سرمایه گذاری در امارات

داماک damac بزرگترین سایت املاک دبی

انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط  بدون بهره با داماک

مهاجرت ، اقامت و سرمایه گذاری در امارات متحده عربی و شهر زیبای دبی

برنامه دریافت اقامت دبی با خرید ملک

مهاجرت و اقامت دبی با خرید ملک ، اگر بخواهیم در منطقه خاورمیانه از کشوری یاد کنیم که در سال های اخیر به شکوفایی اقتصادی رسیده است کشور جذاب امارات و در راس آن شهر دبی و ابوظبی را می توان نام برد.

اشخاصی که ملک و مستغلات در کشور امارات و به خصوص در شهر دبی خریداری می نمایند در واقع به نوعی سرمایه گذاری انجام داده اند. با سرمایه گذاری در حوزه خرید ملک در دبی بهترین انتخاب از طریق گروه داماک damac است .

با گروه داماک damac از آپارتمان های لوکس ، سوئیت لاکچری ، آپارتمان فول فرنیش و ویلا های فول فرنیش لذت زندگی لاکچری را در شهر زیبا و بی همتای دبی لذت ببرید و مهاجرت و اقامت لذت بخشی را در کشور پیشرفته امارات تجربه کنید.

سرمایه گذاری در دبی

در کشور هایی که رشد اقتصادی سیر صعودی دارد می تواند برای سرمایه گذاری مورد توجه قرار گیرد. از مهمترین فواید خرید ملک در شهر دبی این است که اقتصاد دبی و کشور امارات در حال پیشرفت است که این امر می تواند امتیاز مثبتی جهت سرمایه گذاری در امارات باشد.

سرمایه گذاری در امارات

دریافت اقامت دبی با خرید ملک

امارات متحده عربی یکی از جذاب‌ترین کشورهای جهان از نظر کسب و کار و محل اقامت است. اصلی‌ترین مزیت این کشور عبارت است از مالیات آزاد، استانداردهای بالای زندگی، شرایط عالی برای پیشرفت و توسعه کسب و کار، و ثبات شرایط اقتصادی و سیاسی.

پیش از هرچیز برای شروع کسب و کار و مهاجرت به امارات متحده عربی باید برای گرفتن پاسپورت اقامت امارات (مجوز اقامت) اقامت دبی با خرید ملک اقدام کنید.

ویژگی های خاص پاسپورت اقامت دبی

اقامت دبی با خرید ملک ، پاسپورت  اقامت امارات برخلاف پاسپورت توریستی برای مدت3 سال صادر می‌شود و پس از اتمام انقضای آن می توانید در تعداد دفعات نامحدودی آن را تمدید کنید.

با گرفتن پاسپورت اقامت امارات متحده عربی حق اقامت در این کشور به شما داده خواهد شد، بعلاوه می‌توانید برای همسر و فرزندان زیر 18 سال خود نیز پاسپورت اقامت دریافت کنید.

فواید خرید ملک در دبی

دولت دبی، در جهت رونق بخشیدن به فعالیت اقتصادی و تجاری، شرایطی را ایجاد نموده است که تا اتباع کشورهای دیگر بتوانند با خرید ملک در دبی، سرمایه گذاری کنند. دولت دبی برای اشخاصی که مالک حقیقی املاک باشند شرایط اخذ ویزا را برای مالک و همراهان وی، تسهیل نموده است.

دو نوع گرفتن پاسپورت برای مالکین در دبی وجود دارد:

اقامت ۶ ماهه (چندبار ورود)

 اقامت دو ساله

شرایط خرید ملک در دبی (اقامت ۶ ماهه)

املاکی مورد خرید و فروش قرار می گیرند که پایان کار گرفته باشند ( به عبارت بهتر با شرایط پیش فروش نمی توان در دبی ملک خریداری نمود)

پاسپورت۶ ماهه ای که به خریدار ملک داده می شود، هر ۶ ماه قابل تمدید است و البته قابلیت تبدیل به اقامت بلند مدت را ندارد.

شرایط خرید ملک در دبی (اقامت دو ساله)

ارزش ملک خریداری شده بایدبالا باشد.

املاکی که دارای چند مالک است، سهم هر سهامدار باید حداقل یک میلیون درهم باشد.

ملک مورد نظر نباید در رهن یا وثیقه باشد.

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای دبی

سند ملک

گواهینامه خرید و فروش که باید از بنگاه املاک دبی گرفتن شود.

تصویر پاسپورت

۶ قطعه عکس مخصوص پاسپورت دبی

دریافت اقامت دبی با خرید ملک

در چنین شرایطی مدت اعتبار این پاسپورت  2 سال است. توجه داشته باشید که در این مدت نمیتوانید به فعالیت‌های تجاری بپردازید اما بعد از 2 سال میتوانید برای دریافت اقامت بلند مدت امارات متحده اقدام کنید و پس از آن به فعالیت های تجاری و اقتصادی مشغول شوید.

اقامت دبی با خرید ملک

بازار سرمایه گذاری در بخش مسکن در دبی برای سالیان سال بین ایرانی ها بسیار داغ بود. اما با لغو پاسپورت اقامت دبی از طریق خرید ملک در دبی، ضرر هنگفتی به خریداران ایرانی ملک در دبی وارد شد.

به صورتی که اقامت دبی با خرید ملک، تقریبا غیر ممکن شده است و برای مهاجرت به دبی و امارات عربی متحده، باید به فکر راه های جایگزین بود.

اقامت دبی با خرید ملک، در برهه ای از زمان ممکن شد ولی با اشباع سرمایه گذاری در دبی، روی بد و نا میمون خرید ملک در دبی به مشتریان رخ نمود.

