مهاجرت به دبی و امارات

 

آیا مهاجرت به دبی و  امارات کار درستی است ؟

در سال های اخیر در کشور ایران مشکلات و فشارهای زیادی زندگی مردم را تحت تاثیر قرار داده است. برخی از افراد برای حل این مشکلات تصمیم به تغییر محل زندگی خود و مهاجرت به یک کشور خارجی می گیرند.

به دلیل وجود این مشکلات یکی از تصورات رایج در بین برخی از ایرانیان این است که مهاجرت به هر کشوری یا از هر طریقی انتخاب درستی است. این تصور وجود دارد که در هر کشور دیگری شرایط زندگی بهتر است و اروپا و آمریکا موقعیتی برای زندگی جدید و بهتر برای مهاجرین فراهم می کند و دیگر این سوال مطرح نیست که آیا مهاجرت کار درستی است یا خیر. این تصور وجود دارد که هر فرصتی برای مهاجرت به دست آمد باید حتما اقدام کرد و هیچ کس دوست ندارد در ایران بماند.

 مهاجرت به دبی و امارات

تصور اشتباه دیگری که در بین افراد وجود دارد و به عنوان معایب مهاجرت معرفی می شود، این است که در کشورهای خارجی خانواده ها از هم پاشیده است و روابط خانوادگی ضعیفی وجود دارد.

متاسفانه به دلیل تبلیغات رسانه ها در ایران این تفکر بسیار رایج است و این باور تبلیغ می شود که بقیه دنیا رو به نابودی است و خانواده در کشورهای دیگر معنا ندارد.

در حالی عکس این قضیه واقعیت دارد. در بسیاری از کشورهای پیشرفته خارجی از جمله اتریش، خانواده از پیوستگی و انسجام بالایی برخوردارند. روابط خانوادگی از اهمیت بالایی برخوردار است و بسیاری از سنت های خانوادگی در بسیاری از خانواده رعایت می شود.

چگونه از راه درست مهاجرت کنیم و تعریف مهاجرت درست چیست؟

 تعریفی که داماک گروپ از مهاجرت دارد، هرگز به معنای ترک وطن برای همیشه نبوده است، بنابراین یکی از موضوعاتی که درست یا غلط بودن راه مهاجرت را نشان می دهد این است که آیا شما می توانید به وطن خود بازگردید یا مانند پناهندگان حق بازگشت نخواهید داشت. بسیاری از ما در ایران خانواده و دلبستگی داریم، بنابراین مهم است که بتوانیم هر زمان اراده کنیم از آن ها دیدار کنیم.

 تاثیری که مهاجرت بر زندگی شخص و خانواده او می گذارد، می تواند معیار مناسب دیگری برای سنجش درست یا غلط بودن یک راه مهاجرت دارد.

معمولاً شخصی که مهاجرت می کند، خواسته قلبی وی رسیدن به شرایط بهتر زندگی برای خود و خانواده خود است و شخص هرگز دوست ندارد شرایط زندگی اش از وضعیت کنونی بدتر شود.

اینجاست که مهاجرت درست یا غلط معنا می یابد و می توان گفت مهاجرتی درست است که شرایط زندگی مهاجر را بهبود ببخشد و در غیر این صورت این مهاجرت غلط است. اما برای یک “مهاجرت درست” از کجا باید شروع کرد و چگونه از راه درست مهاجرت کنیم؟ بهترین نوع اقامت را اخذ کردن به چه معناست؟ شرکت داماک گروپ برای کاهش ضرر موکلین خود راهکارهایی را در نظر گرفته است که بسته به پرونده شخص و توافق قبلی آن ها را اجرا می کند.

یکی از راهکارهایی که در برخی از پرونده ها پیشنهاد می شود، این است که راه یا راه هایی جایگزین به فرد پیشنهاد می شود و توافق می شود که در صورت شکست مسیر اول، بدون پرداخت هزینه دیگر یا در مواردی با پرداخت هزینه ای اندک، راه جایگزین برای فرد طی شود.

