داماک damac برند ترین سایت املاک دبی.

شرایط خرید ویلای اقساطی در کشور امارات  چگونه است؟

ویلای اقساطی،

یکی از راه‌های رسیدن به آرزوی خرید ویلا در کشور امارات است. کشور امارات  با داشتن آب‌وهوای بسیار مطبوع و مطلوب و مناظر بکر و زیبا، طرفداران بسیاری دارد. شاید آرزوی بسیاری از ما ، سکونت در آرامش و زیبایی باشد. پیدا کردن ویلای اقساطی در کشور امارات  کار سختی نیست. از کنار بنگاه‌ها و آژانس‌های املاک مختلف که عبور می‌کنید انواع تبلیغات فروش ویلای قسطی در امارات را می‌بینید.

داماک damac، جامع ترین سایت املاک کشور.

برای خرید ویلای اقساطی در کشور امارات  اطلاعات مهمی را باید داشته باشید که آن‌ها را به شرح زیر دسته‌بندی می‌کنیم.

مشخص کردن منطقه مورد نظر در امارات"

 1"سنددار بودن ویلا

2" تعهدات شرکت سازنده

3" شرایط اقساط

4" بهره

5"تعداد اقساط

6" زمان تحویل ویلا

7" ضرر و زیان

مشخص کردن منطقه مورد نظر در امارات"

قبل از اقدام برای خرید ویلای قسطی در دبی  بهتر است منطقه مورد نظر خود را مشخص کنید. نوع ویلا نیز در جستجو به شما کمک بزرگی می‌کند. ویلای خود را در منطقه جنگلی دوست دارید یا ساحلی؟ تمایل به خرید ویلای اقساطی در شهرک دارید یا ساختمان مجزا می‌خواهید؟ تعداد طبقات، امکاناتی از قبیل استخر، باغ گل یا میوه و… نیز در تعیین قیمت ویلا مؤثر است. برای خرید ویلا همانند خرید هر نوع ملک دیگری باید نیاز خود را از خرید آن تعیین کنید. خرید ویلا ازآنجایی‌که نوعی سرمایه‌گذاری محسوب می‌شود باید با دقت انتخاب شود.

مناطق خوش آب‌ و هوا و مناسب ویلا در کشور امارات  واقع ‌شده‌اند

نکات مهم قبل از اقدام به خرید ویلا را با داماک damac بررسی کنید.

خرید ویلای اقساطی به‌ صورت پیش‌ فروش نیز گزینه دیگری برای تحقق رؤیای خرید ویلا است. گرچه در چنین موقعیت‌هایی اطمینان از اتمام پروژه مسئله دیگری است.

 راه‌های دسترسی به ویلا از قبیل جاده ماشین‌رو یا آسفالت نیز در طول زمان اهمیت خود را نشان می‌دهد.

 قبل از خرید ویلا میزان مشاعات و متراژهای واقعی زمین را با سند مطابقت دهید.

 موارد مهم دیگری که قبل از خرید باید بررسی شود کاربری زمین است.

 ویلا ممکن است چند سال ساخت باشد و امکانات ضروری همچون آب، برق یا گاز تکمیل نباشد.

 مهم‌ترین مسئله اطمینان از استحکام این ویلاها است.

مناطق مختلفی در کشور امارات  باقیمت‌های مختلف و شرایط متنوعی برای خرید ویلای اقساطی وجود دارند. گرچه ممکن است در تمام این مناطق شرایط خرید ویلای اقساطی وجود نداشته باشد.

سنددار بودن ویلا"

برای خرید ویلای اقساطی در کشور امارات  سند دار بودن ویلا مسئله حائز اهمیتی است که قبل از اقدام به خرید باید چک شود. بسیاری از معاملات املاک در کشور  امارات به‌صورت قول‌نامه‌ای انجام می‌شوند. با توجه به تعداد بسیار بالای پرونده‌های شکایت ملکی ناشی از معاملات قول‌نامه‌ای، بهتر است قبل اقدام به خرید از سنددار بودن ملک اطمینان حاصل کنید.

در سال‌های اخیر متأسفانه تعداد ساخت‌وسازهای غیرمجاز در مناطق حفاظت ‌شده و جنگلی افزایش ‌یافته است. با توجه به عدم صدور جواز قانونی برای این نوع املاک سند آن‌ها نیز با مشکل مواجه خواهد شد. بنابراین قبل از پرداخت هرگونه پیش پرداختی تمام مشکلات مربوط به سند را بررسی کنید.

