سرمایه گذاری در دبی

داماک damac بزرگترین سایت املاک دبی

انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط  بدون بهره با داماک

داماک damac بهترین مشاوره برای سرمایه گذاری در حوزه املاک

مهاجرت، اقامت و سرمایه گذاری در دبی

پاسپورت های  اقامت امارات متحده عربی پاسپورت هایی هستند که به مدت 2 سال اعتبار دارند و این یکی از مزیت های بزرگ شهر دبی نسبت به دیگر کشورها به حساب خواهد آمد.

اقامت امارات متحده عربی

پاسپورت های  اقامتی پاسپورت هایی هستند که به مدت 2 سال اعتبار دارند و این یکی از مزیت های بزرگ کشور دبی نسبت به دیگر کشورها به حساب خواهد آمد. بخاطر داشته باشید پاسپورت  اقامت بدون هیچگونه محدودیتی قابل تمدید می باشد. شهروندان خارجی که قصد دادن درخواست برای اخذ اقامت دبی را دارند حق بردن همسر و فرزندان خود به عنوان همراه را خواهند داشت.

بخاطر داشته باشید که افرادی که اقامت و یا شهروندی دبی را دریافت می نمایند حق اخذ اقامت دائم در کشور امارات را نیز خواهند داشت. هم پاسپورت  کاری و هم پاسپورت  اقامت دائم  برای تابعیت و اقامت در امارات متحده عربی بایستی با در اختیار داشتن کارت شناسایی برای افراد صادر شود. بیاد داشته باشید که این کارت در این قلمرو به جای گذرنامه نیز مورد استفاده واقع می شود. جهت حفظ این پاسپورت  و اعتبار آن افراد بایستی حداقل به مدت 6 ماه در این کشور اقامت داشته باشند.

سرمایه گذاری در دبی

اخذ پاسپورت  اقامتی امارات متحده عربی

جهت اخذ پاسپورت  اقامت و یا مجوز کار دبی افراد بایستی پاسپورت  را در اختیار داشته باشند و حامی مالی آنان نیز مشخص گردد. اخذ پاسپورت  اقامتی از طریق ذکر شده در ذیل امکان پذیر می باشد:

  • از طریق خرید ملکدر دبی
  • از طریق استخدام شدن در شرکت های دبی
  • از طریق افتتاح شرکت در دبی

مشاورین و نمایندگان ما در دبی شما را در جهت اخذ پاسپورت  اقامتی دبی در همه ی موقعیت ها یاری خواهند کرد. بسیاری از شهروندان و یا به طور کلی افرادی که جهت اخذ مجوز کار دبی برنامه ریزی می نمایند؛ فرصت های متعدد بسیاری را پیش روی خواهند داشت.

برای اینکه شما به یک فرد مقیم UAE تبدیل شوید بایستی شرایط موجود و چگونگی اخذ اقامت در ایالات متحده عربی را مورد ارزیابی قرار دهید.

راه های متعددی برای اخذ اقامت دائم UAE وجود دارد. بخاطر داشته باشید که تمامی موارد نظیر: دانشجو بودن, متاهل بودن و یا دیگر شرایط مورد ارزیابی واقع خواهد شد. با مراجعه به وب سایت های مربوطه و یا وب سایت هایی که به تجارت و یا اعضای خانواده مربوط می شود شما قادر به کسب اطلاعات مورد نیاز خواهید بود.

به طور کلی دو گزینه انتخابی برای اخذ اقامت UAE وجود دارد که به شرح ذکر شده در ذیل می باشد:

اقامت در امارات متحده عربی با خرید ملک

بخاطر داشته باشید که این فرایند با از طریق خرید ملک و یا صاحب ملک شدن نیز امکان پذیر است. برای اینکه حق دادن درخواست برای شما مهیا شود؛ تمامی تمکن مالی شما بایستی در نظر گرفته شود. جهت انجام این امر؛ فرایند ساخت و ساز بایستی تکمیل گردد .

از مزایای این انتخاب این است که هیچ نیازی به ثبت شرکت نمی باشد. اما به طور کلی باید بدانید که سرمایه گذاری در این دولت از ارزش والایی برخوردار است.

اقامت امارات متحده عربی از طریق ثبت شرکت

انتخاب دوم مربوط به مقیم شدن در UAE می باشد که این فرایند با ثبت یک شرکت شخصی امکان پذیر است. این شرکت ثبت شده مجوز تجارت در مناطق آزاد دبی را به شما می دهد و امکان دادن درخواست برای اقامت در امارات متحده عربی به عنوان یک شریک تجاری برای شما وجود خواهد داشت. نه تنها این شرکت اقامت را برای سهامداران فراهم می نماید؛ گزینه های مختلفی را در اختیار افراد استخدام شده در نظر خواهد داشت. بیاد داشته باشید که نیازی نیست که خود یک فعالیت تجاری را راه اندازی نمایید و به اقامت برسید چرا که شما قادر به بهره بردن از مزیت تجارت و معاف بودن از پرداخت مالیات می باشید.

جاذبه های گردشگری دبی

دبی به عنوان قطب گردشگری امارات متحده عربی دارای جاذبه های گردشگری زیادی دارد که همه ساله تعداد قابل توجهی توریست و مسافر به این شهر زیبا و دیدنی سفر می کنند.وجود جاذبه های دیدنی و جذاب بیشتر افراد را به خود جذب می کند. بیشتر مسافران و توریست ها وقتی به شهر زیبای دبی سفر می کنند بفکر مهاجرت ، اقامت و سرمایه گذاری در این شهر زیبا میفتند . داماک damac با اقساط بدون سود آپارتمان های لوکس و ویلا های لاکچری به مهاجرت و اقامت شما کمک کند.

