داماک damac کامل ترین سایت املاک دبی.

ویلاهای دوبلکس  دبی را از داماک damac تحویل بگیرید.

ویلا دوبلکس چیست ؟

بگذارید کمی به عقب برگردیم و یک تعریف مختصر از خانه های دوبلکس داشته باشیم . به طور کلی “خانه دوبلکس” به خانه دو طبقه ای اطلاق می شود که معمولا طبقه اول شامل نشیمن ، آشپزخانه ، توالت ، حمام و طبقه دوم دارای اتاق خواب و سرویس بهداشتی است و در بخش نشیمن ، یک راه پله مشترک برای دسترسی بین دو طبقه وجود دارد .

نمای ویلا دوبلکس مدرن یا کلاسیک  در امارات ؟

اینکه چه سبک از ساختمان دوبلکس بهتر است یا بدتر کاملا به سلیقه شما بستگی دارد. معمولا خانه های دوبلکسی که به سبک کلاسیک طراحی و ساخته می شوند ، هزینه بالاتری را به خود اختصاص می دهند ، البته باید این امر را متذکر شد که لزوما صرف هزینه بالا ملاکی بر بهتر بودن ساختمان دوبلکس از رغبایش نیست . خانه های بیشماری هستند که با وجود صرف هزینه های بسیار زیاد ، عملکرد مناسبی نداشته اند .

نمای خانه دوبلکس مدرن یا کلاسیک  در امارات چگونه میباشد؟

اینکه چه سبک از ویلا دوبلکس بهتر است یا بدتر کاملا به سلیقه شما بستگی دارد. معمولا خانه های دوبلکسی که به سبک کلاسیک طراحی و ساخته می شوند ، هزینه بالاتری را به خود اختصاص می دهند ، البته باید این امر را متذکر شد که لزوما صرف هزینه بالا ملاکی بر بهتر بودن ساختمان دوبلکس از رغبایش نیست . خانه های بیشماری هستند که با وجود صرف هزینه های بسیار زیاد ، عملکرد مناسبی نداشته اند .

طراحی معماری ویلادوبلکس  دبی ، فرم گرایی یا عملکردگرایی ؟

تیم معماری خانه طرح همیشه طراحی بر اساس فرم گرایی و عملکرد گرایی را همزمان مد نظر قرار می دهد . در بحث عملکردگرایی ساختمان های دوبلکس پیشنهاد می کنیم تقسیم فضاها را از طریق یک لابی با شکوه انجام دهید . نکته مهم دیگر رعایت اصول طراحی فضاهای عمومی و خصوصی است که طراح آرشیتک ، ملزم به رعایت آنهاست . در بحث فرم گرایی نیز بهتر است طراحی فرمی ساختمان دوبلکس متناسب با ابعاد سایت پلان ، شرایط مالی کارفرما ، اقلیم منطقه ، توپوگرافی زمین انجام شود .

باید ها و نباید های راه پله دوبلکس گرد !

راه پله های دوبلکس بخش جذاب و جدا نشدنی یک ساختمان دوبلکس هستند . اینکه راه پله دوبلکس فرم گرد ، نیم دایره ، سه طرفه و … داشته باشد بستگی به فرم و مساحت زمین دارد . استفاده از راه پله های گرد در بیشتر مواقع بیشترین جذابیت را به خانه های دوبلکس می بخشند اما در بسیاری از موارد باعث ایجاد فضاهای پرتی نیز می شوند . بنابراین در طراحی راه پله خانه های دوبلکس می بایست به صورت حساب شده عمل کرد .

بهترین شرکت طراحی خانه دوبلکس کجاست ؟

خوشبختانه در امارات  معماران بزرگی مشغول به طراحی این گونه از ساختمان ها هستند .

از نمای خانه های دوبلکس شروع می کنیم . معمولا نمای ساختمان ها دردبی به دو سبک مدرن و کلاسیک انجام می شوند . درست است بسیاری از نماها به شکلی کاملا غلط الگوبرداری و ساخته شده اند اما شیوه و سبک مورد نظر معمولا یکی از این دو سبک معماریست که مورد استفاده قرآر می گیرد . به دکوراسیون داخلی ویلا دوبلکس می رسیم . دکوراسیون داخلی در این مدل از خانه ها نیز معمولا به دو سبک مدرن و کلاسیک ، طراحی و ساخته می شوند . در تصویر بالا شاهد طراحی ویلا دوبلکسی به سبک کلاسیک هستیم . ساکنین این ساختمان بعد از ورود به بنا وارد یک لابی مرکزی و به عبارتی فضای تقسیم در ساختمان دوبلکس می شوند و سپس از این فضا به طبقه بالا و سایر فضاهای طبقه همکف هدایت می شوند .این ویلا دوبلکس مربوط به یکی از شیخ نشینان دبی می شود .

یکی از مهمترین و اساسی ترین مسائل در طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان های کلاسیک ، طراحی سقف است . استفاده از سقف کناف می تواند گزینه مناسبی برای این منظور باشد .

سبک مدرن در طراحی دکوراسیون داخلی ویلا دوبلکس برای کسانی که به مدرن بودن و هزینه کمتر فکر می کنند گزینه مناسبی است . در سبک های مدرن خبری از دیوارها و سقف های تزئیناتی و پر زرق و برق نیست و سادگی حرف اول را می زند .

در طراحی ویلا دوبلکس سادگی در بهرگیری از رنگ ها نیز به چشم می خورد . استفاده از رنگ بندی قهوه ای و سفید به نظم و خلوت نگه داشتن دکوراسیون داخلی کمک شایانی کرده است .

