سرمایه گذاری در امارات

داماک damac بزرگترین سایت املاک دبی

اقامت خانوادگی شما در دبی با داماک

سرمایه گذاری در امارات متحده عربی و شهر زیبای دبی

سرمایه گذاری در امارات ، بنا به پیشرفت های مکرری که کشور زیبای امارات متحده عربی طی چند سال اخیر داشته توانسته تعداد زیادی توریست را به خود جذب کند. هم می‌تواند فرصتی استثنایی در رسیدن به بازارهای جهانی باشد و هم تهدیدی جهت از بین رفتن سرمایه در گردش قلم داد شود. با توجه به انقلاب های صورت گرفته در کشورهای عرب زبان خاورمیانه و چالش های جدی در روابط عربستان و امارات متحده عربی با قطر، راههای مهاجرت به دبی و امارات  نیز با خطر جدی روبرو شده است. سرمایه گذاری در امارات متحده عربی ، فقط در مناطق آزاد و بنادر اعلام شده از سوی حکومت مرکزی، از محدودیت های کمتری برخوردار است. بر خلاف وعده تعدادی از موسسه های حقوقی خارج از کشور و مراکز سرمایه پذیر خارجی که ایرانی ها را برای سرمایه گذاری در امارات متحده عربی  تشویق می کنند،  با بررسی فرصت ها و تهدیدهای سرمایه گذاری در امارات، که بخش اعظم ان توسط امور بین‌الملل گروه وکلای مهر، متشکل از با تجربه ترین وکلا در امر مشاوره حقوقی امور گمرکی، مشاوره حقوقی امور قراردادهای خارجی و سرمایه گذاری خارجی می باشد.

 سرمایه گذاری در امارات

مباحث قابل طرح در باب سرمایه گذاری در امارات متحده عربی

 

برای سرمایه گذاری در امارات چه صنعتی قابل قبول است و با توجه به تحولات سیاسی منطقه سرمایه گذاری در امارات مطمئن است؟

آیا با سرمایه گذاری در امارات می توان به صورت مستقل اقدام به فعالیت نمود و آیا اخذ اقامت دبی از طریق سرمایه گذاری در امارات امکان‌پذیر است؟

با خرید ملک در دبی و یا هر کدام از امیر نشینان می توان اقامت دائم امارات را اخذ نمود؟ تفاوت سرمایه گذاری در امارات با سرمایه گذاری در قطر چیست؟

آیا با سرمایه گذاری در امارات می توان به بازارهای جهانی راه پیدا کرد و با تغییر قوانین سرمایه گذاری در امارات تکلیف سرمایه در گردش چه می‌شود؟

با داماک damac بزرگترین سایت املاک دبی

بهترین و مطمئن ترین سرمایه گذاری را در حوزه خرید ملک انجام دهید. داماک damac جامع ترین  سایت املاک دبی با فروش آپارتمان های لوکس ، ویلا های لاکچری، آپارتمان های فول فرنیش ، ویلا های فول فرنیش و سوئیت لاکچری قصد دارد به خانه دار شدن و سرمایه گذاری کردن شما در شهر زیبای دبی و کشور پیشرفته امارات متحده عربی کمک می کند. داماک damac بزرگترین سایت املاک دبی

 با اقساط بدون سود و وام املاک به افراد جهت مهاجرت ، اقامت و سرمای گذاری در کشور پیشرفته امارات متحده عربی و شهر زیبای دبی کمک کند.

 

مزایای سرمایه گذاری در امارات

 

موقعیت استراژیک امارات متحده عربی

 کشور امارات متحده عربی با توجه به قرار گرفتن در منطقه دریایی خاورمیانه به عنوان پلی برای اتصال شرق به غرب عمل می کند. با توجه به قدرت عظیم کشتیرانی و حمل و جابجایی کالا، نقش کلیدی سرمایه گذاری در امارات مشخص می‌شود. کشور امارات متحده عربی بخصوص طی چند سال اخیر پیشرفت های زیادی در حوزه های مختلفی کرده است ، بخصوص در حوزه توریستی و املاک پیشرفت های زیادی کرده است و می توان گفت دبی به امچراتوری در حوزه ملک تبدیل شده است.

وجود داماک damac بزرگترین ، جامع ترین و مطمئن ترین  سایت املاک دبی پلی برای موفقیت در سرمایه گذاری در خرید ملک در شهر زیبا و پر از جاذبه دبی است.

 

زیر ساخت های اساسی: شهر دبی در امارت، همه امکانات پیشرفته و زیر ساخت ها جهت سرمایه گذاری در امارات را فراهم نموده است. وجود دو فرودگاه بزرگ در شهر دبی، فرودگاه آل مکتوم و فرودگاه جبل علی، موقعیت ویژه ای جهت سرمایه گذاری در امارات ایجاد نموده است.

تنوع محل کسب و کار جهت سرمایه گذاری در امارات: وجود بازارهای زیبای سنتی و مدرن در شهر دبی، سرمایه گذاری در دبی را برای بسیاری از برندهای معتبر خارجی جذاب نموده است. امکان انتخاب محل فعالیت سرمایه گذاری خارجی در دبی بسیار گسترده است. مناطق و شهرک های صنعتی و مناطق آزاد تجاری، جاذبه دیگر سرمایه گذاری در امارات است.

ثبات سیاسی امارات: امارات متحده عربی، یک نماد ثبات سیاسی در دنیا محسوب می‌شود. از زمان تشکیل حکومت امارات متحده عربی از سال ۱۹۷۱ و تصویب قانون اساسی، هیچ اختلال و بی نظمی سیاسی و یا درگیری قومی و قبیله ای در امارات رخ نداده و حاکم و پادشاه همه امیر نشینان اماراتی از دولت مرکزی تبعیت نموده اند. وجود ثبات سیاسی باعث رونق اقتصادی و رشد سرمایه گذاری در امارات شده است.

