درآمدهای کلان و مشاغل پر تقاضا

داماک damacبزرگترین سایت املاک دبی

انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط  بدون بهره با داماک

اگر به دنبال درآمدهای کلان و مشاغل پر تقاضا میباشید با داماک damacبرندترین سایت املاک در تماس باشید.

نگاهی بر مشاغل رقابتی پردرآمد و مشاغل پرتقاضا برای مهاجرت به امارات تا سال 2020.

براستی فرصت های شغلی پردرآمد و پرتقاضای امارات برای مهاجران کدامند؟ بازار کسب و کارامارات به چه مشاغلی بیشتر نیاز دارد؟

دغدغه اشتغال مهاجران تازه وارد در خاک امارات.

مطالعات اخیر نشان می‌دهد که گستردگی مشاغل پرتقاضا دامنه متنوعی از صنایع را در بر می گیرد. البته ناگفته نماند که موقعیت‌های شغلی خاصی مستلزم برخورداری از سطح بالایی از آموزش و تحصیلات دانشگاهی و تخصص فنی بوده در حالی که دیگر موقعیت‌های شغلی نیز مهاجران دارای تجارب کاری در بازار کارگری را در اولویت‌ قرار می‌دهند.

به بیانی ساده تر، با وجود اینکه تحصیلات دانشگاهی پس از مقطع متوسطه می‌تواند یک امتیاز برای مهاجران تازه وارد محسوب شود، قطعا شرط لازم جهت موفقیت در بازار کار امارات به شمار نمی رود.

برای مثال، متقاضی علاقه مند به مهاجرت به امارات که دارای سابقه و تجربه شغلی کارگری دستی (مشاغلی که بیشتر به واسطه دست انجام می شوند) و یا کارمند حرفه ای در سمت پشتیبانی اداری می باشد ممکن است به سهولت یک مهندس نرم‌افزار که دارای مدرک دانشگاهی معتبر بوده موفق به اخذ پذیرش از طریق سیستم مهاجرت امارات شود.

درآمدهای کلان و مشاغل پر تقاضا

داماک damacبهترین سایت املاک دبی.

در واقع از مشاغل مرتبط با نیروی فنی و حرفه ای متخصص و ماهر، وکالت، دندانپزشکی، روانشناسی و مشاوره، بینایی سنجی، فیزیوتراپی، مهندسی نرم افزار کامپیوتر، کارشناس پرستاری، گرفته تا حسابداری و مدیریت ساخت‌وساز، امارات صنعت اشتغال پر رونقی را به خود اختصاص داده است؛ بطوریکه همواره در پی استخدام و به کارگیری متخصصان جوان مجرب و پر انرژی در سطح بین المللی (از سراسر جهان) بوده و هست.

مشاغل با درآمد رقابتی بالا برای مهاجرت به امارات تا سال2020

قبل از اینکه بخواهیم نگاهی به مشاغل پردرآمد موردنیاز در بازار کسب و کار امارات تا سال 2020 بیفکنیم، نخست باید به علل محبوبیت و اولویت این کشور برای مقاصد مهاجرتی از جمله زندگی ، تحصیل، و اشتغال اشاره کنیم. 

علاوه بر ثروت هنگفت فرصت‌های شغلی برای مهاجران در خاک امارات، در این کشور شاغلین از حداقل حقوق و دستمزد پایه بالایی بهره مند هستند. می توان گفت بدین علت است که بسیاری از متقاضیان تشویق به مهاجرت جهت اشتغال در بازار کسب و کار امارات و کسب درآمد رقابتی بسیار بالاتری نسبت به میزانی که در کشور خود دریافت کرده می‌شوند.

علاوه بر حقوق رقابتی در بازار کار امارات، مزایا و اولویت های دیگری را می توان برای متقاضیان به منظور مهاجرت به خاک امارات و اشتغال در این کشور برشمرد: از جمله مراقبت‌های بهداشت، سلامت و خدمات درمانی و نظام آموزش و پرورش رایگان و همگانی.

داماک damacآماده انتفال سند با پیش پرداخت بدون بهره.