 

مهاجرت و اقامت امارات متحده عربی

این کشور پادشاهی در قاره‌ی آسیا قرار گرفته است و کشوری مسلمان و اتحادی از هفت شیخ‌نشین (ابوظبی، دبی، شارجه، عجمان، فجیره، راس‌الخیمه و ام‌القوین) است. میزان مالیات پایین (تقریبا صفر) و امنیت بالا از دلایلی است که افراد این کشور را برای مهاجرت انتخاب می‌کنند.

پاسپورت اقامتی امارات معمولا دو ساله هستند و این یکی از مزایای این کشور نسبت به سایر کشورها خواهد بود. اگر می خواهید شرایط اخذ اقامت امارات متحده عربی زیبا را بدانید با خرید ملک در کشور امارات متحده عربی و شهر زیبای دبی بهترین کار را انجام دهید.

اقامت امارات متحده عربی

با این شیوه شما می‌توانید ملکی را در کشور امارات خریداری کنید و پاسپورت اقامت دو ساله را دریافت نمائید. شما باید ثابت کنید که تمکن مالی دارید (زیرا در مدت اقامت خود در امارات نمی توانید به کار مشغول شوید) و ملکی که خریداری می کنید باید دارای ارزش بالای باشد. پس از این دو سال می‌توانید برای اقامت بلند مدت درخواست کنید و به فعالیت تجاری و کاری هم مشغول شوید. 

اقامت امارات متحده عربی با افتتاح شرکت (سرمایه گذاری و کارآفرینی)

شما می‌توانید با ثبت یک شرکت شخصی این پاسپورت را دریافت کنید. شما با ثبت شرکت مجوز تجارت در این کشور را دریافت می‌کنید و می‌توانید به عنوان یک شریک تجاری برای اقامت امارات متحده عربی هم درخواست کنید. روند ثبت شرکت و اخذ اقامت معمولا یک ماه و نیم،طول می‌کشد و شما ملزم به ارائه‌ی همه‌ی مدارک لازم هستید.

زمانی که موفق به دریافت این پاسپورت شدید می‌توانید برای اقامت خانوادگی هم اقدام کنید. 

سرمایه گذاری در دبی با خرید ملک

داماک damac بهترین و مطمئن ترین سایت املاک در دبی با فروش آپارتمان های لوکس و ویلا های لاکچری به صورت اقساط بدون سود امان سرمایه گذاری ، مهاجرت و اقامت خوب و لذت بخشی را در شهر زیبا و پر از جاذبه دبی فراهم می سازد.

 اقامت امارات متحده عربی از طریق ازدواج

ازدواج با یک شهروند تبعه‌ی امارات بستگی به دین و مذهب نفر دوم دارد. اگر فرد مسلمان باشد و همه‌ی مدارک خود را ارائه دهد دادگاه می‌تواند با ازدواج موافقت کند.

بستگان مذکر عروس (پدر، برادر و …) برای اعلام رضایت خود از این ازدواج باید در دادگاه حضور داشته باشند. اگر فرد مسیحی باشد و ازدواج در کلیسا انجام شود زن و شوهر باید یک نسخه از سند ازدواج خود را به دادگاه یا وزارت امور خارجه ارائه دهند. بعد از ازدواج آن فرد باید سه سال در امارات اقامت داشته باشد و با مدرک معتبر ثابت کند که تابعیت قبلی خود را ترک کرده است تا بتواند تابعیت امارات را دریافت کند.

از طریق کار اقامت امارات متحده عربی را کسب کنید

در این شیوه پس از اینکه وزارت کار امارات تایید کرد که هیچ فرد اماراتی واجد شرایط انجام این کار نیست و کسی برای این شغل اقدام نکرده است، کارفرما می‌تواند درخواستی را از طرف کارمند غیر اماراتی خود ارائه دهد. اگر این درخواست تایید شود به فرد پاسپورت کاری داده می‌شود که معمولا دو سال اعتبار دارد.

زمانی که فردی وارد این کشور می‌شود باید با در دست داشتن مدارک لازم به مراکز خدمات کارت رفته و کارت شناسایی دریافت کند. فردی که در کشور امارات اقامت می کند باید دارای سلامت پزشکی هم باشد که با ارائه‌ی مدارک معتبر ثابت شود.

