داماک گروپ damac  بهترین سایت املاک دبی

زندگی در دبی - جوانب مثبت و منفی که ممکن است شما را غافلگیر کند.

دبی مانند هر مکان دیگر در جهان ، بسیاری از مشکلات پیش روی آن را دنبال می کند. هنگام حرکت به مکان جدید ضروری است که بدانید چه چیزهای بد و چه خوب می توانید از خانه جدید خود انتظار داشته باشید.

جوانب مثبت زندگی در دبی

دبی مقصدی مهیج و اتفاق افتاده است که نمی توان از آن چشم پوشی کرد! بنابراین ، جایی است که اگر می خواهید از زندگی اجتماعی و زندگی کاری خود در خط سریع لذت ببرید.

آب و هوا در امارات برای 8 ماه از سال بسیار مناسب است. روزهای گرم طولانی تحت سلطه آسمانهای آبی بی ابر و با آب های گرم و آب و هوای گرم افزایش یافته است.

از نظر اجتماعی زندگی خارق العاده و متنوع است. بسیاری از مهاجران هنگام ورود به هتل یا یک باشگاه ساحلی خصوصی می پیوندند و بخش زیادی از وقت خواب خود را با استفاده ازاین امکانات می گذرانند. برای دیگران، کلوپ های ورزشی بیشتری وجود دارند که از هر نقطه دیگر جهان در امارات مستقر هستند! عصرها، زندگی به سمت کافه ها، کلوپ ها و رستوران هایی با میزبان دبی می رسد تا حد زیادی از سلیقه ها که ممکن است ممکن باشد!

استانداردهای آموزشی در دبی بسیار عالی است و مدارس و کالج های جدید تقریباً سالانه ساخته می شوند.

هر شرکت بزرگ بین المللی در دبی پایگاه دارد - یا به نظر می رسد! این بدان معنی است که فرصت های زیادی وجود دارد.

با استقبال از فرودگاههای بین المللی خود که از پروازها از سراسر جهان استقبال می کنند، امارات به طور فزاینده ای قابل دسترسی است.

خرید در دبی خارق العاده است

سطح زندگی بسیار بالاست.

جرم بسیار کم است.

دبی امارات بسیار متحمل و تحمل اعتقادات دیگران و روش های زندگی است. همچنین از نظر اعمال قوانین اسلامی در زندگی روزمره همه یکی از معتدل ترین هاست. مهاجران می توانند در دبی مشروبات الکلی بخرند و همچنین مجاز به خوردن و نوشیدن در ساعات نورانی ماه رمضان هستند.

تاکسی ها بسیار ارزان هستند و دولت سرمایه گذاری زیادی را برای یک سیستم حمل و نقل عمومی انجام می دهد.

در واقع ماشین و بنزین بسیار ارزان هستند!

این معمول است که خانواده ها بتوانند کمک های خانگی داشته باشند.

نکات منفی زندگی در دبی

دبی کمی سرگیجه آور است به خصوص برای مهاجران تازه وارد که مجبورند برای همه چیز مجوز  بگیرند! برای خرید الکل، مجوز رانندگی، مجوز کار و مجوز اقامت در دبی البته به یک مجوز احتیاج دارید! برای سهولت در این دوره از تنظیم اولیه که می تواند برخی از افراد را از ماندن در امارات خارج کند، از کارفرمای خود در مورد کارفرمای خود مشاوره و راهنمایی دریافت کرده و موافقت کنید!

زوج های مجرد اجازه زندگی مشترک ندارند - این در واقع قانون است.

ماه های تابستان از ژوئن تا سپتامبر تقریباً غیرقابل تحمل داغ است و بسیاری از مهاجران در این مدت تعطیلات را برای بازگشت به خانه تعطیل می کنند. این امر می تواند وضعیت بدتری را برای شما به همراه داشته باشد، زیرا بیشتر روزها نیاز به ماندن در اتاق های دارای سیستم تهویه مطبوع دارند.

وضعیت ترافیک در دبی می تواند غیرقابل اطمینان باشد و تأثیر آن بر زندگی افرادی که مجبور به رفت و آمد یا بچه ها به مدرسه هستند و غیره است، برنامه سرمایه گذاری دولت در سیستم های حمل و نقل عمومی است که مشکل را کاهش می دهد، اما اگر می خواهید در دبی رانندگی کنید. می تواند به یک سفر طولانی تبدیل شود.

توالت های عمومی شوک ناخوشایندی برای مهاجران غربی است.

مسکن و تحصیل در دبی فوق العاده گران است.

هزینه زندگی در دبی با زندگی در مرکز لندن برابر است - یعنی بسیار گران است!

میزان سانسور دولتی بر فیلم ها، دسترسی به وب سایت ها و حتی امثال SKYPE وجود دارد. برخی از مهاجران این محدود کننده و ناامید کننده را می یابند.

ساعات کار می تواند بسیار طولانی باشد و بویژه شرکت های بین المللی که در دبی فعالیت می کنند، انتظار دارند چیزهای زیادی را از کارمندان خارج از کشورشان انتظار داشته باشند. احتمالاً به دلیل عدم افزایش حقوق و افزایش حقوق، احساس می کنند که به نوعی مالکیت کارمندان خود را دارند؟

دبی در حال حاضر یک سایت ساختمانی است! در سراسر امارات جیب هایی از آرامش و گازهای آرامش وجود دارد، اما پیشرفت وحشتناکی و بی امان نیز در حال وقوع است که می تواند زندگی را در بعضی مواقع کمی خسته کننده و استرس آور کند.

تورم در دبی بسیار گسترده است و به ویژه از قیمت ملک و اجاره بها افزایش می یابد.

دبی دقیقاً مکانی دوستدار محیط زیست نیست و همچنین اگر می خواهید پیاده روی های طولانی را در مکان های ساکت و آرام انجام دهید ، نوع زندگی برای آن نیست!

زندگی در دبی واقعاً کاری است که شما از آن می کنید. این یک انتخاب و ترجیح شخصی است و همچنین اینکه آیا فرصت هایی که دبی ارائه می دهد (مانند درآمد خوبی که مالیات آن را ندارد) از منفی های احتمالی بالاتر است.

برای دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان داماک فارسی از طریق داماک گروپ damac در ارتباط باشید.

مطالب مشابه:

مهاجرت به دبی    شرایط زندگی در دبی    اقامت داشتن در دبی

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...

سال 1399 خورشیدی بر شما مبارک باد