داماک damac بهترین سایت املاک دبی"

داماک  damacراه‌ حل‌های امتحان ‌شده برای حل مشکلات روزمره را در اختیار شما قرار میدهد.

چگونه در امارات یک ساختمان پیش ساخته ویلایی بسازیم؟

خانه های ویلایی امارات را از داماک damac تحویل بگیرید.

گام ۱

قبل از هر چیز باید دانست که برای چه منظور می خواهیم سراغ ویلاهای پیش ساخته برویم و در صورتیکه مزایای آن برای ما بیش از معایب آن باشد می توان ویلای پیش ساخته را یک گزینه مناسب دانست.

گام ۲

ویلاهای پیش ساخته نسبت به یک ساختمان سنتی وزن (بارمرده) کمتری دارند و در نتیجه در مقابل زلزله آسیب پذیری کمتری خواهند داشت.

گام ۳

در ویلاهای پیش ساخته معمولاً از مصالحی ساخته می شوند که معمولا کار عایق حرارتی را به خوبی انجام می دهند.

گام ۴

ویلاهای پیش ساخته معمولاً با سرعت بیشتری نسبت به ویلاهای سنتی ساخته می شوند و این موضوع می تواند باعث کاهش هزینه های ساخت و نیز دردسر نظارت بر ساخت آن شود. این زمان می تواند بین چند هفته تا چند ماه متغیر باشد.

گام ۵

ویلاهای پیش ساخته می توانند برای ساخت در مناطقی که مشکل دسترسی دارند و برای حمل مصالح سنتی مشکل وجود دارد مناسب باشند.

گام ۶

ویلاهای پیش ساخته معمولاً برای جلوگیری از انتقال صدا بین اتاق ها و بین طبقات به خوبی ویلاهای سنتی عمل نمی کنند.

گام ۷

ویلاهای پیش ساخته ممکن است هزینه بالاتری نسبت به یک ویلای سنتی داشته باشند ولی نکته مثبت آن است که بخش بیشتری از هزینه پرداختی صرف بالا بردن کیفیت مصالح مصرفی می شود و نه صرف نیروی کارگری که بخش زیادی از هزینه های ویلاهای سنتی را تشکیل می دهند.

چگونه در امارات یک ویلای ارزان بسازیم؟با داماک damac همراه باشید.

با داماک damac  میخواهیم درباره چگونگی ساختن یک ویلای ارزان درامارات یا هر کجای دیگری که دلتان می‌خواهد قرار است با هم صحبت کنیم.

 با داماک damac همراه باشید تا بدانید چگونه می‌شود یک ویلای ارزان ساخت.

کمی که با خودمان روراست باشیم، می‌توانیم به سادگی اعتراف کنیم که همه ما حداقل یکبار در زندگیمان به فکر خرید ویلا در دبی افتاده‌ایم و رویای داشتن یک ویلای دنج و زیبا در دل طبیعت سبز و همیشه تازه کشور  امارات را در سرمان پرورانده‌ایم. اما همیشه بین ما و رویاها و تصمیماتمان موانعی وجود دارند که ما را دچار محدودیت می‌کنند. اگر کمی منطقی فکر کنیم خواهیم دید که همانقدر که فکر خرید ویلا دردبی فکری جذاب و تصمیمی وسوسه انگیز است، به همان اندازه و حتی بیشتر نیز تصمیمی پُرهزینه و گران است.

خرید ویلا در دبی یا ساخت ویلا دردبی امروزه با توجه به شواهد موجود آنقدر سرمایه‌گذاری موفق و پر بازده‌ای بوده که شاید ما هم زمانیکه سرمایه قابل توجهی دستمان می‌آید، فکر خرید ویلا در دبی یا ساخت ویلا در دبی به سرمان می‌زند و می‌خواهیم ما نیز سهمی از این سرمایه‌گذاری پر سود و موفق در چرخه اقتصادی حال حاضر داشته باشیم. اما آنچه خوب است پیش از چنین حرکت اقتصادی بزرگی به آن توجه کنیم این است که آیا سرمایه‌ای که ما در اختیار داریم برای خرید ویلا دردبی یا شروع به ساخت ویلا در دبی کفاف می‌دهد یا خیر؟

با داماک damac ویلاهای لوکس و لاکچری داشته باشید.

