داماک گروپ  معتبرترین سایت املاک در دبی

مقدمه

زیبائی که به چشم می آید از پرتو نور و روشنائی است و گرنه در تاریکی ،زیبائی مفهومی ندارد.زیبائی حقیقتی با نور معرفت درک می گردد و زیبائی ظاهری با عزیزترین حس ما که بینائی است دیده می شود.

نور و روشنایی چه ظاهری و چه عرفانی باعث می شود که زیبائی به چشم آید و رنگ و سایر زیبائیهای شیء جلوه کند. بنابراین بحث نور و پرداختن به آن می تواند در مباحث زیبائی شناسی و هنر جایگاه ویژه ای داشته باشد.

در عصر معاصر نورپردازی مصنوعی به یکی از اصلی ترین عناصر معماری جدید تبدیل شده است و در زیبایی و جذابیت بی حد وحصر  بنا تاثیر غیر بسیار زیادی دارد.در سالهای اخیر ابزار و وسایل بسیار مدرن،کاربردی وپیشرفته ایی وارد صنعت نور شده که برای هر سلیقه ایی میتوان طراحی انحصاری وخاصی را انجام داد

برای زیبا تر و عمق تر بودن تاثیر نورپردازی بهتر است همراه با طراحی ساختمان طراحی نورپردازی ساختمان را نیز جانمایی نمود و به عبارتی طراحی نورپردازی همگام با طراحی کل بنا صورت گیرد.

نورپردازی ساختمان ویلایی داماک

نورپردازی خارجی ساختمان به صورت های مختلفی اجرا می شود. این نورپردازی ها می تواند کل و یا قسمتی از نمای ساختمان را در برگیرد. در اجرای نورپردازی باید از لامپ ها و وسایل الکترونیکی کم مصرف استفاده شود. نورپردازی می تواند برای آپارتمان های بزرگ و یا کوچک، خانه های ویلایی، منازل مسکونی و غیر مسکونی اجرا شود.

نورپردازی نمای ساختمان ویلایی امروزه یکی از ضروریت های قابل توجهی در زمینه ساخت ویلا دارد. نورپردازی با توجه به نوع و سبک معماری ساخته شده برای ویلا تعریف میشود. بطور مثال اگر ویلا به روش رومی ساخته شده باشد برای نورپردازی آن از انواع المان های پر تکرار در نما مثل ستون ها و سرستون ها ، سراهی ها، قاب ها، دیواره ها و … استفاده میشود. در نورپردازی ویلا باید به این نکته توجه شود که عموما در این گونه فضاها روشنایی عمومی کمی وجود دارد و بهتر است طرح نورپردازی ویلا به نحوی پیش بینی شود که بتواند سهم زیادی در روشنایی محوطه اطراف داشته باشد تا علاوه بر نورپردازی ویلا و جنبه زیبایی شناسی آن به لحاظ روشنایی کاربردی نیز مفید واقع شود.

نورپردازی آب نما و استخر ساختمان ویلایی داماک

زمانی که یک ویلا دارای استخر و آب نما باشد باید با استفاده از نورپردازی جلوه خاصی به آن داد و برای این کار از چراغ های IP67 یا IP68 استفاده میشود. نورپردازی هر جز از یک مجموعه ویلایی دارای هماهنگی با نورپردازی سایر اجزا و فضاهای با کاربری متفاوت در ویلا باشد می تواند بر زیبایی نهایی نورپردازی کل مجموعه ویلا بیافزاید .به این نکته توجه کنید که برای نورپردازی آب نما و استخر ساختمان ویلایی از وسایل و تجهیزاتی استفاده شود که نور تمامی قسمت ها را در کل محوطه پخش کند. به طور مثال  در استخرهایی که وسعت زیادی دارند بایستی از چراغ ها و یا دیگر وسایل نوری استفاده شود که بتوانند تمام نور را تامین کرده و هیچ قسمتی از استخر بدون نور باقی نماند.

پیشنهاد ما به شما خرید ویلاهای لوکس و لاکچری از شرکت داماک است .

Damacgroup بزرگترین و معتبرترین سایت املاک شهر دبی است ارائه دهنده انواع ویلاهی لوکس در دبی است  تیم متخصین داماک در هر لحظه از شبانه روز با فایل های بروز شده در اختیار مشتری قرار می دهند تا سرمایه گذاری مطمئن کنند.

اقامت شما و خانوادتان را در عرض 40 دقیقه  با خرید ملک از شرکت داماک بخواهید مهاجرت رویایی در عین حال واقعی داشته باشید . داماک damac  در نظر دارد با وام هایی با بهره بسیار کم اندک خانه ای لوکس و لاکچری و فول فرنیش آماده تحویل   در اختیار مردم قرار دهد .

DAMAC group  به عنوان یک رهبر جهانی در املاک مارک دار در حال توسعه یک هتل 1.35 میلیارد دلاری در هتل و اقامتگاههای لوکس در منطقه Burj دبی به نام DAMAC Towers توسط Paramount Hotels & Resorts دبی است که اولین اقامتگاه های هتل مارک Paramount را در خود جای می دهد.

245000تیم مخصصین ما در هر ساعت ازشبانه روز ارائه خدمات می دهند .با شرکت داماک  damac تجربه زندگی مدرن با خرید واحد های فول فرنیش آماده تحویل  را تجربه کنید.داماک گروپ برای رفاه حال مشتری وام هایی با بهره بسیار پایین فراهم کرده است .

با خرید ملک صاحب یک سکه طلا و تور رایگان دبی را نصیب خود کنید.

برای اطلاعات بیشر با داماک گروپ از طریق وب سایت و واتساپ وزنگ با ما در ارتباط باشد .

( افتخار ما امنیت و رفاه حال شماست )

مطالب مشابه:

آپارتمان های لوکس     ویلای لوکس    فول فرنیش 

   damac

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...

سال 1399 خورشیدی بر شما مبارک باد