مهاجرت به دبی

داماک گروپ موفق ترین سایت املاک دبی

انتقال سند با پیش پرداخت و اقساط  بدون بهره با داماک

آیکون تاورز برنده جایزه زیباترین سازه لوکس جهان

مهاجرت به دبی

شهر دبی  مرکز سیاسی و اقتصادی کشور دبی بوده و پایتخت این کشور نیز محسوب می شود این شهر بسیار بزرگ است و رتبه جهانی در زمینه کسب و کار دارد،وضعیت حمل و نقل و همینطور تجاری در شهر دبی رشد زیادی داشته است در این شهر فرودگاه بین المللی وسیعی وجود دارد و به طور کلی دارای فضای گردشگری بسیار وسیعی است. بیشترین مهاجرت به دبی به این شهر صورت می گیرد علت آن فضای کاری بسیار ارزشمندی است که فراهم شده است. فضای گردشگری زیادی در کشور دبی دیده می شود که سبب شده است فضای گردشگری در این کشور رشد خوبی داشته باشد. در مجموع رشد گردشگری در کشور دبی بیش از 11 درصد نسبت به سال گذشته اعلام می شود. اقامت کشور دبی به طور کلی می تواند به صورت همراه نیز صورت بگیرد. جدیدترین شرایط اقامت در کشور دبی نشان می دهد دولت این کشور سخت گیری خود را کمتر کرده است. یکی از مهمترین دلایلی که آمار مهاجرت به شهر دبی را بیش از 26 درصد رشد اعلام داشته است وجود سیستم ساخت و ساز خوب در این کشور است. مسکن موضوع مهمی در زندگی افراد است بسیاری از کسانی که مهاجرت را سخت می دانند هراس از اجاره یا خرید مسکن دارند این مسیری است که دولت کشور دبی هموار کرده و رضایت در این زمینه بیش از 90 درصد دیده می شود. حقیقت این است که تعرفه های مالیاتی بر روی ساخت و ساز کشور دبی دیده نمی‌شود و مهاجران درگیر پرداخت هزینه های اضافی نمی شوند. میزان رضایت در زمینه آموزش و همینطور پرورش در کشور کویت نیز بیش از 11 درصد دیده می شود در بررسی های صورت گرفته اینطور به نظر می‌رسد که وضعیت تحصیلی در این کشور رویکردهای مشخصی دارد و افراد معتقد هستند که وضعیت رضایت از تحصیل در کشور دبی بیشتر از 89 درصد دیده شده است.هزینه اقامت در کشور دبی کمتر از کشورهای همسایه است. سرمایه گذاری بخش املاک با داماک  در کشور دبی می تواند یک شروع خوب برای اخذ اقامت محسوب شود. برخی معتقد هستند که دسترسی به این سری از پاسپورتبسیار دشوار و هزینه بر است و نیاز به مدارک و شرایط بسیار پیچیده ای دارد.

شیوه های مختلفی برای مهاجرت وجود دارد و هر شخصی تمایل دارد زندگی جدید خود را در شرایطی مشخص پیش ببرد اما فصل مشترک همه مهاجران به این صورت است که بهترین روش مهاجرت خود را انتخاب نمایند در نظر داشته باشید که به طور کلی در مهاجرت به شهر دبی چه خوب است بتوانید مسیر درست را انتخاب نمایید. مهاجرپذیری از موضوعات مهمی است که این روزها بسیار ارزیابی شده و مشخص می‌سازد که رتبه مهاجرپذیری کشور دبی نیز بیشتر از قبل است. دولت کشور دبی سعی کرده مزایای زندگی در کشور خود را افزایش دهد و خدمات بالای زندگی شامل حال مهاجرانی که وارد کشور دبی می‌شوند هم خواهد شد. یک موضوع جالب که در مورد کشور دبی صادق است به این شکل است که در چند سال اخیر تعداد زیادی آپارتمان و خانه لوکس و لاکچری متعلق به مهاجران خارجی است و دولت کشور دبی طبق ریسک بزرگی سعی داشته مسیر سرمایه گذاری برای مهاجرانی که کشور دبی را انتخاب کرده اند بیشتر نماید حقیقت این است که به طور کلی ایرانیان و همینطور خارجیانی که به کشور دبی مهاجرت می کنند می‌توانند اقدام به خرید خانه نمایند و مهاجرپذیری در این زمینه بیش از 70 درصد رشد داشته است. وضعیت آب و هوایی کشور دبی بسیار عالی است این رویه سبب شده است که رشد مهاجرتی در این کشور بیشتر از سایر کشورها ارزیابی شود و به طور کلی مردم می توانند فصل تابستان را نیز برای سفر به کشور دبی انتخاب نمایند. فضای گردشگری زیادی در کشور دبی دیده می شود که سبب شده است فضای گردشگری در این کشور رشد خوبی داشته باشد. در مجموع رشد گردشگری در کشور دبی بیش از 11 درصد نسبت به سال گذشته اعلام می شود. اقامت کشور دبی به طور کلی می تواند به صورت همراه نیز صورت بگیرد. جدیدترین شرایط اقامت در کشور دبی نشان می دهد دولت این کشور سخت گیری خود را کمتر کرده است.

نکاتی که قبل از مهاجرت باید بدانید.