یک ویلای بزرگ و دست نیافتنی یا یک ویلای کوچک و دست یافتنی؟

وقتی فکر خرید ویلا دردبی یا ساخت ویلا دردبی به سرتان می‌زند، احتمالاً اقدام بعدی و منطقی‌تان برآورد هزینه و محاسبه تمام هزینه‌هایی است که در این پروسه با آن روبرو خواهید شد. پس از یک برآورد واقع‌بینانه شاید به این نتیجه برسید که سرمایه‌ای که شما در حال حاضر در اختیار دارید، به خرید ویلا در دبی، آن هم یک ویلای بزرگ و لوکس نرسد.

از طرفی با علم بر شرایط اقتصادی موجود نیز، فکر دست نگه داشتن و خواباندن سرمایه تا بیشتر شدنش فکر اقتصادی هوشمندانه‌ای نخواهد بود. درست است که شاید همه ما سرمایه لازم برای خرید یا ساخت ویلا دردبی از نوع بزرگ و با امکانات لوکس‌اش را نداشته باشیم، اما می‌توانیم با ساخت یک ویلای کوچکتر اما دلخواه، همان آرامش و همان محیط امن و دنج و شخصیمان را در دل طبیعت دوست داشتنی کشور  امارات برای خودمان داشته باشیم.

نمی‌شود با فکر یک رویای بزرگ، رویاهای کوچکی که تحققشان در زندگی آسان‌تر و مُیسرتر است را هم از خودمان دریغ کنیم. بنابراین به شما پیشنهاد می‌کنیم اگر سرمایه‌تان برای ساخت ویلا در دبی یا خرید ویلا در دبی محدود است، با ما همراه باشید تا نکاتی را برایتان مطرح کنیم که می‌تواند امکان داشتن یک ویلای دنج و شخصی در طبیعت زیبا و خوش آب و هوای دبی را برایتان عملی کند.

نکاتی برای ساخت یک ویلای ارزان توسط داماک damac"

چه قصد ساخت ویلا در دبی را داشته باشیم و چه قصد هر نوع سرمایه‌گذاری یا خرید دیگری، برایمان بهتر آن است که هدفمان با هزینه‌های کمتری به دست آید و ما را کمتر در خرج بیاندازد. حال اگر این هدف ساخت ویلا در دبی باشد باید چه کار کنیم که از شر هزینه‌های اضافی و جانبی ساخت ویلا در دبی در امان بمانیم؟

برای ساخت یک ویلای ارزان در دبی یا هر شهر دیگری، در گام اول به شما پیشنهاد می‌کنیم فارغ از فکر اینکه چه میزان سرمایه‌ای در حال حاضر در اختیار دارید، بنشینید و با حوصله به هزینه‌های این پروسه از ابتدا تا پایان کار فکر کنیم و آن‌ها را روی کاغذ بیاورید. هزینه‌هایی که از اولین مرحله ساخت ویلا دردبی همراه شما خواهند بود. مانند: هزینه مربوط به خرید زمین، هزینه مربوط به مصالح مورد نیاز برای ساخت، هزینه مربوط به مهندسین و استادکاران و سایر هزینه‌هایی که در پروژه ساخت ویلا در دبی انتظارتان را می‌کشند.

در ادامه متن به شما پیشنهاداتی ارائه می‌دهیم که شاید تا حد قابل توجهی بتواند هزینه‌های ساخت یک ویلا در دبی را برای شما کاهش دهد و یک ویلای ارزان اما شخصی و زیبا را برایتان به ارمغان بیاورد.

