داماک گروپ بهترین سایت املاک دبی

کسب و کارهای کوچک و متوسط به طور خاص تحت حمایت دولت است.

موقعیت های شغلی ایده آل در بین بازارهای کشورهای اروپایی و آسیایی مزایای خاصی را برای افراد جویای کار در دبی ایجاد می کند. که شرکت داماک damac یک شرکت معتبر و مورد اعتماد می باشد و می تواند که راهنمایی های خوبی را ارائه بدهد .

راهنمای مشاغل در دبی را با داماک damac ببینید :

دبی سفر راهنمای شما برای زندگی و سفر در دبی است. راهنمای مشاغل در دبی سایر اطلاعات مورد نیاز شما برای کار در دبی را در اختیارتان قرار می دهیم .

با داماک damac به چند مورد امور مربوط به کاررا معرفی می کنیم :

اگر فقط یک موضوع در مورد استخدام باشد که همگان اعم از مهاجرین و اتباع در مورد آن نظر مشترک و تفاهم دارند،آن موضوع استفاده از نیروی کار اماراتی است،یک ابتکار عمل توسط دولت که از شهروندانش در بخش های خصوصی و عمومی برای کار استفاده میکند.

پاداش های کشور امارات به چه صورت می باشد : با داماک damac

کارمندان مستحق دریافت پولی که به آن پاداش گفته میشود،هستند که در زمان اتمام استخدامشان به آنها پرداخت میشود ولی حداقل باید یکسال خدمت کرده باشند.دلیل این کار،جبران نبود حقوق بازنشستگی برای کارمندان مهاجر است.اینکه دقیقا چقدر پاداش دریافت میکنید بستگی به پایه حقوق و مدت زمان خدمتتان دارد ولی روند کلی به این شکل است:تا ۳ سال،حقوق پایه هفت روز برای هر سال خدمت.۳ تا ۵ سال،حقوق پایه ۱۴ روز برای هر سال خدمت.بیشتر از ۵ سال،۲۱ روز برای هر سال خدمت تا ۵ سال و برای هر سال اضافه تر ۳۰ روز حقوق پایه به شما تعلق میگیرد.

آداب و اصول محل کار چگونه است : با داماک damac

در محل کار لباس رسمی بپوشید-در اکثر مکان ها،لباس رسمی کار برای خانم ها و آقایان کت و شلوار است.شما همیشه باید به مسائل فرهنگی عمومی احترام بگذارید بخصوص در ماه مبارک رمضان که شما نباید در حضور مسلمانانی که روزه دارند چیزی بخورید یا بیاشامید.اکثر مکان ها محلی را فراهم کرده اند که از دید روزه داران خارج است و افرادی که روزه نیستند میتوانند در این محل ها چیزی بخورند.

اطلاعاتی در خصوص حقوق های دبی با داماک damac  ببینید :

در حالیکه حقوق ها به شخص کارفرما،کارمند و به نوع استخدام مربوط است،Bayt.com یک امکان محاسبه ی حقوق دارد که برای گرفتن یک ایده کلی نسبت به حقوق در هر صنعت یا حرفه در امارات متحده عربی بسیار مفید است.خیلی از ساکنان دبی متوجه شدند که هزینه ی زندگیشان در سالهای اخیر بطور چشمگیری افزایش یافته است ولی حقوقشان یا ثابت بوده است و یا با نرخ کمتری زیاد شده است.

اقتصاد امارات

همانند کشورهای حوزه خلیج فارس، تنوع اقتصادی در امارات حمایت می شود، به حدی که صنایع غیر نفتی در حال حاضر بیش از نیمی از تولید ناخالص داخلی را تامین می کنند. پروژه های عمده عبارت از پتروشیمی، پالایشگاه نفت، مخابرات، حمل و نقل هوایی و گردشگری هستند. امارات دارای بالاترین درآمد سرانه در جهان عرب است. تنوع صنایع در دبی بیش از سایر ایالات امارات است و مجموعه ای از پروژه های صنعتی، تولیدی، ساخت و ساز و خدماتی در حال انجام است.

فسخ قرارداد استخدامی(پایان دادن به کار) به چه صورت است؟ با داماک damac

اگر یک شخص کمتر از یکسال در جایی کار کرده باشد و قرارداد کار فسخ شود ،یک حکم منع استخدام ۶ ماهی به صورت اتوماتیک توسط وزارت کار به شخص اعمال میشود. اگر کارفرما به کارمند حکم اعتراضی ندارم ،بدهد،میشود از ۶ ماه منع شدن استخدام کارمند جلوگیری کرد.دقت کنید  که قوانین استخدامی ممکن است در مناطق آزاد متفاوت باشد.به علاوه،یک سوال معمول این است که آیا کارفرما اجازه دارد که اگر هزینه ای جهت آموزش کارمند کرده است،هنگام خروج کارمند آن هزینه را از او پس بگیرد.جواب این سوال منفی است-مگر اینکه شما در قراردادتان با همچین موردی توافق کرده باشید که کارمند باید هزینه های آموزشش را هنگام خروج به کارفرما پرداخت کند.

برای اطلاعات بیشتر در این زمینه با کارشناسان داماک گروپ damac group که هدف آن تشکیل دادن یکپارچگی در بخش های خصوصی امارات به منظور موفقیت بخش های خصوصی و خوشبختی کشور است همراه باشید .

برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان داماک فارسی از طریق داماک گروپ در ارتباط باشید .

مطالب مشابه:

پاسپورت     مهاجرت به امارات     مهاجرت به دبی       

damac

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...

سال 1399 خورشیدی بر شما مبارک باد