ابتدا خوب فکر کنید که چرا قصد مهاجرت دارید، برای مثال به دنبال رفاه کاری بیشتر هستید یا به‌قصد ادامه تحصیل مهاجرت می‌کنید؟

لازم است دقیق و جزئی موضع خود را مشخص کنید مثلاً پاسخ شما این است که برای تحصیل در دانشگاه‌های خوب و بین‌المللی قصد سفر دارید، اما آیا بعد از فارغ‌التحصیلی می‌خواهید به کشور مادری بازگردید یا خیر؟ آیا در کشور مبدأ شرایط خوبی برای تحصیل نیست؟ آیا کشور مقصد ازلحاظ آموزشی در سطح بسیار بالاتری قرار دارد؟ اصلاً تحصیل چقدر در زندگی فعلی شما تأثیر دارد؟

این موارد گوشه‌ای از سوالاتی است که کمک می‌کنند هدف اصلی شما از رها کردن وطن و رهسپار شدن به سوی سرزمینی دیگر مشخص شود.

اولین گام برای مهاجرت ، داشتن تصمیم راسخ است؛ باید حتماً پیش از شروع مطمئن باشید که تصمیم شما آن‌قدر محکم است که حاضر هستید به خاطر آن با تمامی مسائل و مشکلات دست‌وپنجه نرم کنید.

اگر اقدام به مهاجرت کرده و در بین راه پشیمان شوید و احساس کنید که انتخاب اشتباهی کرده‌اید بازگشت کمی سخت و پرهزینه خواهد بود. پس ابتدا از تصمیمتان مطمئن شوید.

 

با استرس‌ها روبه‌رو شوید

در امر مهاجرت علاوه بر نکاتی که باید در کشور مقصد در نظر داشته باشید و مشکلاتی که شاید در این کشورها با آن‌ها مواجه شوید باید در ابتدا با دو چالش بزرگ روبه‌رو گردید.

شغل خود را از دست می‌دهید: اگر شاغل هستید یکی از مهم‌ترین نکاتی که باید در مهاجرت از همان ابتدای راه مدنظر داشته باشید این است که باید شغل خود را رها کنید. شغلی که با تلاش و کوشش به دست آورده‌اید و جزئی از زندگی روزمره‌ی شماست. اگر دل‌بستگی زیادی به محیط کار و شغل فعلیتان دارید لازم است کمی بیشتر فکر کنید.

باید در نظر داشته باشید که اگر به دلایل شخصی مانند ازدواج، شرایط بهتر تحصیلی فرزندتان و ... بدون داشتن شغل در مقصد اقدام به مهاجرت می‌کنید با استرس و نگرانی زیادی روبه‌رو خواهید شد، آیا می‌توانید این نگرانی‌ها را پشت سر بگذارید؟

به خانه بازنخواهید گشت: رها کردن خانه و کاشانه‌ای که سال‌ها در آن زندگی کرده‌اید از سخت‌ترین کارهایی است که باید انجام دهید، جدایی از اقوام و دوستان و گام نهادن به دنیایی نو کار دشواری است. افراد زیادی به دلیل دل‌بستگی‌های عاطفی از مهاجرت منصرف می‌شوند، پس با خودرو راست باشید و جواب محکمی برای این سؤال که می‌توانند خانه و آشنایانتان را رها کنید یا خیر بیابید زیرا اگر وارد مراحل مهاجرت شوید پشیمانی در میانه‌ی راه هزینه و زمان زیادی را از شما خواهد گرفت.

هیچ دوستی ندارید: پیش از مهاجرت باید بدانید پیدا کردن دوستان جدید در کشوری دیگر کار دشواری ایست، شما حتماً در زندگی روزانه نیاز به دوست را احساس خواهید کرد تا مسائل و مشکلاتتان را با او در میان بگذارید، این خلأیی است که بسیاری از مهاجران آن را احساس می‌کنند.

یکی از مشکلات در این زمینه این است که شما در ابتدای ورود با آداب و اجتماع جدیدی که واردش شده‌اید آشنایی دقیق و کاملی ندارید و کاملاً تنها هستید و نمی‌دانید چگونه باید با دیگران ارتباط عاطفی برقرار کنید، نمی‌توانید مثل دوران مهدکودک آسان بپرسید که با من دوست می‌شوی؟

باید آداب اطرافیانتان را رعایت کنید و سعی داشته باشید برای خود جایی میانشان بازکنید چون اگر در دانشگاه تحصیل می‌کنید و یا شاغل هستید حتماً اطرافیان بخش مهمی از زندگی‌تان خواهند شد.

در سال‌های اخیر برخی از مهاجران از طریق آنلاین اقدام به پیدا کردن دوست در کشور مقصدشان می‌کنند که می‌تواند برخی مواقع راه خوبی باشد، اما موضوع این است که پیش از مهاجرت باید توجه کنید در ابتدا هیچ دوستی نخواهید داشت و این موضوع مهم‌تر از آن چیزی است که تصور می‌کنید

چه بودجه‌ای را در نظر گرفته‌اید؟

از گام‌های نخستین برای مهاجرت این است که چه میزان بودجه ای دارید؟ باید به این سؤال کاملاً صادقانه پاسخ دهید و عددی که در نظر می‌گیرید مطابق با واقعیت و حساب بانکی شما باشد.