 با داماک  damacویلاهای ارزان در دبی بسازید.

  1. زمین ویلا در دبی

قدم اول برای ساخت ویلا در دبی در واقع خرید زمین است. شما می‌توانید با خرید یک زمین با ابعادی جمع و جورتر، عملی هوشمندانه برای داشتن یک ویلای ارزان است و به شما کمک می‌کند در همین ابتدای کار بخش قابل توجهی از سرمایه‌تان برای خرید زمینی بزرگ از دست ندهید. سعی کنید به هنگام خرید زمین، زمینی را انتخاب کنید که هزینه ساخت و سازتان در آن در نیمه‌های کار شما را از ساخت ویلا در دبی جا نگذارد.

به این توجه کنید که زمین‌های بزرگ هزینه‌های بیشتری را برای محوطه سازی و یا حتی صرفاً ساخت نمای دیوارهایش از شما خواهد گرفت. به بیان ساده‌تر هر چه زمین شما ابعادش بزرگتر باشد، به همان اندازه در ابتدا به مصالح بیشتری برای دیوارکِشی در اطرافش نیاز خواهید داشت و سپس برای ساخت نمای همان دیوارها یا حتی رنگ زدنشان نیز هزینه‌های بیشتری را صرف باید بکنید.

  1. ابعاد ساختمان ویلا

اگر سرمایه‌تان محدود است و می‌خواهید اقدام به ساخت ویلا در دبی کنید، و یک ویلای ارزان برای خود بسازید، بهتر است از هرگونه هزینه اضافی بکاهید. یعنی هزینه و سرمایه‌ای که در اختیار دارید را صرف نیازهایتان کنید نه صرف تجملات. اگر از همین ابتدا به این موارد در پروژه ساخت دقت نداشته باشید، در میانه راه متوجه خواهید شد که کلاف کار از دستتان در رفته است و بودجه زیادی را نیز از دست داده‌اید.

پس ساخت یک بنا که اندازه و امکاناتش متناسب با برآورده ساختن نیازهای شما از داشتن یک ویلای راحت و خوب باشد را به ساخت یک ساختمان بزرگ که از تعداد اتاق‌ها گرفته تا تعداد سرویس‌های بهداشتی‌اش از حد نیاز شما بیشتر است و تنها به لوکس شدن ویلایتان کمک می‌کند ترجیح دهید.

در نظر داشته باشید که به عنوان مثال تعداد اتاق خواب‌های بیشتر هزینه شما را چه در ساخت و چه در خرید تجهیزات و مبلمان بیشتر خواهند کرد یا مثلاً ساخت دو سرویس بهداشتی یا دو حمام در ویلا هزینه زیادی را از شما برای خرید کاشی، لوله‌کشی، شیرآلات، روشویی و غیره خواهد گرفت. پس برای داشتن ویلای ارزان که هزینه‌های کمتری را برای شما رقم بزند باید از هر چیزی به میزان برآورده ساختن نیازتان بخواهید.

  1. محوطه سازی ساده‌تر

از جمله هزینه‌های دیگری که در ساخت ویلا در دبی با آن روبرو خواهید بود هزینه مربوط به محوطه سازی ویلا است. اما شما یک ویلای ارزان می‌خواهید! در خصوص محوطه سازی در مقاله‌های بسیاری از جوانب مختلفی صحبت کردیم. حال می‌دانیم که یکی از چیزهایی که ویلای شما خصوصاً در کشور امارات  را به نما و جلوه بیشتری می‌آورد، اجرای محوطه سازی در فضای باغ یا حیاط ویلا است.

اگر قصد ساخت ویلا در دبی را دارید و هدف شما ساخت یک ویلای ارزان است با مشاوران داماک damac در ارتباط باشید.

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...

سال 1399 خورشیدی بر شما مبارک باد