اقامت امارات متحده عربی از طریق تولد

تولد در سرزمین امارات متحده عربی باعث دریافت تابعیت این کشور نمی‌گردد مگر آنکه پدر و مادر این طفل نامعلوم باشند.هر طفلی که بعد از ژانویه ۱۹۷۲ از پدر اماراتی (در هر کجای دنیا متولد گردد) تبعه امارات محسوب می‌گردد. البته کسانی که در خارج از امارات متولد می شوند باید به‌ طور قانونی و بر اساس ازدواج مرد اماراتی به دنیا آمده باشند.

طفلی که از مادر اماراتی و پدر نامعلوم در هر کجای دنیا متولد گردد اماراتی محسوب می‌گردد.

  اقامت امارات متحده عربی از طریق تحصیل

برای اخذ اقامت تحصیلی در دانشگاه‌های امارات باید مدرک آیلتس با حداقل نمره‌ی ۶ را داشته باشید زیرا معمولا در دانشگاه‌های بین‌المللی این کشور تدریس به زبان انگلیسی انجام می‌شود. دانشگاه‌های این کشور در دنیا دارای رنکینگ بالایی هستند و خدمات خوبی را به دانشجویان خود عرضه می‌کنند.

اگر چه که میان دبی و ایران تفاوت های زیادی به لحاظ آب و هوا، زبان، آداب و رسوم و مذهب وجود دارد اما معمولا افرادی که تصمیم به مهاجرت کاری برای دبی می گیرند، می توانند با استفاده از خدمات مشاوره مهاجرت تلفنی تمامی سوالات و ابهامات خود را در این خصوص برطرف کرده و یک مهاجرت ایمن را تجربه نمایند.

 مهاجرت و اقامت پرستاران به دبی

شغل پرستاری یکی از مشاغل پرطرفدار در هر جامعه ای است که امروزه به دلیل تقاضای بالای آن و تقریبا تکمیل ظرفیت های کاری آن در بسیاری از کشور ها، افراد تمایل دارند تا به دیگر کشور ها مهاجرت کرده و با این شغل و حرفه در آن جا مشغول به کار شوند.

کشور های مختلف نیز معمولا از نیروی کار پرستار استقبال کرده و این نیرو ها را از هر کشوری تحت دارا بودن شرایطی پذیرش می کنند. دبی نیز یکی از کشور هایی است که این روز ها به دلیل نزدیکی و شرایط آسان تر در مقایسه با کشور های اروپائی، اقدام به استخدام پرستار نموده است.

مهاجرت پزشکان به دبی

پزشکی نیز که یکی دیگر از مشاغل و حرفه های بسیار پرطرفدار در ایران و سایر کشور ها می باشد، امروزه به دلیل تعداد بالای تقاضای ورود به این رشته و ورود افراد زیادی در این حوزه به بازار کار، تقریبا اشباع شده است.

به دلیل اشباع جایگاه های کاری و یا به دلایل مختلف دیگری همچون درآمد بیشتر، افراد تصمیم می گیرند تا مهاجرت کرده و در کشور های دیگر به عنوان پزشک مشغول به کار شوند.

یکی از اولین شرایطی که پزشکان برای کار در دبی بایستی مد نظر قرار دهند، تطبیق مدرک تخصصی خود با استاندارد های این کشور می باشد.

در واقع پزشکان برای کار در دبی ابتدا باید مدرک تحصیلی خود را به اداره بهداشت دبی ارسال نمایند تا پس از بررسی های لازم، در صورت تایید، مابقی مراحل از جمله دریافت کارت بهداشت،دریافت ویزای کاری و در نهایت دریافت پاسپورت اقامت را نیز طی نمایند.

شرایط کار دندانپزشکی در دبی

یکی دیگر از تخصص های مورد نیاز در دبی، دندانپزشکی می باشد که ورود و استخدام دندانپزشک در دبی نیز همچون سایر رشته های پزشکی می باشد. در واقع دندانپزشکان برای ورود به بازار کار دبی بایستی ابتدا از شرایط کار دندانپزشکی در دبی اطلاع پیدا کرده و سپس در صورت دارا بودن این شرایط، برای دریافت پاسپورت کاری و اقامت در این کشور اقدام نمایند.