آیا به روش سرمایه‌گذاری می‌خواهید اقامت بگیرید؟ آیا بودجه‌ی شما برای این کار مناسب است؟

اگر نتوانید شغل مناسبتان را پیدا کنید، می‌توانید تا چه مدت با بودجه‌ی فعلی زندگی کنید؟

آیا می‌توانید از پس هزینه‌ی حمل‌ونقل، اجاره خانه و خوراک و پوشاکتان بربیایید؟

باید به فکر هزینه‌هایی که گرفتن ویزای کاری و اقامت برای شما در پی خواهد داشت هم باشید.

در حقیقت میزان نقدینگی شما در امر مهاجرت از موضوعات بسیار مهم است و باید دقیق و باحوصله به بررسی این موضوع پیش از هر اقدام دیگری بپردازید.

ذخیره پول

چیزی که کاملاً واضح است موضوع نیاز شدید به پول در مهاجرت می‌باشد، هراندازه‌ای هم که برای مهاجرت پول کنار گذاشته باشید بازهم نیاز دارید که صرفه‌جو باشید زیرابه قول معروف حادثه هیچ‌گاه خبر نمی‌کند و احتمال این‌که بودجه‌ای که در نظر گرفته‌اید به‌گونه‌ای دیگر خرج شود همیشه وجود خواهد داشت.

در نظر داشته باشید که برای دست‌یابی به زندگی بهتر در حال مهاجرت هستید، نمی‌توانید غذا مصرف نکنید یا نیازهای اولی‌تان را برآورده نکنید چون ضرر بیشتری خواهید کرد و باید در طولانی‌مدت خرج بیشتری برای سلامتی و درمانتان خرج کنید، پس همیشه بهتر است صرفه‌جو باشید و پول‌هایتان را ذخیره کنید. حتی گاهی لازم است عادت‌های همیشگی‌تان را کنار بگذارید مثلاً اگر عادت دارید همیشه قهوه، شکلات یا خوراکی خاصی را مصرف کنید می‌توانید عادت‌هایتان را تغییر دهید.

 

 

مقصد کجاست

پس از پشت سر گذاشتن مرحله اول و مشخص شدن هدفتان از مهاجرت کمی کارتان آسان‌تر می‌شود. گام بعدی این است که با توجه به انگیزه و شرایط کنونی شما، قوانین کشور مبدأ و مقصد، چند کشور را به‌عنوان مقصد پیش روی خواهید داشت.

برای مثال: برخی از کشورها در جستجوی نیروی کار و انسانی هستند پس پیدا کردن شغل مناسب در آن‌ها آسان‌تر است. برخی دیگر دارای دانشگاه‌های معتبر و سطح بالایی هستند که با تحصیل در آن‌ها و قائداتا تلاش و کوشش پس از فارغ‌التحصیلی به فرد ماهری تبدیل خواهید شد. بعضی کشورها شرایط خوبی را برای افراد کهن‌سال برای گذراندن اوقات بازنشستگی آرام مهیا می‌کنند.

هر سرزمینی ویژگی‌های خاص خود را دارد و این نکته که هدف شما کاملاً با مقصدتان همخوانی داشته باشد نکته‌ی حائز اهمیتی است.

علاوه بر این موارد باید نکات زیر را هم مدنظر داشته باشید:

 • همخوانی شرایط مالی کنونی با کشور مقصد.
 • همخوانی فرهنگ جامعه‌ای که قرار است در آن زندگی کنید با آداب‌ورسومی که با آن رشد کرده‌اید.
 • توجه به وضعیت بهداشت و درمان مقصد.
 • آشنایی با میزان مالیات و قوانین مقصد.
 • وضعیت تحصیلی جامعه.

و...

انتخاب مشاور خوب مانند داماک گروپ

این روزها وکلا و مشاوران زیادی در حوزه‌ی مهاجرت فعالیت می‌کنند، اگر با روند و مراحل خارج شدن از کشور و اخذ اقامت آشنایی ندارید باید امور خود را به وکیلان مهاجرت بسپارید.

هزینه‌ی مشاوره در رابطه با مهاجرت بالاست و البته بستگی به میزان شهرت وکیل و کشور مقصد هم دارد، به همین دلیل برخی تصمیم می‌گیرند به‌تنهایی و بدون مشورت با وکیل مهاجرتی اقدام نمایند که کار آسانی نیست.پیشنهاد  ما داماک گروپ damac group

 

توصیه می‌کنیم که از همان ابتدا با وکیلان مهاجرت مشورت نمایید که روند سریع‌تر و آسان‌تری را در پیش داشته باشید. انتخاب وکیل منصف و ماهر هم نقش بسیار مهمی در موفقیت مهاجرت شما دارد، پیشنهاد می‌کنیم از تجربیات دیگران در این زمینه استفاده کنید و بهترین و مناسب‌ترین مشهور را برای امر مهاجرتتان انتخاب نمایید.

آشنایی با شرایط اخذ اقامت در کشور مقصد

وکیلان خبره با بررسی پرونده‌ی مهاجرت شما می‌گویند که آیا کشوری که برای مهاجرت انتخاب کرده‌اید مناسب برای شرایط فعلیتان هست یا خیر. آن‌ها به دلیل داشتن تجربه‌ی زیاد می‌توانند تشخیص دهند که آیا تصور شما از مکانی که می‌خواهید برای همیشه در آن زندگی کنید درست و مطابق واقعیت هست یا خیر.

شرایط اخذ اقامت دائم را از وکیلتان جویا شوید و یا اگر بدون مشاوره اقدام می‌کنید، در صورت مناسب بودن کشور مقصد باید کاملاً با شرایط و قوانین اخذ اقامت، تحصیل و کار آشنا باشید. شرایط اقامت در هر کشوری متفاوت است و نباید به‌هیچ‌وجه این موضوع را فراموش کنید.