صحت مشخصات واقعی صاحب سند را نیز با مراجعه به دفاتر اسناد رسمی و همچنین با مراجعه به سایت داماک damac می‌توانید بررسی کنید.

ممکن است در زمان معامله یک ویلای بدون سند، صاحب ویلا یا معامله‌گر به شما بگویند که موضوع سند نداشتن از کوچک‌ترین درجه اهمیتی برخوردار نیست. اما بدون شک این موضوع صحت نداشته و بهتر است بدانید که هرگز صاحب واقعی ملکی که سند رسمی ندارد، نخواهید بود.

تعهدات شرکت سازنده با داماک damac

در زمان عقد قرارداد خرید ویلای قسطی به‌صورت پیش‌فروش شرکت‌های سازنده قول‌های بسیاری را برای جذب مشتری می‌دهند. علاوه بر درج تمامی این موارد در قرارداد به‌طور رسمی اجرای کامل آن‌ها را نیز از شرکت‌ها درخواست کنید.

برخی از این موارد برای آشنایی بیشتر شما در زیر لیست شده‌اند:

 پیگیری اخذ جواز ساختمانی

 طراحی نما و دکوراسیون داخلی

 مقاوم‌سازی سازه‌های ساختمانی

 بهینه‌سازی طراحی سازه‌ها به‌منظور سبک‌سازی و مدیریت هزینه‌های پروژه

 طراحی و اجرای گود برداری

 انجام آزمایش‌های ژئوتکنیک جوش و بتن

 تأمین متر یال و مصالح به‌صورت عمده

 تأمین متر یال لاکچری و خاص و نوین ساختمانی

 اجرای هوشمند سازی و تجهیزات ساختمان و پوشش اکثر پروتکل‌های هوشمند سازی و انرژی‌های پاک و سولار

خرید ویلای اقساطی در امارات با داماک damac

شرایط اقساط

شرایط اقساط و بازپرداخت وجه خرید ویلای قسطی با توجه به بودجه شما قابل تنظیم است. به‌طورمعمول برای فروش ویلا به‌صورت قسطی حدود ۳۰ تا ۴۰ درصد کل ثمن معامله را به‌صورت یکجا و به‌عنوان پیش‌پرداخت دریافت می‌کنند. نوع دیگر فروش ویلای اقساطی در کشور امارات  به‌صورت ازدم‌قسط است. در این روش خرید ویلا، فروشنده مبلغی را در فاصله‌های زمانی مختلف وجه ملک را دریافت می‌کند. مبلغ پیش‌پرداخت دیگر در این روش کاربردی ندارد.

روش اول:

مابقی مبلغ مورد معامله را می‌توانید هم به‌صورت چند قسط در دوره‌های زمانی مشخص پرداخت کنید. مثلاً اگر مانده مبلغ خرید ویلای اقساطی ۴۰۰ میلیون تومان باشد طبق توافق طرفین می‌توانید در ۵ قسط بافاصله ۳ ماه و مبلغ ۸۰ میلیون تومان پرداخت شود.

روش دوم :

پرداخت مابقی اقساط به‌صورت ماهانه با مبلغی مشخص. در این نوع پرداخت اقساط معمولاً با هماهنگی با بانک‌های معتبر شیوه پرداخت، ضمانت پرداخت، سند و … مشخص می‌شود. گرچه می‌توانید برای خرید ویلا اقساطی در شمال کشور نیز از بانک‌ها وام خرید ملک را دریافت کنید.

سود و بهره

خرید ویلای قسطی بدون پرداخت بهره یکی دیگر از تبلیغاتی است که بسیاری برای فروش ویلای خود انجام می‌دهند. گرچه تعداد واقعی چنین ملک‌هایی بسیار کم است، اما وجود دارند. شرایط اقساط این ویلاها را قبل از خرید به‌خوبی بررسی کنید. هیچ شرایط خوبی بی‌علت نیست. قیمت ارزان و اقساط بدون بهره می‌تواند فقط برای رهایی ازملک کم‌ارزش یا غیرقابل فروش عرضه شوند. البته که همیشه این‌طور نیست و ملک‌های خوب با شرایط استثنایی نیز یافت می‌شوند.

اگر در شرایط فروش اقساطی یک ویلا بیش از اندازه به ویژگی‌های مثبت یک ملک اشاره شده بود، به طوری‌که شما به صحت این شرایط شک کرده و آن را عقلانی نیافتید، بهتر است قبل از هرگونه اقدام برای معامله چنین ویلایی آن را به دقت بررسی کرده و به سند، پایان کار، قرار نگرفتن آن در بافت ممنوعه و سایر موارد دقت کنید.

