داماک damac  کامل ترین سایت املاک دبی .

پاسپورت دبی قوی ترین پاسپورت جهان.

چگونه پاسپورت بگیریم:

یکی اینکه عکس روی پاسپورت باید شبیه حال شما باشد و در گذر زمان به خاطر تغییر چهره باید عکس روی پاسپورت عوض شود.

دلیل دوم این است که ممکن است زمانی که کودک هستید پاسپورتتان روی گذرنامه مادر یا پدرتان وجود داشته باشد و زمانی بخواهید پاسپورت خودتان را داشته باشید. یا اینکه وضعیت تاهل شما تغییر کرده باشد که باید روی پاسپورت ذکر شود و مسائلی این چنینی که باید به خاطر آن پاسپورتتان تعویض شود.

سومین دلیل را می توان به صفحات داخل پاسپورت نسبت داد. زمانی که شما سفر خارجی می روید چه ویزا بخواهد و چه نه، صفحاتی از گذرنامه شما به خاطر خوردن مهر خروج و ورود و همچنین ویزا استفاده می شود. خب به مرور صفحات تمام خواهند شد و شما نیاز دارید که پاسپورت جدید داشته باشید.

برای سفر پاسپورتمان چقدر باید اعتبار داشته باشد؟

با اینکه قوانین کشورهای مختلف برای اعتبار پاسپورت خارجی ها متفاوت است، اما معمولا شما برای اینکه سفری خارجی داشته باشید نیاز دارید که پاسپورتی با اعتبار حداقل ۷ یا ۶ ماه داشته باشید. این مربوط به قوانین کشورها است که شما با رعایت آن، می توانید به راحتی سفری به خارج از کشور داشته باشید. پیشنهاد می کنیم که اگر قرار است چندین ماه بعد سفری داشته باشید و اعتبار پاسپورت شما حتی ۸ ماه هم هست، برای اطمینان بیشتر، آن را تمدید کنید.

نکاتی درباره گذرنامه که باید بدانید از داماک گروپdamaC  بخواهید.

جمع آوری مدارک لازم برای دریافت پاسپورت:

تهیه عکس 6*4 :

در مرحله اول به یک آتلیه مراجعه کنید برای عکس پاسپورت خودشون میدونن سایز عکس پاسپورت چند هستش اما محض اطمینان یادآوری کنید. نکته اینکه عکس پاسپورتی باید برای آقایون زمینه سفید، ریش و موی سر بدون مدل باشه و پیشونی وگوش ها کاملا مشخص باشه و بدون روتوش سنگین و برای خانم ها باید با حجاب کامل باشه بدون زیوآلات و آرایش سنگین باشه.

داشتن مدارک اولیه مانند کپی و اصل شناسنامه کارت ملی الزامی ست.  برای آقایون اصل و کپی کارت پایان خدمت هوشمند و برای بانوان یکسری مدارک اختصاصی هم لازم است. خانم ها برای گرفتن پاسپورت نیاز به اجازه نامه رسمی همسرشون دارن. خانم ها باید به دفتر خانه های اسناد رسمی بروند و یک اجازه محضری از همسرشون بگیرند، بانوان مقیم خارج هم احتیاجی به اجازه محضری همسر ندارند و همچنین اقامت با گذرنامه ایرانی قابل قبول است. بانوانی که همسرشون فوت کرده، باید اصل گواهی فوت همسر یا اصل شناسنامه باطل شده همسر رو ارائه بدن و بانوان مطلقه باید اصل طلاق نامه را ارائه کنند. لازم به ذکره که این اجازه نامه فقط برای خانم ها نیست بلکه فرزندان زیر 18سال هم نیاز به اجازه محضری از سوی پدر یا قیم قانونی دارن.

داماک damac بهترین راهنمای دریافت پاسپورت "شرکت چند ملیتی جهان با بیش از 33هزار شعبه  در 214 کشور بهترین انتخاب برای شما در دبی خواهد بود.

داماک damac به آنچه انجام میدهد افتخار میکند.

چند نکته  از نکات مهم درباره‌ی پاسپورت خود که باید حتما درباره‌ی آن‌ها اطلاع داشته باشید را به شما خواهیم گفت:

۱. اعتبار گذرنامه:

نکات مهم درباره پاسپورت که لازم است بدانید این است که برای ورود به بسیاری از کشورها، گذرنامه شما حداقل شش ماه اعتبار باید داشته باشد. این یک قانون کلی است که در همه کشورها برقرار است، پس بهتر است پیش از اقدام به خرید بلیط ابتدا از اعتبار پاسپورت  خود مطمئن شوید. اگر مقصدتان سفر به کشورهایی مانند ویتنام، ترکیه و تایلند است می‌توانید اطلاعات لازم و مدت زمان اقامت بدون نیاز به ویزا در این کشورها را از سایت رسمی ‌داماک گروپ damac مشاهده کنید اما اگر مقصدتان سفر به کشورهایی مانند فرانسه، سوئیس و هلند و کشورهای اروپایی (بجز بریتانیا) است باید پیش از سفر اقدام به دریافت ویزای شینگن کنید و پاسپورت  شما بیش از شش ماه اعتبار داشته باشد.

البته قوانین در کشورهای مختلف حوزه شینگن متفاوت است برای مثال اگر از کشوری خارج از اتحادیه اروپا وارد کشورهای حوزه شینگن می‌شوید و برای مثال می‌خواهید در ایتالیا اقامت داشته باشید گذرنامه شما حتما باید شش ماه اعتبار داشته باشد و برای اقامت در سوئیس اگر گذرنامه شما ۹۰ روز هم اعتبار داشته باشد کافی است. شاید دانستن این نکات مهم درباره‌ی پاسپورت به نظرتان مهم نباشد اما اگر به آن‌ها دقت نکنید، ممکن است باعث دردسرهای بزرگی برای شما در طول سفرتان بشود.

داماک damac برند ترین سایت املاک دبی.

مطالب مشابه:

پاسپورت     مهاجرت به امارات     مهاجرت به دبی       

damac

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...

سال 1399 خورشیدی بر شما مبارک باد