معاملات مسکن در امارات

داماک damacجامع ترین سایت املاک دبی.

اقامت خانوادگی شما در دبی با داماک

توصیه‌هایی برای انجام معاملات مسکن در امارات توسط داماک damac.

در حالی که بخش‌های مختلف اقتصاد آرام آرام به واسطه ی  بعضی مسائل وارد رکودی بی‌سابقه می‌شوند، بازار املاک کشور نیز در وضعیت نامعلومی به سر می‌برد. رکود ماه‌های اخیر بازار املاک با ظهوربعضی مسائل ممکن است وارد دوره‌ای تازه شود اما اگر بتوان در آستانه رونق بازار ، فکری برای این وضعیت و معاملات مسکن کرد، شاید بتوان قسمتی از خسارت‌ها را جبران کرد

طبیعی است که در چنین شرایطی عمده صاحبان املاک و مشتریان به فکر باشند اما داماک damac برای این دسته از مشتریان خود پیشنهاداتی دارد که بتوان با رعایت آنها، با خیالی آسوده‌تر به معاملات املاک بپردازد.

داماک damacآماده انتقال سند با پیش پرداخت بدون بهره.

مواردی که صاحبان املاک بخوانند"

فروشنده یا کسی که قصد دارد ملکی را اجاره دهد باید تلاش کند تا جایی که می‌تواند آگهی با کیفیت‌تری را منتشر کند. کیفیت آگهی به چه چیزهایی بستگی دارد؟ پیشنهاد داماک damac این موارد است:

تصاویر: سعی کنید در آگهی از تصاویر واقعی و واضح استفاده کنید. علاوه بر عکاسی از فضای داخل خانه (اتاق‌ها، آشپزخانه و…) موارد جزئی‌تر مثل جنس کابینت‌ها، منظره پیش‌روی پنجره‌ها، ورودی و نمای خارجی منزل، مشاعات، حیاط، پارکینگ و… نیز می‌تواند کیفیت آگهی‌ شما را ارتقا و نیاز به مراجعه حضوری را کاهش دهد.

متن آگهی: حتما اطلاعات ملک را به طور کامل در بخش توضیحات وارد کنید. اطلاعات مختلف مانند سن بنا، امکانات جانبی، وضعیت سند و هر اطلاعات دیگری که ممکن است برای خریدار محل سوال باشد، تشریح شود.

جانمایی دقیق: بهتر است هنگام ثبت آگهی، آدرس ملک مورد را دقیق و درست روی نقشه جانمایی کنید. به این ترتیب مشتریان می‌توانند از فضای خارجی ملک مورد نظر نیز مطلع شوند و به این ترتیب از رفت و آمدهای غیرضروری نیز جلوگیری شود.

تا جایی که می‌توانید با مشتریان ملک خود همکاری کنید. بهتر است به همه سوالات آنها تلفنی یا با استفاده از چت دیوار پاسخ دهید تا نیاز کمتری به بازدید حضوری باشد. به ویژه در موضوع قیمت شفاف و رک عمل کنید. با توجه به وضعیت بازار،‌ پایین‌ترین قیمتی را که برای شما مقدور است به مشتری بگویید.‌ علاوه بر این در صورت یافتن مشتری‌های جدی می‌توانید با آنها قرار تماس تصویری بگذارید و بخش‌های مختلف خانه را به آنها نشان داده و به سوالاتشان پاسخ دهید.

مشتریان املاک بخوانند”

باید تا جایی که می‌توانید حضور در اماکن مختلف سطح شهر را کاهش دهید. دفاتر املاک در هر منطقه و محله‌ای می‌توانند از امکان پرتردد محسوب شوند. بهتر است برای پیدا کردن ملک مورد نظر خود از وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌های آنلاین استفاده کنید.داماک damac به عنوان بزرگترین و جامع‌ترین سایت نیازمندی‌های کشور می‌تواند به شکلی کامل و جامع پاسخگوی نیاز شما باشد.

ضمن اینکه آگاهی کامل از جزئیات را حق خود بدانید. از همین رو می‌توانید برای کاهش رفت و آمد و بازدید حضوری، درخواست ارسال یک فیلم از خانه را داشته باشید. یا می‌توانید در یک تماس تصویری، از مشتری بخواهید خانه را به شما نشان دهد و شما با هدایت فروشنده، همه زوایای خانه را کاملا به همراه خانواده رویت کنید.

