داماک گروپ بهترین سایت املاک دبی

در این مقاله مهم و موثر برای همراهان داماک گروپ damac group در مورد معضلات و مشکلات مهاجرت به دبی را در جریان می گذاریم و امیدواریم مفید واقع شده باشد .

این روزها خیلی از مردم فکر مهاجرت به ذهنشان خطور نکرده بود سراغم می آیند و از من راه و چاه می پرسند و معلوم است که بطور جدی به مهاجرت فکر می کنند. این متن خلاصه ای ازنکاتی است که به نظرم کمتر به آن پرداخته شده است. به یاد داشته باشید که مهاجرت تصمیم بزرگی است و زندگی شما را برای همیشه تغییر خواهد داد. برای شما در هر تصمیمی که بگیرید آرزوی بهترین ها را داریم.

اگر در کشوری بعد از 42 سال به شما ویزا نمی دهند آنها به بهره اقتصادی کشور و میزان سالهای تولید شما نگاه می کنند نه هماهنگ شدن شما با محیط! در هر سنی باشید اگر هدف مشخصی داشتید می توانید با خیال راحت به خودتان اطمینان کنید و خارج شوید. اتفاقا بعد از سی سال سن بدی نمی تواند باشد ، التهابات جوانی را پشت سر گذاشتید و هویت خود را پیدا کردید و حالا می دانید کی هستید و چی می خواهید و تنها کافیست انتخاب کنید چه بخشی از فرهنگ جدید منطبق با شما است یا نه و با چشم باز انتخاب می کنید . در زمینه قدرت یادگیری و آموزش زبان اگر در محیط خودتان را قرار دهید می توانید زبان را بیاموزید. متخصصان معتقدند که تاقبل از 12 سالگی سیناپسهای یادگیری زبان شکل می گیرند و پس از آن به سهولت قبل از 12 سالگی نیست پس چندان فرق ندارد 20 یا 30 یا 40 مهم این هست بخواهید و عزم کنید بیاموزید و به نتیجه که می خواهید می رسید . اگر در بعد از سی سال اقدام کنید به دلیل داشتن سابقه کاری و تحصیلات عالی موقعیت جدید خودتان را در جامعه راجت تر پیدا می کنید و رزومه کاری شما حتما به کارتان خواهد آمد .وزمانی شما قدرت انطباق ندارید که ذهنتان را قفل کرده باشید نه بر اساس سن و سالتان و زیر شصت و پنج سال راحت تر است .

تنهایی،می تواند از بزرگترین مشکلات مهاجران باشد و با داماک damac بیشتر اطلاعات کسب کنید در این مورد :

با جدا کردن ریشه های خود از وطن، تنهایی تقریبا اجتناب ناپذیر است. تنهایی به این دلیل در شما به وجود می آید که تصمیم گرفته اید به یک کشور خارجی بروید و باید با فرهنگ و زبان آنها منطبق شوید. به همین دلیل مهاجران بسیاری را می بینیم که به دلیل مشکل در تطبیق یابی با محیط جدید تا ماه ها خود را در خانه حبس می کنند. فائق آمدن بر فاز اولیه ی انطباق با محیط جدید مقداری زمان می طلبد با این حال سعی کنید مثبت باشید در غیر این صورت سلامت جسمی و روانی شما تحت تاثیر قرار خواهد گرفت. فراموش نکنید که شوک فرهنگی و افسردگی پس از مهاجرت از رایج ترین موارد در بین بزرگترین مشکلات مهاجران است. بنابراین شما تنها فردی نیستید که دچار این حالت می شوید.

مسائل زبانی که یکی از مشکلات چشم گیری می باشد که برای مهاجران اتفاق افتاده است : با داماکdamac

یکی از بزرگترین چالش های تطبیق با یک فرهنگ جدید در بین بزرگترین مشکلات مهاجران یادگیری برقراری ارتباط موثر است. این مورد به قدری مهم است که حتی در امارات ، با وجود استفاده از زبان انگلیسی به عنوان فرم اصلی ارتباط، مسائل زبانی به دلیل تفاوت در تلفظ و زبان عامیانه باعث ایجاد مشکل در روابط مهاجرین می شود. یک نظر کاملا مودبانه می تواند در فرهنگ دیگر بی ادبانه تفسیر شود. بنابراین برای جلوگیری از موقعیت های خجالت آور باید از تفاوت های فرهنگی و زبانی آگاه بود. 

اگر به کشور دیگری مهاجرت کرده باشید، به خصوص اگر این کشور در قاره ای دیگر باشد، موضوع تفاوت های فرهنگی بسیار رایج است. بسیاری از مهاجران درک فرهنگ های دیگر و جذب آن در اعتقادات خود را در ابتدا دشوار می بینند. با این حال، باید نسبت به ایده ها و عقاید جدید باز و پذیرا باشید تا در مورد دیگران دچار سوءتفاهم نشوید. پذیرش و احترام به شیوه ها و فرهنگ محلی باعث ادغام سریع تر شما در جامعه می شود.

برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان داماک فارسی از طریق داماک گروپ damac group در ارتباط باشید .

مطالب مشابه:

 پاسپورت      دریافت ویزای دبی    قوانین ویزای امارات     damac 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...

سال 1399 خورشیدی بر شما مبارک باد