داماک damac کامل ترین سایت املاک دبی"

اطلاعات کامل اقامت دبی.

سفرو اقامتی  اقتصادی اما عالی به دبی با داماک "damac

دبی یکی از مدرن ترین وپیشرفته ترین کشورهای دنیا، که شامل بزرگترین پارک آبی  و شگفت انگیزترین  آکواریوم صفحه ای، بلندترین آسمان خراش ها و بزرگترین مرکز خرید خاورمیانه است. کشوری که در آن ساحل مزین شده به صحرا اتصال پیدا کرده است.

اقامت و آرامش واقعی زندگی در دبی و سکونت در آپارتمان های لوکس و آسمان خراش با داماک damac"

Damac group.ir.www با ما در ارتباط باشید.

مدت ها بود که برای یک سفر خارج از کشور برنامه ریزی می کردم اما چون اولین سفر خارجی ما بود خیلی استرس داشتم. با تحقیقات فراوان به این نتیجه رسیدم که برای اولین سفر خارجی دبی  مناسب تر است، از آنجایی که ترکیه ناامن بود پس دبی را انتخاب کردم. شروع به تحقیق کردم. همه می گفتند دبی جز کشورهای گران است، به خصوص حمل و نقل در آن، پس به یک تحقیق کامل احتیاج داشتم چون  یک سفر بسیار خوب و اقتصادی می خواستم که تا جای امکان برامون کم هزینه تر تموم شه اما در عین حال از تفریحات هم ذره ای کم نشود. این سفرنامه مناسب کسانی هست که بدون لیدر می خواهند برای سفرشان برنامه ریزی کنند.  من تمام اطلاعاتی که طی تحقیقاتم به دست آوردم را ارائه می دهم چون شاید برخی جاها را خودم به علت کمبود وقت و یا اولویت جاهای دیگر، نرفتم.

با داماک damac به دبی سفر کنید و از اقامت دبی برخوردار شوید.

شروع سفر دبی با داماک damac: از آژانس مدارک را که شامل بلیط هواپیما به همراه مهر آژانس، ویزای کشور امارات که به صورت برگه ای جداگانه می باشد، پاسپورت و واچر هتل، دریافت کردم. سپس  به بانک ملی مراجعه کرده و نفری 75 هزار تومان عوارض خروج از کشور را پرداخت کردم. از آنجایی که متاسفانه ارز دولتی لغو شده پس در این مورد صحبتی نمی کنم. برنامه  GIS2را دانلود و نقشه دبی را انتخاب کردم . (این برنامه به صورت آفلاین و بدون نیاز به اینترنت، موقعیت مکانی شما ، فاصله شما تا مقصد و تمام راه های موجود تا مقصد را به شما نشان می دهد. همچنین اطلاعات توریستی کامل از مکان های دیدنی، فروشگاه ها، رستوران ها و ساعت کاری آنها را از طریق داماک  damac بیشتر بشناسید.)

*اقامت در دبی و پرسش و پاسخ در مورد حمایت مالی"

آیا من می‌توانم به‌ عنوان یک بازدیدکننده و با ویزای توریستی به دبی سفر کنم، در آنجا کار پیدا کرده و فوراً مشغول کار شوم؟بله با داماک damac دیگر سفر به دبی و کار کردن در دبی برای شما رویا نمیباشد.

کار کردن با ویزایی غیر از ویزای کار و استخدام در دبی غیرقانونی است؛ اما می‌توانید با ویزای توریستی بیایید و به‌ طور فعالانه دنبال کار در دبی باشید. تحت قوانین اخیر مربوط به ویزاهای اشتغال، کاندیداهای موفقی که موفق به استخدام توسط کارفرمایان دبی می‌شوند باید جهت گرفتن ویزای کار خود از امارت خارج شوند.

به‌ طور حتم هیچ کارفرمایی از شما درخواست نمی‌کند که فوراً یا بدون داشتن ویزای کار و به‌ صورت غیرقانونی کار خود را آغاز کنید.

۱- در صورت بروز اختلاف با کار فرما شانس استفاده از قانون کار یا وزارت کار را از دست می‌دهید.

۲- ریسک جریمه، اخراج و گرفتار شدن. شما می‌توانید طوری در لیست سیاه قرار بگیرید که دیگر هرگز نتوانید برای ویزای کار امارات اقدام کنید. در بسیاری از موارد، کارکنان غیرقانونی قبل از اخراج از آنجا زمانی را در زندان سپری می‌کنند و اسکن شبکیه چشم آن‌ ها در لیست سیاه فعال باقی می‌ماند.

آیا خودم می‌توانم برای ویزای کار درخواست کنم؟

خیر، این کار را به‌ تنهایی نمی‌توانید انجام دهید. استخدام و اقامت در دبی به یک سیستم حمایتی کار می‌کنند. یک کارفرما موردی مناسب برای درخواست کار و ویزای اقامت برای کارکنان است. این بدین معنی است که شما می‌بایست قبل از اینکه برای ویزای کار درخواست بدهید استخدام‌ شده باشید.

داماک damac در این زمینه شما را یاری میکند.

 

سیستم حمایت مالی در  امارات چگونه کار می‌کند؟

با داماک damac همراه باشید.

حامی تخصیص‌ یافته به کارمند برای ویزای اقامت، کارفرمای آن‌ هاست بدون در نظر گرفتن اینکه درون یا بیرون زون‌ های آزاد کار می‌کند. اقامت دبی یا امارات موقت است و برای سه سال قانونی است اما قابل‌ تجدید است. ویزا بر روی گذرنامه شما مهر می‌شود.