سوالات اقامت دبی با خرید ملک

آیا با خرید ملک در دبی، امکان اخذ اقامت دبی امکان پذیر است؟

برای خرید ملک در دبی چه مقدار سرمایه مورد نیاز می باشد؟

خرید ملک در دبی چه آثار حقوقی دارد؟

شرایط و مدارک مورد نیاز برای خرید ملک در دبی چیست؟

مزایا خرید ملک در دبی چیست؟

فواید خرید ملک در دبی

اگر بخواهیم در منطقه خاورمیانه از کشوری یاد کنیم که در سال های اخیر به شکوفایی اقتصادی رسیده است کشور جذاب امارات و در راس آن شهر دبی و ابوظبی را می توان نام برد.

اشخاصی که ملک و مستغلات در کشور امارات و به خصوص در شهر دبی خریداری می نمایند در واقع به نوعی سرمایه گذاری انجام داده اند.

به ویژه به رشد اقتصادی امارات نیز کمک می کنند. ( البته این قاعده فقط به کشور امارات و شهر دبی اختصاص ندارد و شامل سرمایه گذاری در تمام نقاط دنیا می شود.) نکته ای که حائز اهمیت است این است که متقاضی خرید ملک می بایست به این نکته توجه داشته باشد که کشور مورد نظر شرایط اقتصادی مناسبی را دارا باشد.

در کشور هایی که رشد اقتصادی سیر صعودی دارد می تواند برای سرمایه گذاری مورد توجه قرار گیرد. از مهمترین فواید خرید ملک در شهر دبی این است که اقتصاد دبی و کشور امارات در حال پیشرفت است که این امر می تواند امتیاز مثبتی جهت سرمایه گذاری در امارات باشد.

دولت دبی، در جهت رونق بخشیدن به فعالیت اقتصادی و تجاری، شرایطی را ایجاد نموده است که تا اتباع کشورهای دیگر بتوانند با خرید ملک در دبی، سرمایه گذاری کنند. دولت دبی برای اشخاصی که مالک حقیقی املاک باشند شرایط گرفتن پاسپورت  را برای مالک و همراهان وی، تسهیل نموده است.

 

شرایط خرید ملک در دبی (اقامت ۶ ماهه)

در خصوص املاکی که دارای چندین مالک می باشند، میزان سهم هر یک از سهامداران باید با ارزش باشد.

املاکی مورد خرید و فروش قرار می گیرند که پایان کار گرفته باشند ( به عبارت بهتر با شرایط پیش فروش نمی توان در دبی ملک خریداری نمود)

پاسپورت ۶ ماهه ای که به خریدار ملک داده می شود، هر ۶ ماه قابل تمدید است و البته قابلیت تبدیل به اقامت بلند مدت را ندارد. ضمن اینکه با این نوع ویزا، نه خریدار و نه همراهان وی مجوز کار در دبی ندارند.

شرایط خرید ملک در دبی (اقامت دو ساله)

ملک خریداری شده باید با ارزش باشد.

املاکی که دارای چند مالک است، سهم هر سهامدار باید حداقل یک میلیون درهم باشد.

ملک مورد نظر نباید در رهن یا وثیقه باشد.

مدارک مورد نیاز جهت گرفتن پاسپورت خرید ملک دبی

 

سند ملک

گواهینامه خرید و فروش که باید از بنگاه املاک دبی گرفتن شود.

تصویر پاسپورت

۶ قطعه عکس مخصوص ویزای دبی

معایب خرید ملک در دبی

 

به عقیده فعالان اقتصادی و کارشناسان بازار ملک، دریافت اقامت بلند مدت امارات یا تابعیت امارات و سود بالای سرمایه‌گذاری امارات موجب تمایل اتباع ایرانی به سرمایه گذری از طریق خرید ملک در دبی شده است منتها واقعیت امری که حقوقدانان و وکلای مهاجرتی تایید می نمایند موضوع خرید املاک و مستغلات در دبی منجر به دریافت کارت اقامت برای ایرانیان یا اتباع خارجی نخواهد شد و به هیچ عنوان طبق قوانین شهروندی امارات این موضوع صحت ندارد.

بنابراین متقاضی خرید ملک در دبی باید توجه داشته باشد که نه تنها نمی تواند تابعیت امارات را اخذ نماید بلکه حتی امکان دریافت اقامت دایم را نیز نخواهد داشت ضمن اینکه در حال حاضر هرچند به اتباع بیگانه با خرید ملک مالکیت داده می شود اما تبعه خارجی باید برای خرید ملک قیمت دو یا سه برابر نسبت به قیمت واقعی پرداخت نماید.

گرفتن اقامت دبی با خرید ملک، در گذشته یکی از بهترین راه های مهاجرت به دبی قلمداد می شد.

سرمایه گذاری در دبی با داماک damac

با خرید ملک از داماک damac و سرمایه گذاری در حوزه خرید ملک بهترین سرمایه گذاری را در دبی انجام دهید . افرادی که قصد مهاجرت و اقامت خانوادگی در دبی را دارند میتوانند با خرید اقساط بدون سود صاحب آپارتمان های فول فرنیش و ویلا های لاکچری و سوئیت لاکچری شوید.

مطالب مشابه:

آپارتمان قسطی    ویلای قسطی    خرید ویلا با هزینه کم     فروش قسطی آپارتمان

   damac   وام و تسهیلات

اقامت خانوادگی شما در دبی با داماک

ساخت ویلا در دبی طبق سلیقه شما

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...