی هستید و قصد دارید سرمایه خود را با کمترین ریسک تبدیل به املاک در بهترین مناطق شهر دبی کنید بی تردید گروه داماک گروپ با طیف گسترده انواع املاک و مستغلات و با تنوع قیمت و شرایط خرید بهترین انتخاب  داماک خواهد بود.

اقامت دبی با خرید ملک

یکی دیگر از راه های دریافت اقامت دبی خرید ملک در این شهر می باشد،با خرید ملک در دبی در ابتدا ویزای اقامت 2 ساله برای فرد متقاضی صادر می گردد،البته توجه داشته باشید فرد متقاضی در طی این 2 سال اجازه تجارت و کسب و کار در این شهر را ندارد ولی بعد از گذشت دو سال و اتمام اعتبار ویزا می تواند ویزا را تمدید کرده و سپس به کسب و کار و تجارت بپردازد،برای خرید ملک در دبی ارزش ملک خریداری شده حداقل باید یک میلیون درهم باشد و ملک قابل سکونت باشد؛لازم به ذکر است ملکی که دارای چند مالک است نیز باید سهم هر مالک حداقل یک میلیون درهم باشد،همچنین ملک مورد نظر همانطور که گفته شد باید قابل سکونت باشد و در رهن و اجاره جایی نباشد.

داماک damac در نظر دارد وام هایی بدون بهره و با شرایط اقساط بلند مدت خانه ای لوکس و لاکچری و فول فرنیش آماده تحویل در اختیار مردم قرار دهد داماک گروپ مفتخر است شما را در ساخت ویلا لاکچری و لوکس در دبی یاری کند.

فواید خرید ملک در دبی

اگر بخواهیم در منطقه خاورمیانه از کشوری یاد کنیم که در سال های اخیر به شکوفایی اقتصادی رسیده است کشور جذاب امارات و در راس آن شهر دبی و ابوظبی را می توان نام برد.دبی شهری مدرن و پیشرفته است که به دلیل رشد روزافزون اقتصاد و شرایط مالیاتی مناسبی که دارد سرمایه گذاران زیادی را از سراسر جهان به خود جذب می کند.

اشخاصی که ملک و مستغلات در کشور امارات و به خصوص در شهر دبی خریداری می کنند در واقع به نوعی سرمایه گذاری در این شهر انجام داده اند که مسلما سرمایه گذاری به ویژه به رشد اقتصادی امارات کمک می کنند.

 داماک گروپ مفتخر است شما را در ساخت ویلا لاکچری و لوکس  در دبی یاری کند.

برای سرمایه گذاری نکته ای که حائز اهمیت است این است که متقاضی خرید ملک می‌بایست به این نکته توجه داشته باشد که کشور مورد نظر شرایط اقتصادی مناسبی را دارا باشد و قبل از سرمایه گذاری حتما شرایط و نیازهای شهر مورد نظر را به طور کامل بررسی کند.

شهرهایی مانند دبی که رشد اقتصادی سیر صعودی دارد می‌تواند برای سرمایه گذاری مورد توجه  سرمایه گذاران قرار گیرد. از مهمترین فواید خرید ملک در شهر دبی این است که اقتصاد دبی و کشور امارات در حال پیشرفت است که این امر می‌تواند امتیاز مثبتی جهت سرمایه گذاری در امارات باشد.

دولت دبی، در جهت رونق بخشیدن به فعالیت اقتصادی و تجاری، شرایطی را ایجاد کرده تا اتباع کشورهای دیگر بتوانند با خرید ملک در دبی، سرمایه گذاری کنند و اقامت این شهر را دریافت کنند. دولت دبی برای اشخاصی که مالک حقیقی املاک باشند شرایط دریافت ویزا را برای مالک و همراهان او، آسان و تسهیل کرده است.

دو نوع ویزا برای مالکین در دبی وجود دارد:

  1. اقامت ۶ ماهه (چندبار ورود)
  2. اقامت دو ساله

شرایط خرید ملک در دبی (اقامت ۶ ماهه)

1.ارزش ملک خریداری شده توسط متقاضی می‌بایست حداقل یک میلیون درهم باشد.

2.در خصوص املاکی که دارای چندین مالک هستند، میزان سهم هر یک از سهامداران باید حداقل یک میلیون درهم باشد.

3.املاکی مورد خرید و فروش قرار می گیرند که پایان کار گرفته باشند و قابل سکونت باشند.( به عبارت بهتر با شرایط پیش فروش نمی توان در دبی ملک خریداری کرد)

ویزای ۶ ماهه ای که به خریدار داده می‌شود، هر ۶ ماه قابل تمدید می باشد و البته توجه داشته باشید قابلیت تبدیل به اقامت بلند مدت را ندارد.

ضمن اینکه با این نوع ویزا، نه خریدار و نه همراهان او مجوز کار در دبی را نیز ندارند. هزینه تمدید اقامت شش ماهه در حدود ۱۱۰۰ درهم می‌باشد.

پرسنل فارسی زبان در بخش دفتر مرکزی داماک با هماهنگ وقت قبلی پذیرای شما برای بازدید از ویلا ها و آپارتمان های دبی هستند. همین امروز کلید فول فرنیش و برند از داماک تحویل بگیرید و خانوادگی مقیم دبی شوید با اقساط بدون بهره سند ملک در ابتدا به شما واگذار می کند .

شرایط خرید ملک در دبی (اقامت دو ساله)

  1. در این مورد هم ارزش ملک خریداری شده باید حداقل یک میلیون درهم می‌باشد.

2.همچنین املاکی که دارای چند مالک هستند، سهم هر سهامدار باید حداقل یک میلیون درهم باشد.

3.ملک مورد نظر نباید در رهن یا وثیقه باشد.

هزینه ویزای اقامت موقت دبی

هزینه جهت دریافت ویزای موقت دبی،حدود ۱۱۰۰ درهم می باشد و هزینه ای که باید به وزارت خارجه پرداخت گردد ۴۰۰ درهم می باشد.

مدارک مورد نیاز جهت دریافت ویزای خرید ملک دبی

1.سند ملک

2.گواهینامه خرید و فروش که باید از بنگاه املاک دبی دریافت گردد.

3.تصویر پاسپورت

4.6 قطعه عکس مخصوص ویزای دبی

( افتخار ما امنیت و رفاه حال شماست )

مطالب مشابه:

آپارتمان های لوکس     ویلای لوکس    فول فرنیش 

   damacاجاره ملک با داماک        آپارتمان های لوکس

انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط  بدون بهره با داماک

ساخت ویلا در دبی طبق سلیقه شما

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...