محل اقامتتان را از قبل انتخاب کنید

از مهم‌ترین نکاتی که باید در مهاجرت در نظر داشته باشید محل اقامت است، به این نکته در انتخاب کشور اشاره کردیم اما آن‌قدر محل اقامت حائز اهمیت است که بارها و بارها باید به آن فکر کنید.

شاید پیش از حرکت فکر کنید که خانه‌ی امروزی خود را دوست ندارید و می‌خواهید به هرجایی بروید جز اینجایی که هستید، اما آیا خانه‌ی آینده‌ی شما از مسکن حالایتان بهتر است؟ آیا حقیقتاً شرایط بهتری خواهید داشت؟ دقیقا کجا اقامت می‌کنید؟پیشنهاد ما محل اقامتتان را با داماک گروپ معین کنید .

شما باید در این وسواس به خرج دهید؛ حتی باید بدانید آب‌وهوای محل خانه‌ی جدیدتان چگونه خواهد بود! آیا زیاد باران می‌بارد و شما هوای ابری را دوست ندارید؟ آیا منطقه‌ی شلوغی است و رفت‌وآمد برای شما از خانه تا محل کار سخت خواهد بود؟

آیا در محله همه‌شب زنده دارند و آرامش نخواهید داشت؟ آیا به مراکز مهم شهر به‌راحتی دسترسی دارید؟

بازهم تکرار می‌کنیم، باید به همه‌ی نکات پیرامون خانه‌ی جدیدتان توجه کنید.

 • توجه به وضعیت حمل‌ونقل

 

پس از اخذ ویزا کمی درگیری‌هایتان جزئی‌تر می‌شود. یکی از موارد مهم این است که با چه وسیله‌ای مهاجرت خواهید کرد؟ حتماً این از آخرین موضوعاتی است که به آن توجه می‌کنید و آن را به دقایق آخر واگذار کرده‌اید، اما باید پیش از مهاجرت به وسایل حمل نقل از کشور مبدأ به مقصد هم‌فکر کنید.

حتی باید بدانید با وسایل نقلیه‌ی عمومی مقصدتان هم آشنا باشید تا در صورت بروز مشکل بتوانید به‌تنهایی به اقامتگاهتان برسید، حتی پیشنهاد می‌کنیم نقشه‌ی وسایل نقلیه‌ی عمومی اطراف محل زندگی خود را از قبل تهیه‌کرده و با آن آشنا باشید

توجه زبان و گویش

گاهی قرار است شما از سرزمین مادری کیلومترها فاصله بگیرید، حتماً باید در نظر داشته باشید که زبان کشور مقصد شما چیست و درصدد یادگیری آن برآیید. در برخی از کشورها به چند زبان صحبت می‌کنند باید توجه کنید که کدام گویش و زبان برای نوع زندگی شما در آن سرزمین مناسب است.

آیا بر زبان تحصیل مقصدتان مسلط هستید؟

شما قرار است برای همیشه در دیاری نو زندگی کنید پس باید بتوانید با جامعه‌ای در آن قرار خواهید گرفت ارتباط برقرار کنید، از برطرف کردن نیازهای اولیه خرید خوراک و پوشاک گرفته تا تحصیل و کار لازم است برای آن‌ها زبان کشور مقصدتان را بیاموزید. امروزه یادگیری زبان انگلیسی از ابتدایی‌ترین مراحل برای مهاجرت است اما برای مهاجرت به بسیاری از کشورهای دنیا تنها دانستن این زبان کافی نیست مثلاً برای مهاجرت به امارات حتماً باید علاوه بر زبان انگلیسی‌زبان عربی را هم بدانید.

روش های مهاجرت کدامند؟ چه روشی مناسب ماست؟

.عده ای برای مهاجرت کامل قدم برمی‌داند و زندگی خود را کاملا به کشور دیگری منتقل می‌کنند. عده ای نیز تنها به منظور اخذ اقامت وگرفتن پاسپورت آن کشور برای مهاجرت اقدام می‌کنند و دسته ای از افراد نیز با اهداف تجاری و داشتن دسترسی بهتر به بانک های خارجی دست به این اقدام می‌زنند در هر صورت این مقاله می تواند راهنما کوچکی برای مهاجرت در اختیار شما قرار دهد.

مهاجرت

تفاوت پاسپورت، اقامت و تابعیت چیست؟

پاسپورت: انواع پاسپورتها مثلا پاسپورتی دانشجویی، پاسپورتی کار یا پاسپورتی توریستی برای انجام کاری خاص و برای مدت زمانی مشخص صادر می‌گردد. در طول این دوره شما تقریبا هیچکدام ازحقوق شهروندان آن کشور را نداریدمثلا حق رای یا گاهی حق خرید ملک و …فقط برای شهروندان آن کشور است.

اگر مدت پاسپورتی تان تمام شود باید به کشور خود بازگردید. حتی اگر اقدام به تمدید پاسپورتی خود کنید دولت آن کشور موظف نیست پاسپورتی شما را تمدید کند.

اقامت: اقامت خود به دوصورت، موقت و دائم است. که در هر دوصورت شما با شهروندان عادی آن کشور هیچ فرقی از لحاظ شهروندی و حقوق اجتماعی ندارید.

