املاک در دبی

داماک damac بزرگترین سایت املاک دبی

با داماک گروپ به املاک و مستغلات دبی می پردازیم

با سرمایه گذاری در بخش املاک دبی با داماک گروپ سود آوری کنید .

معرفی املاک در بی به کمک داماک گروپ

با آغاز به کار پروژه های جدید املاک و مستغلات در دبی ، توسعه دهندگان با سهام برای ریختن ، همه توقف ها را برای جلب خریداران در پیش می گیرند - از برنامه های اقساطی به اندازه Dh120 در روز تا طرح های اجاره به خود برای خود حداکثر تا 20 سال.

برخی از تحلیلگران با وجود گزینه های مختلف تأمین مالی در دسترس هستند ، زمان مناسبی برای ورود به نردبان ملک است.

"در کل ، در حال حاضر زمان خوبی برای خرید است. معاملات بسیار خوبی وجود دارد و گزینه های زیادی وجود دارد. "می گوید لینت آباد ، مدیر تحقیقات و داده های پورتال لیست املاک و مستغلات املاک یاب. "فروشندگان بازار را متوجه شده اند که ما در آن قرار داریم ، بنابراین آنها قیمت ها را پایین می آورند و بیش از گذشته در حال مذاکره هستند."

بر اساس گزارش املاک دبی  ، ویلا و قیمت آپارتمان در نیمه اول سال 2019 حدود 12 درصد ارزانتر از سال 2017 و تقریبا 4 درصد ارزانتر از نیمه دوم سال گذشته است. این گزارش حاکی است ، اگرچه معاملات آپارتمان 5 درصد کاهش یافته است ، اما فروش ویلا 35 درصد افزایش یافته است.

براساس گزارش سالانه وزارت زمین دبی در ماه گذشته منتشر شده ، دبی در 5 ماهه نخست امسال معاملات Dh106 میلیارد دلاری معاملات املاک و مستغلات را ثبت کرده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل 12 درصد رشد داشته است.

 املاک در بی

مستغلات دبی در سال 2019 را بررسی کرده و تغییرات بازارهای مهمانداری ، مسکونی ، اداری ، خرده فروشی و صنعتی و لجستیکی را در سال 2020 پیش بینی می کند.

پیش بینی می شود دبی از نظر تعداد کل بین المللی و شبانه‌روزی که بین المللی انجام می دهد ، موقعیت خود را به عنوان یکی از جذاب ترین مناطق جهانگردی در جهان حفظ کند.

 در نتیجه افزایش عرضه و حداقل رشد تقاضا ، فشار رو به پایین را تجربه می کنند. از آنجا که معیارهای عملکرد کلیدی تحت فشار هستند ، لازم است صاحبان هتل و اپراتورها بدانند که چگونه می توانند پیشنهادات خود را متمایز کنند و درآمد را مدیریت کنند.

به دلیل افزایش عرضه ، بازار مسکونی فشار قابل توجهی را تجربه کرده است. ساکنان آگاه از نظر هزینه طیف گسترده ای از محصول را انتخاب می کنند و به این ترتیب صاحبخانه ها و توسعه دهندگان مشوق های بیشتری را برای مستاجرین و خریداران فراهم می کنند تا دوره های بدون اجاره و ساختارهای پرداخت مطلوب را شامل شوند.

تحکیم و بهینه‌سازی در محل کار باعث افزایش تقاضای اشغالگر در بخش اداری شده است. کار از راه دور و کاربرد بیشتر فناوری به طور فزاینده بر معیارهای عملیاتی برای صاحبان املاک تأثیر می گذارد ، با شرایط اجاره کوتاه تر ، "وصل و بازی" یا آماده انتقال گزینه ها و صفحات کف انعطاف پذیر طراحی شده برای جذب مشتری بیشتر.

صنایع غذایی و آشامیدنی دبی در حال تحول قابل توجهی است که اخلالگران آنلاین ، دقایقی را که مصرف کنندگان از آن بیرون می روند تغییر می دهند . در طول سال 2019 ، چندین عامل اصلی بازار F&B ، اجاره بالایی را ذکر کرده اند که اغلب شامل مقادیر گردش مالی به عنوان یک چالش اساسی برای این بخش است. در ضمن با افزایش عرضه رقیب ، مستاجرها غالباً هنگام مذاکرات مشوق هایی مانند دوره های اجاره آزاد و سهم سرمایه ، در موقعیت غالب قرار دارند. به ویژه ، برای مفاهیم منحصر به فرد ، با موقعیت مناسب و با کیفیت F&B که می توانند رد پا را تحریک کنند.

