شرایط اقامت امارات

داماک برندترین و بزرگترین شرکت ساختمانی در جهان است.

(damac)

برای زندگی راحت در کشوری دیگر نیاز به دریافت اقامت داریم کسانی که دنبال یک زندگی لوکس و رویایی هستند به دبی در امارات فکر میکنند.(damac)

ویزاهای اقامتی ویزاهایی هستند که به مدت 2 سال اعتبار دارند و این یکی از مزیت های بزرگ کشور دبی نسبت به دیگر کشورها به حساب خواهد آمد. بخاطر داشته باشید ویزای اقامت بدون هیچگونه محدودیتی قابل تمدید می باشد. شهروندان خارجی که قصد دادن درخواست برای اخذ اقامت دبی را دارند حق بردن همسر و فرزندان خود به عنوان همراه را خواهند داشت.

امارات متحده عربی یکی از جذاب‌ترین کشورهای جهان از نظر کسب و کار و محل اقامت است. اصلی‌ترین مزیت این کشور عبارت است از مالیات آزاد، استانداردهای بالای زندگی، شرایط عالی برای پیشرفت و توسعه کسب و کار، و ثبات شرایط اقتصادی و سیاسی. پیش از هرچیز برای شروع کسب و کار و مهاجرت به امارات متحده عربی باید برای اخذ ویزای اقامت امارات (مجوز اقامت) اقدام کنید. اخذ این ویزا نسبتا آسان است و در صورتی که الزامات مربوطه به درستی پیگیری شود در مدت زمان کوتاهی می‌توانید آن را بدست آورید.

برای تحقق یافتن زندگی لاکچری اماراتی نیازمند تحقیق در زمینه روش دریافت اقامت هستیم با داماک گروپ به بررسی این شرایط میپردازیم:

اقامت در دبی از طریق تحصیل با داماک  

کشور امارات متحده عربی با توجه به طیف وسیعی از دانشگاه‌های بین المللی، رنکینگ، و سطح علمی بالای بسیاری از آنها شرایط مناسبی را جهت ادامه تحصیل و اخذ اقامت امارات برای متقاضیان ادامه تحصیل در این کشور دارد.

اقامت در دبی از طریق ازدواج

ازدواج نیز یکی دیگر از راه هایی است که میتوانید از طریق آن برای اخذ اقامت امارات اقدام کنید. این روش به صورت یک طرفه است یعنی اگر یک زن خارجی با یک مرد اماراتی ازدواج کند می‌تواند اقامت این کشور را دریافت کند در صورتی که عکس این امر صادق نیست.

اقامت در دبی با ثبت شرکت و سرمایه‌ گذاری با داماک

ارائه کپی گذرنامه و سایر اسناد لازم

ارائه صورت حساب بانکی

ارائه مدارک مربوط به محل سکونت

دریافت گواهینامه ثبت شرکت ظرف چند روز

دریافت مجوز اقامت در امارات متحده

اقامت امارات ازطریق خرید ملک مسکونی با داماک

در صورت خرید ملک مسکونی در دبی یا دیگر شهرهای امارات به ارزش بیش از یک میلیون درهم، می توانید اقامت امارات را بدست آورید. در چنین شرایطی مدت اعتبار این ویزا 2 سال است

محدودیت سنی افراد همراه:

برای فرزندان پسر حداکثر 18 سال و برای فرزندان دختر محدودیت سنی وجود ندارد

از دیگر راه هایی که شرایط اقامت در دبی را آسان می سازد، خرید ملک مسکونی در کشور امارات است.

هزینه های معمول زندگی یک شهروند در دبی تنها 60.42 درصد بالاتر از هزینه های تهران

هزینه های زندگی و اجاره در دبی تنها 93.67 درصد بالاتر از هزینه های در تهران

اجاره ها در دبی تنها 160.25 درصد بالاتر از هزینه ها در تهران

هزینه ها ی رستوران در دبی تنها 993.50 درصد بالاتر از تهران

هزینه های مواد غذایی در دبی تنها 36.90 درصد بالاتر از تهران

امارات متحده عربی یکی از جذاب‌ترین کشورهای جهان از نظر کسب و کار و محل اقامت است. اصلی‌ترین مزیت این کشور عبارت است از مالیات آزاد، استانداردهای بالای زندگی، شرایط عالی برای پیشرفت و توسعه کسب و کار، و ثبات شرایط اقتصادی و سیاسی. پیش از هرچیز برای شروع کسب و کار و مهاجرت به امارات متحده عربی باید برای اخذ ویزای اقامت امارات (مجوز اقامت) اقدام کنید. اخذ این ویزا نسبتا آسان است و در صورتی که الزامات مربوطه به درستی پیگیری شود در مدت زمان کوتاهی می‌توانید آن را بدست آورید..

برنامه دریافت اقامت دبی با خرید ملک از داماک گروپ damac group

اقامت دبی با خرید ملک ، اگر بخواهیم در منطقه خاورمیانه از کشوری یاد کنیم که در سال های اخیر به شکوفایی اقتصادی رسیده است کشور جذاب امارات و در راس آن شهر دبی و ابوظبی را می توان نام برد. اشخاصی که ملک و مستغلات در کشور امارات و به خصوص در شهر دبی خریداری می نمایند در واقع به نوعی سرمایه گذاری انجام داده اند.

سرمایه گذاری در دبی

در کشور هایی که رشد اقتصادی سیر صعودی دارد می تواند برای سرمایه گذاری مورد توجه قرار گیرد. از مهمترین فواید خرید ملک در شهر دبی این است که اقتصاد دبی و کشور امارات در حال پیشرفت است که این امر می تواند امتیاز مثبتی جهت سرمایه گذاری در امارات باشد.