قوانین امارات ملزم می‌داند که اقامت بیگانگان (ملیت‌ های خارجی) در ابتدا توسط دولت امارات حمایت شود (شهروندی). دولت امارات می‌تواند حامی خصوصی مستقیم، مانند استخدام یک خدمتکار خانگی در امارات، یا حامیان غیرمستقیم مانند کارفرمایان در کسب‌ و کار است. کسب‌ و کارها قادرند کارکنان خود را حمایت کنند چرا که دولت امارات شریک، مالک یا سهامدار عمده حمایت کسب‌ و کار است.

علاوه بر اینکه می‌توانم توسط کارفرمای خود حمایت شوم چه راه دیگری برای گرفتن ویزای اقامت امارات وجود دارد؟

داماک damac سه گزینه را به شما معرفی میکند :

۱- تنظیم و ثبت شرکت خودتان در دبی. سپس این کسب‌ و کار می‌تواند حامی شما باشد. به این نکته توجه کند که شما می‌بایست یک شریک محلی مانند یک شهروند اماراتی داشته باشید.

۲- تنظیم یک مشاوره منطقه آزاد برای دریافت اجازه اقامت و کار.

۳- خرید یک ملک که در توسعه ملک حامی خود برای اقامت می‌شوید. توجه کنید که این امر سبب اجازه کار شما در امارات نمی‌شود.

آیا کسی که حامی امارات متحده نیست می‌تواند مقیم شود؟

بله. این امر از طریق حمایت ثانویه امکان‌پذیر است. حامیان ثانویه معمولاً آن‌ هایی هستند که اقامت دارند، معمولاً مردان استخدام‌ شده‌ای که می‌خواهند همسر و فرزندانشان با آن‌ ها در امارات زندگی کنند.

آیا یک زن هم می‌تواند حامی ثانویه باشد؟

بله اگر زنی طلاق بگیرد یا بیوه شود می‌تواند حامی فرزندان خود باشد.

آیا یک زن متأهل می‌تواند حامی همسر و فرزندانش باشد؟

بله می‌تواند اما فقط تحت شرایطی خاص و تائید قبلی توسط وزارت کار و وزارت مهاجرت و اعطای تابعیت. حمایت زن از مرد مرسوم نیست. در بسیاری از موارد این امر در صورتی تصویب می‌شود که استراتژی حرفه‌ای و اهمیت اقتصادی مانند یک معلم یا یک دکتر را برای دولت به همراه داشته باشد.

داماک گروپ damac  با مشاوران و متخصصین مجرب شما را در این زمینه یاری میکند.

معیار های داشتن صلاحیت برای حامیان مالی ثانویه چیست؟

افراد شاغل ممکن است تنها خانواده خود را حمایت کنند و از حداقل حقوق و مزایا برای این امر برخوردار می‌شوند. رضایت و امضای حامی اصلی قبل از اینکه فرد شاغل حامی خانواده خود شود نیاز است.

اقامت چه کسی را می‌توانم حمایت کنم و آن‌ ها می‌توانند در امارات با من زندگی کنند؟

همسر شما، این به این معنی است که شوهر یا زن قانونی شما هر دو می‌توانند. این امر شامل شریک هم‌ جنس شما نمی‌شود حتی اگر شریک قانونی شما باشد.

فرزندان شما، این امر شامل فرزندان مؤنث یا مذکر زیر ۲۱ سال یا دختران مجرد بالای ۲۱ است.

 

 

مفهوم حامی مالی ثانویه را با داماک damac بررسی کنید و در صورت نیاز داشتن به اطلاعات بیشتر به سایت داماک گروپ damac مراجعه کنید؟

حامیان مالی ثانویه مسئول وابستگان خود هستند درحالی‌ که این وابستگان ساکنین امارات می‌باشند. بدین معنی که شما مسئول حمایت مالی، بدهی آن‌ ها، اگر متحمل شوند و تمام جنبه‌ های زندگی آن‌ ها که شامل رفتار و کردار آن‌ ها می‌شود.

هم‌ چنین مسئول ویزا، پرداخت‌ های مالی و سایر هزینه‌ های مربوطه برای گرفتن اجازه اقامت هستید. این‌ ها بر عهده کارفرمای شما نیست و آن‌ ها مجبور نیستند در این فرایند شما را کمک کنند. هر چند در برخی موارد کارفرمایان برای افراد خود مزایای ویزا را ارائه می‌ دهند تا بتوانند خانواده خود را به همراه بیاورند.

آیا می‌توانم اقامت دائم در امارات را کسب کنم؟

خانه های لوکس و فرنیش شده را از داماک damac تحویل بگیرید و از اقامت دبی برخوردار شوید.

اقامت موقت  در دبی چه حقوقی را شامل نمی‌شود؟

در اقامت موقت حق کار یا دنبال کار بودن هم‌ زمان وجود ندارد، هم‌ چنین ضمانتی برای استخدام هم نیست. کودکان زیر ۱۸ سال حمایت‌ شده و افراد دارای ملک موروثی بالای ۶۰ که اقامت آن‌ ها توسط شرکت‌ های توسعه‌ دهنده ملک حمایت‌ شده برای استخدام در امارات واجد شرایط نیستند. سایر ساکنین ممکن است از طریق فرایندهای درخواست معمول به‌ طور قانونی استخدام شوند. شاهد استخدام قانونی در امارات کارت کار است.

رویاهای خود را در دبی زندگی کنید  اقامت و خرید آپارتمان در دبی با بهترین موقعیت سرمایه گذاری و اقتصاد عالی را با داماک damac group تجربه کنید.

مطالب مشابه:

 پاسپورت      دریافت ویزای دبی    قوانین ویزای امارات     damac 

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...

سال 1399 خورشیدی بر شما مبارک باد