تابعیت: تقریبا داشتن تابعیت یک کشور به معنی داشتن پاسپورت آن کشور است وبا داشتن تابعیت هر کشوری از تمامی حقوق شهروندی برخوردار خواهید بود.

گرفتن اقامت وسپس تابعیت یک کشور در کشورهای مختلف کمی متفاوت است. مثلا در کشورهای اروپایی معمولا پس داشتن حداقل 5 سال اقامت کاری می توانید اقدام به درخواست اقامت دائم کنید وسپس پاسپورت آن کشور را داشته باشید.

در مورد کشور امارات انواع اقامت های موقت ودائم وجود دارد که اگر شرایط آن را داشته باشید می توانید اقدام کنید وپس از 4 سال اقامت دائم در کشور می توانید درخواست شهروندی بدهیدوپاسپورت اماراتی بگیرید.

به طور کلی چند نوع روش مهاجرت وجود دارد:

روش اول: یکی از روش های مهاجرت تخصص شغلی

کشورهایی مانند امارات و استرالیا افراد را بر اساس سن، تحصیلات، سابقه کار و سطح زبان ارزیابی کرده ودرصورت داشتن نمره مدنظرمی توان درخواست اقامت کرد.

ازمزایای این روش هزینه پایین آن است. در واقع فرد درصورت داشتن شرایط از کشور خود برای این کشورها درخواست اقامت می کند وهزینه ترجمه مدارک ، آزمایشات پزشکی وبررسی پرونده را پرداخت می کند که معمولا حدود 4000تا 5000 دلار می شود. اگر ازوکیل مهاجرتی کمک گرفته شود که حق الزحمه وکیل حدود 6000 دلار نیز اضافه می گردد.

پاسپورت  جستجوی کار امارات نیز از این نوع مهاجرت است. در حال حاضر کشور امارات نیاز خود را به برخی ازتخصص ها اعلام نموده و این پاسپورت برای مدت ۶ ماه به شخص خارجی داده می شود. این شخص ۶ ماه فرصت دارد شغل مورد نظر خود را متناسب با رشته تخصصی خود در امارات بیابد. افرادی که مدرک تحصیلی حداقل لیسانس دارند و سابقه کار اجرایی در زمینه رشته تحصیلی خود دارند می توانند جهت اخذ این پاسپورت اقدام نمایند. البته مهارت زبان انگلیسی و یا عربی برای اخذ این پاسپورت لازم است.

روش دوم: پاسپورت کار

درصورتی که پیشنهاد کاری از یک کشور را داشته باشید با گرفتن پاسپورتی کار می توانید وارد آن کشور شده ومعمولا پس از گذشت 3 تا 5 سال بسته کشورمقصد، درخواست اقامت دائم بدهید.

مثلا پاسپورت امارات که  می تواند برای مهاجرت به امارات اقدام نماید. در واقع باید کارفرمایی در کشور امارات دعوتنامه ای به جهت استخدام متقاضی ارسال نماید. البته نباید تصور کرد که این روش آسان است زیرا این امکان برای کمتر کسی وجود دارد. کارفرمای اماراتی در صورتی می تواند برای شخص متقاضی دعوتنامه یا job offer ارسال نماید که شخص مناسبی برای استخدام در شغل مورد نظر در کشور امارات و کشورهای عضو اتحادیه شینگن وجود نداشته باشد. در واقع شخص خارجی می بایست شرایط استثنایی و خاص برای استخدام در این شغل داشته باشد. جهت اثبات این موضوع کارفرمای اماراتی می بایست ۶ ماه آگهی استخدام صادر نماید که این زمان شامل ۳ ماه آگهی استخدام در کشور امارات و ۳ ماه آگهی در کل اتحادیه شینگن است.

روش سوم : پاسپورت امارات

یکی از روش های مهاجرت محبوب در اکثر کشورها مهاجرت تحصیلی است که در بیشتر کشورها دانشجویان بعد از فراغت از تحصیل می توانند برای پاسپورتی کار اقدام کنند وپس از گذشت 1 تا 5 سال سابقه کار در آن کشور(بسته به کشورمورد نظر) درخواست اقامت دائم بدهند.

روش چهارم: سرمایه گذای یا ثبت شرکت

یکی دیگر از روش های مهاجرت که در کشورهایی مانند اسلواکی، لهستان، امارات و… مرسوم است یکی از بهترین روش های مهاجرت می‌باشد. در این روش برای شما شرکتی ثبت می‌شود و شما اجازه کار و هرگونه فعالیت تجاری با شرکت خود دارید.

مزایای این روش این است که معمولا نیازی به نشان دادن سابقه شغلی و مدرک زبان نیست وبا گرفتن این اقامت شما می‌توانید در تمامی کشورهای عضو حوزه شنگن کار، زندگی یا تحصیل کنید.

امکان داشتن انواع حساب های بین المللی و دریافت Mastercard، Visacard و سایر کارت‌های اعتباری معتبر

خرید و فروش و داشتن انواع سند منقول و غیر منقول به نام خودتان وجود دارد. از طرفی امکان دریافت پاسپورتی کشورهایی مانند آمریکا، کانادا و استرالیا به پشتوانه داشتن اقامت اروپا راحت تر می شود.

اقامت های موجود با این روش برای کشورهای اسلواکی، اسپانیا و امارات است. البته برخی کشورهای غیر اروپایی نیز اقامت سرمایه گذاری و ثبت شرکت دارند که پیچیدگی خاص خود را دارد.

