پاسپورت و گذرنامه امارات

داماک گروپ DAMAC  بزرگترین سایت املاک دبی

انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط  بدون بهره با داماک

کسب رتبه اول پاسپورت امارات

پاسپورت و گذرنامه امارات با پیشی گرفتن از کشورهای سنگاپور و آلمان به عنوان قوی ترین و معتبرترین پاسپورت جهان شناخته شد. همانطور که میدانید وبسایت پاسپورت ایندکس به رده بندی اعتبار پاسپورت های کشورهای دنیا می پردازد و در جدیدترین رده بندی خود کشور امارات در صدر قوی ترین پاسپورت های جهان قرار گرفته است. شهروندان اماراتی با داشتن پاسپورت امارات می توانند به ۱۶۷ کشور دنیا بدون ویزا سفر کنند. در ادامه با داماک گروپ همراه باشید تا در این مورد بیشتر صحبت کنیم.

 

. داماک damac  در نظر دارد با وام هایی با بهره بسیار کم اندک خانه ای لوکس و لاکچری و فول فرنیش آماده تحویل   در اختیار مردم قرار دهد .

 پاسپورت و گذرنامه امارات

پاسپورت دبی قدرتمندترین و اولین پاسپورت در رتبه بندی پاسپورت های جهان می باشد؛ که دارندگان آن می توانند بدون نیاز به اخذ ویزا به 169 کشور جهان سفر کنند. علاوه بر این دارندگان پاسپورت دبی جزء اتباع امارات محسوب شده و از امتیازاتی مثل حفاظت کنسولی در سراسر جهان، حق کار و زندگی دائم در امارات، حق دریافت آموزش رایگان، حق مشارکت اجتماعی، اخذ تابعیت خانوادگی و … نیز برخوردار هستند.

اما دریافت پاسپورت دبی به این راحتی نیست ولی روش هایی وجود دارد که افراد از طریق آنها می توانند روند درخواست خود را تسریع و تسهیل کنند. چرا که باید توجه داشته باشید که  در حالت عادی دریافت پاسپورت امارات مستلزم اقامت دائم بیش از 20 سال در دبی می باشد. اما با استفاده از

 روش هایی مثل ازدواج، تولد و وراثت می توان به آسانی جهت دریافت تابعیت اماراتی اقدام کرد. جهت دریافت مشاوره های تخصصی بیشتر در خصوص دریافت اقامت امارات و یا تابعیت اماراتی حتما با مشاورین داماک گروپ در تماس باشید.

آشنایی با پاسپورت امارات

قانون تابعیت امارات بر صلاحیت سیتیزن شیپی متقاضیان در امارات متحده عربی (UAE) نظارت و کنترل می کند. این قانون نیز تحت کنترل قانون فدرال شماره هفده امارات متحده عربی می باشد که در سال 1972 به تصویب رسیده است. بر اساس این قانون، دولت امارات به شهروندان خارجی تابعیت اماراتی داده و پاسپورت دبی برای آن ها صادر می کند. اما در حال حاضر این فرآیند به دو دلیل رشد جمعیتی در حال کاهش و واهمه از دست دادن هویت ملی اماراتی محدود شده است.

از روش های مختلف دریافت پاسپورت دبی می توان به اقامت در دبی، ازدواج در دبی و تولد در دبی اشاره کرد. با این حال، سخت گیری های دولت امارات در اعطای تابعیت اماراتی همچنان ادامه دارد. چرا که دولت این کشور نگران افزایش نسبت 5 به 1 اماراتی ها به خارجی ها و از دست رفتن فرهنگ بومی امارت می باشد. در این بین شهروندان کشورهای شورای همکاری خلیج فارس (GCC) محدودیتی در برابر دریافت پاسپورت دبی نداشته و می توانند با حداقل اقامت لازم به پاسپورت دبی دست یابند.

مشخصات پاسپورت دبی

پاسپورت دبی یا امارات با عنوان عربی جواز السفر الإماراتي ویژه شهروندان امارات متحده عربی (UAE) به منظور مسافرت بین المللی صادر می شود. از لحاظ تعداد کشورهایی که دارندگان پاسپورت امارات آزادانه می توانند  به آن سفر کنند، این پاسپورت جزء یکی از پنج پاسپورت برتر جهانی به شمار می رود. مطابق رنکینگ Passport Index، رتبه پاسپورت امارات با امتیاز 178 به عنوان قدرتمندترین پاسپورت جهان شناخته می شود. این پاسپورت همچنین مطابق رنکینگ Henley Passport Index پاسپورت امارات از نظر آزادی مسافرت به عنوان پانزدهمین پاسپورت قدرتمند جهان شناخته می شود.

اگر خواهان یک زندگی لوکس و لاکچری هستید داماک گروپ بزرگترین و جامع ترین سایت  چند ملیتی بهترین انتخاب برای شما در دبی خواهد بود .

 

روش تولد برای دریافت پاسپورت دبی

بر طبق قانون تابعیت امارات، تولد در خاک دبی به منزله دریافت اتوماتیک پاسپورت دبی نمی باشد. بلکه این قانون شرط خون یا jus sanguinis را جایگزین شرط خاک یا jus soli می کند. از همین جهت دولت امارات فقط به کودکانی تابعیت اماراتی اعطاء می کند که هر دو و یا یکی از والدین آنها جزء اتباع اماراتی باشد. البته نباید فراموش کرد که استثنایی در این مورد نیز وجود دارد و آن استثناء کودکان بی سرپرست و یا یتیمی می باشند که در خاک امارات متولد شده اند. بر این اساس، افراد زیر قانونا تبعه اماراتی محسوب شده و حق دریافت پاسپورت دبی را دارند:

1.کودکان متولد خانواده عرب ساکن در یکی از امیر نشین های امارات در طی یا پیش از سال 1925 که تا تاریخ اجرای این قانون مقیم دائم دبی بوده اند.