به بخش راه پله هایی میرسیم که جزء بسیار یک خانه دوبلکس محسوب می شوند . بسیاری از مردم خانه های دوبلکس را بخاطر راه پله های زیبایش دوست دارند . تصویر بالا نمایی از یک راه پله خانه دوبلکس است .

استفاده از راه پله های مارپیچ شیشه ای یکی دیگر از انتخاب های رسیدن به طبقه بالا در ویلا دوبلکس است . البته افراد بسیار کمی از راه پله های شیشه ای برای خانه دوبلکس خود استفاده می کنند .

راه پله نمایی از راه پله دوبلکس گرد با طراحی جذاب و شگفت انگیز چوبی گزینه دیگری در ساخت راه پله های گرد مخصوص خانه های دوبلکس هستند .

در بخش طراحی اتاق خواب برای منزل دوبلکس ، وجود یک تراس که به اتاق خواب راه داشته باشد بسیار مفید است . اتاق خواب هایی با متراژ ۱۸ الی ۲۵ متر برای ساختمان دوبلکس بسیار ایده آل به نظر می رسد .

به همان اندازه که طراحی دکوراسیون داخلی منزل اهمیت دارد ، محوطه سازی حیاط نیز از اهمیت بالایی برخوردار است . در تصویر بالا شاهد فضایی برای نشیمن و گپ خانوادگی هستیم .

استخرها در ویلاهای  دوبلکس جزء دیگری هستند که ترکیب آنها با محوطه سازی منظره های زیبایی خلق می کند.

نظر شما در مورد انواع مدل ویلا دوبلکس چیست ؟ آیا شما هم قطعه زمینی دارید و به دنبال ساخت یک خانه دوبلکس زیبا هستید؟ در مرحله اول نیاز به یک نقشه حساب شده ، فنی و منطبق بر استاندارد های معماری دارید. اگر این چنین است تیم معماری داماک damac می تواند شما را در راه رسیدن به این هدف یاری نماید.

خرید ویلاهای دوبلکس دبی"

1"خانه دوبلکس راه پله دار در امارات

جدید و لوکس ، این نقشه خانواده پسند است. محیطی روشن را ایجاد می کند

سبک مدرن در طراحی دکوراسیون داخلی خانه دوبلکس دبی  برای کسانی که به مدرن بودن و هزینه کمتر فکر می کنند گزینه مناسبی است.

ویلاهای دوبلکس جدید امارات"

اینکه ویلاهای دوبلکس باشه یا نباشه شاید نهایتا ۱۰ درصد تاثیر گذار باشه اما ۹۰ درصد کار بر میگرده به رعایت ضوابط مبحث ۱۹ مقررات ملی ساختمان.که میتوانید از طریق داماک damac از آنها مطلع شوید.

راه پله دوبلکس خانه و آپارتمان - دکوراسیون و نورپردازی راه پله دوبلکس - عکس مدل های راه پله دوبلکس با نرده

بهترین حالت این است که اختلاف سطح مورد نیاز در زمان ساخت خانه ایجاد شود ولی اگر نشد چه ؟ در این موارد باید از سیستم کف کاذب استفاده کرد که در واقع به شکل تو خالی و با تکیه به اسکلت های فلزی چهارچوب مانند، طراحی و اجرا می شود.

در ادامه با داماک damac همراه باشید.

ویلاهای دوبلکس خارجی:

مجموعه زیباترین نماهای ساختمانی ایرانی سنگی, رومی, کامپوزیت, ترکیبی, آجری, کلاسیک و

طراحی و اجرای نما به مقوله ای مهم در بین مردم تبدیل شده و بسیاری از مردم برای ساختمان خود به دنبال طرح نمای زیبا و شیک هستند

این نوع خانه ها معمولا در حاشیه شهرها و نقاط خوش آب و هوا و تفریحی ساخته می‌شوند. سقف شیب‌دار نیز یکی دیگر از نمادهایی است که در ذهن  مردم به عنوان یکی از ویژگی‌ها شناخته می‌شود.

 طراحی ویلا یکی از خدمات اصلی گروه معماری داماک   damacاست.

پس از تایید مشتری کار طراحی ویلا آغاز شده و با در نظر گرفتن اصول مهندسی، نتیجه کار را که شامل تمام محاسبات ریز و درشت طراحی ویلا است ارائه میکنیم.

سبک‌های مختلفی در معماری ویلا وجود دارد؛ که عموم مردم به طور کلی دو سبک مدرن و کلاسیک را برای انواع آن نام می‌برند.

عکس های طراحی داخلی اجرا شده در ایران ( سقف کاذب، کناف، پارکت ، کابینت، کاغذ دیواری، نورپردازی و نور مخفی و…

برای دریافت پروژه های پاورپوینت نقد ، بررسی و تحلیل آثار و بناهای معماری ایران و خارجی از جمله ، دانشکده ، مدرسه ، هتل ، موزه ، فرهنگسرا ،

مجتمع های مسکونی و ... نیز با داماک damac ارتباط برقرار کنید.

خانه های دوبلکس اجاره ای

خانه  های ویلایی دوبلکس حیاط دار

خانه دوبلکس پلان

و آپارتمان و ویلا  دوبلکس کوچک را از داماک damac تحویل بگیرید.

مطالب مشابه:

آپارتمان های لوکس     ویلای لوکس    فول فرنیش 

   damac

 

 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...

سال 1399 خورشیدی بر شما مبارک باد