اگر چه که معمولا روند دریافت پاسپورت و اقامت در دبی برای ملیت های آمریکایی و اروپایی آسان تر از دیگر اتباع می باشد اما ایرانیان نیز در صورت تمایل به کار در دبی، می توانند ابتدا مدرک تحصیلی دندانپزشکی خود را به DHA تسلیم نموده و در صورت تائید صلاحیت و مدرک تحصیلی توسط ایشان، مابقی مراحل را طی نمایند.

 شرایط کار،کارگران ساختمانی در دبی

حتما شما هم دبی را با ساختمان ها، برج ها و آسمان خراش های متعددی می شناسید که مسیر بهبود را به سرعت طی کرده است و امروزه بیش از هر زمان دیگری به عنوان یک کشور عربی پیشرفته شناخته می شود. دبی که در چند سال اخیر با سرعت باور نکردنی پیشرفت کرده و همه روزه در حال ساخت و ساز ساختمان ها و برج های جدید است، بدون شک نیاز زیادی به کارگران ساختمانی دارد.

اگر چه که شرایط کار کارگران ساختمانی در دبی امروزه صرفا به تخصص شما در این حوزه محدود نمی شود و بایستی به زبان عربی و انگلیسی نیز مسلط باشید اما به طور کلی کارگران ساختمانی در این کشور از حقوق و مزایای زیادی برخوردارند و وضعیت اقتصادی مناسبی دارند.

لازم به ذکر است که برای کار به عنوان کارگر ساختمانی در دبی شما ابتدا بایستی پیشنهاد کاری از سمت یک شرکت معتبر ساختمانی داشته باشید تا بتوانید پاسپورت  کاری دبی را دریافت نمایید.

اقامت و مهاجرت به  دبی

دبی یکی ازشهر های  امارت متحده عربی است.کشور امارات متحده عربی و در حقیقت، مشهورترین و لوکس ترین آن هاست. دبی شهری فوق مدرن و لوکس است که با آسمان خراش های سر به فلک کشیده،آپارتمان های شیک و مراکز خرید مدرن و پیشرفت های شگفت انگیزی که در چند دهه اخیر داشته به یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری تبدیل شده است.

امارات کشوری عربی و مسلمان است و قوانین اسلامی در این منطقه حاکم است. هرچند دبی به دلیل توریستی شدن در برخی قوانین اسلامی سهل انگارانه تر برخورد می کند، با این حال هنوز هم یک شهر کاملا مسلمان به حساب می آید و مردم محلی هم تا حد زیادی معتقد به قوانین اسلامی هستند.

در هر محله و منطقه ای مسجد و مساجد مختلفی وجود دارد که یکی از زیباترین آن ها، مسجد جمیره است. بنابراین افراد غیرمسلمان که قصد مهاجرت به دبی را دارند باید این موضوع را مدنظر داشته باشند.

اشتغال در دبی

همان طور که می دانید دبی شهری بسیار لوکس و مدرن است و به همین دلیل هم هزینه های زندگی در این شهر بسیار بالاست. اما از طرفی، حقوق و شرایط پرداختی به شاغلان هم بالاست و به ویژه اگر کارگر یا کارشناس متخصص باشید حقوق بسیار خوبی دریافت خواهید کرد.

میانگین ساعات کار در دبی هفته ای ۴۰ الی ۴۸ ساعت است و تا حدی به کارفرما بستگی دارد. کار پارت تایم یا نیمه وقت یا ساعات کار غیرمشخص خیلی در دبی رایج نیست و اکثر کارفرماها به ساعت کاری مشخص و دقیق پایبند هستند. به همین دلیل اکثر افراد در دبی با قراردادهای تمام وقت مشغول به کار می شوند.

شرایط حمل و نقل در دبی

سیستم حمل و نقل دبی بسیار پیشرفته و مدرن است و تقریبا تمام نواحی دبی را پوشش می دهد. این سیستم شامل مترو، اتوبوس، تاکسی، تاکسی آبی و مانند آن می شود.

بنابراین حمل و نقل عمومی به خوبی پاسخگوی نیاز شما برای تردد در این شهر خواهد بود. اما اگر قصد سفر به جایی خارج از شهر دبی یا شهرهای دیگر مثل شارجه یا ابوظبی را داشته باشید بهتر است که وسیله نقلیه داشته باشید.