در صورت نهایی شدن توافقات اولیه، به هیچ عنوان خانوادگی به بازدید یک ملک نروید. یک یا نهایت دو نفر کافی است. شما پیش از این همه جزییات را دیده‌اید و برای بررسی محله و موقعیت آپارتمان می‌توانید با خانواده دوری اطراف ملک بزنید اما بازدید از داخل منزل را به هیچ عنوان بیش از دو نفر انجام ندهند. این درخواست شما به معنی به خطر افتادن سلامت خود و خانواده فروشنده است. برای رعایت بهداشت هنگام بازدید، توصیه‌های بهداشتی در بازدید از ملک را در ادامه مطلب بخوانید.

معاملات مسکن در امارات

داماک damac برند ترین سایت املاک همراه همیشه ی شما میباشد.

توصیه‌هایی به مشاوران  املاک در امارات.

توصیه داماک damac به مشاوران املاک نیز استفاده بیشتر از آگهی‌های با کیفیت‌تر است. بیشتر مشاوران حرفه‌ای که از داماک damac برای پیدا کردن مشتری استفاده می‌کنند به این نکته واقف‌اند که استفاده از تصاویر با کیفیت و توضیحات دقیق چه تاثیری در جذب مشتری بیشتر دارد.

بهتر است شما نیز از صاحبین املاک، برای فایل‌هایتان عکس و فیلم مفصل بخواهید تا در اختیار مشتریان قرار دهید. بهتر است پیش از هر بازدیدی، این تصاویر و فیلم‌ها را در اختیار مشتریان قرار دهید تا در صورت عدم رضایت، بازدیدی صورت نگرفته باشد.

در هنگام مراجعه برای بازدید، در صورت توافق‌های اولیه، بهتر است شما بیرون از ملک بیاستید و وارد فضای سربسته نشوید. قطعا این احترامی است که شما به مشتریان خود در این شرایط می‌‌گذارید.

اگر مذاکرات تلفنی و رد و بدل کردن اطلاعات ملک به نتیجه رسید احتمالا  با یکی دو مشتری نهایی به توافق رسیده‌اید و حالا مشتریان نیازمند بازدید از ملک شما هستند.

برای این بازدید بهتر است تنها یک نفر با بازدید‌کننده همراه شود. بازدیدکنندگان نیز بهتر است یک یا نهایت دو نفر باشند. همراه کردن کودکان و خانواده در این شرایط به هیچ عنوان منطقی و بهداشتی نیست. در این شرایط نکات بهداشتی زیر را رعایت کنید:

در زمان قرار حضوری پنجره‌ها را باز کنید.

حتما از ماسک و دستکش استفاده کنید و بهتر است دستکش و ماسک را در اختیار بازدید‌کننده نیز قرار دهید.

از دمپایی روفرشی برای بازدیدکننده استفاده کند و پس از ملاقات آن را بشویید.

فاصله خود را با خریدار حفظ کنید و پس از پایان ملاقات نیز مکان‌هایی که با مشتری تماس داشته‌اند (مثل دستگیره درها) و… را ضدعفونی کنید.

فراموش نکنید که پیش و پس از ملاقات حتما دست‌های خود را با آب و صابون به مدت ۲۰ ثانیه بشویید.

مذاکره درباره جزییات معامله را پس از بازدید بهتر است خارج از خانه یا تلفنی انجام دهید.

به هیچ عنوان بدون بازدید حضوری اقدام به پرداخت یا نوشتن قرارداد نکنید و از پرداخت بیعانه پرهیز کنید.

امروز به‌واسطه تغییر سبک زندگی، مردم ترجیح می‌دهند سبک‌تر زندگی کنند و خودشان را از شر انبوه وسایل دست‌وپا گیر خلاص کنند تا راحت‌تر بتوانند جابجا شوند. از طرفی صاحبان خانه‌ها نیز سعی کرده‌اند در سال‌های اخیر عرضه را به تقاضا نزدیک کنند و خانه‌های خود را مبله اجاره دهند. همچنین تعداد بسیاری از افراد به دلایلی مانند مهاجرت، تغییر مکان زندگی، طلاق و… یک خانه با کلی وسیله روی دستشان می‌ماند و اینجاست که با اجاره دادن خانه به‌صورت مبله به فردی دیگر می‌توانند هم پرداخت هزینه برای اجاره انبار را حذف کنند و هم خانه خود را گران‌تر اجاره دهند. حال اگر آپارتمانتان را مدرن دکور کرده باشید، سود بیشتری از اجاره آن خواهید برد.

