داماک گروپ  بهترین سایت املاک دبی

مشاغل پردرآمد امارات با داماک ؟damac group

مدیریت اجرایی

مدیران ارشد اجرایی به عنوان رهبر در سازمان ها فعالیت می کنند در یک شرکت است که وظایف اصلی آن شامل تصمیم گیری های اصلی شرکت ها، مدیریت عملیات و منابع کلی. یک مدیر اجرایی توسط هیئت مدیره و سهامداران شرکت انتخاب می شود. متوسط درآمد ماهانه (به همراه پاداش) یک مدیر اجرایی در امارات 27000$ (دلار) است.

کارشناسی بازاریابی

متخصصان بازاریابی به توسعه، اجرا و نظارت بر برنامه های بازاریابی در کانالهای مختلف کمک می کنند. کار آنها تحقیق در بازار، تجزیه و تحلیل روند برای کمک به تعریف استراتژی بازاریابی سازمان و ارائه مشاوره در مورد چگونگی دستیابی به بازار هدف می باشد. تقریباً همیشه دارای مدرک لیسانس، معمولاً در زمینه های بازاریابی، تجارت، ارتباطات یا یک رشته مرتبط هستند.، متخصصان بازاریابی مهارت های ارتباطی و مدیریت پروژه ای بسیار خوبی دارند و توانایی تجزیه و تحلیل داده ها و شناسایی روندها را دارند. متوسط درآمد ماهانه (به همراه پاداش) یک مدیر اجرایی در امارات 25000$ (دلار) است.

امور مالی

مدیر ارشد مالی یک شرکت مسئولیت اصلی در مورد برنامه ریزی، اجرا، مدیریت و اجرای کلیه فعالیت های مالی یک شرکت از جمله برنامه ریزی تجارت، بودجه، پیش بینی و مذاکره را بر عهده دارد.متوسط  درآمد ماهانه (به همراه پاداش) یک مدیر ارشد مالی در امارات 20000$ (دلار) است.

امور حقوقی

شرکت ها وکلا را استخدام می کنند تا اطمینان حاصل کنند که تجارتشان در برابر دعاوی احتمالی یا موارد قانونی محافظت می شود. یک وکیل مشاوره حقوقی به مردم، سازمان های دولتی و مشاغل ارائه می دهد و در صورت لزوم نماینده آنها می شود. آنها اسناد حقوقی را تهیه کرده و قوانین، مقررات و احکام را تفسیر می کنند. وکلا نماینده موکلان در دادگاه مدنی یا کیفری هستند و مدارکی برای دفاع از آنها ارائه می دهند.

متوسط درآمد ماهانه (به همراه پاداش) یک وکیل یا متخصص حقوقی در امارات 21000$ (دلار) است.

پزشکی

پزشکان پس از تشخیص، بیمارانی را که از بیماری ها و آسیب ها رنج می برند معالجه می کنند. از آنجا که پزشکان مسئولیت بهزیستی بیماران خود را بر عهده دارند. متوسط درآمد ماهانه (به همراه پاداش) یک پزشک در امارات 20500$ (دلار) است.

متصدی امور بانکی

متوسط درآمد ماهانه (به همراه پاداش) یک بانکدار در امارات 19500$ (دلار) است.

مهندسی

مهندسین در زمینه های مختلفی برای تجزیه و تحلیل، توسعه و ارزیابی سیستم های پیچیده در مقیاس بزرگ کار می کنند. این موضوع می تواند به معنای و بهبود و حفظ سیستم های فعلی یا ایجاد پروژه های جدید باشد.

متوسط درآمد ماهانه (به همراه پاداش) یک مهندس به صورت متوسط در امارات 16500$ (دلار) است.

 

متخصصین کامپیوتر

دامنه مسئولیت برای متخصصان کامپیوتر متفاوت است. در بعضی موارد، تمرکز متخصصان فقط روی شبکه های رایانه ای است. در موارد دیگر، تمرکز آنها می تواند بر مدیریت سیستم های ارتباط از راه دور و سایر سیستم های پشتیبانی الکترونیکی مربوط به فعالیت شرکت باشد. متوسط درآمد ماهانه (به همراه پاداش) یک متخصص کامپیوتر در امارات 16000$ (دلار) است.

یكی از نكات اساسی برای كار در خارج از كشور ، تأمین امنیت شغل قبل از مهاجرت است. این امر به ویژه در دبی صادق است  جایی که یک کارفرما به عنوان حمایت کننده و اسپانسر برای گرفتن ویزای اقامت شما و مجوز کار خور را ملزم به این امر می داند.شما در اصل باید دنبال شغلی باشید که نه تنها متناسب با مهارت شما باشد بلکه باید بتواند تجربه ارزشمند کاری را در حرفه کاری شما اضافه نماید و در آخر هم بتواند از نظر مالی کاملا شما را ساپورت نماید.

برای این منظور ، لیستی از شغل های پردرآمد در دبی را جمع آوری کرده ایم. باید این ایده را به شما بدهد که کدام یک از صنایع سودآورترین هستند. در حالی که برخی از سمتهای مدیر عملیات در دبی نیاز به داشتن مدرک لیسانس در یک رشته تجاری یا مرتبط دارد ، اکثر شرکت ها بیشتر به تجربه شما در صنعت خود علاقه مند هستند .

ما امیدواریم که این لیست شغل های پردرآمد در دبی به شما کمک کند تا درباره بازار اشتغال و فرصت های موجود اطلاعات بیشتری کسب کنید .

برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان داماک فارسی ازطریق داماک گروپ درارتباط باشید .

مطالب مشابه:

آپارتمان قسطی    ویلای قسطی    خرید ویلا با هزینه کم     فروش قسطی آپارتمان

   damac 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...