دریافت اقامت دبی با خرید ملک

امارات متحده عربی یکی از جذاب‌ترین کشورهای جهان از نظر کسب و کار و محل اقامت است. اصلی‌ترین مزیت این کشور عبارت است از مالیات آزاد، استانداردهای بالای زندگی، شرایط عالی برای پیشرفت و توسعه کسب و کار، و ثبات شرایط اقتصادی و سیاسی. پیش از هرچیز برای شروع کسب و کار و مهاجرت به امارات متحده عربی باید برای اخذ ویزای اقامت امارات (مجوز اقامت) اقامت دبی با خرید ملک اقدام کنید.

ویژگی های خاص ویزای اقامت دبی

اقامت دبی با خرید ملک ، ویزای اقامت امارات برخلاف ویزای توریستی برای مدت3 سال صادر می‌شود و پس از اتمام انقضای آن می توانید در تعداد دفعات نامحدودی آن را تمدید کنید. با اخذ ویزای اقامت امارات متحده عربی حق اقامت در این کشور به شما داده خواهد شد، بعلاوه می‌توانید برای همسر و فرزندان زیر 18 سال خود نیز ویزای اقامت دریافت کنید.

 

سایر برنامه های مهاجرت به امارات:

 • ثبت شرکت دبی
 • فواید خرید ملک در دبی

دولت دبی، در جهت رونق بخشیدن به فعالیت اقتصادی و تجاری، شرایطی را ایجاد نموده است که تا اتباع کشورهای دیگر بتوانند با خرید ملک در دبی، سرمایه گذاری کنند. دولت دبی برای اشخاصی که مالک حقیقی املاک باشند شرایط اخذ ویزا را برای مالک و همراهان وی، تسهیل نموده است.

دو نوع ویزا برای مالکین در دبی وجود دارد:

 • اقامت ۶ ماهه (چندبار ورود)
 • اقامت دو ساله
 • شرایط خرید ملک در دبی (اقامت ۶ ماهه)
 • متقاضی می بایست حداقل یک میلیون درهم جهت خرید ملک هزینه نماید.

در خصوص املاکی که دارای چندین مالک می باشند، میزان سهم هر یک از سهامداران باید حداقل یک میلیون درهم باشد.

 • املاکی مورد خرید و فروش قرار می گیرند که پایان کار گرفته باشند ( به عبارت بهتر با شرایط پیش فروش نمی توان در دبی ملک خریداری نمود)
 • ویزای ۶ ماهه ای که به خریدار ملک داده می شود، هر ۶ ماه قابل تمدید است و البته قابلیت تبدیل به اقامت دایم را ندارد.
 • ضمن اینکه با این نوع ویزا، نه خریدار و نه همراهان وی مجوز کار در دبی ندارند. هزینه تمدید اقامت شش ماهه ۱۱۰۰ درهم می باشد.
 • شرایط خرید ملک در دبی (اقامت دو ساله)
 • ارزش ملک خریداری شده باید حداقل یک میلیون درهم می باشد.
 • املاکی که دارای چند مالک است، سهم هر سهامدار باید حداقل یک میلیون درهم باشد.
 • ملک مورد نظر نباید در رهن یا وثیقه باشد.
 • مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای دبی
 • سند ملک
 • گواهینامه خرید و فروش که باید از بنگاه املاک دبی اخذ شود
 • تصویر پاسپورت
 • ۶ قطعه عکس مخصوص ویزای دبی

دریافت اقامت دبی با خرید ملک از داماک گروپ

در صورت خرید ملک مسکونی در دبی یا دیگر شهرهای امارات به ارزش بیش از یک میلیون درهم، می توانید اقامت دبی با خرید ملک را بدست آورید. در چنین شرایطی مدت اعتبار این ویزا 2 سال است. توجه داشته باشید که در این مدت نمیتوانید به فعالیت‌های تجاری بپردازید اما بعد از 2 سال میتوانید برای دریافت اقامت دائم امارات متحده اقدام کنید و پس از آن به فعالیت های تجاری و اقتصادی مشغول شوید.

دریافت آسان اقامت به دبی یا کمک تیم مجرب داماک damac

برای دریافت آسان اقامت امارات و سکونت در دبی و داشتن یک زندگی لاکچری ما داماک گروپ را به شما پیشنهاد میکنیم.

داماک گروپ با فراهم کردن شرایط فوق العاده این امکان را برای شما ایجاد کرده که بتوانید با دریافت اقامت از امکانات رفاهی دبی استفاده کرده و یک زندگی لوکس را تجربه کنید، فقط کافیست با داماک گروپ در ارتباط باشید.

داماک گروپ damac groupیکی از دپارتمان های قدرتمند هلدینگ بین المللی اریکه عدل با بهره مندی از وکلای متخصص مهاجرت به دبی و کارشناسان مهاجرت به دبی و خرید ملک در دبی در طول پروسه مهاجرت در کنار شما خواهند بود .

برای خرید ملک در امارات باید در شرکتی مطمئن سرمایه گذاری کنیم که داماک این شرایط را برای ما فراهم کرده است با سرمایه گذاری در داماک گروپ میتوانید به این مهم دست پیدا کنید

برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان داماک فارسی از طریق داماک گروپ در ارتباط باشید

مطالب مشابه:

اقامت در دبی با هزینه کم    مهاجرت به دبی با داماک     راهنمای مهاجرت به دبی

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...