داماک گروپ بهترین سایت املاک دبی

زنان در دبی با داماک damac group:

آیا دبی برای خانم ها امن می باشد ؟ با داماک

 دبی شهری امن می باشد. اگر قصد سفر دارید از امن بودن آن مطمئن باشید .زنانی که  به تعطیلات  دبی رفته اند یا در آن زندگی می کنند میگویند که دبی مکانی امن برای زنان (و حتی مردان) است. دبی از بیشتر کشورهای غربی ایمن ترمیباشد. دردبی شما باید پوششی غیر تحریک آمیز داشته باشید. شانه ها و زانوها را بپوشانید. از ورود به ماشین یا خانه هر کس خودداری کنید. اینها احتیاط های ساده ای هستند که تقریباً در همه جا اعمال می شوند. باید از تظاهر به بد لباسی جلوگیری کنید.قانونی در برابر رابطه خلاف عرف خارج از ازدواج تاکید دارد. تعرض به بانوان جرم بزرگ می باشد. اگر شما به عنوان یک زن دچار این مسئله شدید باید آن را اعلام کنید ، طبق قانون امارات متحده عربی حکم به شما تحمیل نمی شود.زنان می توانند شبانه به تنهایی در دبی حرکت کنند. آنها می گویند امنیت درجه یک است. علاوه بر این ، زنان از جوانمردی زیاد در شهر لذت می برند.

نوع لباس زنان در دبی با داماک damac group :

پوشیدن نامتعارف غیرقانونی  می باشد. از هر توریستی انتظار می رود پوشش متوسطی داشته باشد. لباس باید شانه ها و زانوها را بپوشاند."بدون آستین" مجاز نیست. اگر لباس زیر زنانه قابل رویت باشد ، توهین آمیزمیباشد. لباسهای شنا فقط باید در مکانهای شنا استفاده شود. زن و مرد باید از برهنگی و هر چیزی که ممکن است جنسی را برانگیزد ، دوری کنند. به عنوان مثال مردان نمی توانند آزادانه برهنه در خیابان باشند. لباس نباید شفاف باشد یا تصاویر یا اطلاعات توهین آمیز را نشان دهد.

پوشش زنان در دبی با داماک damac group:

اروپایی ها به خوبی میدانند که دبی محافظه کار عمل می کند . خانم ها مجبورند تا صورت خود را بپوشانند و لباس های بلند و تیره بپوشند . با اینکه حجاب در این کشور اجباری نیست اما بعضی از خانم های امارات به علت داشتن همسری سلطه جو می بایست خود را در پوشش کاملا اساسی پنهان کنند این مورد بیشتر برای زنان فقیر و مظلوم می باشد. زنان این شهر و کل امارات متحده تقریبا تحصیل کرده و محترم شمرده می شوند . بعضی از خانم ها برای پوشاندن صورت خود از نقاب ها و یا روسری ها استفاده می کنند.

تقریبا محدودیتی برای پوشش وجود ندارد به جر خانواده های امیرنشین در منطقه شارجه که بسیار مواظب هستند و ترجیح می دهند خانم ها در منزل بمانند اما با همسرانشان میتوانند آزاد بوده و راحت بگردند.  اگر توریست های تور دبی هستید، زمانی که برای بازدید از مسلمانان می روید لباس تان رسمی و پوشیده باشد خصوصا در ماه مبارک رمضان که همه حساسیت نشان می دهند.

وضعیت زنان پليس در دبی باداماک damac group:

ایرنا: "بسام احمد العوضي" مسوول دانشکده پليس دبي روز يکشنبه از افزايش تعداد ماموران زن پليس در اين امارت خبر داده است

وي گفت: 300 زن که آموزش  دیده اند به تعداد پليس هاي امارت دبي در سالجاري افزوده شده اند.

زنان پليس در بخش هاي مختلف اداره پليس امارت دبي  برای برقراري امنيت در اين شهر وارد خدمت شده اند.

درسال گذشته ميلادي 100 زن پليس به ماموران امارت دبي وارد شده.

امارت دبي تدابير گسترده اي براي حفظ امنيت اين امارت انديشيده است و با متخلف به شدت برخورد مي کند.

زنان پليس روزانه هفت ساعت آموزش ويژه  می بینند و قادر به برقراري امنيت در امارت دبي هستند.

آیا پوشش مناسب دردبی برای امنیت زنان لازم است  با داماک damac group:

 گرچه دبی شهری امن می باشد. اما زنان باید بدانند که دبی یک  کشور مسلمان می باشد و هنجارهای فرهنگی خاص خود را دارد افراد بومی این کشور به شکلی سنتی لباس می پوشند. زنان باید موهای سر خود را پوشانده و لباس های بلند بر تن کنند . طوری که قسمت های کمی از بدن آنها پیدا باشد. در اماکن عمومی نظیر بازارها و مراکز خرید، خیابان ها و فست فودها مراجعه کنندگان باید محترمانه رفتار کنند .و لباس مناسب به تن داشته باشند. هر چند در سال های اخیر با توسعه تجارت بین الملل دبی و افزایش تعداد گردشگران از حساسیت های فرهنگی نسبت به پوشش کامل کم شده است اما تا حد امکان از پوشیدن لباس های بدن نما، کوتاه و برهنه خودداری کنند. در تمامی شهرهای کشور امارات برهنگی ممنوع است.

برای اطلاعات بیشتربا کارشناسان داماک فارسی از طریق داماک گروپ درارتباط باشید .

مطالب مشابه:

 پاسپورت      دریافت ویزای دبی    قوانین ویزای امارات     damac 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...

سال 1399 خورشیدی بر شما مبارک باد