انتظار می رود شرکت های لجستیک و 3PL در میان محرک های اصلی تقاضا برای واحدهای صنعتی در آینده قرار بگیرند . یکی از فاکتورهای مهم موفقیت در سالهای آینده استفاده از روباتیک یا اتوماسیون برای بهبود کارآیی زنجیره تأمین و جمع آوری اطلاعات در مورد مکانها و مکانهای مورد نیاز آنها خواهد بود. پیش بینی می شود این ردیابی مستقل ، بخش لجستیک را کارآمدتر کند ، اطلاعات را از سیلوهای آزاد کرده و تنگناها را کاهش دهد.

***دبی***

دبی همچنان به عنوان قطب تدارکات و مقصد گردشگری رشد می کند. سرمایه گذاری قابل توجهی در زیرساخت ها قبل از نمایشگاه 2020 انجام شده است و در حالی که هنوز هم مسائل مربوط به بیش از حد در بخش های مسکونی و تجاری کلیدی وجود دارد ، درایورهای اساسی در دراز مدت برای بهبودی وجود دارد. "

بازار املاک و مستغلات دبی بدون چالش های خود نیست و کاهش ارزش سرمایه و اجاره ، به ویژه در بخش مسکونی ، به طور کلی

برای برخی از توسعه دهندگان و سرمایه گذاران به بازده پایین تر تبدیل می شود. نکته مهم این امر این است که دبی در حال تبدیل شدن به مکانی بسیار مقرون به صرفه تر است ، برای مخاطبان گسترده تر هدف اصلی موفقیت ترجمه این امر به تقاضای واقعی است.      

قیمت املاک مسکونی در دبی به دلیل رکود سه ساله قیمت نفت و افزایش بیش از حد از سال 2014 رو به کاهش است. قیمت نفت از آن زمان دوباره صعود کرده است ، و کارشناسان پیش بینی می کنند که با معرفی ویزاهای بلند مدت جدید و آماده سازی برای نمایشگاه اکسپو 2020 ، بازار املاک بهبود یافته است.

 

 

 در اینجا برخی از معاملات املاک در دبی ارائه شده است:

برای افزایش فروش مستقیم و ارتباط مستقیم با کاربران نهایی ، برنامه های پرداخت طولانی مدت و بسته های جامع ارائه می دهد. 

توسعه سبک زندگی Mag

کمپین جدیدی از ایجاد شیوه زندگی Mag Lace به خریداران امکان می دهد تا 24 سال طول بکشد تا ملکی با قیمت کمی Dh120 خریداری کنند. به عنوان مثال ، اگر مشتری برنامه ای 9 ساله از 5 هزار و 500 Dh Dh در ماه را انتخاب کند ، آن را در حدود Dh180 در هر روز انجام می دهد.

برنامه های پرداخت برای املاک آماده و خارج از برنامه دبی ، آل فرجان در منطقه جبل علی و اقامتگاه MBL در برجهای دریاچه جمیرا اعمال می شود.

هزینه ثبت نام ، هزینه خدمات و سایر هزینه های اداری نیز در هزینه پرداخت می شود ، به طوری که این یک بسته کامل است که به مشتریان ارائه می شود.

ما همه هزینه ها را تحت پوشش قرار می دهیم و یک بسته به سرمایه گذاران می فروشیم." وی گفت: "ایده اصلی این مفاهیم ، آسان ساختن زندگی مردم با خرید یک ملک است. آنها نیازی به مراجعه به DLD ندارند.

 

سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در دبی

بازار املاک و مستغلات در دبی  یکی از مهمترین و پر رونق در سراسر جهان است به عنوان آن را به بسیاری در طول چند سال گذشته گسترش یافته است. مهمترین عواملی که منجر به توسعه بازار املاک و مستغلات در دبی می شود سیستم مالیاتی ، کیفیت ساختمان ها و سرعتی که با آنها ساخته می شوند ، تقاضای سرمایه گذاران به دنبال راه اندازی مشاغل در منطقه است.

سرمایه گذاران خارجی که می خواهند در املاک و مستغلات سرمایه گذاری کنند می توانند به نمایندگان تشکیل شرکت ما در دبی اعتماد کنند که می توانند به آنها کمک کنند تا در این صنعت شرکت هایی را راه اندازی کنند یا افرادی که می خواهند ملکی را بخرند یا اجاره دهند.

چرا در املاک و مستغلات در دبی سرمایه گذاری می کنید؟

 

قانونگذاری در مورد املاک و مستغلات در دبی

بخش املاک و مستغلات در دبی توسط تنظیم گروه زمین دبی است،همچنین مسئول قوانینی که نیاز به زمانی که خرید، اجاره یا ساخت سازه های جدید در امارت محترم شمرده شود.

