اقامت دبی

داماک گروپ DAMAC بزرگترین سایت املاک دبی

ساخت ویلا در دبی طبق سلیقه شما

اقامت دبی

ویزاهای اقامتی دبی ویزاهایی هستند که  به مدت 2 سال اعتبار دارند و این موضوع یکی از مزیت های بزرگ ویزاهای اقامتی دبی نسبت به دیگر شهرها می باشد.

لازم به ذکر است ویزاهای اقامتی بدون هیچ محدودیتی قابل تمدید می باشد.شهروندان خارجی که میخواهند درخواست دریافت اقامت دبی بدهند،می توانند همسر و فرزندان خود را به عنوان همراه با خود ببرندلازم به ذکر است افرادی که شهروندی و یا اقامت دبی را دریافت می نمایند،حق دریافت اقامت بلند مدت این شهر را نیز دارند.

هم ویزای کاری و هم ویزای اقامت بلند مدت برای اقامت و تابعیت دبی باید با در اختیار داشتن کارت شناسایی برای افراد صادر شود،به یاد داشته باشید این کارت در دبی به جای پاسپورت نیز مورد استفاده قرار می گیرد.لازم به ذکر است برای حفظ این ویزا و اعتبار آن افراد می بایست حداقل به مدت 6 ماه در این شهر اقامت داشته باشند.

مشاورین بخش فارسی زبان داماک گروپ در دفتر مرکزی آماده پاسخگویی در هر ساعت از شبانه روز در خدمت شما عزیزان خواهد بود که با خیال راحت سرمایه گذاری مطمئن و سوداوری را داشته باشید هدف ما جلب رضایت شما عزیزان خواهد بود.

اقامت دبی

اخذ ویزای اقامتی دبی

جهت دریافت ویزای اقامت دبی و یا مجوز کار دبی افراد می بایست پاسپورت در اختیار داشته باشند،همچنین پشتیبان و حامی مالی آن ها نیز مشخص گردد.دریافت ویزای اقامت از راه های زیر امکان پذیر می باشد :

1.ثبت شرکت در دبی

2.خرید ملک و مستغلات(به ارزش حداقل یک میلیون درهم)

3.استخدام در یک شرکت اماراتی

مشاورین و نمایندگان  داماک گروپ در دبی شما را در راستای خرید ملک و دریافت ویزای اقامتی دبی در تمامی موقعیت ها یاری می کند

برای اینکه شما به یک فرد مقیم دبی تبدیل شوید می بایست شرایط موجود و چگونگی دریافت اقامت دبی و شرایط و وضعیت خود را مورد بررسی قرار دهید.

اگر شما هم به دنبال خرید ویلاهای فوق لاکچری و بی نظیر و طراحی معماری بی نظیر در دبی هستید و قصد دارید سرمایه خود را با کمترین ریسک تبدیل به املاک در بهترین مناطق شهر دبی کنید بی تردید گروه داماک گروپ با طیف گسترده انواع املاک و مستغلات و با تنوع قیمت و شرایط خرید بهترین انتخاب داماک خواهد بود.

راه های متعدد و زیادی برای دریافت اقامت دبی وجود دارد،به یاد داشته باشید که تمامی موارد مانند:دانشجو بودن،متاهل بودن ودیگر شرایط مورد بررسی واقع خواهد شد.

به طور کلی دو گزینه  انتخابی برای دریافت ویزای اقامتی دبی وجود دارد،جهت بررسی این دو مورد با داماک گروپ همرا باشید:

اقامت در دبی

به یاد داشته باشید این موضوع  از طریق خرید ملک و مستغلات نیز امکان پذیر می باشد.لازم به ذکر است برای آن که بتوانید درخواست ویزای اقامت دبی بدهید؛باید تمکن مالی شما نیز تکمیل گردد.توجه داشته باشید ارزش این ملک نباید از یک میلیون درهم کمتر باشد.

یکی از مزایای خرید ملک در دبی برای دریافت اقامت این است که نیازی به ثبت شرکت نیست،از معایب دریافت اقامت دبی از طریق خرید ملک ارائه ویزای 2 ساله خواهد بود که به افراد در طول این 2 سال اجازه کار داده نمی شود.

اما لازم است بدانید به علت پیشرفت روزافزون اقتاد دبی سرمایه گذاری در این شهر از ارزش بالایی برخوردار است.

اقامت  دبی از طریق ثبت شرکت

راه بعدی برای دریافت اقامت دبی ثبت شرکت در این شهر است؛ثبت شرکت در این شهر به شما اجازه تجارت در منطقه آزاد دبی را نیز می دهد و همچنین امکان درخواست دادن برای دریافت اقامت دبی به عنوان یک شریک تجاری برای شما نیز فراهم خواهد شد.