بهترین و مطمئن ترین سرمایه گذاری در دبی خرید ملک هست از این رو چه بهتر است که بهترین و مطمئن ترین سایت املاک دبی به شما در این راه کمک کند.

مزایا اقامت در امارات متحده عربی

از مزایای این امر این است که جهت سرمایه گذاری نیازی نیست که شما حتما صاحب ملکی در کشور دبی باشید. اخذ پاسپورت  اقامتی برای مدت طولانی می باشد و به مدت 3 سال به طول می انجامد. به طور کلی اخذ این ویزا فرصت انجام تجارت در قلمرو UAE را برای شما فراهم می نماید. حتی شما می توانید از این طریق به تحصیل در امارات متحده عربی نیز بپردازید.

با توجه به مزایا ذکر شده در فوق؛ اغلب افراد گزینه دوم را جهت اخذ اقامت دائم در UAE انتخاب می نمایند و این فرایند از طریق ثبت شرکت امکان پذیر می باشد.

در این زمان شما ملزم به ارائه تمامی موارد و اسناد مورد نیاز می باشید؛ بیاد داشته باشید که ثبت شرکت در این کشور و اخذ اقامت به طور متوسط حدود 1 ماه و یا کمی بیشتر به طول می انجامد.

درخواست جهت اخذ پاسپورت  خانوادگی تنها بعد از تکمیل پاسپورت  ثبت شرکت و برای سهامداران امکان پذیر می باشد. اما بایستی اطلاع داشته باشید .

سوالات متداول در مورد اقامت امارات

1- پاسپورت  اقامت امارات متحده عربی  چه مدت اعتبار دارد؟

با پاسپورت  اقامت امارات متحده عربی  می توان دو سال در این کشور اقامت کرد.

2- پاسپورت  اقامتی دبی قابل تمدید هسند؟

بله، این پاسپورت  قابلیت تمدید دارند و می بایست پیش از پایان اعتبار نسبت به تمدید آن ها اقدام کرد.

3- با اخذ پاسپورت  اقامتی امارات می توان خانواده خود را به همراه داشت؟

بله، امکان بردن همسر و فرزندان به عنوان همراه وجود دارد.

4- اخذ پاسپورت  اقامتی امارات متحده عربی  از چه راه هایی امکان پذیر است؟

خرید ملک، استخدان در یک شرکت در دبی، افتتاح شرکت در دبی

5- جهت اخذ اقامت امارات از طریق خرید ملک، ملک فوق باید چه ارزشی داشته باشد؟

ملک خریداری شده باید داری ارزش خوبی باشد.

6- مزایای اقامت در امارات متحده عربی چیست؟

ثبات شرایط سیاسی اقتصادی، زندگی با کیفیت و استاندارد، عدم نیاز به ثبت شرکت برای سرمایه گذاری و امکان انجام تجارت

7- مزایای  اقامت در امارات متحده عربی چیست؟

کشور امارات متحده عربی بدلیل امنیت بالا و پیشرفت هایی چند سال اخیر به جای بسیار خوبی برای مهاجرت و اقامت تبدیل شده است .

داماک damac بهترین و مطمئن ترین سایت فروش املاک با اقساط بدون سود جهت مهاجرت و اقامت و سرمایه گذاری در حوزه املاک  در خدمت شماست . داماک damac با فروش آپارتمان های لوکس و ویلا های لاکچری با بهترین متد آماده ارائه خدمات  املاک به افراد می باشد.

 

8- آیا می توان از راه تحصیل در امارات اقامت کرد؟

بله، با توجه به دانشگاه های معتبر در این کشور، هر ساله دانشجویان زیادی جهت تحصیل راهی این کشور شده و می توانند در طول تحصیل خود در این کشور اقامتی آسان داشته باشند.

9- آیا می توان از طریق ازدواج اقامت امارات را اخذ کرد؟

این امکان تها برای زنانی فراهم است که با مرد مقیم امارات ازدواج کند و برای مردان چنین امکانی وجود ندارد.

10- آیا از طریق تولد در امارات می توان تابعیت این کشور را اخذ کرد؟

خیر، کشور امارات تابع سیستم خون است و تنها در صورتی که والدین نوزاد تابع امارات باشند، وی نیز تابعیت امارات را دریافت خواهد کرد.

مهاجرت و اقامت به دبی

برای مهاجرت و اقامت خانوادگی به شهر زیبای دبی میتوان سرمایه گذاری کرد ، بهترین سرمایه گذاری هم خرید ملک است . داماک damac جامع ترین سایت املاک دبی با فروش آپارتمان های فول فرنیش ، آپارتمان های لوکس ، ویلا های لاکچری و ویلا های فول فرنیش با اقساط بدون سود انقلابی در سرمایه گذاری در دبی را انجام داده  است. دبی با جاذبه هایی که دارد هر ساله تعداد زیادی توریست و مسافر را به خود جذب می کند.  

مطالب مشابه:

 پاسپورت      دریافت ویزای دبی    قوانین ویزای امارات     damac       اجاره ملک با داماک        آپارتمان های لوکس

اقامت خانوادگی شما در دبی با داماک

ساخت ویلا در دبی طبق سلیقه شما

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...