این واقعیت که قراردادهای اجاره به خوبی توسط وزارتخانه تنظیم شده اند ، سرمایه گذاری در املاک و مستغلات با هدف اجاره ملک یکی از گزینه های مطمئن برای خریداران خارجی است.

قانون در املاک و مستغلات در دبی بسیار گسترده است، متشکل از حدود 6 قوانین متمایز، که به همین دلیل اگر شما در حال برنامه ریزی در ساخت یک سرمایه گذاری قابل توجهی در این بخش، توصیه می کنیم با توجه به این قوانین هنگامی که لوازم خانگی خود را برای شروع یک تجارت املاک و مستغلات در اینجا می آید ، نمایندگان تشکیل شرکت ما در دبی می توانند شما را راهنمایی کنند.

تعداد املاک و مستغلات دبی 

در چند سال گذشته ، صنعت املاک و مستغلات دبی با توجه به این که:

 در سال 2017 ، تعداد معاملات املاک و مستغلات به 69،000 با ارزش کل بیش از 285 میلیارد AED رسید.

 در نیمه اول سال 2018 ، تعداد معاملات به 27،642 و به ارزش 111 میلیارد AED رسید؛

پیش بینی می شود برای نمایشگاه دبی 2020 ، حدود 25 میلیون نفر در این شهر بیایند و املاک را اجاره کنند.

دولت ویزاهای اعتبار 10 ساله را برای سرمایه گذاران خارجی که به امارات متحده عربی آمده اند اعلام کرد.

سرمایه گذاران می بایست با آمدن در اینجا برای دست کم گرفتن فرهنگ سرمایه گذاری ، در مورد دست اول منطقه بیاموزند.

چندی پیش ، بازار املاک دبی می توانست از رویکرد عاقلانه بافت استفاده کند. با شروع سال 2002 ، دبی از رونق املاک برخوردار شد و به دلیل بازگشت سرمایه پس از حملات یازده سپتامبر بود و بیشتر به دلیل عدم وجود نوارهای رنگی و فرهنگ سازی که باعث ایجاد خلاقیت می شد ، بیشتر شد.

 

چرا سرمایه گذاری در دبی سودمنداست ؟

دبی تنها شهری در جهان است که 96% جمعییت آن خارجی هستند چون به دلایل درامد بالا در تمام مشاغل و امکانات مدرن و امنیت دارای بالاترین جذابیت در بین مردم جهان برای زندگی در دبی و داماک تنها سازنده ای در جهان است که سلیقه تمام ملیت ها را در سازنده های خود اولوییت قرار داده است تا هر خریداری از طریق خرید ملک از داماک دقیقا به خواسته خود وخانواده اش برای خرید ویلاویا آپارتمان لوکس دلخواهش برسد.

 

در راستای این امر املاک و مستغلات در دبی بنام داماک گروپ بزرگترین و قدر ترین شرکت در دبی است که موفقیات درخشانی را در کارنامه خود به ثبت رسانده است .

خلاقانه فکر می کند ، لاکچری می سازد چون در درجه اول به شما عنوان جزئی از خانواده بزرگ داماک می نگرد بعد به عنوان یک مشتری . لابد می دانید که برند های معروف جهانی ورساچی ، بوگاتی ، جاست کاوالی ، تایگروود ، پارامونت ، ترامپ ، فندی که نام آشنای تمام جهانیان هستند تنها بخشی از زیر مجموعه داماک در بخش دکوراسیون و فرنیش آپارتمان لوکس ها و ویلاهای داماک میباشد.

اقامت فوری در عرض کمتر از ۴۰دقیقه اقامت خانوادگیتان را از داماک بخواهید

 

هر آنچه در ذهن خود داماک گروپ به واقعییت تبدیل می کنیم کافیست قدم به قدم با تیم مجری داماک گروپ همراه باشید .

دفتر مرکزی داماک در پارک تاورز در بزینس بی منتظر شما سروران خواهد بود

با خرید ملک یک تور رایگان و یک سکه اماراتی را نصیب خود کنید .

به منظور مشاهده تصاویر بیشتر و کامل تر از این پروژه و تمام پروژه های دیگر داماک از وبسایت فارسی زبان داماک به آدرس

www.damacgroup.ir

مراجعه کنید.

****با اعتماد به گروه داماک آرامش و امنیت را به آپارتمان لوکس هایتان ببرید ****

مطالب مشابه:

آپارتمان لوکس های لوکس     ویلای لوکس    فول فرنیش

   damacسرمایه گذاری با ملک

.آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...