روش پنجم: خرید ملک

برخی از مزایای خرید خانه در دبی

برای افراد و خانواده هایی که قصد مهاجرت دارند یا به هر دلیلی میخواهند قسمتی از سرمایه خود را بصورت خانه ای مستقل درامارات سرمایه گذاری کنند دلایل مختلفی برای خرید ملک در امارات وجود دارد.

شرایط اخذ اقامت امارات با خرید ملک و حداقل سرمایه مورد نیاز

اخذ اقامت امارات با خرید ملک به این صورت است که اتباع سرمایه گذار خارجی که اقدام به خرید ملک یا اموال غیر منقول به ارزش حداقل یک میلیون درهم  می کنند، می توانند برای خود و خانواده خود اقامت امارات  را اخذ نمایند.

با توجه به اینکه صنعت ساخت و ساز در امارات ، صنعت فعال و رو به رشدی است، خرید مسکن در امارات ، سرمایه گذاری بسیار خوبی محسوب می شود. در امارات قیمت املاک سالانه حدود ۲۵ درصد افزایش می یابد. اتباع خارجی با رعایت مقررات و محدودیت های مندرج در قانون اساسی امارات می توانند اموال غیر منقولی نظیر مسکن، ساختمان تجاری، زمین و مزرعه را خریداری کنند. از این رو علاوه بر امکان اخذ اقامت امارات با خرید ملک می توان از مزایای سود آور آن نیز بهره کافی برد.

در صورت اقدام برای اخذ اقامت امارات با خرید ملک و در نهایت خرید زمین توسط اتباع خارجی، فرد خریدار موظف است ظرف مدت ۲ سال برنامه ای که برای ساخت و ساز یا انجام هر نوع عملیات کشاورزی در آن زمین را به اطلاع وزارت محیط زیست و شهرسازی برسانند.

لازم به ذکر است با اقدام برای اخذ اقامت امارات با خرید ملک و گرفتن شهروندی امارات لزومی به اقامت دائمی در این کشور نمی باشد و همچنین می توان برای گرفتن تابعیت دوگانه با چندگانه نیز برای خود اقدام کرد. پس از دریافت شهروندی امارات

می توانید در امارات مشغول به کار شوید.

نکات قابل توجه قبل از اقدام برای اخذ اقامت امارات با خرید ملک

 • از نداشتن محدودیت هایی از قبیل رهن، وام، مالیات معوقه، عوارض شهرداری و سلب مالکیت و هرگونه بدهی برای ساختمان اطمینان حاصل کنید. برای این منظور می توانید از دفتر ثبت اسناد رسمی اطلاعات مربوط به ملک خود را کسب کنید.
 • برای عملیات انتقال سند، باید درخواست قبلی به دفتر ثبت اسناد رسمی امارات داده شود. انتقال سند باید در دفاتر ثبت اسناد رسمی انجام شود و برگه سند رسمی دارای مهر و امضا دفتر ثبت اسناد رسمی باشد.
 • برای خرید ملک نیازی به اجازه اقامت نمی باشد.

دبی، بزرگترین دومین منطقه در امارات متحده عربی، از لحاظ سرمایه گذاری املاک و مستغلات، به سرعت در حال افزایش محبوبیت بین خارجی ها است. استانداردهای زندگی، فرهنگ جهانشمول و آب و هوای نیمه گرمسیر فقط برخی از ویژگی های افزودنی است که این بخشی از جهان را یکی از مقصد های مورد علاقه توسط گردشگران و سرمایه گذاران به طور یکسان. به تازگی، شهر با توجه به پیشرفت های بزرگ، پروژه های ساخت و ساز بزرگ و معماری های پدیده ای، در بازار جهانی املاک و مستغلات، نقطه عطفی در بازار جهانی است.

روش ششم: ازدواج

این نوع مهاجرت مناسب فردی است که همسرش تابعیت کشور دیگری دارد وتقریبا همه کشورها جهت حفظ انسجام خانواده این نوع مهاجرت را در قوانین خود دارند.

روش هفتم: تولد

تابعیت کشورها ازدو سیستم خاک وخون پیروی می کند. اکثر کشورها پیرو خون هستند یعنی فرد در صورتی تابعیت کشور را می گیرد که پدر یا مادرش تابعیت آن کشور را داشته باشند. اکثر کشورهای اروپایی، استرالیا وامارات …قانون خون را دارند. حتی برخی از کشورها که قبلا اصل خاک را قبول داشتند برای جلوگیری از مهاجرت های غیر قانونی این قانون را به نوعی اصلاح کردند ویا دیگر پیرو آن نیستند.

 در حال حاضر فقط تعداد کمی از کشورها مانند آمریکا ، کانادا، مکزیک، برزیل، آرژانتین، مالزی، پرو، شیلی، پاکستان، ونزوئلا، اروگوئه، هندوراس وامارات…  از قانون خاک تبعیت می کنند یعنی اگر فرد در آن خاک بدنیا بیاید تابعیت آن کشور را خواهد داشت.

روش هشتم: پناهندگی

براساس کنوانسیون سازمان ملل متحد افرادی که به دلیل نژاد، ملیت، عقیده سیاسی و مذهبی، جنسیت، گرایش جنسی، تعلق به یک گروه اجتماعی خاص مورد آزار واذیت قرار می گیرند می توانند ازاین روش برای حفظ جان خود استفاده کنند.