اداره راه و ترابری دبی که در زبان عربی هیئه الطرق و المواصلات نامیده می شود مسئولیت و مدیریت راه ها، جاده ها و اعمال قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی، عوارض جاده ای سالیک، حمل و نقل و ترافیک در دبی را برعهده دارد.

همان طور که گفتیم حمل و نقل عمومی در دبی کاملا در دسترس است و به طور مثال، تاکسی های دبی تقریبا هرجای شهر که باشید وجود دارند.

این تاکسی ها بسیار تمیز هستند و کرایه منصفانه ای هم از مسافران دریافت می کنند. طبق برنامه ریزی های انجام شده قرار است دبی به هوشمندترین شهر در جهان از نظر حمل و نقل عمومی تبدیل شود و به همین دلیل روز به روز شرایط حمل و نقل در این شهر راحت تر و در دسترس تر خواهد شد.

شرایط درمان و مراقبت های بهداشتی در دبی

دبی به عنوان یک شهر جهانی و پیشرفته شرایط درمانی بسیار سطح بالا و مدرنی دارد. ساکنین امارات متحده عربی اجازه دارند به طور رایگان یا با پرداخت هزینه ای اندک از بیمارستان ها و کلینیک های عمومی استفاده کنند.

مهاجران هم می توانند ابتدا برای دریافت کارت سلامت اقدام کنند و بعد با ارائه این کارت از خدمات پزشکی و درمانی استفاده کنند. یکی از مهم ترین عوامل زندگی در دبی بحث بیمه درمانی است. شما برای زندگی در دبی باید بیمه داشته باشید. شرایط بیمه در دبی متفاوت است و برخی شرکت ها به کارمندان خود اجازه می دهند تا از بین بیمه های مختلف به دلخواه انتخاب کنند.

به طور کلی نحوه و شرایط بیمه شما به سیاست های شرکت محل اشتغالتان بستگی داردو اغلب به شما این اختیار داده می شود تا از بین گزینه ها و خدمات مختلف شرکت بیمه به دلخواه انتخاب کنید که البته این موضوع باعث هزینه های متفاوت بیمه می شود.

مزایای زندگی در دبی

سیستم حمل و نقل دبی بسیار کارآمد و در دسترس است و کرایه تاکسی در این شهر هم مقرون به صرفه است.

دبی در چند دهه اخیر از یک شهر کوچک عرب نشین به شهری بزرگ و چند فرهنگی تبدیل شده است. مهاجرت افراد از کشورها و قاره های مختلف به دبی باعث شده تا فضایی متنوع به وجود بیاید که پذیرش هرگونه اعتقاد، طرز فکر و نگرشی را داشته باشد.

میزان جرم و جنایت در دبی بسیار پایین است و این شهر در عین بزرگی و وسعتی که دارد برای زندگی بسیار امن است.دبی بهشتی برای خرید کردن است و مراکز خرید بزرگ و پیشرفته این شهر، جدیدترین و بهترین محصولات و برندها را با بهترین قیمت عرضه می کنند.

آب و هوای دبی در ۸ ماه از سال فوق العاده عالی و مطبوع است. ۴ ماه از سال هم هوا به شدت گرم است که با لذت بردن از تفرجگاه های ساحلی متعدد و تفریحات ساحلی و آبی می توان تا حد زیادی از گرمای هوا فرار کرد.

اشتغال در دبی

همان طور که می دانید دبی شهری بسیار لوکس و مدرن است . اما از طرفی، حقوق و شرایط پرداختی به شاغلان هم بالاست و به ویژه اگر کارگر یا کارشناس متخصص باشید حقوق بسیار خوبی دریافت خواهید کرد.

میانگین ساعات کار در دبی هفته ای ۴۰ الی ۴۸ ساعت است و تا حدی به کارفرما بستگی دارد. کار پارت تایم یا نیمه وقت یا ساعات کار غیرمشخص خیلی در دبی رایج نیست و اکثر کارفرماها به ساعت کاری مشخص و دقیق پایبند هستند. به همین دلیل اکثر افراد در دبی با قراردادهای تمام وقت مشغول به کار می شوند.

