مهاجرت به دبی و روش های دریافت اقامت دبی

 

پاسپورت دبی، مهاجرت به دبی و روش های دریافت اقامت دبی در این مقاله در این مقاله مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته است.

به نظر شما از چه راه هایی می توان اقامت دبی را دریافت کرد؟ آیا اقدام و تلاش برای دریافت اقامت در این شهر برای رسیدن به پاسپورت امارات ارزش دارد؟

 

پاسپورت و شرایط عمومی

دبی شهر ثروتمندی می باشد که در خاور میانه واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی شرایط بسیار خوبی دارد.این شهر مملو از زخایر نفتی می باشد ثروت این شهر از نفت آن حاصل میشود.دبی شهری پررونق و مدرن است که اقتصاد آن روز به روز در حال پیشرفت است،به همین علت همه ساله افراد زیادی از سراسر جهان این شهر را برای اقامت و مهاجرت انتخاب می کنند.

زبان رسمی این کشور عربی است و واحد پول آن نیز درهم امارات می باشد. در سال های اخیر دبی به شدت توسعه داده شده و در حال حاضر این شهر از کیفیت زندگی خوبی برخوردار است.

شرایط کار در این کشور نسبتا خوب است و همین موضوع باعث علاقه مردم جهت کار در این کشور شده است. اما باید به این نکته توجه نمود که اکثر افرادی که در این کشور زندگی می کنند به خصوص ایرانی ها به راحتی در میان مردم این کشور پذیرفته نمی شوند و نمی توانند به راحتی اقامت بلند مدت این کشور را به دست آورند.

داماک گروپ در این مقاله به بررسی روش های مختلف مهاجرت به این کشور می پردازد.مهاجرت به دبی و روش های دریافت اقامت دبی

کشورهای بدون ویزا با پاسپورت امارات

برای بدست آوردن پاسپورت هر کشور به طور قطع اعتبار آن پاسپورت از اهمیت بالایی برخوردار است. توجه به این نکته که آیا با بدست آوردن آن پاسپورت می توان به راحتی به کشور های دیگر بدون نیاز به ویزا سفر نمود و یا اینکه لازم است برای سفر ویزا تهیه نمود،مهم است زیرا نشان می دهد در سطح دنیا تا چه حد برای شما ارزش قائلند و به شما احترام می گذارند.

پاسپورت امارات از این جهت بی رقیب بوده زیرا رتبه اول را در رتبه بندی پاسپورت های جهان بر عهده دارد. با داشتن پاسپورت امارات می توانید بدون ویزا به 169 کشور سفر کنید.

پاسپورت و روش های اخذ پاسپورت امارات

دریافت پاسپورت از طریق کار

جهت اقدام برای دریافت ویزای کار دبی نیاز است که شما یک نامه دعوت به کار از دبی داشته باشید. برای این موضوع می بایست کارفرمایی در این شهر برای شما دعوتنامه ارسال کند و ارسال دعوتنامه در صورتی است که کارفرما برای شغل مورد نظرهیچگونه شخص مناسبی در دبی پیدا نکند و از شما برای کار درخواست کند.

بعد از دریافت نامه شما از اداره کار دبی، اجازه کار دریافت می کنید و مدت زمان این اجازه کار دو ماه می باشد. در شهر دبی کارهای مربوط به استخدام شما و حتی هزینه هایی که در این روند پیش رو خواهید داشت به عهده کارفرما می باشد. به این نکته توجه داشته باشید  شخص در ابتدا نمی تواند همسر و فرزند را با خود ببرد و بعد از دریافت ویزای کار می تواند برای دریافت ویزای آن ها نیز اقدامات لازم را انجام دهد.

بسیاری از افراد کار در دبی را هدف خود قرار می دهند تا از طریق آن به اقامت دبی و یا به پاسپورت امارات دست پیدا کنند. دو فاکتور مهم همچون نرخ بیکاری پایین و عدم وجود مالیات بر درآمد در این کشور بسیار مهم است.

نرخ بیکاری در این کشور 1.7 درصد است که نسبتا درصد پایینی است، اما برای کسانی که قصد دریافت پاسپورت این شهر را دارند توجه به این نکته بسیار الزامی است که دبی به دلیل تقاضای بالایی که برای کار در این شهر وجود دارد قوانین مشخصی را وضع کرده است که می توان گفت یک مشکل برای مهاجرین به حساب می آید و آن قوانین این است که مهاجرین از طریق کار، اقامت بلند مدت و همچنین پاسپورت امارات را دریافت نمی کنند و شخص بعد از پایان مدت قرارداد خود باید به کشور خود بازگردد و شخص باید ویزای کار خود را حتما تمدید کند. که این خود یکی از معضلاتی است که تمامی افرادی که در کشور امارات مشغول به کار هستند با آن روبرو هستند.

 

پاسپورت امارات از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در دبی یکی از راه های دریافت اقامت این شهر می باشد. دبی شهری  است که در زمینه های مختلف بسیار رشد و پیشرفت داشته است.

با توجه به زیر ساخت های بسیار قوی در شهر دبی و نرخ تولید ناخالص داخلی مناسب در این شهر ، در صورتی که افراد کسب و کار مشخصی داشته باشند و طرح ارائه داده شده جهت فعالیتشان قوی باشد، مسلما شانس موفقیت بالاتری خواهند داشت. جهت اقدام برای کسب پاسپورت امارات از طریق سرمایه گذاری و ایجاد کسب و کار در شهر دبی ابتدا شخص باید شرکتی را در این کشور به ثبت برساند. این شرکت می تواند شرکتی با مسئولیت محدود باشد که به صورت سهامی عام یا خاص معرفی می شود

 

مطالب مشابه:

آپارتمان های لوکس     ویلای لوکس    فول فرنیش 

   damacاجاره ملک با داماک        آپارتمان های لوکس

اقامت خانوادگی شما در دبی با داماک

ساخت ویلا در دبی طبق سلیقه شما

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...