اقامت اعضای خانواده در دبی

داماک damac بزرگترین سایت املاک دبی

انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط  بدون بهره با داماک

دریافت اقامت دبی برای اعضای خانواده

اقامت اعضای خانواده

دریافت اقامت دبی برای اعضای خانواده،اقامت اعضای خانواده در دبی،مدارک لازم اقامت اعضای خانواده،هزینه دریافت اقامت دبی هزینه دریافت اقامت دبی

مهاجرت به دبی و اقدام برای دریافت اقامت اعضای خانواده با شرایط مرتبط امکان پذیر است.موضوع دریافت اقامت دبی برای اعضای خانواده را مطرح و به امکان اقامت اعضای خانواده در دبی می پردازد، مدارک لازم اقامت اعضای خانواده را ذکر و در رابطه با هزینه دریافت اقامت دبی مطالبی ارائه می شود. کلیه مدارک و اسناد لازم هویت اعضای خانواده بایستی به بخش مربوطه جهت تایید ارائه گردد. برای مهاجرت و اقامت خانوادگی در دبی اولیمت چیزی که مورد بحث است سرمایه گذاری و محل اقامت است که این دو را میتوانید با داماک damac حل کنید . داماک damac مطمئن ترین سایت املاک دبی است که با اقساط بدون سود و وام ملک به افرادی که قصد مهاجرت و اقامت خانوادگی و سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در دبی را دارد در اختیار آنها قرار می دهد.

 

 با داماک damac بزرگترین سایت املاک دبی

بهترین و مطمئن ترین سرمایه گذاری را در حوزه خرید ملک انجام دهید. داماک damac جامع ترین  سایت املاک دبی با فروش آپارتمان های لوکس ، ویلا های لاکچری، آپارتمان های فول فرنیش ، ویلا های فول فرنیش و سوئیت لاکچری قصد دارد به خانه دار شدن و سرمایه گذاری کردن شما در شهر زیبای دبی و کشور پیشرفته امارات متحده عربی کمک می کند. داماک damac بزرگترین سایت املاک دبی

 با اقساط بدون سود و وام املاک به افراد جهت مهاجرت ، اقامت و سرمای گذاری در کشور پیشرفته امارات متحده عربی و شهر زیبای دبی کمک کند.

 اقامت اعضای خانواده

 

دریافت اقامت دبی برای اعضای خانواده

اخذ ویزا و دریافت اقامت اعضای خانواده علاقه مندان و طرفداران بسیاری دارد.  بیشتر شهروندان خارجی که به دبی مهاجرت می کنند علاقمند به درخواست ویزا برای اعضای خانواده شان هستند. شهروندان خارجی هر دلیلی که از مهاجرت داشته باشند، مایلند در کنار خانواده خود در این کشور کار و زندگی کنند.

 

شهروندان خارجی متقاضی دریافت اقامت دبی، مایل هستند بدانند که آیا می توانند برای اعضای نزدیک خانواده شان مانند همسر، بچه ها و حتی پدر و مادر ویزای اقامت دبی را دریافت کنند.

 

متقاضیان باید شرایط خاصی را داشته، تا بتوانند اعضای خانواده خود را به دبی بیاورند. دریافت اقامت اعضای خانواده  و گرفتن پاسپورت  با داشتن برخی از شرایط و امتیازات امکان پذیر است.

 

درصد زیادی از جمعیت دبی از شهروندان خارجی مقیم در امارات تشکیل شده که در این شهر زندگی و یا کار می کنند. دبی اداره اقامت دارد که امور مهاجرت و صدور پاسپورت  را مدیریت می نماید.

 

صدورپاسپورت  دبی بستگی به ملیت مهاجران دارد، شهروندان  کشورهای عضو حوزه خلیج فارس GCC (Gulf Cooperation Council) برای ورود به دبی نیاز به پاسپورت ندارند.

 

 اقامت اعضای خانواده در دبی

اعضای نزدیک خانواده متقاضی دریافت اقامت دبی ،می توانند تحت شرایط و الزاماتی  به دبی مهاجرت داشته باشند. یکی از این الزامات داشتن حقوق حداقل  3  یا 4 هزار  درهم امارات میباشد، ولی بجز این حقوق مبالغ اضافی دیگری برای هزینه های  مسکن در دبی  نیز نیاز است.

