داماک گروپ بهترین سایت املاک دبی

اگر برای کار به اطلاعاتی نیاز دارید و به دنبال تهولی بسیار عظیم در زندگی خود هستید کارشناسان داماک گروپ damac gurop در این مقاله اطلاعات مفید در این زمینه را در اختیار شما عزیزان خواهد گذاشت .

کار در امارات و مقدمه ای بر آن توسط داماک damac :

کار در امارات ، ویزا کاری امارات و مهاجرت به امارات از طریق کار در این مقاله به صورت علمی مورد تحلیل و بررسی قرار می گیرد. شرایط کار در امارات چیست و چگونه می باشد ؟ مشاغل مورد نیاز کشور امارات چه مشاغلی می باشند؟ امارات متحده عربی از ۷ شیخ نشین تشکیل شده است  که عبارتند از دبی، شارجه ، عجمان، فجیره ، راس الخیمه، ام اقوین ، ابوظبی  می باشد . که پایتخت آن ابوظبی می باشد و یک شهر بسیار پیشرفته می باشد. این کشور با جمعیتی در حدود ۸ میلیون نفر در جنوب غربی آسیا قرار دارد و یکی از کشورهای حوزه خلیج فارس می باشد که افراد زیادی هر ساله به دلایل مختلف خواهان مهاجرت کاری به این کشور هستند و می روند . در این مقاله انواع شرایط کار و اقامت کاری در امارات بررسی می شود. شرکت داکماک گروپ damac group  با سابقه ی درخشانی که دارد در امر حقوق بین الملل و مهاجرت آماده مشاوره و خدمات رسانی به شما عزیزان در خصوص مهاجرت کاری به امارات و کار در امارات می باشد .

اطلاعات کافی و مفید در مورد کار در امارات و شرایط عمومی آن را با داماک damac بدست بیاورید :

کار در امارات و اخذ اقامت کاری در امارات به طور معمول نیاز به پیشنهاد شغلی دارد و شخص متقاضی کار در این کشور باید کارفرمای خود را قبل از درخواست اقامت کاری پیدا کرده باشید . کارفرما یا اسپانسر شخص باید قرارداد کاری با شخص متقاضی کار امضا کند تا شخص از طریق قرارداد کاری بتواند درخواست مجوز کار بدهد اقدامات کافی را انجام دهد و از آن طریق جهت اخذ ویزای کاری امارات از سفارت این کشور اقدام کند. با ویزاهای توریستی شخص اجازه کار در کشور امارات رانخواهد داشت . ویزاهای کشور امارات موقت می باشد و به اقامت دائم یا تابعیت تبدیل نمی شود و این یکی از ضعف های بزرگ کار در این کشور می باشد. کشور امارات انواع مختلفی از اقامت های بلند مدت ۱۰ ساله و ۵ ساله را نیز مشخص کرده است که این اقامت ها به طور خودکار تمدید نیز خوا هند شد ولی این نوع اقامت ها تنها به سرمایه گذاران و یا نیروهای کار خاصی تعلق میگیرد. کار در امارات در کنار معایبی نظیر عدم اخذ اقامت بلند مدت و محدودیت های اجتماعی در مقایسه با اروپا مزایایی نیز دارد که میتوان به معافیت های مالیاتی و برابر شدن حقوق و دستمزد زن و مرد از سال ۲۰۱۷ اشاره کرد و می توان به نتایجی در این زمینه رسید .

کار در امارات و ویزای کاری امارات با بهترین و معتبر ترین سایت داماکdamac  ببینید :

 

برای کار در امارات در ابتدا نیاز به یافتن کارفرما و یا اسپانسر شغلی  می باشد. اسپانسر شغلی یک کارفرمای اماراتی یا یک شرکت اماراتی است که خواهان استخدام فرد می باشد. برای دریافت مجوز کار از امارات ابتدا کارفرما باید درخواست مجوز کار  به و امارات متحده عربی  بدهد. شخص پس از اینکه از طریق کارفرمای مربوطه خود، مجوز کار را دریافت کرد باید برای دریافت ویزا اقدام نماید . برای دریافت ویزا متقاضی کار باید از اداره کل اقامت و امور خارجیان درخواست ویزا بدهد که برای شخص ویزای ۲ ماهه صادر شود و پس از دریافت این ویزای ۲ ماهه شخص می تواند خانواده خود را نیزبه کشور امارات ملحق کند. این ویزا در خاک امارات قابل تمدید می باشد و با ادامه کار شخص می تواند ویزا را با خیال آسوده تمدید کند. در صورتی که کارفرما چه در قرارداد های زمان دار و چه بدون زمان خاتمه همکاری را اعلام کند، شخص در صورتی می تواند درخواست مجوز کار بدهد که کارفرما دیگری داشته باشد و گرنه مجبور به ترک امارات می شود .

برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان داماک فارسی از طریق داماک گروپ در ارتباط باشید .

مطالب مشابه:

آپارتمان قسطی    ویلای قسطی    خرید ویلا با هزینه کم     فروش قسطی آپارتمان

   damac 

 

درباره داماک

داماک بزرگترین شرکت ساختمانی جهان با بیش از 70 هزار نمایندگی در 204 کشور

نشانی دفتر داماک

امارات متحده عربی - دبی - بیزنس بی - برج اداری داماک پارک تاورز

آخرین پست ها

پیوندهای مرتبط

خبرنامه داماک

برای اطلاع از آخرین اخبار عضو خبرنامه داماک شوید ...

سال 1399 خورشیدی بر شما مبارک باد