نه تنها ثبت شرکت اقامت را برای سهامداران فراهم می نماید؛بلکه گزینه های مختلفی را در اختیار افراد استخدام شده قرار می دهد. به خاطر داشته باشید،نیازی نیست که خود یک فعالیت تجاری را راه اندازی نمایید و به اقامت برسید چرا که شما قادر به بهره بردن از مزیت تجارت و معاف بودن از پرداخت مالیات می باشید.

اگر خواهان یک زندگی لوکس و لاکچری هستید داماک گروپ بزرگترین و جامع ترین سایت  چند ملیتی بهترین انتخاب برای شما در دبی خواهد بود.

دریافت اقامت دبی با خرید ملک

اگر چه جوری به نظر می رسد که خرید ملک برای افرادی است که درآمد بالا دارند، اما با این حال در بین سرمایه گذاران خارجی،سرمایه گذاری با خرید ملک برای اخذ اقامت دبی بسیار رایج و معمول است.

از همین رو تقاضای زیاد برای دریافت اقامت دبی با خرید ملک باعث توسعه بازار مسکن در این دبی شده است.

سیستم  و شرایط مالیاتی، کیفیت ساختمان ها و سرعت ساخت و ساز در دبی بسیار خوب است.دریافت اقامت دبی با خرید ملک سود آوری خوبی برای علاقمندان به سرمایه گذاری و سرمایه گذاران بر املاک دارد. با توجه به این پیشرفت ها افزایش درخواست برای دریافت اقامت دبی با خرید ملک نیز وجود دارد.

 داماک damac در نظر دارد وام هایی بدون بهره و با شرایط اقساط بلند مدت خانه ای لوکس و لاکچری و فول فرنیش آماده تحویل در اختیار مردم قرار دهد.

اقامت کاری دبی

افرادی که قصد انجام کار و استخدام در دبی را دارند، با یافتن شغل مورد نظر خود در این کشور امکان دریافت اقامت دبی را خواهند داشت. لازمه دریافت اقامت کاری دبی پیشنهاد کاری از سوی کارفرمایان در این شهر است.

در برخی موارد کارفرمایان خود درخواست استخدام اتباع و نیروهای متخصص و با مهارت خارجی را می­ دهند، که در این صورت  افراد می­ توانند نسبت به دریافت اقامت کاری دبی اقدام کنند.

انجام کار در دبی موجب دریافت اقامت بلند مدت و یا تابعیت این شهر همانند شهر ها و کشورهای اروپایی نمی شود و افراد با دریافت اقامتی 5 ساله اجازه انجام کار در شهر دبی را خواهند داشت.

از مهم ترین شرایط اخذ اقامت دبی از طریق کار سن ، تحصیلات، سوابق کاری و سلامت جسمانی فرد متقاضی می ­باشد. متقاضیان انجام کار می­ توانند به همراه اعضای خانواده خود به این شهر سفر کنند.

همسر و فرزندان شخص مورد نظر در شهر دبی امکان ادامه تحصیل و کار را در مدت اقامت خواهند داشت. نرخ بیکاری در دبی 1.7% است و ساعات کاری در این شهر 48 ساعت در هفته می باشد و افراد اجازه انجام اضافه کاری را نیز خواهند داشت و برخی از افراد با انجام اضافه کاری حقوق خود را تا 25% الی 50% افزایش می ­دهند.

 

مزایا و معایب اقامت در دبی

از معایب این شهر هزینه های بالای ثبت شرکت می باشد که تقریبا از 9500 دلار آمریکا شروع می شود. به یاد داشته باشید که هزینه های ذکر شده نسبت به دیگر کشورهای توسعه یافته متغیر می باشد.

از مزایای ثبت شرکت در این شهر و دریافت اقامت دبی از این روش این است که جهت سرمایه گذاری نیازی نیست شما حتما صاحب ملکی در شهر دبی باشید.

با توجه به مزایا و معایب ذکر شده در بالا؛ اغلب افراد گزینه دوم را جهت اخذ اقامت دبی انتخاب می کنند و این فرایند از طریق ثبت شرکت امکان پذیر می باشد.

لازم به ذکر است ثبت شرکت در دبی  و دریافت اقامت به طور متوسط حدود 1 ماه و یا کمی بیشتر زمان می برد.

 

( افتخار ما امنیت و رفاه حال شماست )

مطالب مشابه:

آپارتمان قسطی    ویلای قسطی    خرید ویلا با هزینه کم     فروش قسطی آپارتمان

   damac   وام و تسهیلات

اقامت خانوادگی شما در دبی با داماک

انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط  بدون بهره با داماک

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...