اجاره املاک در دبی

طیف قیمت مسکن در دبی بسیار متغیر است و به محله و منطقه ای که برای زندگی انتخاب می کنید بستگی دارد. مثلا اگر آسمان خراش های مشهور دبی مثل برج الخلیفه را برای زندگی در دبی انتخاب کنید مسلما هزینه بسیار زیادی هم باید بپردازید.

با راهنمایی داماک damac  میتوانید ویلای شیک و آپارتمان لوکس وسوئیت های لاکچری راحت داشته باشید.

 شرایط حمل و نقل در دبی

سیستم حمل و نقل دبی بسیار پیشرفته و مدرن است و تقریبا تمام نواحی دبی را پوشش می دهد. این سیستم شامل مترو، اتوبوس، تاکسی، تاکسی آبی و مانند آن می شود.

بنابراین حمل و نقل عمومی به خوبی پاسخگوی نیاز شما برای تردد در این شهر خواهد بود. اما اگر قصد سفر به جایی خارج از شهر دبی یا شهرهای دیگر مثل شارجه یا ابوظبی را داشته باشید بهتر است که وسیله نقلیه داشته باشید.

شرایط درمان و مراقبت های بهداشتی در دبی

دبی به عنوان یک شهر جهانی و پیشرفته شرایط درمانی بسیار سطح بالا و مدرنی دارد. ساکنین امارات متحده عربی اجازه دارند به طور رایگان یا با پرداخت هزینه ای اندک از بیمارستان ها و کلینیک های عمومی استفاده کنند.

مهاجران هم می توانند ابتدا برای دریافت کارت سلامت اقدام کنند و بعد با ارائه این کارت از خدمات پزشکی و درمانی استفاده کنند. یکی از مهم ترین عوامل زندگی در دبی بحث بیمه درمانی است. شما برای زندگی در دبی باید بیمه داشته باشید. شرایط بیمه در دبی متفاوت است و برخی شرکت ها به کارمندان خود اجازه می دهند تا از بین بیمه های مختلف به دلخواه انتخاب کنند.

اقامت و مهاجرت به دبی

دبی یکی از هفت امارت کشور امارات متحده عربی و در حقیقت، مشهورترین و لوکس ترین آن هاست. دبی شهری فوق مدرن و لوکس است که با آسمان خراش های سر به فلک کشیده  ، آپارتمان های شیک و مراکز خرید مدرن و پیشرفت های شگفت انگیزی که در چند دهه اخیر داشته به یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری تبدیل شده است.

داماک گروپ چیست؟

سوالی است که بیش از نیمی از جمعیت دنیا پاسخ آن را می دانند.اگر شما جزو نیم دیگر هستید برای اطلاع به حضور محترمتان ، تیتر وار بیان می کنیم که داماک بزرگترین و برند ترین شرکت ساختمانی در جهان است.

خلاقانه فکر می کند،لاکچری می سازد چون در درجه اول به شما به عنوان جزئی از خانواده بزرگ داماک می نگرد بعد به عنوان یک مشتری . لابد می دانید که برند های معروف جهانی ورساچی ، بوگاتی ، جاست کاوالی ، تایگروود ، پارامونت ، ترامپ ، فندی که نام آشنای تمام جهانیان هستند تنها بخشی از زیر مجموعه داماک در بخش دکوراسیون و فرنیش آپارتمان ها و ویلاهای داماک میباشد.

چراداماک گروپ در دبی برای فعالیت دارد؟

دبی تنها شهری در جهان است که 96% جمعییت آن خارجی هستند چون به دلایل درامد بالا در تمام مشاغل و امکانات مدرن و امنیت دارای بالاترین جذابیت در بین مردم جهان برای زندگی در دبی و داماک تنها سازنده ای در جهان است که تمام سلیقه تمامملییت ها را در سازنده های خود اولوییت قرار داده است تا هر خریداری از طریق خرید ملک از داماک دقیقا به خواسته خود وخانواده اش برای خرید ویلاویا آپارتمان دلخواهش برسد.