 

چنانچه متقاضی قصد آوردن والدین خود را به دبی داشته باشد، کارفرما باید اسپانسر وی شو. جهت دریافت اقامت اعضای خانواده باید یک حداقل حقوق مکفی وجود داشته باشد تا متقاضی بتوانند هزینه های خانواده را تامین نماید. اقامت اعضای خانواده  ارتباط مهمی با میزان حقوق ماهانه متقاضی دارد.

 

در صورت برخورداری از حداقل حقوق ، امکان دریافت اقامت خانواده  میسر خواهد شد. برای آوردن خانواده نزد خود در دبی، دارنده مجوز اقامت ( متقاضی) باید  در ابتدا درخواست ویزای ورودی از طرف خانواده اش بدهد. این پروسه  30 روز قبل از ورود آنها به دبی شروع می شود. یکی از مراحل این پروسه ارائه مدارک و اسناد لازم جهت  می باشد.

 

 مدارک لازم اقامت خانوادگی در دبی

هنگام ارائه مدارک لازم اقامت اعضای خانواده برای دریافت اقامت اعضای خانواده ، متقاضی باید گواهینامه ازدواج، فیش حقوقی و گزارش کار خود را با اطلاعاتی درباره مدارک شناسایی اعضای خانواده ارائه کند.

 

فیش حقوقی مبلغ درآمد، حقوق و مقدار مالیات پرداختی را نشان می دهد و به عنوان یک مدرک معتبر در پروسه درخواست دریافت اقامت برای اعضای خانواده کاربرد دارد. شرایط برای دریافت اقامت دبی خیلی سخت نیست و به همین دلیل تعداد خارجیانی که به دبی مهاجرت می کنند افزایش داشته است. دولت امارات هم اقدامات تشویق کننده ای برای افزایش مهاجرت انجام می دهد .

 

درخواست شهروندان خارجی برای کار و تجارت با انگیزه و مقاصد گوناگون در این کشور رو به افزایش است. اسناد و مدارک ضروری جهت ارائه به اداره اقامت دبی جهت دریافت اقامت اعضای خانواده از مراحل الزامی این پروسه می باشد.

 

متذکر شدیم که گواهینامه ازدواج، فیش حقوقی و مدارک هویتی و شناسایی اعضای خانواده  از مدارک لازم اقامت اعضای خانواده هستند.

 

دیگر مدارک لازم اقامت خانواده

با فرم درخواست مربوط به اقامت اعضای خانواده ، خارجیان باید برای اقامت در دبی مدارکی مانند کپی پاسپورت معتبر، گواهی تولد، گواهینامه رانندگی و در صورتی که متاهل باشند، گواهی ازدواج  را ارائه دهند.

 

بعد از تایید صلاحیت نیز باید کپی تاییدیه ها را داشته باشد. ممکن است مسئولان بخش اقامت خانواده، گواهی کار و سوابق کاری در شرکت  قبلی را از کارفرمای پیشین لازم داشته باشند. متقاضی همچنین باید تست پزشکی را قبل از پروسه استخدام ارائه دهد.

 

تست و آزمایش های پزشکی هر بار که مجوز اقامت تمدید شود لازم است مجدد انجام شود. دریافت اقامت برای خانواده با ارائه اسناد و مدارک مرتبط مورد نیاز، پروسه تایید را کوتاهتر و سریعتر می نماید.

 

 

هزینه دریافت اقامت دبی

پروسه دریافت ویزای اقامت دبی برخی هزینه های خاص را در بردارد. بنا به نوع مجوز دریافتی این هزینه ها مشخص و اعمال می گردد. هزینه دریافت اقامت به شرح ذیل می باشد:

 

هزینه های خدمات وضع شده توسط نمایندگی های دولتی جهت حمایت از پروژه های فرهنگی یا آموزشی.

هزینه مربوط به دریافت گواهینامه پزشکی بعد از ارزیابی پزشکی

هزینه دریافت مجوز اقامت – الکترونیکی یا تغییرات در مدت انقضای پاسپورت

هزینه های بانکی و هزینه های مربوط به وزارت کار برای تایید پاسپورت کاری

در صورت درخواست پاسپورت کاری دبی ، شرکت در دبی یک ضمانت نامه بعنوان سپرده از شما میگیرد که اسپانسر شما شود. اکثر اوقات تمامی هزینه دریافت اقامت دبی را نمی توان دقیق محاسبه نمود. هزینه دریافت اقامت دبی مجموعه ای از مخارج امور بانکی، پزشکی، هزینه های مرتبط با ویزای علمی و یا اختراعی می باشد.

