داماک گروپ معتبرترین سایت املاک دبی

خرید ویلا در دبی اغلب به منظور ایجاد و داشتن فضای امن و آرامش بخشی است.

که بتواند هر از چند گاهی انسان را در دامن خود گرفته و از اوج نا هنجاری های شهر های شلوغ به آرامش درون رسانده و افراد را برای روزهای پر مشغله آتی آماده کند. یکی از وجوه بسیار تاثیر گار در ویلا ها محوطه ویلا می باشد. قبلا در خصوص معماری و طراحی داخلی ویلاها سخن به میان آمد ولی امروز قصد داریم تا در خصوص راه هایی که می توان بوسیله انها یک محوطه رویایی برای وبلای خود فراهم کنید صحبت کنیم.

در واقع محوطه ویلا اولین جایی است از ویلا که در هنگام ورود به آن در چشم خود نمایی می کند و زیبایی آن تاثیر روانی زیادی دارد. بخصوص اگر شما از جمله افرادی باشید که به فضای طبیعی و استفاده از هوای آزاد حتی برای استراحت اهمیت می دهید وجود این زیبایی دو چندان خود نمایی خواهد کرد.

در اصول ویلا سازی یکی از مهم ترین بخش هایی که به آن پرداخته می شود موضوع محوطه سازی ویلا است. برخی زیبایی محوطه ویلا را تنها چند درخت و یا گل و بوته می پندارند ولی برای داشتن یک محوطه زیبا و اصولی جزئیات زیادی هستند که با رعایت آنها بهترین و زیبا ترین محوطه ویلایی را خواهید داشت.

محوطه ویلا را  با داماک سنگ فرش کنید

بریا ساخت ویلا  از انواع سنگ فرش ها می توان استفاده کرد. اینکه کدام یک از این سنگ فرش ها را انتخاب می کنید کاملا بستگی به سلیقه شما دارد ولی فراموش نکنید که حس پا گذاشتن روی سنگ فرش از گذاشتن پا بر روی محوطه آسفالته و یا شنی و خاکی به مراتب بهتر است. سنگ فرش تنها جنبه زیبایی ندارد. آنها باعث می شوند که از ورود آلودگی به داخل ویلا جلوگیری شود، نظافت ویلا ساده تر باشد و احساس استحکارم بهتری به ویلا می دهند. بهتر است در انتخاب سنگ فرش های خود از نوع زبر تر استفاده کنید تا محوطه لیز نشود.

محوطه ویلا را با داماک چمن کاری کنید

چمن کاری ویلا انواع مختلفی دارد. برخی حتی به جای سنگ فرش از چمن استفاده می کنند. دقیقا این موضوع هم به سلیقه شما بستگی دارد . بهتر است برای محوطقه ویلای خود مکان هایی را از قبل در نظر گرفته و این مکان ها را به عنوان مکان سبز و یا محوطه سبز یولا چمن کاری کنید. برای چمن کاری ویلا هم از چمن طبیعی می توان استفاده کرد و هم از چمن مصنوعی. در این روز ها که موضوع صرفه جویی در آب مطرح است چمن مصنوعی با مدل های مختلف بیشتر خواهان دارد. ضمن اینکه نیاز به نگهداری کمتری هم دارد.

 

 

داشتن استخر با داماک در محوطه ویلا

ویلاهای لوکس و لاکچری را عمدتا با داشتن استخر و جکوزی می شناسند. شاید این مفهوم خیلی درست نباشد چرا که داشتن حتی یک استخر کوچک در محوطه ویلا حس لاکچری بودن و مدرن بودن تنه ابه ویلا نمی دهد. در کل وجود یک استخر در دل طراحی ویلا عظمت و نمایی خاص به ویلا می دهد  و ساکنین ویلا می توانند در زمان  و فصول گرم سال از آنها برای آب تنی استفاده کنند.

آبنما در محوطه ویلا

افرادی که خاص هستند از آب نماهای فانتزی و رویایی برای جلوه بیشتر به ویلا کمک می گیرند. آب نما کلا به روحیه ساخت ویلا کمک زیادی می کند. هر گاه آب نما ها شروع به کار می کنند انگار ویلا زنده شده و با شما سهن می گوید و بوی نم باران و حس بهاری  و نشاط در همه جا پراکنده می شود. این موضوع وقتی زیبا تر می وشد که با نورپردازی حرفه ای همراه باشد.

برترین کارشناسان و متخصصین ساخت ویلا در شرکت داماک گروپ گرد هم جمع شده اند تا ویلایی را برای شما آماده کنند که بدون تردید نمونه آن را نمی توانید در هیچ جای دیگر از مناطق امارات پیدا کنید. کافی است برای اطلاع از شرایط فروش ویلا با ما تماس بگیرید.

با شرکت داماک damac برترین و معتبر ترین سایت املاک کشور است وام هایی با بهره هایی بسیار پایین صاحب خانه های لوکس ولاکچری شوید آرامش را به خانه هایتان به ارمغان ببرید .

برای اطلاعات بیشر با داماک گروپ از طریق وب سایت و واتساپ وزنگ با ما در ارتباط باشد.

مطالب مشابه:

آپارتمان های لوکس     ویلای لوکس    فول فرنیش 

   damac

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...