. پرستاری دارای پروانه/مجوز رسمی فعالیت

جمعیت سالخورده امارات حاکی از آن است که پرستاران رسمی از جمله یکی از کارشناسان و متخصصانی که بیش‌ترین تقاضا و آمار استخدام و جذب در امارات را دارند به شمار می روند.

بنابراین از آنجا که پرستاری از جمله یکی از پرتقاضاترین مشاغل در امارات به شمار می رود، درآمد و مزایای بالای این شغل (میانگین درآمد پیش بینی شده 74000 دلار در سال) منعکس کننده نیاز بسیار بالای آن در بازار امارات می باشد.

برای مثال،در حال حاضر برنامه‌ای در دولت استانی نیوبرونزویک امارات تعیین و اختصاص یافته که به استخدام پرستاران از سراسر دنیا از طریق استراتژی راهبردی منابع پرستاری می پردازد. که البته خبر خوبی است، چنانچه یک پرستار واجد شرایط برای مهاجرت به امارات هستید.

دندانپزشکی"

دندانپزشکان اماراتی درآمدی عالی با میانگین 75000 دلار در سال دریافت می‌کند. اگرچه دولت امارات مراقبت‌های سلامت، بهداشت، و درمانی رایگان به عموم شهروندان و مقیمان اماراتی خود ارائه می نماید، این خدمات شامل دندانپزشکی نمی باشد.

به همین دلیل، کسانی که در این صنعت مشغول به کار هستند از حقوق و دستمزد بسیار چشمگیری از یک صنعتی که بیشتر به سوی خصوصی‌سازی شدن پیشرفته است برخوردار می شوند.

معدنچی/حفاری معدن، نفت و گاز"

بخش‌های معدن و انرژی از جمله یکی از سریع‌ترین صنایع در حال رشد و توسعه اقتصادی در امارات به شمار می روند، بطوریکه این صنایع به نیروهای کارگر خارجی و مهاجر روی‌آورده اند تا قادر به استخدام آن دسته از نیروی انسانی که بتوانند از عهده انجام مشاغل نسبتأ سخت برآیند را داشته باشند.

کارگران خارجی که در صنعت معدن و حفاری امارات مشغول به کار می شوند متوسط درآمدی برابر با 77251 دلار در سال به دست می‌آورند.

وکالت"

اگر چه وکالت یکی از پردرآمدترین مشاغل در امارات محسوب می شود، در صورتیکه در حال برنامه ریزی برای مهاجرت به امارات به عنوان یک وکیل هستید، ممکن است در معرض الزام به اخذ مجدد پروانه وکالت قرار داشته باشید. د

پزشکی تخصصی/عمومی"

مانند بسیاری از دیگر کشورها، متخصصان رشته های پزشکی، تنها به دلیل ماهیت این شغل، یکی از پردرآمد ترین موقعیت های شغلی محسوب می شوند.

همانند وکلا، چنانچه به عنوان پزشک عمومی یا پزشک متخصص قصد مهاجرت به امارات را دارید، ممکن است در معرض الزام به اخذ مجدد پروانه نظام پزشکی قرار داشته باشید تا قادر باشید مطابق با استانداردهای امارات دانش پزشکی را به طور عملی به کار گیرید. میانگین درآم و حقوق دریافتی پزشکان در امارات سالانه 150000 دلار می باشد.

 

علاوه بر این، سن جمعیت جامعه اماراتی به سرعت در حال افزایش و رو به پیری است و انتظار می‌رود تا سال 2024، حداقل یکی از هر پنج شهروند یا مقیم دائم اماراتی به سن بیش از 65 سال خواهد رسید، که این موضوع به ویژه تقاضای اشتغال بیشتری برای پرسنل و کارکنان بخش مراقبت های سلامت، بهداشت و درمان به ارمغان خواهد آورد.

داماک damacاماده انتقال سند با پیش پرداخت بدون بهره.

مطالب مشابه:

 پاسپورت      دریافت ویزای دبی    قوانین ویزای امارات     damac       اجاره ملک با داماک        آپارتمان های لوکس

اقامت خانوادگی شما در دبی با داماک

ساخت ویلا در دبی طبق سلیقه شما

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...