 

سرعت پروسه دریافت مجوز اقامت دبی در سالهای اخیر کاهش پیدا کرده و سریعتر این مراحل انجام می شود. هزینه دریافت اقامت دبی بر اساس  هدف از مهاجرت متغیر می باشد. سرعت در صدور ویزای اقامت دبی امتیاز خوبی برای علاقه مندان به مهاجرت است.

 

.در مورد دریافت اقامت خانوادگی دبی برای اعضای خانواده  مطالبی را عنوان و به امکان اقامت اعضای خانواده در دبی اشاره نمودیم. گفتیم که مدارک لازم اقامت اعضای خانواده  و هزینه دریافت اقامت دبی باید ارائه و برآورد شود. در خصوص حداقل حقوق لازم برای اسپانسرشیپی خانواده جزئیاتی را مطرح نمودیم.

دلایل مهاجرت چیست؟

دلایل و پارامترهای فراوانی برای مهاجرت عنوان می شود. یکی از آن ها عواملی هستند که باعث دور کردن مردم از سرزمینشان می شوند. دور کننده ها بیشتر مربوط به وجود جنگ، فقر، بیکاری، کمبود غذا و دارو، مسائل سیاسی، سوانح و بلا های طببیعی در کشور ها است. در جهت مخالف دورکننده ها، پارامترهای جذب کننده را داریم. گزینه هایی که می شود آن ها را بهترین جذب کننده ها نامید، آزادی های سیاسی و مذهبی  هستند و یا امکانات بهداشتی بیشتر، حتی آموزش بهتر و درامد بالاتر و مسکن بهتر بسیار در جذب مهاجر موثرند. قرن هاست که چند عامل جزو مهم ترین دلایل مهاجرتند. امنیت و جایی برای زندگی، قحطی، جنگ، نا امنی و فقر و نبود امید بهبود دلایل مهم مهاجرت بوده اند;  و بسیار زیادند دلایل کم اهمیت که شاید نشود آن ها را در فهرست مهم ترین قرار داد ولی باعث بسیاری از مهاجرت ها در طول تاریخ بوده اند. دلیل هایی که آن ها را ذکر کردیم همچنین در عصر حاضر نیز از مهم ترین دلایل مهاجرتند و متاسفانه بسیاری از آن ها هنوز در دنیا رفع نشده اند. این چینن بود که پس از سلسله اتفاقات بسیار در خاور میانه بعضی از کشورهای ثروتمند آن را  به منطقه ای دوستار مهاجر تبدیل کرد.

 

دلایل مهاجرت در عصر حاضر

اگر نگاهی به وقایع عصر جدید بیندازید متوجه می شوید که حوادث طبیعی وتغیرات اقلیمی و مشکلات قبیله ای و اختلافات قومی به صورت مخرب و خارج از قاعده آن در مناطق مختلف زمین دائما خطر آفرین می شوند. در سال های اخیر مهاجرت انسان ها به صورت قانونی و غیر قانونی و بسیار زیاد در چند منطقه از جهان بیشتر بوده است. به عنوان مثال و با توجه به آمار مردم قسمت هایی از شمال آفریقا ومناطق جنوب شرقی آسیا جزو در خطر ترین سرزمین ها هستند; مردم این دو سرزمین هدفشان مهاجرت به کشور های پیشرفته اروپایی است. عوامل اصلی مهاجرت به کشور های پیشرفته اروپایی، پایین بودن هزینه سفر، رونق کسب و کار سهولت در ارتباطات بوده که باعث سریع تر شدن روند مهاجرت به این کشورها شده است و برای مناطق ذکر شده که مردمشان با زبان انگلیسی آشنایی دارند روند مهاجرت به سمت اروپا سریعتر بوده است.

مطالب مشابه:

 پاسپورت      دریافت ویزای دبی    قوانین ویزای امارات     damac       اجاره ملک با داماک        آپارتمان های لوکس

اقامت خانوادگی شما در دبی با داماک

ساخت ویلا در دبی طبق سلیقه شما

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...