ثبت شرکت در دبی

داماک damac بزرگترین سایت املاک دبی

انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط  بدون بهره با داماک

شرایط و مدارک لازم جهت ثبت شرکت در دبی

امارات متحده عربی نزدیکترین کشورها به ایران است که یکی از بالاترین رونق های بازار در جهان را دارد. این کشور در سالهای اخیر دارای رشد بی سابقه در زمینه تجارت بین الملل بوده و می تواند مقصد خوبی برای ثبت شرکت شناخته شود.

دبی و داماک damac

دبی یک کلانشهر مدرن در کشور امارات متحده عربی ست که توانسته با ایجاد شرایط فوق العاده سالانه گردشگران زیادی را جذب کنند. در این شهر انواع تفریحات آبی ، سافاری در دل کویر،هتل های مجلل و لوکس و رستوران ها و مراکز تجاری و خرید فراوانی را می توان درکنار هم دید.اگر قصد سفر به دبی را با داماک damac بزرگترین سایت املاک دبی همراه باشید. داماک damac با در اختیار گذاشتن سوئیت لاکچری ، آپارتمان های لوکس ، آپارتمان های فول فرنیش ، ویلا های لاکچری و ویلا های فول فرنیش با اقساط بدون سود در اختیار افرادی که قصد مهاجرت و اقامت خانوادگی درکشور پیشرفته امارات متحده عربی و شهر زیبای دبی را دارند فراهم کرده است.

دبی یا دوبی یکی از امیرنشین‌های هفت‌گانه امارات متحده عربی است. دبی بیشترین جمعیت را در میان این هفت امارت دارد و دومین امارت بزرگ آن، و با تنها ۵ درصد از مجموع وسعت خاک امارات عربی متحده (۴٬۱۱۴ km²) بعد از بزرگترین امارت ابوظبی (۶۷٬۳۴۰ کیلومتر مربع) با بیش از ۸۵ درصد از کل مساحت امارات متحده عربی می‌باشد.

 ثبت شرکت در دبی

گردشگری فرهنگی در امارات

امارات و شهر زیبای دبی هر ساله تعداد زیادی گردشگر و توریست را به خود جذب کمی کند . دبی همه ساله میزبان برخی توریست های خارجی نیز می باشد که برای آشنایی با فرهنگ اعراب به امارات سفر می کنند،

برای بازدیدکنندگان دبی ، فرهنگ بعد از خرید در درجه دوم جذابیت قرار دارد.

بیشتر افرادی که با تور دبی و یا به صورت مستقل به این کشور سفر می کنند در کنار سفری جذاب به دنبال یک خرید خوب و جذاب  نیز هستند.

موزه دبی در سال ۱۹۷۱ به منظور نمایش سبک زندگی سنتی در امارات ایجاد شد و شامل عتیقه‌جات و مصنوعاتی می‌باشد که از آفریقا و کشورهای آسیایی از طریق تجارت به دبی وارد شده اند.

مناظری از فرهنگ قدیم دبی را می توان از وجود ساختمانهای اطراف نهر که نشانگر یک شهر قدیمی هستند، ملاحظه نمود . توریست ها و گردشگرها از دیدن این کشورو شهر زیبا لذت میبرند.

از دیگر جاذبه های فرهنگی دبی می توان به خانه شیخ سعید المکتوم، موزه دبی و منطقه بستکیه و روستای حتا اشاره کرد. تاریخ روستای حتا که در ۱۱۰ کیلومتری جنوبی شهر دبی در قلب کوه هایی به همین اسم و در امتداد رشته کوه حجر می باشد و شامل ۳۰ ساختمان است و قدمتش به دو تا سه هزار سال قبل برمی گردد.

مسجد الشندغه نیز ۲۰۰ سال قدمت دارد و از دیدنی های تاریخی امارات به شمار می آید.