ثبات اجتماعی: با وجود اقوام بسیاری از کشورها در کشور امارات متحده عربی، وقوع جرم و جنایت در امارات در سطح پیشرفته ترین کشورهای دنیا و بسیار پایین است. در سال ۲۰۱۵، دبی چهارمین شهر امن دنیا معرفی شد. وقوع جرایم خشن در امارات به ندرت اتفاق می افتد و رسیدگی به شکایت توریست ها و شهروندان با دادسرای سیار و فوری انجام می‌شود.

سهولت انجام کسب و کار: در سال ۲۰۱۷، امارات متحده عربی از نظر سهولت در انجام کسب و کار و حذف قوانین زاید سرمایه گذاری در امارات، به رتبه ۲۶ در سطح جهانی و رتبه اول در منطقه صعود کرد.

اقامت دبی با خرید ملک

با خرید ملک در کشور پر از امنیت و جذاب امارات متحده عربی و شهر زیبای دبی میتوانید اقامت این کشور زیبا را بگیرید و از مهاجرت و اقامت خانوادگی در این کشور زیبا لذت یک مهاجرت را برای خود و خانواده محترم فراهم کنید.

مزایای مهاجرت و اقامت خانوادگی در کشور زیبای امارات

کشور امارات به خاطر پیشرفت های که طی چند سال اخیر داشته است و توانسته به قطب گردشگری و توریستی تبدیل شده است. دولت امارات توانسته است امنیت زیادی را در این کشور از همه لحاظ ایجاد کند.

 

ثبت شرکت در امارات

 

برای ثبت شرکت در امارات، فقط تعدادی از امیر نشینان اعلام آمادگی نموده اند. ثبت شرکت در دبی، ابوظبی و شارجه امکان‌پذیر است و از طریق ثبت شرکت با مسوولیت محدود که البته سهام متقاضی ثبت شرکت در امارات، فقط ۴۹ درصد سرمایه شرکت می باشد، در صنایع محدودی پذیرفته شده است. سرمایه گذاری در امارات، در حوزه مخابرات و امور پستی در انحصار شرکت های اماراتی است و سرمایه گذاری در بخش صنعت نفت نیز با توجه به ملی شدن صنعت نفت و محافظت از سرمایه گذاری در حوزه نفت و پتروشیمی برای خارجی ها امکان‌پذیر نیست. سرمایه گذاری در امارات در صنعت بیمه، بانکداری و کشتیرانی و حمل و نقل ریلی، نیاز به اخذ مجوزهای لازمه از وزارت خانه ها دارد.

 

انواع سرمایه گذاری در امارات

 

سرمایه گذاری در امارات و در مناطق آزاد تجاری، الزامی به داشتن شریک اماراتی ندارد و سرمایه گذار خارجی می‌تواند صد در صد سرمایه را به نام خود داشته و شروع به فعالیت نماید. با توجه به گسترش صنعت توریسم در امارات متحده عربی، یکی از بخش های سرمایه گذاری خارجی، صنعت جهانگردی در امارات است. سرمایه گذاری در کشور امارات متحده عربی و شهر زیبای امارات در حوزه ملک خیلی به پیشرفت در زندگی بهتر در دبی کمک می کند. داماک damac بزرگترین سایت املاک دبی با اقساط بدون سود ، وام ملک قصد دارد به مهاجرت ، اقامت و سرمایه گذاری شما در حوزه ملک کمک کند.

 

کارهای بدون سرمایه‌گذاری در دبی

خرید ملک در امارات

 

برای سرمایه گذاری در امارات از طریق خرید ملک، قراردادهای اجاره به شرط تملیک اعیان آپارتمآن‌ها امکان‌پذیر است. اما در بسیاری از شیخ نشینان امارات متحده عربی، خرید ملک و اخذ اقامت امکان‌پذیر نیست. در دبی، شارجه و ابوظبی، با خرید ملک، امکان اخذ اقامت وجود دارد. در سایر امیر نشین های امارات، خرید ملک برای خارجی ها امکان‌پذیر نیست. سی سال سابقه اقامت مستمر در امارات، این امکان را به فرد می‌دهد که در صورت ترک تابعیت قبلی خود، به تابعیت امارات دست یابد. اعتبار پاسپورت امارات با توجه به برخورداری شهروندان این کشور از منابع عظیم سرمایه گذاری خارجی و زندگی در کشوری با درصد امنیت اجتماعی بالا، مورد علاقه بسیاری از افراد است.

 

اخذ اقامت امارات از طریق سرمایه گذاری

 

با توجه به بحران پیش آمده در اکثر کشورهای عربی، بیشترین سرمایه گذاری خارجی به سمت امارات معطوف شده است. سرمایه گذاری در امارات، موجبی برای اقامت در این کشور محسوب می‌شود اما اخذ اقامت دائم امارات با سرمایه گذاری تقریبا امکان‌پذیر نیست. سیاست درهای بسته کشورهای عربی جهت اعطا اقامت و تابعیت به اتباع کشورهای خارجی، باعث عدم امکان دریافت اقامت دائم از طریق سرمایه گذاری شده است اما راههای مهاجرت به امارات، مانند سایر کشورها متعدد است که در مقاله مخصوص مهاجرت به امارات در دسترس عزیزان است.

مطالب مشابه:

 پاسپورت      دریافت ویزای دبی    قوانین ویزای امارات     damac       اجاره ملک با داماک        آپارتمان های لوکس

انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط  بدون بهره با داماک

ساخت ویلا در دبی طبق سلیقه شما

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...