2.کودک متولد از پدر اماراتی چه در داخل امارات و چه خارج از امارات

3.کودک متولد از مادر اماراتی که به طور قانونی هیچ رابطه خویشاوندی با همسر خود ندارد

4.کودک متولد از مادر اماراتی و پدر بدون تابعیت چه داخل امارات و چه خارج از امارات

5.کودک متولد امارات متحده عربی از پدر و مادر نامعلوم یا بدون تابعیت

 

داماک گروپ مفتخر است شما را در ساخت ویلا لاکچری و لوکس  در دبی یاری کند .

 

 

روش ازدواج برای اخذ پاسپورت دبی

یکی از شیوه های آسان و سریع برای شهروندان خارجی جهت دریافت پاسپورت دبی از طریق ازدواج با اتباع اماراتی می باشد. اما چرا می گوییم روش آسان؟ این روش به آن خاطر آسان گفته می شود که اولا دریافت اقامت دبی با استفاده از اسپانسر همسر تبعه امارات فرآیند سریع و آسانی دارد. ثانیا، افراد با گذشت حداقل 7 سال البته به شرط داشتن حداقل یک فرزند می توانند متقاضی دریافت تابعیت اماراتی و پاسپورت این کشور باشند.

پرسنل فارسی زبان در بخش دفتر مرکزی داماک با هماهنگ وقت قبلی پذیرای شما  برای بازدید از ویلا ها و آپارتمان های دبی هستند همین امروز کلید فول فرنیش و برند از داماک تحویل بگیرید و خانوادگی مقیم دبی شوید با اقساط بدون بهره سند ملک در ابتدا به شما واگذار می کند .

 

اما شرایط اقامت در دبی برای همسر این است که مقیم خارجی درآمد ماهیانه حدود  4000 درهم تا3000 درهم به علاوه مسکن (اجاره ای یا تملیکی) در دبی داشته باشد. اما شرط اسپانسری برای همسر تبعه امارت این است که در شغلهایی مثل معلمی، پزشکی، مهندسی یا پرستاری در دبی مشغول به کار باشد و حقوق ماهیانه ای بیش از 10000 درهم  تا 8000 درهم به علاوه مسکن (اجاره ای یا تملیکی) داشته باشد. تنها با رعایت این شرایط است که امکان دریافت اقامت سریع همسر در دبی فراهم شده و پس از 7 تا 10 سال اقامت می توان درخواست پاسپورت دبی را به مراجع مربوطه ارائه داد.

 

اگر خواهان یک زندگی لوکس و لاکچری هستید داماک گروپ بزرگترین و جامع ترین سایت  چند ملیتی بهترین انتخاب برای شما در دبی خواهد بود .

 

روش قبول تابعیت دبی

این روش یکی از سخت ترین و طولانی ترین روش مهاجرتی و دریافت تابعیت و اقامت در دبی می باشد. در این روش متقاضیان می توانند با اقامت کار دبی و یا اقامت سرمایه گذاری دبی(اقامت از طریق خرید ملک و یا ثبت شرکت) و پس از گذشت چند سال اقامت ضروری،متقاضی دریافت پاسپورت امارات باشند. اما شرط دیگر علاوه بر اقامت ضروری، تسلط بر زبان و فرهنگ عربی نیز می باشد. مطابق قانون فدرال شماره 17 سال 1972 امارات، تابعیت اماراتی و پاسپورت این کشور به کسانی اعطاء می شود که دارای شرایط ذیر باشند:

 

1.اصالت عربی از یکی از کشورهای بحرین، عمان و قطر داشته باشد و برای مدت حداقل 3 سال در امارات مقیم باشد. همچنین از حسن شهرت خوبی برخوردار باشد و مرتکب هیچ جرم و گناهی نباشد.

2.اصالت عربی از کشورهایی غیر از کشورهای شورای همکاری GCC داشته باشد و به مدت حداقل 7 سال در دبی مقیم باشد.

3.هر شخص مسلط به زبان عربی که از سال 1940 مقیم امارات متحده عربی باشد و علاوه بر داشتن حسن شهرت هیچ گونه جرمی هم نداشته باشد.

4.هر شخص مسلط به زبان عربی که قانونا بیش از 20 سال از زمان تاریخ اجرای قانون 1972 مقیم دبی باشد و علاوه بر داشتن حسن شهرت هیچ گونه جرمی هم نداشته باشد.

 

 

تیم مخصصین ما در هر ساعت ازشبانه روز ارائه خدمات می دهند .با شرکت داماک damac تجربه زندگی مدرن با خرید واحد های فول فرنیش آماده تحویل  را تجربه کنید.داماک گروپ برای رفاه حال مشتری وام هایی بدون بهره فراهم کرده است .

مزایای وام مسکن شرکت داماک

  • سریع ، آسان ، رایگان و بدون دردسر
  • از هر مرحله از راه پشتیبانی کنید
  • پیشنهادات ویژه و شرایط ترجیحی
  • مصوبات 72 ساعته
  • حداقل کاغذ
  • خرید مستقیم
  • برنامه های پرداخت ویژه
  • انتشار سهام - بر اساس دارایی موجود خود را باز کنید و آن را باز کنید و آن را گسترش دهید.

 

مطالب مشابه:

آپارتمان قسطی    ویلای قسطی    خرید ویلا با هزینه کم     فروش قسطی آپارتمان

   damac   وام و تسهیلات

اقامت خانوادگی شما در دبی با داماک

ساخت ویلا در دبی طبق سلیقه شما

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...