دهکده های غوص (قریة الغوص) و میراثی (قریة التراث) که ماهی گیری و روش یافتن مروارید را به نمایش می‌گذارند نیز از دیگر جاذبه های تاریخی و جذاب در امارات  متحده عربی به شمار می روند.

 

 

- شرایط و مدارک لازم جهت ثبت شرکت در دبی

 

- نکاتی درباره ثبت شرکت بین المللی

 

دبی شهر یست که یکی از سریع ترین رشدهای اقتصادی را در جهان داشته دارای بالاترین استانداردهای زندگی می باشد و محل ثبت بسیاری از شرکتهای بزرگ منطقه ای نیز هست.

منطقه امارات متحدده عربی از مشهورترین مناطق در خصوص راه اندازی صنایع، فن اوری، خودرو .. می باشد چرا که هر بخش از این منطقه آزاد برای یک فعالیت خاص طراحی شده است. از معروفترین مثالهای منطقه آزاد، منطقه رأس الخیمه می باشد. منطقه ای که بهترین امکانات از جمله، مالیات صفر درصد، مالکیت صد در صد افراد خارجی، بازگشت صد در صد سرمایه.. را در اختیار قرار می دهد.

 

ثبت شرکت در مناطق خشکی و مناطق دریایی دبی

شرکتهایی که در خشکی ثبت می شوند به فعالیت در بازارهای امارات متحده عربی می پردازند. گواهی ثبت شرکت در این خشکی ها اجباری است. ثبت شرکت در این مناطق شاید کمی سخت تر باشد اما جهت کسب سود بیشتر بهترین گزینه است. شرکتهای رایج در این مناطق عبارتند از :

_ شرکت با مسؤلیت محدود: نوعی از ثبت شرکت در دبی است که تمامی سهامداران مسؤلیتهای محدود ،معادل سرمایه اول ثبت شرکت در قبال ضررهای شرکت دارند.

_ شرکت سهامی خاص: این نوع شرکت، با حضور سه شریک یا بیشتر و با حداقل دو میلیون درهم سرمایه تشکیل می شود.

_ مشارکت محدود با سهام: که بر طبق ماده 256 قانون فدرال ثبت شرکت در دبی ، نوعی از شرکت است که از دو نوع شریک تضامنی و مشارکتی تشکیل می شود. شریکهای تضامنی به صورت مشترک مسؤل قرض ها و دیون شرکت هستند. (به اندازه کل دارایی شان ) و باید حتما اماراتی باشند. اما شریک مشارکتی به اندازه سهامشان مسؤلند.

_ شرکت تضامنی" که نوعی از شرکت است که تمامی سهامداران به صورت مشترک نسبت به بدهی ها و قروض شرکت مسئولیت دارند و تمامی شرکا باید دارای ملیت اماراتی باشند.

_ و نوعی دیگر از شرکت قابل ثبت در دبی شرکت مختلط غیر سهامی است که از یک شریک ضامن یا بیشتر و یک شریک محدود یا بیشتر تشکیل می شود. که شریکهای ضامن که باید اماراتی باشند در قبال قروض شرکت به اندازه دارایی خود مسؤلند و شریکهای محدود بیشتر از مقدار سهامشان در سرمایه شرکت.

 

سرمایه گذاری در دبی با خرید ملک

داماک damac بهترین و مطمئن ترین سایت املاک در دبی با فروش آپارتمان های لوکس و ویلا های لاکچری به صورت اقساط بدون سود امان سرمایه گذاری ، مهاجرت و اقامت خوب و لذت بخشی را در شهر زیبا و پر از جاذبه دبی فراهم می سازد.

اقساط بدون سود برای خرید ملک  در دبی

داماک damac بهترین و بزرگترین سایت املاک در شهر زیبای دبی با فروش آپارتمان های لوکس و ویلا های لاکچری با اقساط بدون سود بهترین راه برای خانه دار شدن شماست . خرید ملک بهترین سرمایه گذاری است . با مهاجرت و اقامت وسرمایه گذاری در دبی لاکچری ترین و بهترین  زندگی را برای خود و خانواده بسازید.