در این مطلب با داماک damac قصد داریم نکاتی را با شما در میان بگذاریم تا راحت‌تر بتوانید خانه خود را به‌صورت مبله اجاره دهید.

۱- یک آپارتمان مبله باید چه چیزهایی داشته باشد؟

یک آپارتمان مبله باید دست‌کم دارای موارد زیر باشد:

اتاق نشیمن مبله شده (حداقل یک مبل و میز

موکت یا فرش

اتاق‌خوابِ دارای تختخواب

آشپزخانه مجهز به یخچال، اجاق‌گاز، آبگرمکن، ماشین لباسشویی و …

ظروف پخت‌وپز به تعداد کافی

۲- از مستأجر چه مدارکی بگیریم؟

اجاره‌دهندگان در زمان تحویل آپارتمان خود باید تمام مدارک شناسایی افراد را بررسی کنند و از هویت شخص مطمئن شوند.

۳- برای تعیین مبلغ اجاره چه چیزهایی را در نظر بگیریم؟

هزینه دریافت شده متناسب با مدت اقامت خواهد بود. پس در ابتدا مدت اقامت و هزینه‌ای که باید پرداخت شود را مشخص کنید تا مشکلی در ادامه نداشته باشید. با توجه به موقعیت آپارتمان و تجهیزات آن، رقم منصفانه‌ای به‌عنوان اجاره‌بها در نظر بگیرید. همچنین در برخی ایام که جابجایی‌ها  کمتر است مثل فصل زمستان، ناچار می‌شوید در قیمت‌ها تجدیدنظر کنید. انعطاف در تبدیل رهن و اجاره به هم باعث می‌شود که آپارتمانتان در همه فصول مستأجر داشته باشد.

۴- قیمت‌ها را چطور پیدا کنیم؟

علاوه بر اینکه می‌توان به دفاتر مشاوران املاک مراجعه کرد، می‌توانید در سایت‌های مختلف شرایط اجاره آپارتمان و آپارتمان مبله را بررسی کنید و آن را با آپارتمان خودتان مقایسه کنید و قیمت‌گذاری کنید. منصف باشید و تخفیف بدهید.

داماک damac معتبرترین سایت املاک.

۵- چطور خانه را تحویل مستأجر دهیم؟

شاید لازم باشد پیش از اجاره دادن آپارتمان از وسایل عکس بگیرید و این اسناد را به امضای دو طرف رسانده و ضمیمه  قرارداد کنید. لوله‌های آب و گاز و شیرآلات را بررسی کنید و مطمئن شوید نشتی ندارد. وضعیت در و پنجره‌ها را ببینید و برق‌کشی و سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی را دقیق بررسی کنید. وسایل موجود در خانه و آشپزخانه را بررسی کنید و از سلامت آن‌ها مطمئن شوید.

- آنچه ضروری نیست!

وجود تجهیزات صوتی همچنین لوازم‌خانگی مخصوص آشپزخانه مانند چرخ‌گوشت، میکسر، مخلوط‌کن یا توستر در آپارتمان  ضروری نیست. بعضی از مستأجران اصلاً از وسایل آشپزخانه استفاده نمی‌کنند و خودشان وسایل پخت‌وپز مختصری همراه می‌آورند. بااین‌حال اگر وسایل اضافی دارید که در خانه به آن‌ها نیاز ندارید، مشکلی در ارائه این وسایل وجود ندارد.

داماک damacآماده انتقال سند با پیش پرداخت بدون بهره.

مطالب مشابه:

 پاسپورت      دریافت ویزای دبی    قوانین ویزای امارات     damac       اجاره ملک با داماک        آپارتمان های لوکس

انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط  بدون بهره با داماک

ساخت ویلا در دبی طبق سلیقه شما

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...