بر اساس آمار های منتشر شده نیمی از مهاجران ایرانی خارج از کشور دارای تحصیلات دانشگاهی و عالی هستند. از این آمار می توان دریافت که زندگی برای این دسته افراد حتما در ایران مناسب نبوده است و همچنین می توان نتیجه گرفت زندگی و کار در ایران برای هیچ یک از اقشار جامعه در وضعیت مطلوبی قرار ندارد و فرقی ندارد که یک شخص دارای تحصیلات دانشگاهی باشد یا هیچ گونه تحصیلات آکادمیک نداشته باشد.

مهمترین کشور های مقصد ایرانیان برای مهاجرت

بدون شک انتخاب کشور مناسب برای زندگی اغلب مردم در جهان، امریکا و کانادا می باشد. هر شخصی که قصد مهاجرت را دارد این دو کشور را در ابتدای لیست خود قرار می دهد. ایرانیان نیز علاقه بالایی به زندگی در این دو کشور را دارند. بر اساس آمار های منتشر شده، امریکا بزرگترین مقصد ایرانیان برای مهاجرت است. در میان مهاجران امریکا، ایران جز کشور هایی است که در این کشور بیشترین مهاجر را دارا می باشد.

مهاجرت به امریکا:

ایرانیان مقیم امریکا تا به امروز حدود یک میلیون نفر می باشند. این رقم در سال های اخیر روند رو به رشد کندی داشته است و دلیل آن نیز شرایط سخت اخذ اقامت در این کشور برای ایرانیان می باشد. دولت امریکا به تازگی مهاجرت به این کشور را برای ایرانیان بسیار دشوار نموده است و می توان گفت فقط دانشجویان نخبه و سرمایه گذاران بزرگ می توانند کمی راحت تر به این کشور مهاجرت کنند. اغلب ایرانیان مقیم امریکا به ترتیب در کالیفرنیا، لس آنجلس، نیویورک، تگزاس و ویرجینیا زندگی می کنند. همچنین دانشجویان ایرانی در اغلب دانشگاه های بزرگ این کشور حضور پر رنگی دارند.

مهاجرت به ترکیه:

ترکیه زندگی و کار این نکته نشان می دهد ترکیه از لحاظ شرایط کاری و زندگی هم رده با کشور های اروپایی است. در دو سال اخیر ایرانیان در رتبه دوم مهاجران ترکیه قرار گرفته اند. هم اکنون تعداد ایرانیانی که در این کشور زندگی می کنند بیش از 500 هزار نفر می باشد.

دلایل مختلفی از قبیل زندگی راحت تر، همسایه بودن با ترکیه، شباهت های فرهنگی، هزینه های پایین تر زندگی و از همه مهمتر شرایط آسان مهاجرت به ترکیه  … باعث شده است ایرانیان به فکر مهاجرت به ترکیه باشند. دولت ترکیه نیز از سال 2017 شرایط اخذ اقامت و شهروندی ترکیه برای ایرانیان را آسان نموده است. ایرانیان می توانند با سرمایه گذاری در ترکیه و خرید خانه در ترکیه یا راه اندازی کسب و کار و ثبت شرکت در ترکیه اقامت و شهروندی این کشور را به دست بیاورند. اغلب ایرانیان ترجیح می دهند در شهر های استانبول، آنکارا و ازمیر زندگی کنند. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه کارشناسان ما در شرکت سرمایه گذاری املاک برنا هومز می توانند شما را یاری کنند.

مهاجرت به امارات:

بعد از امریکا و ترکیه، کشور امارات بیشترین تعداد مهاجر ایرانی را به خود اختصاص داده است. از مدت ها و سال ها پیش ایرانیان بسیاری در این کشور شروع به سرمایه گذاری کردند تا بتوانند همراه با خانواده خود به امارات مهاجرت کنند. اما متاسفانه در سال های ابتدایی کلاهبرداری های زیادی از سرمایه گذاران ایرانی انجام گرفت که باعث شد تعداد سرمایه گذاران و مهاجران این کشور کاهش بیابد در سال های اخیر نیز تعداد مهاجران به امارات بسیار کاهش یافته است. هم اکنون کمتر از 500 هزار نفر ایرانی در امارات زندگی می کنند.سرمایه گذاری با یک میلیون درهم مثل توانید صاحب ملک لوکس و لاکچری شوید با شرکت داماک !

چرا داماک گروپ؟

داماک بزرگترین و برند ترین شرکت ساختمانی در جهان است . خلاقانه فکر می کند ، لاکچری می سازد چون در درجه اول به شما به عنوان جزئی از خانواده بزرگ داماک می نگرد بعد به عنوان یک مشتری . لابد می دانید که برند های معروف جهانی ورساچی ، بوگاتی ، جاست کاوالی ، تایگروود ، پارامونت ، ترامپ ، فندی که نام آشنای تمام جهانیان هستند تنها بخشی از زیر مجموعه داماک در بخش دکوراسیون و فرنیش آپارتمان ها و ویلاهای داماک میباشد . توضیح بیشتر در مورد داماک فقط حرف و حدیث است پس از شما دعوت می کنیم بر اساس هر بودجه و سلیقه ای که دارید از آپارتمان ها و ویلاهای و دفاتر کار همین سایت در هر موقعیت محلی دلخواه انتخاب کنید