 

ثبت شرکت در مناطق دریایی دبی

قانون ثبت شرکت در مناطق دریایی دبی در سال 1984 تصویب شد. از جمله مزیتهایی که برای سرمایه گذاری و ثبت شرکت در منطقه آزاد دبی ایجاد انگیزه می کند عبارتند از :

_ معافیت مالیاتی کامل. ( شخصی، مشارکتی، سرمایه ای)

_ عدم اجبار جهت سپرده سرمایه گذاری در بانکها برای اشخاص

_ مالکیت صد در صد خارجی

_ عدم اجبار در تقسیم سرمایه در مناطق آزاد.

_ اختصاص حسابهای بانکی تنها به خود سهامداران.

این شرکت ها تنها با حضور یک سهامدار قابل تأسیس بوده و می تواند اعضای بسیاری داشته باشد. شرکت توسط دو رئیس و یک منشی مدیریت می شود.

مدارک لازم برای ثبت شرکت در دبی

_تعیین نام معتبر برای شرکت

_ مشخصات کامل تمام سهامداران وکارکنان ( نام،نام خانوادگی، آدرس و ملیت)

_ اسکن پاسپورت ودر صورت نبودن پاسپورت ترجمه رسمی مدارک شناسایی

_ ترجمه رسمی یک قبض برای تأیید آدرس.

شرایط مالکیت شرکت در دبی

غیر از شرکتهایی که دارای مجوز حرفه ای هستن در دبی یا دیگر شهرهای امارات متحده عربی هر شرکتی باید 51 درصد سهام خود را توسط اتباع امارات متحده عربی تأمین کند. استثنائات آن عبارتند از:

_ در صورتیکه شرکت در یک منطقه آزاد در دبی تشکیل شود.

_ زمانیکه مطابق قانون ،صد در صد مالکیت محلی الزامی باشد.

_ درمواردی که شرکت کاملا متعلق به شورای همکاری خلیج فارس است، باید با یک شرکت دیگر متعلق به اتباع امارات عربی وارد همکاری شود.

_ در شرکت های حرفه ای یا صنعتگری که مالکیت خارجی ها مجاز است.

_ در مواردی که یک نهاد خارجی یک دفتر نمایندگی یا شعبه در امارات متحده عربی ثبت می کند.

 

ثبت شرکت در دبی به منظور اخذ اقامت امارات

در روش دریافت اقامت دبی با ثبت شرکت در دبی ، فرد قادر است با ثبت یک شرکت قانونی و ثبت به عنوان سرمایه گذار یا مدیر عامل، نسبت به اخذ اقامت دبی برای خود و دیگر افراد خانواده اقدام کند. در صورتیکه به روش حرفه ای و صحیح و با رعایت اصول حقوقی، ثبت شرکت در دبی صورت نگیرد هر سال هزینه های زیادی به فرد تحمیل خواهد شد. هزینه های دارایی، عوارض شهرداری، جوازها و...

چنانچه هدف از ثبت شرکت در دبی اخذ اقامت در این منطقه یا انجام سرمایه گذاری باشد روش های دستیابی به این خواسته ها متفاوت می باشد. شایان ذکر است متقاضیان محترم می توانند از طریق موسسه حقوقی کارا ثبت به عنوان مشاور و مجری در امور ثبت شرکت ها در این امر اقدام نمایند. مدارک و تقاضانامه ها توسط کارشناسان مجرب ثبت کارا با دقت بررسی شده و چنان چه از نظر قانونی مشکلی نداشته باشند تایید شده و پس از آن مراحل ثبت شرکت از سمت متخصصان مجرب کارا ثبت انجام می شود.

مطالب مشابه:

آپارتمان قسطی    ویلای قسطی    خرید ویلا با هزینه کم     فروش قسطی آپارتمان

   damac   وام و تسهیلات

اقامت خانوادگی شما در دبی با داماک

ساخت ویلا در دبی طبق سلیقه شما

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...