داماک گروپ بهترین سایت املاک دبی

چه کسانی قادر خواهند بود تا جهت اخذ اقامت UAE اقدام نمایند؟ با داماک damac

مواردی هستند که جهت اخذ اقامت UAE توسط خارجیان می بایست رعایت شوند. این موارد به ملیت فرد نیز بستگی دارد. در زیر، به تعدادی از این موارد اشاره کوتاهی شده است:

متقاضیانی که از کشور های حوزه خلیج فارس آمده باشند، می توانند پس از رسیدن به دبی جهت اخذ اقامت این کشور اقدام نمایند. در مواردی که شخص با اهداف کاری وارد این کشور می شود، کارفرمایان می توانند جهت اخذ اقامت به فرد کمک نمایند. اخذ ویزای دبی جهت خرید اقلام مختلف مانند خودرو و یا باز کردن حساب بانکی هائز اهمیت می باشد. باید به خاطر داشت که گذرنامه فرد در زمان درخواست ویزا می بایست برای حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد. شرکت ما می تواند تمامی نکات مرتبط با این اقدام مهم را به متقاضیان اعلام نماید.

الزامات تازه جهت دریافت ویزای اقامتی در دبی را می توانید با داماک damac ببینید :

در سال 2018، دولت امارات متحده اقدام به تغیبرات اندکی در الزامات مرتبط با اخذ اقامت دبی نموده است. با توجه به شرایط جدید، کسانی که به سبب موقعیت کاری قصد اخذ اقامت دبی را دارند، می بایست گواهی ثبات اخلاقی خود را از کشور خویش دریافت نمایند. پس از آن، جهت تغییر شغل به این مدرک نیازی نخواهد بود. از دیگر الزامات دریافت اقامت دبی، داشتن ایمیل معتبر می باشد تا بتوان از طریق آن از وضعیت دریافت اقامت با خبر شد.

توضیحاتی در خصوص تابعیت یا شهروندی امارات را با داماک damac  بیشتر تجربه کنید :

مارات متحده عربی که دارای یک اقتصاد باز با درآمد سرانه بالا و یک مازاد تجاری سالانه را دارد. تلاش های موفق در زمینه تنوع اقتصادی بخش تولید ناخالص داخلی را از بخش نفت و گاز به 30 درصد کاهش داده است، حکومت هزینه های لازم برای ایجاد شغل و گسترش زیرساخت را افزایش داده است و بازده خدمات را برای دخالت بیشتر بخش خصوصی باز میکند.

این دوره باید به 10 سال افزایش یابد اگر که فرزندی وجود نداشته باشد که ازدواج در واقع ادامه داشته باشد. و طبق قانون کشور دوبی اگر شوهر فوت کند یا زوج قبل از پایان دوره مذکور طلاق بگیرد و اگر زن یک یا چند فرزند از شوهرش داشته باشد ممکن است پس از گذشت آن دوره، به زادگاهش به خاطر اینکه طلاق گرفته یا بیوه شده باشد برگردد.

اگر شرایط شما جهت تابعیت اقامت امارات متحده عربی که در بالا ذکر شد مطابقت نداشت، شما به ویزا و حامی مالی برای بازدید خود نیاز خواهید داشت و اسپانسر معمولا برای ویزا از طرف شما درخواست می کند.

ملیت خود را به جز در دو موارد زیر تغییر نخواهد داد به جز در دو موارد زیر:

ازدواج او با فردی از یک ملیت خارجی

بازگرداندن ملیت اصلی یا کسب ملیت دیگر

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین ما در شرکت داماک گروپ damac group در ارتباط باشید .

اقامت در کشوری که در رشد و توسعه در دنیا بی نظیره و توی ابعاد مختلف فرهنگ، زبان و موقعیت جغرافیایی تنوع زیادی داره یکی از مهم ترین دلایل برای افرادیه که از سراسر دنیا برای زندگی و کار، دبی رو انتخاب می کنند…اقتصاد دبی نه تنها در زمینه های تجاری بلکه از نظر خدمات گسترده دیگه ای مثل ساخت و ساز، گردشگری و خیلی از عناوین دیگه به شدت در حال پیشرفته و به عنوان شهری که تلفیقی از نژاد ها و ملیت های مختلف دنیاست مقصد بی نظیری برای زندگی، کار و توسعه و بهبود شرایط کاری محسوب میشود.

نکته هایی مهم در مورد اقامت در دبی را با داماکdamac  می توانید بدست بیاورید :

یکی از مهم ترین موضوعات برای اقامت در دبی اینه که پاسپورتتون حداقل ۶ ماه اعتبار داشته باشد .

اگه به تارگی ازدواج کردید و یا اسمتون رو عوض کردید حتما باید پاسپورتتون رو عوض کنید .

اگه با همسرتون به عنوان یک زوج وارد دبی میشید باید مدارک ازدواجتون رو هم به همراه داشته باشید .

سایز عکسی که برای ویزای امارات متحده عربی احتیاج دارید باید طبق قوانین این کشور ۵ در ۵ باشه.

برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان داماک فارسی از طریق داماک گروپ group damac در ارتباط باشید .

مطالب مشابه:

 پاسپورت      دریافت ویزای دبی    قوانین ویزای امارات     damac 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...

سال 1399 خورشیدی بر شما مبارک باد