احتمال دیگری که در این نوع فروش بدون بهره می‌رود جبران این بهره به‌نوعی در قرارداد است. مبلغ کلی که از بهره اقساط در این نوع معاملات نصیب فروشنده می‌کند، کم نیست. چشم‌پوشی از این مبلغ می‌تواند دلیل منطقی ساده‌ای داشته باشد. تعدادی از فروشنده‌ها این مبلغ را به قیمت ویلا اضافه کرده و آن را درنهایت از شما می‌گیرند.

در موارد دیگر به اقساط پرداختی و میزان زمانی که الباقی مبلغ خرید ویلای قسطی پرداخت می‌شود بهره تعلق می‌گیرد. مقدار این بهره هم ‌بسته به شرایط اقساط بانک یا مالک ملک مشخص می‌شود. معمولاً قبل از عقد قرارداد خرید درصد بهره و نحوه بازپرداخت آن مشخص می‌شود. بهتر است که تمام شرایط پرداخت ازجمله بهره را جزو شروط قرارداد ذکر کنید.

با محاسبه میزان بهره در طول پرداخت اقساط و وجه کلی ملک ارزش ملک را پس‌ازآن محاسبه کنید. این کار به شما برای تصمیم درست خرید ویلای اقساطی در کشور امارات  کمک بزرگی می‌کند. ملکی که خریداری می‌کنید مبلغ قابل‌توجهی از سرمایه شما را در خود دارد. بنابراین از سودآوری و ارزش واقعی آن قبل از خرید آگاه شوید.

خرید ویلای اقساطی در کشور  امارات بدون بهره با داماک damac نیز امکان‌پذیر است. گرچه قبل از خرید باید به مفاد قرارداد توجه خاصی داشته باشید.

تعداد اقساط

در خرید ویلای اقساطی در کشور  امارات با توجه به مبلغ آن مابقی وجه ملک به‌صورت اقساط کوتاه‌ مدت یا بلند مدت قسط‌ بندی می‌شود.

اقساط کوتاه‌مدت: معمولاً به‌صورت ۲ تا ۶ قسط کل مبلغ را در بازه‌های زمانی معین مثلاً ۳ یا ۶ ماهه پرداخت می‌شود.

اقساط بلند مدت: در این روش پرداخت به‌صورت اقساط ماهانه و در بازه زمانی معینی انجام می‌شود. نکته مهمی که در این روش بازپرداخت مهم است میزان بهره‌ای که به اقساط تعلق می‌گیرد. درست است که با طولانی شدن اقساط مبلغ کمتری را به‌عنوان اقساط پرداخت می‌کنید. اما در صورت تخصیص بهره در انتها وجه بیشتری را برای خرید ویلای قسطی خواهید پرداخت.

زمان تحویل ویلای خود را از داماک damac  بخواهید.

درصورتی‌که قصد ویلای قسطی به‌ صورت پیش ساخت یا در حال ساخت رادارید، باید زمان تقریبی تحویل آن را در قرارداد ذکر کنید. این مسئله در مورد زمان ثبت سند رسمی نیز حائز اهمیت است. درصورتی‌که قرارداد خرید ویلای اقساطی دردبی کشور برای پس از تسویه کامل مبلغ معامله تنظیم ‌شده باشد باید نکات قانونی آن در قرارداد مشخص شود. چنانچه خدای ‌نکرده پس از پرداخت اقساط ملک صاحب فعلی، قبل از ثبت سند فوت کند شما دچار دردسر می‌شوید. توصیه می‌شود قبل از اقدام به خرید با مشاورین و وکلای آگاه  داماک  damacدر این زمینه مشورت‌های لازم را به عمل‌آورید.

پروژه‌های در حال ساخت معمولاً سند را پس از دریافت پایان کار و طی کردن مراحل قانونی ارائه می‌دهند. در طول این روند هرگاه مشکل قانونی یا ثبتی اگر به وجود آید زمان تحویل سند و ملک با تأخیر روبرو می‌شود.

داماک damac با پرداخت وام های بلند مدت و بدون بهره شما را صاحب ویلاهای لوکس و لاکچری میکند.

مطالب مشابه:

آپارتمان های لوکس     ویلای لوکس    فول فرنیش 

   damac

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...

سال 1399 خورشیدی بر شما مبارک باد