داماک گروپ damac بهترین سایت املاک در دبی است.

سازنده ویلا با داماک گروپ

برای ساخت ویلا خود می توانید یا خود دست به کار شده و در تمام مراحل ساخت حضور داشته باشید که اصطلاحاً به آن شخصی ساز می گویند و یا با عقد قرار داد و پرداخت هزینه ای کلیه مراحل ساخت و ساز و خرید مصالح را به عهده شخص دیگر و تیم های بساز و بفروش بسپارید. آیا ویلای ساخته شده توسط بساز بفروش دارای کیفیت می باشد؟ متاسفانه اینطور نیست. تیم ها بساز بفروش در گام به گام ساخت تنها به هزینه فکر می کنند و مرغوبیت برایشان اهمیتی ندارد، بسیاری از سیستم های امنیتی برای منزلتان را رعایت نمی کنند و اغلب با عدم رضایت شما همراه می باشد.

بعد از چند ماه زندگی در خانه های بساز بفروش متوجه می شوید اغلب مشکلات مربوط به کنترهای آب و برق موجود بوده و مراحل قانونی برایش طی نشده است. و یا حتی اصلا کنتور مجزایی وجود نداشته و تهنها یک سری اشتراک گذاری ها مطرح می باشد.

ویلاسازی ارزان با شرکت داماک گروپ

شاید برایتان پیش آمده باشد که ابتدا وارد ویلای خود شوید و همه چیز بسیار مناسب به نظر برسد اما بعد از مدتی متوجه نشست و ریزش سقف و دیوار شوید. این سری اتفاق ها بسیار دیده می شود. استفاده از ستون برای بساز بفروش ها هزینه بردار بوده و عموماً سراغش نمی روند!.

برای قیمت ارزان کیفیت را فدا نکنید. قیمت ارزان ویلا حتماً مشکلات بسیاری به دنیال خواهد داشت. از نوع سرامیک ها و پارکت ها مطمئن شوید به یاد داشته باشید بعضی از قسمت ها از دید شما خارج است از فردی که دارای تخصص بوده بخواهید شما را از کیفیتی مواردی مانند میزان آهن استفاده شده مطمئم سازد. یکی دیگر از مشکلات بسیار زیادی که می تواند پیش روی شما باید اینکه امکان دارد زمینی که روی ساخته شده برای سند گرفتن مشکل داشته باشد. از لیست قیمت ها باخبر باشید و هر ارزانی و گرانی را با شرکت داماک بررسی کنید.

برای کونتور های آب و برق مجزا پافشاری کنید چیزی به اسم رابطه و ضابطه را فراموش کرده و زیر بار نروید سیستم آبرسانی از جمله مسائل مهم به حساب می آید و اغلب با بهانه گیرهایی همراه بوده که به نفع شما نمی باشد. در کنار زیبایی منزلتان مسائل مهمتری هم است!

قبل از پرداخت پول حساب دقیقی انجام دهید. با جملاتی مانند برای همیشه که خواهان زندگی در آن نیستم خودتان را گول نزنید، گاه قیمت ارزان بسیار برای شما گران تمام خواهد شد. ویلای غیر استاندارد برابر است با ضرر.

متاسفانه وجود چنین ساخت و سازهایی بسیار مرسوم است و این زنگ خطری برای آینده محسوب می شود.اگر خواهان زندگی لوکس و لاکچری می گردید از داماک گروپ بخواهید.

در مقالات بعدی با داماک گروپ با ساخت ویلاارزان همراه باشید.

Damacgroup بزرگترین و معتبرترین سایت املاک کشور دبی است تیم متخصین داماک در هر لحظه از شبانه روز با فایل های بروز شده در اختیار مشتری قرار می دهند تا سرمایه گذاری مطمئن کنند. اقامت شما و خانوادتان را در عرض 40 دقیقه از شرکت داماک بخواهید مهاجرت رویایی در عین حال واقعی داشته باشید . داماک damac  در نظر دارد با وام هایی با بهره بسیار کم اندک خانه ای لوکس و لاکچری در اختیار مردم قرار دهدبرای رفاه حال شما از وام هایی با بهره بسیار پایین استفاده کرده است .

 

 

 

 

مزایای این وام به شرح زیر است :

  • سریع ، آسان ، رایگان و بدون دردسر
  • از هر مرحله از راه پشتیبانی کنید
  • پیشنهادات ویژه و شرایط ترجیحی
  • مصوبات 72 ساعته
  • حداقل کاغذ
  • خرید مستقیم
  • برنامه های پرداخت ویژه
  • انتشار سهام - بر اساس دارایی موجود خود را باز کنید و آن را باز کنید و آن را گسترش دهید.

با خرید ملک از داماک گروپ یک سکه طلا و تور رایگان به دبی از آن خود کنید .

کمیسیون صفر یا هزینه های پنهان بیایید آن را  با شرکت داماک damac.اقامت شما و خوانوادتان  را کمتر از 40 دقیقه آسان می کنیم.

جویا شدن

زنگ زدن

واتساپ

مخاطب

در پیشنهادات اختصاصی ما مشترک شوید.

برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان داماک فارسی ازطریق کارشناسان داماک گروپ در ارتباط  باشید.

مطالب مشابه:

آپارتمان قسطی    ویلای قسطی    خرید ویلا با هزینه کم     فروش قسطی آپارتمان

   damac

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...