داماک گروپ بهترین سایت املاک دبی

در این مقاله متخصصان و کارشناسان داماک گروپ damac group به نکات مهمی در مورد کشور امارات بر روی صحنه می گذارند و امیدواریم این مطالب مفید واقع شده باشد .

اصلاً امارات چیست؟ با داماک damac

امارات به مانند ترکیه به دلیل نزدیکی جغرافیایی و تا حدودی فرهنگی مقصد مسافرتی خیلی از ایرانیان است. امارات یکی از کشورهایی است که شاید تا یک قرن اخیر، همه فکر می‌کردند در بهترین حالت ساکنینش از آنجا به جایی بهتر، خوش آب و هواتر و توسعه یافته‌تر مهاجرت خواهند کرد. اما حالا می‌توانید خودتان با چشم خودتان تغییر این بیابان سوزان را از قرن پیش تابه‌حال مشاهده کنید. تغییری که پیش‌بینی‌ها را وارونه کرده است و مردم را از کشورهای بسیار پیشرفته به این بیابانِ بتنی کشانده است.

این کشور واقع در جنوب غربی آسیا و شرق شبه جزیره عربستان است. امارات از جنوب با قطر و عربستان سعودی که در خاورمیانه قرار دارند همسایه است. از شمال هم به خلیج فارس منتهی می‌شود، البته شاید اگر از خودشان بپرسی به آن خلیج فارس نگویند! مشکلات مهاجرین ایرانی در امارات نیز از همین تفاوت‌های فرهنگی ساده سرچشمه می‌گیرد.

اطلاعات کلی و دانستنی‌ها راجع‌به امارات پیشنهاد می کنیم با داماک damac بیشتر ببینید :

مساحت امارات ۶۰۰/۸۳ کیلومتر مربع است. این کشور جاذبه‌های گردشگری فراوانی دارد. جاذبه‌هایی آنقدر وسوسه‌کننده که مادر من را برای مهاجرت به امارات هوایی کردند. البته سالانه تعداد زیادی توریست خارجی نیز برای دیدن از شهر های دبی و ابوظبی که پرجمعیت ترین شهرهای امارات هستند هم به این کشور سفر می‌کنند.

دبی و ابوظبی دو قطب مهم گردشگری در امارات هستند :

از مهم‌ترین جاذبه‌های گردشگری شهر ابوظبی که طرفداران زیادی دارد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

شهربازی فراری ورد

آسمان خراش‌های بسیار بزرگ

مناظر شهری مدرن

از بهترین جاذبه‌های گردشگری دبی نیز می‌توان به موارد زیر اشاره کرد البته با وجود موثر سایت داماک damac :

بزرگترین مرکز خریدهای جهان

مرتفع‌ترین برج‌های دنیا

بزرگترین آب‌نماهای موزیکالی

مرتفع‌ترین رستوران‌ها

بزرگترین قاب عکس دنیا

این شهر به دلیل جاذبه‌های گردشگری، مناظر مدرن شهری و امکاناتی که به گردشگران و بازدید کنندگان خارجی ارائه می‌دهد شهرت فراوانی به دست آورده است.

 داماک damac پایتخت گران‌قیمت امارات را بهتر معرفی میکند :

ابوظبی به عنوان بزرگترین شهر امارات پایتخت این کشور نیز هست. به طور کلی هزینه‌ی مسکن و زندگی در پایتخت این کشور بسیار بالاست و ابوظبی گران‌ترین شهر امارات شناخته می‌شود. اتباع خارجی و مهاجرین ایرانی به دلیل بالا بودن هزینه‌ها معمولاً توانایی سکونت در این شهر را ندارند. البته اگر از لحاظ مالی مشکلی ندارید، هیچ‌چیز نمی‌تواند جلوی شما را برای ساکن شدن در پایتخت امارات بگیرد.

ولی اکثر ایرانیان و مهاجرین، برای سکونت در این کشور، شهرهای شارجه و عجمان را انتخاب می‌کنند. شما هم می‌توانید در تصویر زیر نگاهی به این دو شهر بیندازید.

اصلاً چطور مهاجرت به امارات امکان پذیر است؟ با داماک damac ببینید

نه تنها مهاجرت به امارات که مهاجرت به هر جایی سخت است. بالأخره شوخی که نیست، قرار است همه‌ی زندگیتان را در جایی رها کنید و در جای دیگری شروع کنید که خیلی مسئله ی مهمی می باشد .

معمولاً برای مهاجرت به امارات به یک کارفرما یا فردی به عنوان فامیل نیازخواهید داشت . چون پیش از هرچیزی برای رفتن به امارات به یک ویزا نیاز پیدا خواهید کرد. که برای گرفتن این ویزا نیز یک شهروند اماراتی باید از شما حمایت خواهد کرد . این شهروند اماراتی می‌تواند کارفرما یا اعضایی از خانواده شما باشد.

بعد از این شخصی که شما تحت حمایتش قرار می‌گیرید می‌بایست یک سری مدارک به مقامات کشور امارات تحویل دهد، مدارکی مانند گواهی پزشک و تأیید صلاحیت شغلی و علمی شما. مهاجرت به دبی از طریق کار بسیار متداول است. البته مدارک علمی و شغلی شما باید از طرف وزارت امور خارجه این کشور تأیید شده باشد.

در این مرحله می‌توانید به امارات وارد شوید اما کاغذ‌بازی‌ها هنوز ادامه دارد. طی کردن تمامی این مراحل بسیار زمان‌بر و انرژی‌گیر است، حالا تصور کنید همراه خود خانواده‌ای نیز داشته باشید که باید برای اخذ اقامت‌ تک‌تک آن‌ها نیز اقدام شود. البته چاره‌ای نیست، مثل اینکه اخذ اقامت در همه‌جای دنیا سخت و زمان‌بر است، به جز قطب جنوب.

برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان داماک فارسی از طریق داماک گروپ damac group  در ارتباط باشید .

مطالب مشابه:

پاسپورت     مهاجرت به امارات     مهاجرت به دبی       

damac

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...

سال 1399 خورشیدی بر شما مبارک باد