رای تمام جهانیان به وضوح روشن است که امارات متحده عربی علل خصوص دبی به دلیل دارا بودن بالاترین درجه رفاه شهروندی،امنیت سرمایه گذاری و درآمد بالا در تمام سطوح شغلی و امکانات بسیار مدرن و بی شمار ، روز به روز بیش از گذشته مورد توجه عام و خاص از اقشار مختلف تمام اقوام و ملیت ها است.

دبی که اکنون تک ستاره درخشان کره زمین از هر لحاظ و به قولی شهر گینس یعنی شهر برترین ها و بهترین های جهان لقب گرفته است خوشبختانه به کشور ایران نزدیک و شرایط زیست محیطی و فضای شاد و پر رونق اقتصادی و رو به رشد سریع آن برای تمام ایرانیان عزیز ، بازاری و تحصیل کرده ،پزشک و مهندس ، هنرمند و ورزشکار ، دانش آموز و دانشجو ، کارمند و خانه و دار و همه و همه در هر سنی جذابیت خاص خود را دارد.

داماک damac در نظر دارد وام هایی بدون بهره و با شرایط اقساط بلند مدت خانهای لوکس و لاکچری در اختیار مردم قرار دهد.

مزایای این وام بدون بهره داماک شامل :

 • سریع ، آسان ، رایگان و بدون دردسر
 • از هر مرحله از راه پشتیبانی کنید
 • پیشنهادات ویژه و شرایط ترجیحی
 • مصوبات 72 ساعته
 • حداقل کاغذ
 • خرید مستقیم
 • برنامه های پرداخت ویژه
 • انتشار سهام - بر اساس دارایی موجود خود را باز کنید و آن را باز کنید و آن را گسترش دهید.

با داماک صاحب ویلاهای لوکس و فول فرنیش شوید داماک بهترین انتخاب برای یک زندگی فوق العاده می باشد.

اگه دنبال خرید آپارتمان، رهن یا اجاره آپارتمان هستید حالا فرقی نمیکند ویلایی یا آپارتمان باشد با میخواهید خانه تان را بفروشید، میتوانید راحت برای انتخاب گزینه‌ی مورد نظر یا مقایسه خونه‌های مختلف به سایت داماک گروپ صفحه آپارتمان سر بزنید.

مالیات = صفر

 • آماده اقامت خانوادگی
 • زمینتان به ما تحویل دهید
 • فرنیش می کنیم
 • باغ واستخر می زنیم
 • دکوراسیون لوکس و لاکچری

شما می توانید به صورت ریالی از طریق صرافی طرف قرارداد داماک در ایران به صورت واریز ریالی به حساب بانک صادرات و بدون نیاز به خرید ارز یا مراجعه اقدام به خرید نمایید.

لطفا" پیش از واریز مدارک زیر را واتساپ نمایید تا واحد برای 24 ساعت در رزرو شما بماند تا واریز شما انجام و واحد برای شما ثبت گردد. میبایست مبلغ 50 هزار درهم را به صورت معادل ریالی در ایران به حساب زیر واریز نموده و عکس فیش واریز را واتساپ نمایید.

چنانچه خودتان صرافی مورد اطمینان دارید می توانید از طریق دلخواه خودتان مستقیم به حساب داماک دبی واریز نمایید . نرخ صرافی طرف قرارداد داماک برای داماک ملاک محاسبه صدور رسید است و نرخ هر صرافی یا سایت دیگر برای واریز ریالی مورد تایید داماک نیست.

 

با خرید ملک یک تور رایگان و یک سکه اماراتی را نصیب خود کنید .

به منظور مشاهده تصاویر بیشتر و کامل تر از این پروژه و تمام پروژه های دیگر داماک از وبسایت فارسی زبان داماک به آدرس

www.damacgroup.ir

مراجعه کنید.

****با اعتماد به گروه داماک آرامش و امنیت را به خانه هایتان ببرید ****

مطالبه مشابه

شرایط زندگی در دبی     پاسپورت     مهاجرت به امارات     مهاجرت به دبی       

damac     

 

.آماده انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط بدون بهره

آماده اقامت خانوادگی شما در دبی

ساخت ویلا دبی طبق سلیقه شما با داماک

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...