داماک برندترین سایت املاک دبی

مهاجرت سرمایه گذاری

افراد برای آنکه شرایط لازم اقامت دائم در کشور های دیگر را به دست آورند بایستی الزامات خاصی همچون تحصیل و یا کار در آن کشور را داشته باشند. علاوه بر این موارد از سال ۱۹۸۶ میلادی سرمایه گذاری نیز روش دیگری برای دریافت اقامت دائم برای یک کشور شد.

افراد می توانند اقامت دائم در کشور های دیگر را اخذ نمایند به شرطی که سال های مشخصی را در آن کشور زندگی نمایند. دریافت اقامت دائم می تواند سبب دریافت تابعیت و نیز پاسورت کشور مورد نظر شود.

مهاجرت سرمایه گذاری و اقامت در واقع با گذراندن مراحل دریافت کارت اقامت دائم کشور مورد نظر شما از طریق سرمایه گذاری در اقتصاد آن کشور انجام می شود.

اغلب کشور ها برای ورود هر چه بیشتر سرمایه های خارجی به کشور، اقامت و مهاجرت سرمایه گذاری را ارائه می دهند. سرمایه های خارجی وارد شده می تواند در پروژه های بزرگ اقتصادی و فرهنگی استفاده شود.

مزایای مهاجرت سرمایه گذاری

مهاجرت سرمایه گذاری مزیت های زیادی را برای افراد خواهد داشت که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره نمود:

اخذ اقامت دائم

 • دریافت شهروندی کشور مقصد و برخورداری از تمام مزایای مربوط به آن
 • برای دریافت ویزا و مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، ارائه ی مدرک تحصیلی و زبان نیاز نیست
 • تخفیف در پرداخت مالیات ها
 • دریافت امکانات زندگی، کار و تحصیل برای خود و خانواده ی سرمایه گذاران
 • دارندگان گذرنامه کشور های مختلف بسته به نوع قوانین کشور ها، می توانند بدون دریافت ویزا به کشور های دیگر نیز سفر کنند.

اقامت از طریق سرمایه گذاری

برخی از کشور هایی که از طریق سرمایه گذاری، اقامت ارائه می دهند عبارتند از:

 • پرتغال

با سرمایه گذاری به مبلغ ۳۵۰ هزار یورو در این کشور به مدت ۳ تا ۶ ماه اقامت موقت دریافت می کنید.

 

 

 

 • اسپانیا

با سرمایه گذاری حداقل ۵۰۰ هزار یورو در قسمت های مختلف مستغلات، خرید اوراق قرضه و سهام های شرکتی می توانید اقامت این کشور را دریافت کنید.

 • بلژیک

با سرمایه گذاری درکسب و کار و کارآفرینی به مبلغ حداقل ۳۵۰ هزار یورو می توانید اقامت این شور را دریافت کنید.

 • گرجستان

با خرید ملک به مبلغ حداقل ۳۵ هزار دلار آمریکا به مدت ۱ سال اقامت موقت دریافت می کنید و چنانچه شش بار متوالی از طریق خرید ملک اقامت موقت دریافت کنید می توانید در نهایت اقامت دائم نیز دریافت نمایید. همچنین با سرمایه‌گذاری حدودا ۱۱۵ هزار دلار نیز می توانید اقامت دائم این کشور را دریافت کنید.

 • بلغارستان

با سرمایه گذاری به مبلغ حدودا ۵۱۰ هزار یورو در این کشور به مدت ۶ تا ۹ ماه اقامت موقت دریافت می کنید.

 

 • استرالیا

با سرمایه گذاری حداقل ۲۰۰ هزار یورو در زمینه ی کارآفرینی و حداقل ۱.۵ میلیون دلار استرالیا برای دریافت ویزای سرمایه گذاری این کشور اقدام کرده و اقامت این کشور را دریافت نمایید.

 • مولداوی

با سرمایه‌گذاری صد هزار یورو در صندوق توسعه پایدار مولداوی و یا سرمایه گذاری ۲۵۰ هزار یورو در طرح های توسعه ی استراتژیک همچون خرید ملک یا خرید اوراق قرضه دولتی می توانید شهروندی مولداوی را دریافت کنید.

 • بریتانیا

با سرمایه گذاری حداقل ۵۰ هزار پوند در زمینه کارآفرینی و حداکثر ۲ هزار پوند برای ویزای سرمایه گذاری درجه ۱ بریتانیا می توانید اقامت این کشور را دریافت نمایید.

 • لیتوانی

با سرمایه گذاری حداقل ۵۰ هزار یورو در شرکت های تجاری کوچک لیتوانی که تعداد کارمندان آن بیشتر از ۵۰ نفر نباشد و درآمد سالیانه ی شرکت نیز بیشتر از ۱۰ میلیون یورو نباشد می توانید حدود کمتر از ۵ سال اقامت موقت لیتوانی را دریافت کنید. بعد از پنج سال نیز چنانچه هنوز واجد شرایط باشید می توانید بر اساس قوانین حاکم اقامت دائم دریافت نمایید.

یونان

با سرمایه گذاری به مبلغ ۲۵۰ هزار یورو در این کشور به مدت حدودا ۳ ماه اقامت موقت دریافت می کنید.

 • سنت لوسیا

با سرمایه گذاری حداقل صد هزار دلار آمریکا در صندوق ملی اقتصادی سنت لوسیا می توانید حق شهروندی این کشور را دریافت کنید.همچنین می توانید با خرید ملک به مبلغ ۳۰۰ هزار دلار شهروندی جزیره سنت لوسیا را دریافت نمایید.

