داماک گروپ بهترین سایت املاک دبی

ویلا دردبی با داماک damac group

ویلاهای شناور در دبی با داماک :

ویلاهای “اسب آبی شناور”بخشی از قلب اروپا(THOE) هستند.

ویلاهای اسب آبی شناور در موقعیتی هستند که در پروژه جزایر جهان در قلب اروپا واقع شده اند.این ویلاها مرکز معماری لوکس،افراط و الهام بخش است.وقتی پروژه ویلاهای شناور در دبی کامل شود هر ویلای ۳طبقه در طرح و اندازه از دیگر ویلاها متمایز خواهد .شد  ولی هر ویلای کامل قیمتی حدود ۱۱٫۷ میلیون درهم خواهد داشت.وفور و افراط قیمت خاص خودشان را دارند.

اسب آبی شناور که بطور افتخار آمیزی در امارات طراحی و ساخته شده است .طراحی اش را از طرح یک کشتی خصوصی الهام گرفته است.اساسا به عنوان یک قایق بدون نیروی محرکه در نظر گرفته می شود.ویلا توسط دریا محاصره شده است و دارای یک سطح زیر آب(اتاق خواب)یک طبقه در سطح دریا(اتاق نشیمن)و یک سکوی فوقانی(اتاق استراحت و بار اسنک) می باشد.این مکان محل مناسبی برای گذراندن تعطیلات و آخر هفته ها می باشد. دارای طراحی داخلی رویایی می باشد.درهای شیشه ای از سقف تا کف زمین،رنگ آمیزی طبیعی،پنل های چوبی از جنس چوب درخت ساج در سراسر ویلاها وجود دارد.

این ویلاها از قایق الهام گرفته اند

اسب آبی شناور که بطور افتخار آمیزی در امارات طراحی و ساخته شد،طراحی اش را از طرح یک کشتی خصوصی الهام گرفته است. به عنوان یک قایق بدون نیروی محرکه در نظر گرفته میشود.ویلا توسط دریا محاصره شده است .و دارای یک سطح زیر آب(اتاق خواب)یک طبقه در سطح دریا(اتاق نشیمن)و یک سکوی فوقانی(اتاق استراحت و بار اسنک)است.این مکان محل مناسبی برای گذراندن تعطیلات و آخر هفته هاست،دارای طراحی داخلی رویایی میباشد:درهای شیشه ای از سقف تا کف زمین،رنگ آمیزی طبیعی،پنل های چوبی از جنس چوب درخت ساج در سراسر ویلاها.

ایده این ویلاها کمی شبیه آپارتمان های دارای خدمات است

به این ویلاها به عنوان یک هتل بسیار شیک و مدرن و با راحتی کامل خانه خودتان نگاه کنید.ویلاها دارای یک مایکروویو،فر،ماشین ظرفشویی،یخچال،سیستم روشنایی LED و یک آشپزخانه مجهز هستند .

شما می توانید نزدیک ماهی ها بخوابید

اتاق خواب های زیر آب منحصر بفردترین ویژگی اسب آبی شناور محسوب می شوند.این اتاق دنج دارای ۳ کمد و یک تخت خواب بزرگ که رو به دیوار شیشه ای و حیات زیر آب است،میباشد.از این ویژگی به عنوان سرگرمی استفاده کنید.(شما میتوانید درخواست کنید تا برایتان تلویزیون نصب نکنند).یک تیم زیست شناس دریایی در حال کار بر روی ایجاد یک پرورشگاه مرجانی زیر آب هستند تا این ویلاها را کامل کنند.تمامی این مرجان ها از خط ساحلی دبی جمع شده اند.

خدمتکارانی برای شما وجود داردبا داماک damac group:

هر ویلا دارای پیشخدمت خصوصی و سیستم امنیتی ۲۴ ساعته صوتی و تصویری  می باشد .پس نگرانی برای خراب شدن مهمانی شما توسط کشتی های دیگر وجود ندارد.

وسعت همه ی ویلاها به اندازه سن پترزبورگ می باشد.

این جزیره خاص که در قلب اروپا واقع شده است(که آن هم شامل ۵ منطقه دیگر شامل :موناکو، آلمان، سوئد، سوئیس و اروپا مرکزی است)،دارای یک بندرگاه خواهد بود که همه ی ویلاهای شناور و یک زمین قلب شکل که دارای ۳۰۰ گونه درخت است را به هم متصل میکنند.هم چنین یک درخت مدیترانه ای ۱۵۰۰ ساله زیتون و یک درخت انجیر هم وجود دارد که بعد از تابستان در مکان مشخص شده شان کاشته میشوند.

 

ویلا ی شناور در دبی

قلب اروپا دارای خیابان های کنترل شده از نظر اقلیم آب و هوایی خواهد بود

برخلاف دما در دبی که تا ۴۸ درجه بالا میرود،دمای خیابان های قلب اروپا همیشه خنک و استوایی نگه داشته خواهند شد.بر اساس گفته سازندگان شما قادر خواهید بود که در طول سال شاهد برف،باران،تگرگ و طلوع خورشید باشید.زیرا که دمای خیابان ها مطابق با اقلیم آب و هوایی اروپا کنترل خواهند شد.

احساس غربت وجود نخواهد داشت.قلب اروپا ارائه دهنده غذا و نوشیدنی از ۵۱ کشور مختلف دنیا خواهد بود و فقط میزبان رستوران های معتبر این کشور ها خواهد بود.خدمه و راهنماها بطور اختصاصی از کشور زادگاهشان انتخاب خواهند شد.

یک موضوع بسیار جالب و کنجکاوی برانگیز درباره قلب اروپا در امارات متحده عربی این است که با اینکه فقط ۳۰ دقیقه با خط ساحلی دبی فاصله دارد،در این مکان درهم قابل قبول نیست.شما در اینجا فقط میتوانید یورو پرداخت کنید.

 

برای اطلاعات بیشتربا کارشناسان داماک فارسی از طریق داماک گروپ درارتباط باشید.

مطالب مشابه:

آپارتمان های لوکس     ویلای لوکس    فول فرنیش 

   damac

 

 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...

سال 1399 خورشیدی بر شما مبارک باد