چراداماک گروپ در دبی برای فعالیت دارد ؟

رای تمام جهانیان به وضوح روشن است که امارات متحده عربی علل خصوص دبی به دلیل دارا بودن بالاترین درجه رفاه شهروندی ، امنیت سرمایه گذاری و درآمد بالا در تمام سطوح شغلی و امکانات بسیار مدرن و بی شمار ، روز به روز بیش از گذشته مورد توجه عام و خاص از اقشار مختلف تمام اقوام و ملیت ها است . دبی که اکنون تک ستاره درخشان کره زمین از هر لحاظ و به قولی شهر گینس یعنی شهر برترین ها و بهترین های جهان لقب گرفته است خوشبختانه به کشور ایران نزدیک و شرایط زیست محیطی و فضای شاد و پر رونق اقتصادی و رو به رشد سریع آن برای تمام ایرانیان عزیز ، بازاری و تحصیل کرده ،پزشک و مهندس ، هنرمند و ورزشکار ، دانش آموز و دانشجو ، کارمند و خانه و دار و همه و همه در هر سنی جذابیت خاص خود را دارد . نزدیکی دبی به ایران مزید بر علت است تا ایرانیان عزیز بتوانند مانند بیش از دویست ملیت خارجی ساکن دبی ، زندگی دلخواه خود را آنطور که انتظار دارند امروز به دست آورند و ارتباط جهانی و رشد تک تک افراد خانواده را آنطور که آرزو داشتند همین امروز محقق کنند . اماراتی ها ، مردمانی متمدن با فرهنگ مهربان و خوش اخلاق و دارای بالاترین پتانسیل ممکن برای همکاری در تجارت و رشد اقتصادی هستند . پر واضح است که وقت طلاست و همه ما فقط یکبار زندگی می کنیم پس وقتی امکان بهره مندی از چنین فضای متعالی برای خانواده فراهم است ، تعلل و تاخیر در تصمیم و اقدام ، چیزی جز ظلم به آینده خود و عزیزانمان نیست.وقتی پروردگار متعال چنین لطفی را در حقمان مبذول داشته تا توان اجرای چنین حرکت رو به رشد را داشته باشیم پس درنگ جایز نیست . قطع به یقین برای بدست آوردن اقامت خانوادگی این خطه طلایی از کره زمین ، ملزم به سرمایه گذاری در ملک هستیم پس چه بهتر، انتخابی داشته باشیم که از هر لحاظ بهترین و در خور شان و شخصیت خود و خانواده و مایه سر افرازی و افتخار اطرافیان باشد . بنابراین فقط یک انتخاب داریم یک انتخاب طلایی ، قدر زر زرگر شناسد ، داماک .

اقامت شما و خانوادتان را در عرض 40 دقیقه  با خرید ملک از شرکت داماک بخواهید مهاجرت رویایی در عین حال واقعی داشته باشید . داماک damac  در نظر دارد با وام هایی با بهره بسیار کم اندک خانه ای لوکس و لاکچری و فول فرنیش آماده تحویل  در اختیار مردم قرار دهد .

مزایای وام مسکن شرکت داماک

 • سریع ، آسان ، رایگان و بدون دردسر
 • از هر مرحله از راه پشتیبانی کنید
 • پیشنهادات ویژه و شرایط ترجیحی
 • مصوبات 72 ساعته
 • حداقل کاغذ
 • خرید مستقیم
 • برنامه های پرداخت ویژه
 • انتشار سهام - بر اساس دارایی موجود خود را باز کنید و آن را باز کنید و آن را گسترش دهید.

خدمات داماک گروپ damac group

 • مالیات = صفر
 • آماده اقامت خانوادگی
 • زمینتان به ما تحویل دهید
 • فرنیش می کنیم
 • باغ واستخر می زنیم
 • دکوراسیون لوکس و لاکچری

شما می توانید به صورت ریالی از طریق صرافی طرف قرارداد داماک در ایران به صورت واریز ریالی به حساب بانک صادرات و بدون نیاز به خرید ارز یا مراجعه اقدام به خرید نمایید . لطفا" پیش از واریز مدارک زیر را واتساپ نمایید تا واحد برای 24 ساعت در رزرو شما بماند تا واریز شما انجام و واحد برای شما ثبت گردد . میبایست مبلغ 50 هزار درهم را به صورت معادل ریالی در ایران به حساب زیر واریز نموده و عکس فیش واریز را واتساپ نمایید . چنانچه خودتان صرافی مورد اطمینان دارید می توانید از طریق دلخواه خودتان مستقیم به حساب داماک دبی واریز نمایید . نرخ صرافی طرف قرارداد داماک برای داماک ملاک محاسبه صدور رسید است و نرخ هر صرافی یا سایت دیگر برای واریز ریالی مورد تایید داماک نیست .

دفتر مرکزی داماک در پارک تاورز در بزینس بی منتظر شما سروران خواهد بود

به منظور مشاهده تصاویر بیشتر و کامل تر از این پروژه و تمام پروژه های دیگر داماک از وبسایت فارسی زبان داماک به آدرس

www.damacgroup.ir

مراجعه کنید

****اعتماد به گروه داماک آرامش و امنیت به خانه هایتان ببرید ****

مطالب مشابه:

 پاسپورت      دریافت ویزای دبی    قوانین ویزای امارات     damac       اجاره ملک با داماک        آپارتمان های لوکس

 

اقامت خانوادگی شما در دبی با داماک

ساخت ویلا در دبی طبق سلیقه شما

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...