 • اتریش

با سرمایه گذاری ۳ تا ۱۰ میلیون یورو در کشور اتریش می توانید بعد از گذشت ۳ سال اقامت دائم این کشور را بگیرید و پس از حضور مستمر ۱۰ ساله شهروند این کشور شوید.

 • دومینیکا

با سرمایه گذاری حداقل ۱۰۰ هزار دلار آمریکا در صندوق تنوع اقتصادی دومینیکا و یا خرید ملک به مبلغ ۲۰۰ هزار دلار شهروندی این کشور را دریافت کنید.

 • مالتا

با سرمایه گذاری به مبلغ ۱۶۰ هزار یورو در این کشور می توانید به مدت ۶ ماه اقامت موقت دریافت کنید.

 • آنتیگوآ و باربودا

با سرمایه گذاری حدود ۱۰۰ هزار دلار در صندوق توسعه ی ملی و یا خرید ملکی به مبلغ ۴۰۰ هزار دلار میتوانید شهروندی این کشور را دریافت نمایید.

لازم به ذکر است که شورای مهاجرت سرمایه گذاری که به اختصار IMC نام دارد در شهر ژنو سوئیس قرارداد که مأموریت این شورا تعیین استانداردهای صنعت مهاجرت سرمایه گذاری در سراسر جهان است.

اخذ اقامت دبی از طریق خرید ملک این امکان را به شما خواهد داد تا به مدت ۵ سال در این کشور اقامت داشته باشید. در طول این ۵ سال مجبور نیستید که در کشور دبی حضور داشته باشید. ضمن این که بعد از گذشت ۷ سال حتی امکان گرفتن تابعیت کشور دبی را نیز خواهید داشت که مزایای بسیاری زیادی خواهد داشت. ضمن این که امکان گرفتن اقامت برای خانواده خود را نیز خواهید داشت. جالب است بدانید بر اساس قوانین کشور دبی علاوه بر والدین خودتان می‌توانید برای والدین همسرتان نیز درخواست اقامت کنید.

این نکته را نیز در نظر داشته باشید که می‌توانید به جای خرید یک ملک به ارزش ۲۵۰ هزار یورو چندین ملک با مجموع ارزش ۲۵۰ هزار یورو خریداری نمایید. با توجه به گردشگرپذیر بودن کشور یونان این امکان را خواهید داشت تا با اجاره دادن ملک خود درآمد خوبی را به دست آورید. البته دقت کنید که در صورت اجاره دادن ملک در یونان باید مالیات آن را نیز بپردازید که بین ۸ الی ۱۲ درصد متغیر خواهد بود.

برای خرید ملک دردبی لازم است که حتما یک حساب بانکی در این کشور داشته باشید. حداقل موجودی این حساب بانکی باید یک 500 درهم باشد. علاوه بر این باید مبلغ مربوط به خرید ملک را که حداقل یک میلیون  درهم  است را نیز به این حساب انتقال دهید. مبلغ مالیات در این کشورمعاف از مالیات است .

داماک گروپ

یک توسعه دهنده پیشرو در بازار دبی

DAMAC group به برخی از شناخته شده ترین مارک های شیک و سبک زندگی در جهان پیوسته است تا مفاهیم جدید و هیجان انگیز زندگی را به بازار عرضه کند. پروژه ها شامل زمین گلف Tigers Woods است که توسط سازمان ترامپ اداره

می شود .

Damacgroup بزرگترین و معتبرترین سایت املاک شهر دبی است ارائه دهنده انواع ویلاهی لوکس در دبی است  تیم متخصین داماک در هر لحظه از شبانه روز با فایل های بروز شده در اختیار مشتری قرار می دهند تا سرمایه گذاری مطمئن کنند.

داماک گروپ به همراه گروه کارشناسان فنی که در اختیار دارد، شما را راهنمایی خواهد کرد که چه مقدار از طرح شما قابل اجرا و برآورد هزینه ساخت چه قدرخواهد کرد.

اقامت شما و خانوادتان را در عرض 40 دقیقه  با خرید ملک از شرکت داماک بخواهید مهاجرت رویایی در عین حال واقعی داشته باشید . داماک damac  در نظر دارد با وام هایی با بهره بسیار کم اندک خانه ای لوکس و لاکچری و فول فرنیش آماده تحویل  در اختیار مردم قرار دهد .

مزایای وام مسکن شرکت داماک

 • سریع ، آسان ، رایگان و بدون دردسر
 • از هر مرحله از راه پشتیبانی کنید
 • پیشنهادات ویژه و شرایط ترجیحی
 • مصوبات 72 ساعته
 • حداقل کاغذ
 • خرید مستقیم
 • برنامه های پرداخت ویژه
 • انتشار سهام - بر اساس دارایی موجود خود را باز کنید و آن را باز کنید و آن را گسترش دهید.

اگر خواهان یک زندگی لوکس و لاکچری هستید داماک گروپ بزرگترین و جامع ترین سایت  چند ملییتی جهان با 33 هزار 214 کشور بهترین انتخاب برای شما در دبی خواهد بود .

Damac group داماک گروپ آینده را امروز زندگی کنید . ما در کنار شما هستیم و در کنار خدمت هستیم. فقط با ما در تماس باشید و ما بقیه را کنترل خواهیم کرد.

مهاجرت رویایی همراه با واقعییت را از شرکت داماک گروپ damacgroup بخواهید .

(دبی یک ماجرای فراموش نشدنی را ا شرکت داماک تجربه کنید)

برای اطلاعات بیشر با داماک گروپ از طریق وب سایت و واتساپ وزنگ با ما در ارتباط باشد .

 

مطالب مشابه:

پاسپورت     مهاجرت به امارات     مهاجرت به دبی       

damac

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...